Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry Budowa Miasta

O Naszym Gry Budowa Miasta

Dasz radę zarządzać wielką metropolią? Sprawdź się w naszych trudnych, lecz kształcących gry budowa miasta! Wcielisz się w burmistrzów i rady miast, by przekształcić niewielkie miasteczka w znane na całym świecie centra gospodarcze i kulturalne. Przećwicz swoje umiejętności planowania i wybuduj od zera całe miasta. Pamiętaj jednak, by nie przekroczyć budżetu. Być może niedobór gotówki zmusi cię do podniesienia podatków swoim mieszkańcom!

Wiele z tych gier dzieje się w XXI wieku, podczas gdy inne przeniosą cię aż do średniowiecza. W kilku twoim zadaniem będzie przekształcenie małych wioseczek w ogromne imperia. Czy te symulatory pomogą ci zostać wpływowym i inspirującym przywódcą?

Czym są gry o budowaniu miast?

W tych grach przejmujesz kontrolę nad całym miastem. Jeżeli lubisz gry w otwartym świecie, wyobraź sobie, że możesz stworzyć całą społeczność, którą możesz odkrywać i kontrolować. Stworzysz dzielnice mieszkalne, handlowe i przemysłowe, a także zdecydujesz, gdzie postawić szpitale, szkoły czy stadiony. Wiele z tych gier przedstawia współczesne czasy, niektóre dają ci jednak możliwość zarządzania wioskami lub wielkimi imperiami w zamierzchłych czasach lub dalekiej przyszłości.

Znajdziesz tu proste gry o zarządzaniu skupiające się na budowie wieżowców, oraz niezwykle złożone i głębokie gry, w których musisz projektować nawet wodociągi i sieć energetyczną! Gatunek ten zapoczątkowała w 1989 roku wciąż popularna seria SimCity, choć już wcześniej pojawiały się takie tytuły jak Utopia. Spora część wczesnych gier wiele traciła przez prostą grafikę i inne technologiczne ograniczenia lat 80. Wypróbuj jeden z tych wciągających tytułów i sprawdź, czy zdołasz stworzyć miasto, które przetrwa latami!

Jakie Gry Budowa Miasta na komórkę są najlepsze?