Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry Z Wampirami

Wybiła północ!

Szszszszz, ostrożnie… Chyba coś czai się za rogiem… Widzisz lśniące oczy, ostre zęby? To wampir! Ale spokojnie – nie musisz się obawiać, że stwór nocy wyssie z Ciebie całą krew. Nasze gry o wampirach wbiją osinowy kołek w samo serce nudy!

Życie wampira bywa uciążliwe. Co prawda nie umrze on nigdy ze starości, ale jest bezpieczny tylko pod osłoną nocy. Każdemu może się sprzykrzyć! To właśnie stało się udziałem jednego małego wampira, który pragnie zobaczyć kiedyś światło słoneczne. Włącz The Sun for the Vampire i wybierz się razem z naszym smutnym bohaterem do czarodzieja, który mu pomoże. Musisz wykazać się zręcznością i sprytem w tej platformówce z elementami gier logicznych.

Pomimo całej swojej krwiożerczej reputacji wampiry potrafią się zakochać. Wyraźnie to widać na kartach walentynkowych w Vampire Valentine. Przypatrz się im dokładnie, żeby znaleźć różnice między nimi. Bohaterowie Wampirzej Miłości umówili się na randkę i mają wielką ochotę na długi, gorący pocałunek. Pomóż im w tym i nie daj się złapać wścibskim obserwatorom, jak nietoperz, duch, wąż czy biały wilk. Uważaj też na upływający czas!

Stworzenia nocy na ogół interesują się ludźmi, ale bywa, że nawzajem wchodzą sobie w drogę. To się właśnie przydarzyło pewnemu wampirowi, który zakochał się w dziewczynie i już myślał, że będą razem na wieki, gdy niespodziewanie ubiegł go wilkołak. Wampir postanowił się zemścić i zniszczyć źródło mocy zębatej bestii – czyli księżyc. Włącz Zemstę Vampiego i pomóż mu tego dokonać.

Wampir też człowiek i ma czasem ochotę na ludzkie przyjemności, zwłaszcza jeśli są one zimne jak on sam. W Wampirzym Sklepie z Lodami masz okazję zarobić na synach i córach nocy, którzy wyszli z krypt, żeby kupić sobie coś na osłodę swojego mrocznego życia. Podawaj im porcje zgodne z zamówieniem i spróbuj zdobyć wyznaczoną sumę pieniędzy przed upływem czasu. Obsługuj sprawnie swoich demonicznych klientów, bo są bardzo niecierpliwi!

Nadszedł czas! Odemknij wieko trumny, unieś się i pójdź przed siebie w noc w poszukiwaniu ofiar, które miały pecha stanąć na Twojej drodze…