Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Noob vs. Pro 2: Jailbreak

Przekonaj się, czy dasz radę uciec w Noob vs. Pro 2: Jailbreak! Czy znajdziesz sposób na wydostanie się z więzienia o zaostrzonym rygorze w tej zabawnej grze online?

Połącz siły z więźniem, który spędza większość wolnego czasu przeżywając ataki paniki w tej grze akcji w stylu retro. Na szczęście właśnie odkrył sposób na wymknięcie się z celi. Niestety wiąże się to z wykopaniem tunelu do opuszczonej kopalni pełnej zombie! Czy możesz pomóc mu zachować spokój w trakcie próby wydostania się na wolność w zmodyfikowanym wózku górniczym?

Jak grać w Noob vs. Pro 2: Jailbreak?

Spróbuj wydostać się z więzienia przez znajdującą się pod nim starą kopalnię w tej całkowicie zwariowanej platformówce. Do ewakuacji żyjesz wózka górniczego, a na jednej przejażdżce pewnie się nie skończy. Nie zapomnij ulepszyć go za pomocą silnika i kilku broni. Przedmioty te będziesz w stanie kupić pomiędzy każdą próbą ucieczki.

Sterowanie

  • Kliknij LEWY PRZYCISK MYSZY, by kupować ulepszenia, przyspieszać podczas obsługi wózka i nie tylko.

Podobne gry

Szukasz innych naprawdę zabawnych gier online? Jeśli tak, wypróbuj później te tytuły!

  1. Fireboy & Watergirl 6: Fairy Tales
  2. Vex 6
  3. Bob the Robber 5: Temple Adventure
  4. Space Rush

Kto stworzył Noob vs. Pro 2: Jailbreak?

Noob vs. Pro 2: Jailbreak to tytuł studia Noob vs. Pro Team.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!