Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Troll Face Quest: Horror 3

Czy to dobry moment na odrobinę przerażająco dobrej zabawy? No ba! Szykuj się na kolejną porcję bezcennych i bezecnych wkrętek w Troll Face Quest: Horror 3!

Jak go zwał, tak zwał, ale Troll Face jest mistrzem wkrętek i podpuch – w Twoich ulubionych serialach, filmach, memach czy grach wideo. W tej odsłonie serii Troll Face Quest nasz kawalarz zgromadził cały zespół dowcipnisiów, którzy wezmą na cel dokuczliwe duchy, szatańskie sobowtóry, koszmarnych kapłanów voodoo i całą plejadę szalonych postaci z prawie stuletniej historii klasycznych i współczesnych dreszczowców.

Czy uda Ci się odgadnąć, o co chodzi w każdej z tych mrożących krew w żyłach scenek w tej grze logicznej typu „wskaż i kliknij”? Tak jak w poprzednich częściach serii Troll Face, rozwiązanie może być wręcz diabolicznie podchwytliwe. Musisz uważać i nie dawać za wygraną jak postać ze strasznego filmu – inaczej nie przetrwasz wystarczająco długo, by dowiedzieć się, kto (lub co) czeka na Ciebie na ostatnim koszmarnie pokręconym poziomie!

Jak grać w grę Troll Face Quest: Horror 3?

Troll Face Quest: Horror 3 to śmieszna gra horror. Musisz kliknąć właściwe przedmioty lub postacie w każdej scence, aby zaczęło się dziać coś niesamowitego. Jeśli utkniesz, naciśnij po prostu przycisk wskazówki.

Sterowanie

  • Używaj MYSZY, by znaleźć właściwe rzeczy lub postacie do kliknięcia.
  • Zaznacz je LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY i zobacz, co się wydarzy!

Podobne gry

Szukasz więcej podobnie horrendalnych i histerycznie humorystycznych horrorów online? Jeśli tak, podnieś sobie ciśnienie tymi tytułami!

  1. Troll Face Quest: Horror
  2. Troll Face Quest: Horror 2
  3. Scary Maze
  4. YouTubers: Psycho Fan

Czy mogę zagrać w grę Troll Face Quest: Horror 3 na telefonie?

Tak! Możesz pobrać tę grę z Google Play.

Kto stworzył grę Troll Face Quest: Horror 3?

Troll Face Quest: Horror 3 to tytuł studia Agame.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!