Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Om Nom Bounce

Czas przejść do kontrataku w Om Nom Bounce! W tej uroczej i pełnej wyzwań grze o Om Nomie czeka na Ciebie mnóstwo potworów.

Przyjaciele Om Noma zostali porwani przez tajemniczego, szaleńczego i bardzo niegrzecznego Pajęczego Czarownika! Co więcej, jego potworne sługi sieją spustoszenie w tej przeuroczej grze akcji. Połącz siły z Om Nomem, który będzie ich zwalczać wyjątkowo potężną bronią. O jaki oręż chodzi? O cukierki!

Nie, to nie pomyłka. Sługusy czarownika nie znoszą słodyczy. Dołącz do Om Noma, który będzie ich atakować miętówkami i innymi smakołykami. Dodatkowo może tez skorzystać z wielu różnych dopalaczy. Pamiętaj tylko, by podczas tej niesamowitej przygody obserwować punkty życia naszego bohatera. Niektóre z tych stworów będą rzucać w niego wyjątkowo potężnymi pociskami!

Jak grać w Om Nom Bounce?

Om Nom Bounce to turowa gra typu „celuj i strzelaj”, w której Om Nom walczy ze zbliżającymi się przeciwnikami, rzucając w nich cukierkami. Każdy pocisk może odbić się od planszy i trafić wrogów kilka razy. Na każdym poziomie musisz pokonać przeciwników Om Noma, nim podejdą do niego (czyli do spodu ekranu).

Sterowanie

  • Użyj MYSZY, aby celować.
  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by rzucać słodyczami.

Podobne gry

Oto kilka innych wspaniałych gier online, które warto wypróbować. 

  1. Om Nom Connect: Classic
  2. Adam and Eve: Golf
  3. Superhero League Online
  4. Bubble Shooter Pro

Kto stworzył Om Nom Bounce?

Om Nom Bounce to tytuł studia ZeptoLab.