Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Tiny Landlords

Czy podołasz wyzwaniu i zostaniesz potentatem rynku nieruchomości w Tiny Landlords? Czas przeprojektować całą dzielnicę w tej grze o budowaniu miasta.

Duży zakątek tego miasta pilnie wymaga przebudowy. Władze liczą na Twoją pomoc. Przetestuj swoje umiejętności wirtualnego projektowania przestrzeni miejskich w tym symulatorze. Zdecyduj, gdzie wznieść nowe budynki mieszkalne, wybierz najlepsze miejsca na nowe ławki i podejmij mnóstwo innych decyzji. W dzielnicy należy też postawić wiele innych niezbędnych rzeczy takich jak latarnie, stojaki na rowery czy hydranty.

Oczywiście cały czas musisz mieć oko na swoje zasoby finansowe. Uważnie monitoruj przepływy pieniężne i budżet podczas rozpoczynania nowych projektów. Jeśli wykonasz naprawdę dobrą robotę, miejscowi mogą nawet zbudować pomnik na Twoją cześć!

Jak grać w Tiny Landlords?

Miasto z tej gry o zarządzaniu może i jest malutkie, ale ma olbrzymi potencjał. Sprawdź, czy potrafisz zamienić duży i zaniedbany sektor w jedną z najwspanialszych dzielnic mieszkalnych w kraju. Podejmuj ważne decyzje dotyczące najróżniejszych kwestii, od wyboru pojemników na odpady do recyklingu po wznoszenie całych budynków.

Sterowanie

  • Używaj MYSZY, by rozpoczynać budowy, podejmować decyzje i wykonywać inne czynności.

Podobne gry

Chcesz się pochwalić umiejętnością planowania wirtualnych miast w dwóch innych grach online o budowaniu? Prosimy bardzo!

  1. Kizi Town
  2. Habbo Hotel

Kto stworzył Tiny Landlords?

Tiny Landlords to tytuł studia PlayCade Interactive GmbH.