Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Troll Face Quest: Horror 3

Czy to dobry moment na odrobinę przerażająco dobrej zabawy? No ba! Szykuj się na kolejną porcję bezcennych i bezecnych wkrętek w Troll Face Quest: Horror 3!

Jak go zwał, tak zwał, ale Troll Face jest mistrzem wkrętek i podpuch – w Twoich ulubionych serialach, filmach, memach czy grach wideo. W tej odsłonie serii Troll Face Quest nasz kawalarz zgromadził cały zespół dowcipnisiów, którzy wezmą na cel dokuczliwe duchy, szatańskie sobowtóry, koszmarnych kapłanów voodoo i całą plejadę szalonych postaci z prawie stuletniej historii klasycznych i współczesnych dreszczowców.

Czy uda Ci się odgadnąć, o co chodzi w każdej z tych mrożących krew w żyłach scenek w tej grze logicznej typu „wskaż i kliknij”? Tak jak w poprzednich częściach serii Troll Face, rozwiązanie może być wręcz diabolicznie podchwytliwe. Musisz uważać i nie dawać za wygraną jak postać ze strasznego filmu – inaczej nie przetrwasz wystarczająco długo, by dowiedzieć się, kto (lub co) czeka na Ciebie na ostatnim koszmarnie pokręconym poziomie!

Jak grać w grę Troll Face Quest: Horror 3?

Troll Face Quest: Horror 3 to śmieszna gra horror. Musisz kliknąć właściwe przedmioty lub postacie w każdej scence, aby zaczęło się dziać coś niesamowitego. Jeśli utkniesz, naciśnij po prostu przycisk wskazówki.

Sterowanie

  • Używaj MYSZY, by znaleźć właściwe rzeczy lub postacie do kliknięcia.
  • Zaznacz je LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY i zobacz, co się wydarzy!

Podobne gry

Szukasz więcej podobnie horrendalnych i histerycznie humorystycznych horrorów online? Jeśli tak, podnieś sobie ciśnienie tymi tytułami!

  1. Troll Face Quest: Horror
  2. Troll Face Quest: Horror 2
  3. Scary Maze
  4. YouTubers: Psycho Fan

Czy mogę zagrać w grę Troll Face Quest: Horror 3 na telefonie?

Tak! Możesz pobrać tę grę z Google Play.

Kto stworzył grę Troll Face Quest: Horror 3?

Troll Face Quest: Horror 3 to tytuł studia Agame.