Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Timberman

Wróć do lasu w Timberman! Ta klasyczna gra online doczekała się aktualizacji, która wprowadziła nowe postaci, środowiska i inne elementy!

Przed drwalem kolejny długi dzień. Będzie mu bardzo miło, jeśli podwiniesz rękawy i pomożesz mu w tej niezwykle popularnej grze typu arcade. Już ponad 20 milionów graczy wsparło naszego bohatera, od kiedy zaczął machać siekierą w pierwszej wersji gry Timberman wypuszczonej w 2014 roku. Czy dołączysz do tego licznego grona?

Praca drwala nie należy do łatwych! Musisz sprawnie ścinać drzewa i uważać na gałęzie. Jeśli jedna z nich uderzy w głowę Timbermana lub któregoś z jego przyjaciół, trzeba będzie rozpocząć grę od nowa. Co więcej, nie masz zbyt wiele czasu na machanie siekierą. Wybierz, z której strony rąbać pień, nim skończy Ci się czas. Na podjęcie każdej decyzji masz tylko ułamek sekundy!

Gdy już zabierzesz się do pracy, szybko zgromadzisz wielkie stosy drewna. Możesz sprzedać je za gotówkę lub wymienić na dodatkowe postaci takie jak strażak Bob. Możesz też wybrać się w inne regiony, które będziesz stopniowo odblokowywać. Co Cię czeka poza granicami miasteczka Halloween? Pora to sprawdzić! Pracuj przy wyrębie w wielu różnych miejscach, od Bliskiego Wschodu po zaśnieżony górski szczyt.

Jak grać w Timberman?

Timberman to utrzymana w stylu retro gra akcji z paroma ciekawymi opcjami zarządzania, które zazwyczaj występują w symulatorach. Dołącz do Timbermana i jego przyjaciół, wspólnie ścinajcie drzewa i sprzedawajcie drewno. W trakcie rozgrywki możesz odwiedzić kolejne regiony i odblokować dodatkowe postaci.

Sterowanie

Mysz

  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by ścinać drzewa, zmieniać strony, odblokowywać postaci, odkrywać nowe miejsca i wykonywać inne czynności.

Klawiatura

  • Naciskaj PRAWĄ lub LEWĄ STRZAŁKĘ, by ścinać drzewa i zmieniać strony.

Podobne gry

Masz ochotę na inne gry online w stylu retro? Oto cztery kolejne propozycje!

  1. Hungry Shark Arena
  2. Atari Missile Command
  3. Atari Centipede
  4. Bubble Shooter

Kto stworzył grę Timberman?

Timberman to tytuł studia Digital Melody.