Gry Przerażenie

 • Jeff the Killer
  Graj
  Jeff the Killer
  Zagrano 15078 razy

  Budzisz się w samym środku nocy na dźwięk dziwnego hałasu wydobywającego się z piwnicy. Może to Twój umysł płata Ci figle albo obłąkany zabójca zaatakuje Cię za chwilę? Chwyć za broń i przygotuj się na walkę na śmierć i życie w tej przerażającej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby.

 • Troll Face Quest: Horror 2
  Graj
  Troll Face Quest: Horror 2
  Zagrano 25024 razy

  Słynny na całym świecie numerant i jego przyjaciele wracają do akcji w Troll Face Horror 2. Troll Face zamierza sparodiować kolejne znane filmy i seriale, te najstraszniejsze ze strasznych, a ty możesz do niego dołączyć. 

  W tej grze horror zabawa i żarty nigdy się nie kończą! Czeka wiele wrażeń - przerażający prysznic, koszmarne bliźniaki i lewiatany prosto od Lovecrafta - podołasz im? Jak w każdej grze z serii Troll Face Quest, każdy poziom ma tylko jedno wyjście, które nigdy nie jest oczywiste! 

  Troll Face Quest: Horror Five Nights at Freddy's to dwie podobne gry, które mogą ci przypaść do gustu. A jeśli horrory to nie twoja bajka, możesz wypróbować Troll Face Quest: TV Shows. 

  Sterowanie

  • PORUSZAJ MYSZĄ aby szukać rozwiązań zagadek.
  • Użyj LEWEGO PRZYCISKU MYSZY by wybrać rozwiązanie. 

  O twórcach

  Gra Troll Face Horror 2 została stworzona przez holenderską firmę Azerion.

  Zagraj na telefonie 

  Apple App Store i Google Play.

 • Slenderman musi umrzeć: Martwy kosmos
  Graj
  Slenderman musi umrzeć: Martwy kosmos
  Zagrano 10805 razy

  W kosmosie nikt nie usłyszy Twojego krzyku... nawet jak Slenderman próbuje Cię schwytać! Potrafisz zwiać przed słynnym potworem w tej przerażającej strzelance w pierwszej osobie? Kryje się gdzieś w ciemnościach opuszczonej stacji kosmicznej. Przekonaj się, czy zdołasz uratować siebie, a także komórki zasilające Twój statek!

 • Troll Face Quest: Horror
  Graj
  Troll Face Quest: Horror
  Zagrano 50721 razy

 • Slenderina musi umrzeć: Piwnica
  Graj
  Slenderina musi umrzeć: Piwnica
  Zagrano 27237 razy

  W tej mrożącej krew w żyłach strzelance z perspektywy pierwszej osoby dzieją się straszne okropieństwa. Slenderman i tajemnicza Slenderina znokautowali Cię na dobre. Czy zdołasz wyrwać się z tej piwnicy i zebrać zaczarowane książki, które są potrzebne, aby zakończyć raz na zawsze ich krwawe rządy?

 • The House
  Graj
  The House
  Zagrano 21582 razy

  Gdzie jesteś, jak się tu dostałeś? Wygląda na to, że jesteś w domu, ale wszędzie widzisz tajemnicze rysunki i zagadki. Dowiedz się, co Ci się przydarzyło, i jak stąd zwiać, w tej przerażającej grze przygodowej typu point-and-click.

 • Krzyk straszliwej babci: Freddy
  Graj
  Krzyk straszliwej babci: Freddy
  Zagrano 7479 razy

  Budzisz się w sypialni w bardzo strasznym, starym domu. Jak się tu znalazłeś? A co ważniejsze, jakie złe monstra czają się w tych ciemnych korytarzach? Czy uda ci się uciec w ciągu pięciu dni lub wcześniej w tej przerażającej trójwymiarowej grze przygodowej? Podczas poszukiwań przedmiotów, które przydadzą ci się do ucieczki, rozglądaj się też za miejscami, gdzie możesz się ukryć.

 • Timore
  Graj
  Timore
  Zagrano 17799 razy

  Jesteś w przerażającym miejscu i masz do dyspozycji tylko latarkę. Co gorsza, ściga Cię potwór o imieniu Timore. Dasz radę wyrwać się z jego szpon i uniknąć śmierci w piekle w tej niekończącej się grze akcji z perspektywy pierwszej osoby?

 • The Visitor Returns
  Graj
  The Visitor Returns
  Zagrano 52260 razy

  Ten okropny kosmita kontynuuje eksplorację naszej planety. Jego następnym zadaniem będzie walka z głodnym szopem.

 • Zabójca: Edycja zimowa
  Graj
  Zabójca: Edycja zimowa
  Zagrano 65365 razy

  Ta gra-horror, widziana oczami jej głównego bohatera, nie jest dla ludzi o słabych nerwach. Czy zdołasz uciec przed Zabójcą? Wejdź w mroczny świat miejskiej legendy i wybierz wyzwanie czasowe. A może jesteś już w trybie przetrwania? Edycja zimowa na pewno przyprawi cię o gęsią skórkę. Możesz uciekać, ale czy uda ci się ukryć? Uwaga, nadchodzi Zabójca!

 • Clown Nights
  Graj
  Clown Nights
  Zagrano 39368 razy

  Oto dobre wieści: właśnie dostałeś pracę w cyrku, a złe — będziesz pracować na nocnej zmianie, rozprawiając się szalonymi klaunami. Jak długa uda Ci się wytrzymać w tej szalonej grze online?

 • Tajemnice Annabelle
  Graj
  Tajemnice Annabelle
  Zagrano 15942 razy

  Znajdź wyjście z tego domu w tej upiornej grze typu „wskaż i kliknij”!

 • The House 2
  Graj
  The House 2
  Zagrano 37596 razy

  Nikt nie ma ochoty zbliżać się do tego domu od czasu „pewnego zdarzenia”. Czy ośmielisz się wejść do środka i odkryć sekretne tajemnice w tej przerażającej grze Halloween?

 • Diabelski przytułek
  Graj
  Diabelski przytułek
  Zagrano 10158 razy

  Znajdź wskazówki i odkryj tajemnicę szpitala dla obłąkanych w mrocznej i elektryzującej grze o wyszukiwaniu obiektów "Diabelski przytułek". Jakie zło czai się w mroku, czekając, aż je odnajdziesz?

 • Mordercza ucieczka
  Graj
  Mordercza ucieczka
  Zagrano 26743 razy

  Odzyskujesz przytomność w piwnicy mordercy! Rozwiąż łamigłówki i ucieknij, nim wróci.

 • Earth Taken 3
  Graj
  Earth Taken 3
  Zagrano 27129 razy

  Seria Earth Taken powraca! Jeszcze więcej kosmitów, broni i przygód! Pomóż naszemu bohaterowi stawić czoła kosmicznej inwazji.

 • Scare Dare
  Graj
  Scare Dare
  Zagrano 13422 razy

  Zamnknięto cię w nawiedzonym domu! Aby się wydostać musisz zebrać wszystkie przedmioty i rozwiązać łamigłówki. Czy ci się uda?

 • Alice is Dead 1
  Graj
  Alice is Dead 1
  Zagrano 10246 razy

  Alicja nagle zjawiła się w krainie czarów, gdzie ciągle napotyka na dziwne stworzenia. Czy uda się jej bezpiecznie wrócić do domu? Zagraj w tę niezwykle intrygującą i nieco przerażającą grę!

 • Tequila Zombies 2
  Graj
  Tequila Zombies 2
  Zagrano 18393 razy

  Lepiej chwyć za kolejną skrzynkę tequili. Zombiaki przedzierają się przez granicę!

 • Miasto cieni
  Graj
  Miasto cieni
  Zagrano 27904 razy

  Jeżeli boisz się gier-horrorów, nie graj w tę grę przy zgaszonym świetle! Będziesz trząsł się ze strachu! Pamiętaj, by szybko uciekać!

 • Forgotten Hill: Surgery
  Graj
  Forgotten Hill: Surgery
  Zagrano 14384 razy

  Może to przez te krwawe ślady dłoni na ścianach, ale ten szpital na pewno nie należy do normalnych miejsc. Czy masz na tyle odwagi, aby sprawdzić, co czai się w tych przerażających korytarzach, i porozmawiać z innymi pacjentami? Przekonaj się, czy dasz radę stąd uciec i nie postradać zmysłów w tej szalonej grze typu point-and-click.

 • Slenderman Must Die: Industrial Waste
  Graj
  Slenderman Must Die: Industrial Waste
  Zagrano 8081 razy

  Żołnierz zagubił się w drodze do domu, ale to dopiero początek jego problemów. Został uwięziony w tajemniczej dzielnicy z zabójczymi potworami. Jednak legendarny Slenderman czuwa. Czy pomożesz mu przetrwać tak długo, żeby wyszedł z tego żywy?

 • The Grudge
  Graj
  The Grudge
  Zagrano 6733 razy

  Właśnie przyjąłeś pracę opiekuna jako wolontariusz. Jest tylko jeden problem: twój pierwszy klient mieszka w domu nawiedzonym przez mściwego ducha! Jak długo uda ci się przeżyć w tej bezwzględnej grze Halloween?

 • Virtual Voodoo
  Graj
  Virtual Voodoo
  Zagrano 11718 razy

  Masz zły dzień? Wyładuj swą frustrację na tej lalce voodoo. Kłuj ją patykiem, wbijaj w głowę szpilki, podpal ją i zrób z nią wiele innych rzeczy w tej przerażającej grze. Nie przejmuj się, lalka wytrzyma wszystko!

 • Freddy Nightmare Run
  Graj
  Freddy Nightmare Run
  Zagrano 1711 razy

 • Lumberjack Jacques & The Ritual Of Doom
  Graj
  Lumberjack Jacques & The Ritual Of Doom
  Zagrano 28 razy

  W tę ciemną i burzliwą noc nieznajomy zawitał do chaty Jacques'a. Jest cały przerażony i zmartwiony, że zostanie złożony w ofierze! W wiosce z pewnością dzieją się dziwne rzeczy. Dołącz do odważnego drwala, gdy sprawdza sytuację w tej przygodowej grze retro pełnej akcji.

 • Nożowy horror 2
  Graj
  Nożowy horror 2
  Zagrano 1305 razy

  Ktoś naprawdę musi pozbyć się tych strasznie zakręconych latających głów! Możesz zniszczyć je w tej intensywnej grze akcji? Ciskaj w nie noże, ale uważaj! Jak źle wycelujesz, czeka na Ciebie przerażająca niespodzianka!

 • Dead Detention: Episode VIII
  Graj
  Dead Detention: Episode VIII
  Zagrano 0 razy

  Coś dziwnego dzieje się w tym miasteczku. Pomóż dr Miller rozwikłać tajemniczą zagadkę w tej przerażającej grze typu „wskaż i kliknij”.

 • Evil Dead
  Graj
  Evil Dead
  Zagrano 152 razy

  Wejdź do świata filmu Evil Dead! Gdy się tam znajdziesz, zacznij ciąć i zabijać wszystkie demoniczne stworzenia, które nawiedzają stary dom. Pora się ich pozbyć, przyjacielu, a ty masz idealne narzędzie... błyszczącą i ostrą piłę!

 • Knife Hit Horror
  Graj
  Knife Hit Horror
  Zagrano 7182 razy

  Te okropne potwory stają się naprawdę irytujące! Czy dasz radę je rozgromić w tej strasznej grze akcji? Próbuj trafić nożami w ich głowy, aż zostaną zniszczone. Ale uważaj! Jeśli trafisz nożem inny nóż, możesz mieć duże problemy!

 • Siedem dni w czyśćcu
  Graj
  Siedem dni w czyśćcu
  Zagrano 41 razy

  Witamy w Twojej nowej pracy w czyśćcu! Twoim zadaniem jest wybieranie tego, kto pójdzie do góry, a kogo czekać będzie wieczność na dole. Czy uda Ci się zaimponować swojemu szefowi, Ponuremu Żniwiarzowi, podejmując prawidłowe decyzje w pierwszym tygodniu na etacie w tej fantastycznej grze online? Tylko nie pomieszaj grzechów i dobrych uczynków!

 • Wściekłe niedźwiedzie
  Graj
  Wściekłe niedźwiedzie
  Zagrano 665 razy

  Twoja ciężarówka się zepsuła. Czy uda ci się zebrać wszystkie kurczaki i uniknąć poturbowania przez wściekłe niedźwiedzie?

 • Cubikill 4
  Graj
  Cubikill 4
  Zagrano 15935 razy

  Miałeś kiedyś dość chodzenia do pracy i wykonywania tych samych czynności każdego dnia? Pora zacząć robić coś nowego, np. wyczyniać różne zwariowane rzeczy w biurze!

 • Alexia Crow: The Deal of the Gods
  Graj
  Alexia Crow: The Deal of the Gods
  Zagrano 665 razy

  Oto kontynuacja przygód Alexii w tajemniczym podziemnym świecie. Pomóż jej wrócić na górę.

 • The Gatekeeper
  Graj
  The Gatekeeper
  Zagrano 37 razy

  Czy jesteś gotowy na ekscytującą przygodę? Dołącz do misji naszego bohatera i wędruj razem z nim przez tajemnicze lochy, by spotkać ich strażnika...

 • Riddle Transfer 2
  Graj
  Riddle Transfer 2
  Zagrano 1166 razy

  Przygotuj się na najnowsze przygody w szkole: Riddle Transfer 2! Ta gra przeglądarkowa wciągnie cię na długie godziny, sprawdzisz przy tym swoje zdolności i pomysłowość!