Gry Z Wampirami

 • Wampirzy Makijaż
  Graj
  Wampirzy Makijaż
  Zagrano 195 razy

  Dodaj jej blademu obliczu nieco krwawych kolorów...

 • Porada u doktora Wampira
  Graj
  Porada u doktora Wampira
  Zagrano 4913 razy

  Nawet wampiry czasami muszą iść do lekarza. Ta wampirzyca idzie na coroczną kontrolę. Dołącz do niej podczas, gdy lekarz ogląda jej zęby i robi kilka badań w tej miłej grze w symulację medyczną online.

 • Dracula on Milk Red Velvet
  Graj
  Dracula on Milk Red Velvet
  Zagrano 747 razy

  Och nie! W tej pełnej zabawy grze rodzinnej online Dracula on Milk Red Velvet musisz pomóc Hrabiemu Drakuli dojść do siebie i dopilnować, żeby wyzdrowiał. Przejdź przez etapy jego powrotu do zdrowia i patrz, jak znowu staje się niesamowity!

 • Vampirizer
  Graj
  Vampirizer
  Zagrano 996 razy

 • Wampirza Miłość
  Graj
  Wampirza Miłość
  Zagrano 1679 razy

  Umów się ze swoją wampirzą sympatią w zamku na całuśną randkę o północy!

 • Dracula Boom
  Graj
  Dracula Boom
  Zagrano 458 razy

  Najpotężniejszy wampir na świecie ma ostatnio sporo wolnego czasu. Dlatego zamierza zrobić zamieszanie na tych dożynkach. Ty na szczęście jesteś jednym z najlepszych pogromców potworów. Rzucaj bombami z wody święconej i inną bronią ze swojego plecaka. Pora dać Drakuli nauczkę, której długo nie zapomni!

 • Wampirza Fizyka
  Graj
  Wampirza Fizyka
  Zagrano 3821 razy

  Przywab świat nauką - jeden kęs naraz...

 • Przemiana: Wampirzyca Bella
  Graj
  Przemiana: Wampirzyca Bella
  Zagrano 4897 razy

  Po obnoszeniu tego samego stylu przez setki lat nawet ta czarująca wampirzyca potrzebuje odmiany.

 • The Sun For the Vampire 2
  Graj
  The Sun For the Vampire 2
  Zagrano 2297 razy

  Ten mały wampir wciąż szuka sposobu, by pozbyć się ciążącej na nim klątwy. Może ta wiedźma będzie w stanie mu pomóc?

 • Jaki wampir, taki syn
  Graj
  Jaki wampir, taki syn
  Zagrano 932 razy

  Syn Drakuli ma ostatnio problemy ze znalezieniem swojego miejsca w grupie. Co powinien zrobić?

 • Transylmania 2
  Graj
  Transylmania 2
  Zagrano 6265 razy

  Każdy, kto ośmieli się dotknąć Wampirzego Misia, prosi się o ugryzienie!

 • Wskrzeszenie wampira
  Graj
  Wskrzeszenie wampira
  Zagrano 63347 razy

  Ten wstrętny wampir potrzebuje krwi, by wydostać się z trumny, i tylko ty możesz mu pomóc! Pozbaw te biedne damy krwi, by przywrócić siły nieumarłemu panu!

 • The Sun for the Vampire
  Graj
  The Sun for the Vampire
  Zagrano 4131 razy

  Smutny wampir od zawsze chciał doświadczyć światła dziennego, ale słońce może go zabić. Na szczęście zna czarodzieja, który może mu pomóc. Dołącz do jego misji w tej grze przygodowej.

Wybiła północ!

Szszszszz, ostrożnie… Chyba coś czai się za rogiem… Widzisz lśniące oczy, ostre zęby? To wampir! Ale spokojnie – nie musisz się obawiać, że stwór nocy wyssie z Ciebie całą krew. Nasze gry o wampirach wbiją osinowy kołek w samo serce nudy!

Życie wampira bywa uciążliwe. Co prawda nie umrze on nigdy ze starości, ale jest bezpieczny tylko pod osłoną nocy. Każdemu może się sprzykrzyć! To właśnie stało się udziałem jednego małego wampira, który pragnie zobaczyć kiedyś światło słoneczne. Włącz The Sun for the Vampire i wybierz się razem z naszym smutnym bohaterem do czarodzieja, który mu pomoże. Musisz wykazać się zręcznością i sprytem w tej platformówce z elementami gier logicznych.

Pomimo całej swojej krwiożerczej reputacji wampiry potrafią się zakochać. Wyraźnie to widać na kartach walentynkowych w Vampire Valentine. Przypatrz się im dokładnie, żeby znaleźć różnice między nimi. Bohaterowie Wampirzej Miłości umówili się na randkę i mają wielką ochotę na długi, gorący pocałunek. Pomóż im w tym i nie daj się złapać wścibskim obserwatorom, jak nietoperz, duch, wąż czy biały wilk. Uważaj też na upływający czas!

Stworzenia nocy na ogół interesują się ludźmi, ale bywa, że nawzajem wchodzą sobie w drogę. To się właśnie przydarzyło pewnemu wampirowi, który zakochał się w dziewczynie i już myślał, że będą razem na wieki, gdy niespodziewanie ubiegł go wilkołak. Wampir postanowił się zemścić i zniszczyć źródło mocy zębatej bestii – czyli księżyc. Włącz Zemstę Vampiego i pomóż mu tego dokonać.

Wampir też człowiek i ma czasem ochotę na ludzkie przyjemności, zwłaszcza jeśli są one zimne jak on sam. W Wampirzym Sklepie z Lodami masz okazję zarobić na synach i córach nocy, którzy wyszli z krypt, żeby kupić sobie coś na osłodę swojego mrocznego życia. Podawaj im porcje zgodne z zamówieniem i spróbuj zdobyć wyznaczoną sumę pieniędzy przed upływem czasu. Obsługuj sprawnie swoich demonicznych klientów, bo są bardzo niecierpliwi!

Nadszedł czas! Odemknij wieko trumny, unieś się i pójdź przed siebie w noc w poszukiwaniu ofiar, które miały pecha stanąć na Twojej drodze…