Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Om Nom Bounce

Czas przejść do kontrataku w Om Nom Bounce! W tej uroczej i pełnej wyzwań grze o Om Nomie czeka na Ciebie mnóstwo potworów.

Przyjaciele Om Noma zostali porwani przez tajemniczego, szaleńczego i bardzo niegrzecznego Pajęczego Czarownika! Co więcej, jego potworne sługi sieją spustoszenie w tej przeuroczej grze akcji. Połącz siły z Om Nomem, który będzie ich zwalczać wyjątkowo potężną bronią. O jaki oręż chodzi? O cukierki!

Nie, to nie pomyłka. Sługusy czarownika nie znoszą słodyczy. Dołącz do Om Noma, który będzie ich atakować miętówkami i innymi smakołykami. Dodatkowo może tez skorzystać z wielu różnych dopalaczy. Pamiętaj tylko, by podczas tej niesamowitej przygody obserwować punkty życia naszego bohatera. Niektóre z tych stworów będą rzucać w niego wyjątkowo potężnymi pociskami!

Jak grać w Om Nom Bounce?

Om Nom Bounce to turowa gra typu „celuj i strzelaj”, w której Om Nom walczy ze zbliżającymi się przeciwnikami, rzucając w nich cukierkami. Każdy pocisk może odbić się od planszy i trafić wrogów kilka razy. Na każdym poziomie musisz pokonać przeciwników Om Noma, nim podejdą do niego (czyli do spodu ekranu).

Sterowanie

  • Użyj MYSZY, aby celować.
  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by rzucać słodyczami.

Podobne gry

Oto kilka innych wspaniałych gier online, które warto wypróbować. 

  1. Om Nom Connect: Classic
  2. Adam and Eve: Golf
  3. Superhero League Online
  4. Bubble Shooter Pro

Kto stworzył Om Nom Bounce?

Om Nom Bounce to tytuł studia ZeptoLab.