Gry Przerażenie

 • Troll Face Quest: Horror 2
  Graj
  Troll Face Quest: Horror 2
  Zagrano 33964 razy

  Słynny na całym świecie numerant i jego przyjaciele wracają do akcji w Troll Face Horror 2. Troll Face zamierza sparodiować kolejne znane filmy i seriale, te najstraszniejsze ze strasznych, a ty możesz do niego dołączyć. 

  W tej grze horror zabawa i żarty nigdy się nie kończą! Czeka wiele wrażeń - przerażający prysznic, koszmarne bliźniaki i lewiatany prosto od Lovecrafta - podołasz im? Jak w każdej grze z serii Troll Face Quest, każdy poziom ma tylko jedno wyjście, które nigdy nie jest oczywiste! 

  Troll Face Quest: Horror Five Nights at Freddy's to dwie podobne gry, które mogą ci przypaść do gustu. A jeśli horrory to nie twoja bajka, możesz wypróbować Troll Face Quest: TV Shows. 

  Sterowanie

  • PORUSZAJ MYSZĄ aby szukać rozwiązań zagadek.
  • Użyj LEWEGO PRZYCISKU MYSZY by wybrać rozwiązanie. 

  O twórcach

  Gra Troll Face Horror 2 została stworzona przez holenderską firmę Azerion.

  Zagraj na telefonie 

  Apple App Store i Google Play.

 • Jeff the Killer
  Graj
  Jeff the Killer
  Zagrano 18372 razy

  Budzisz się w samym środku nocy na dźwięk dziwnego hałasu wydobywającego się z piwnicy. Może to Twój umysł płata Ci figle albo obłąkany zabójca zaatakuje Cię za chwilę? Chwyć za broń i przygotuj się na walkę na śmierć i życie w tej przerażającej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby.

 • While We Sleep: Slendrina is HERE
  Graj
  While We Sleep: Slendrina is HERE
  Zagrano 3089 razy

  Ciężko jest spać spokojnie, gdy tajemnicza i śmiertelnie niebezpieczna Slendrina nawiedza twoje sny! Czy uda ci się pokonać tego strasznego potwora i jej groźnych sprzymierzeńców w tej przerażającej grze 3D?

 • Troll Face Quest: Horror
  Graj
  Troll Face Quest: Horror
  Zagrano 59535 razy

 • Slenderman musi umrzeć: Martwy kosmos
  Graj
  Slenderman musi umrzeć: Martwy kosmos
  Zagrano 12039 razy

  W kosmosie nikt nie usłyszy Twojego krzyku... nawet jak Slenderman próbuje Cię schwytać! Potrafisz zwiać przed słynnym potworem w tej przerażającej strzelance w pierwszej osobie? Kryje się gdzieś w ciemnościach opuszczonej stacji kosmicznej. Przekonaj się, czy zdołasz uratować siebie, a także komórki zasilające Twój statek!

 • Krzyk straszliwej babci: Freddy
  Graj
  Krzyk straszliwej babci: Freddy
  Zagrano 8840 razy

  Budzisz się w sypialni w bardzo strasznym, starym domu. Jak się tu znalazłeś? A co ważniejsze, jakie złe monstra czają się w tych ciemnych korytarzach? Czy uda ci się uciec w ciągu pięciu dni lub wcześniej w tej przerażającej trójwymiarowej grze przygodowej? Podczas poszukiwań przedmiotów, które przydadzą ci się do ucieczki, rozglądaj się też za miejscami, gdzie możesz się ukryć.

 • Timore
  Graj
  Timore
  Zagrano 18933 razy

  Jesteś w przerażającym miejscu i masz do dyspozycji tylko latarkę. Co gorsza, ściga Cię potwór o imieniu Timore. Dasz radę wyrwać się z jego szpon i uniknąć śmierci w piekle w tej niekończącej się grze akcji z perspektywy pierwszej osoby?

 • Slenderina musi umrzeć: Piwnica
  Graj
  Slenderina musi umrzeć: Piwnica
  Zagrano 28458 razy

  W tej mrożącej krew w żyłach strzelance z perspektywy pierwszej osoby dzieją się straszne okropieństwa. Slenderman i tajemnicza Slenderina znokautowali Cię na dobre. Czy zdołasz wyrwać się z tej piwnicy i zebrać zaczarowane książki, które są potrzebne, aby zakończyć raz na zawsze ich krwawe rządy?

 • The House
  Graj
  The House
  Zagrano 22910 razy

  Gdzie jesteś, jak się tu dostałeś? Wygląda na to, że jesteś w domu, ale wszędzie widzisz tajemnicze rysunki i zagadki. Dowiedz się, co Ci się przydarzyło, i jak stąd zwiać, w tej przerażającej grze przygodowej typu point-and-click.

 • Clown Nights
  Graj
  Clown Nights
  Zagrano 40180 razy

  Oto dobre wieści: właśnie dostałeś pracę w cyrku, a złe — będziesz pracować na nocnej zmianie, rozprawiając się szalonymi klaunami. Jak długa uda Ci się wytrzymać w tej szalonej grze online?

 • The Visitor Returns
  Graj
  The Visitor Returns
  Zagrano 56438 razy

  Ten okropny kosmita kontynuuje eksplorację naszej planety. Jego następnym zadaniem będzie walka z głodnym szopem.

 • The House 2
  Graj
  The House 2
  Zagrano 38424 razy

  Nikt nie ma ochoty zbliżać się do tego domu od czasu „pewnego zdarzenia”. Czy ośmielisz się wejść do środka i odkryć sekretne tajemnice w tej przerażającej grze Halloween?

 • Earth Taken 3
  Graj
  Earth Taken 3
  Zagrano 27410 razy

  Seria Earth Taken powraca! Jeszcze więcej kosmitów, broni i przygód! Pomóż naszemu bohaterowi stawić czoła kosmicznej inwazji.

 • Tajemnice Annabelle
  Graj
  Tajemnice Annabelle
  Zagrano 16691 razy

  Znajdź wyjście z tego domu w tej upiornej grze typu „wskaż i kliknij”!

 • Diabelski przytułek
  Graj
  Diabelski przytułek
  Zagrano 10602 razy

  Znajdź wskazówki i odkryj tajemnicę szpitala dla obłąkanych w mrocznej i elektryzującej grze o wyszukiwaniu obiektów "Diabelski przytułek". Jakie zło czai się w mroku, czekając, aż je odnajdziesz?

 • Zapomniane Wzgórze: Miłość zza grobu
  Graj
  Zapomniane Wzgórze: Miłość zza grobu
  Zagrano 6627 razy

  Jest rok 1889 i ten wdowiec czuje się bardzo samotny. Ponad rok temu stracił swoją żonę i nadal jest w żałobie. Teraz jej duch nawiedza korytarze dworu. Czy uda mu się przywrócić ją do świata żywych? Pomóż mu znaleźć na to sposób w tej tajemniczej i pełnej grozy grze przygodowej typu „wskaż i kliknij”.

 • Virtual Voodoo
  Graj
  Virtual Voodoo
  Zagrano 12063 razy

  Masz zły dzień? Wyładuj swą frustrację na tej lalce voodoo. Kłuj ją patykiem, wbijaj w głowę szpilki, podpal ją i zrób z nią wiele innych rzeczy w tej przerażającej grze. Nie przejmuj się, lalka wytrzyma wszystko!

 • Mordercza ucieczka
  Graj
  Mordercza ucieczka
  Zagrano 27219 razy

  Odzyskujesz przytomność w piwnicy mordercy! Rozwiąż łamigłówki i ucieknij, nim wróci.

 • Slenderman Must Die: Industrial Waste
  Graj
  Slenderman Must Die: Industrial Waste
  Zagrano 8593 razy

  Żołnierz zagubił się w drodze do domu, ale to dopiero początek jego problemów. Został uwięziony w tajemniczej dzielnicy z zabójczymi potworami. Jednak legendarny Slenderman czuwa. Czy pomożesz mu przetrwać tak długo, żeby wyszedł z tego żywy?

 • Zabójca: Edycja zimowa
  Graj
  Zabójca: Edycja zimowa
  Zagrano 65779 razy

  Ta gra-horror, widziana oczami jej głównego bohatera, nie jest dla ludzi o słabych nerwach. Czy zdołasz uciec przed Zabójcą? Wejdź w mroczny świat miejskiej legendy i wybierz wyzwanie czasowe. A może jesteś już w trybie przetrwania? Edycja zimowa na pewno przyprawi cię o gęsią skórkę. Możesz uciekać, ale czy uda ci się ukryć? Uwaga, nadchodzi Zabójca!

 • Scare Dare
  Graj
  Scare Dare
  Zagrano 13769 razy

  Zamnknięto cię w nawiedzonym domu! Aby się wydostać musisz zebrać wszystkie przedmioty i rozwiązać łamigłówki. Czy ci się uda?

 • Tequila Zombies 2
  Graj
  Tequila Zombies 2
  Zagrano 18635 razy

  Lepiej chwyć za kolejną skrzynkę tequili. Zombiaki przedzierają się przez granicę!

 • Killer Escape 3
  Graj
  Killer Escape 3
  Zagrano 6178 razy

  Wcześniej udało ci się uciec psychopacie i Wróżce-Zębuszce! A teraz utknąłeś w windzie, jadącej do zwariowanego i pełnego zagadek oraz kosmitów miejsca. Znajdź drogę ucieczki w tej grze przygodowej typu wskaż i kliknij, bo jeśli tego nie zrobisz, to czeka cię kiepski los.

 • Miasto cieni
  Graj
  Miasto cieni
  Zagrano 28186 razy

  Jeżeli boisz się gier-horrorów, nie graj w tę grę przy zgaszonym świetle! Będziesz trząsł się ze strachu! Pamiętaj, by szybko uciekać!

 • Siedem dni w czyśćcu
  Graj
  Siedem dni w czyśćcu
  Zagrano 77 razy

  Witamy w Twojej nowej pracy w czyśćcu! Twoim zadaniem jest wybieranie tego, kto pójdzie do góry, a kogo czekać będzie wieczność na dole. Czy uda Ci się zaimponować swojemu szefowi, Ponuremu Żniwiarzowi, podejmując prawidłowe decyzje w pierwszym tygodniu na etacie w tej fantastycznej grze online? Tylko nie pomieszaj grzechów i dobrych uczynków!

 • Forgotten Hill: Surgery
  Graj
  Forgotten Hill: Surgery
  Zagrano 14725 razy

  Może to przez te krwawe ślady dłoni na ścianach, ale ten szpital na pewno nie należy do normalnych miejsc. Czy masz na tyle odwagi, aby sprawdzić, co czai się w tych przerażających korytarzach, i porozmawiać z innymi pacjentami? Przekonaj się, czy dasz radę stąd uciec i nie postradać zmysłów w tej szalonej grze typu point-and-click.

 • Alice is Dead 1
  Graj
  Alice is Dead 1
  Zagrano 10586 razy

  Alicja nagle zjawiła się w krainie czarów, gdzie ciągle napotyka na dziwne stworzenia. Czy uda się jej bezpiecznie wrócić do domu? Zagraj w tę niezwykle intrygującą i nieco przerażającą grę!

 • The Grudge
  Graj
  The Grudge
  Zagrano 7080 razy

  Właśnie przyjąłeś pracę opiekuna jako wolontariusz. Jest tylko jeden problem: twój pierwszy klient mieszka w domu nawiedzonym przez mściwego ducha! Jak długo uda ci się przeżyć w tej bezwzględnej grze Halloween?

 • Riddle Transfer 2
  Graj
  Riddle Transfer 2
  Zagrano 1224 razy

  Przygotuj się na najnowsze przygody w szkole: Riddle Transfer 2! Ta gra przeglądarkowa wciągnie cię na długie godziny, sprawdzisz przy tym swoje zdolności i pomysłowość!

 • Freddy Nightmare Run
  Graj
  Freddy Nightmare Run
  Zagrano 1739 razy

 • Cubikill 4
  Graj
  Cubikill 4
  Zagrano 15935 razy

  Miałeś kiedyś dość chodzenia do pracy i wykonywania tych samych czynności każdego dnia? Pora zacząć robić coś nowego, np. wyczyniać różne zwariowane rzeczy w biurze!

 • Knife Hit Horror
  Graj
  Knife Hit Horror
  Zagrano 7295 razy

  Te okropne potwory stają się naprawdę irytujące! Czy dasz radę je rozgromić w tej strasznej grze akcji? Próbuj trafić nożami w ich głowy, aż zostaną zniszczone. Ale uważaj! Jeśli trafisz nożem inny nóż, możesz mieć duże problemy!

 • Evil Dead
  Graj
  Evil Dead
  Zagrano 349 razy

  Wejdź do świata filmu Evil Dead! Gdy się tam znajdziesz, zacznij ciąć i zabijać wszystkie demoniczne stworzenia, które nawiedzają stary dom. Pora się ich pozbyć, przyjacielu, a ty masz idealne narzędzie... błyszczącą i ostrą piłę!

 • Wściekłe niedźwiedzie
  Graj
  Wściekłe niedźwiedzie
  Zagrano 697 razy

  Twoja ciężarówka się zepsuła. Czy uda ci się zebrać wszystkie kurczaki i uniknąć poturbowania przez wściekłe niedźwiedzie?

 • Forgotten Hill Fall
  Graj
  Forgotten Hill Fall
  Zagrano 5640 razy

  Czy dasz radę przeżyć w tym nawiedzonym domu, a przy tym rozwikłać tajemniczą zagadkę? Dowiedz się, grając w grę przeglądarkową Forgotten Hill Fall, gdzie czeka na ciebie pełno pułapek, ale też wskazówek. Spróbuj rozwiązać wszystkie łamigłówki, jakie znajdziesz w każdym pokoju.

 • Alice is Dead 2
  Graj
  Alice is Dead 2
  Zagrano 850 razy

  Dołącz do Alice, która kontynuuje swoje przygody, przemierzając śmiertelnie niebezpieczną krainę czarów...