Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Trollface Quest: USA Adventure

Trollface rusza w trasę! Dołącz do niego i wraz z innymi żartownisiami przemierzajcie Amerykę w Trollface Quest: USA Adventure.

Podczas przezabawnej podróży w tej grze typu wskaż i kliknij trafisz do wielu kultowych miejsc. Nie sposób zgadnąć, kogo bohaterowie spotkają po drodze i komu będą płatać figle. Mogą trafić na każdego – od sławnych celebrytów po nieustraszonych superbohaterów. Może nawet wpadną na pewnego naczelnego dowódcę, który niedawno wszedł w posiadanie tajnego gadżetu. Czy uda Ci się rozwiązać wszystkie trudne zagadki na każdym z poziomów? 

Chcesz przeżyć kolejne zabawne przygody w grach z serii Trollface Quest games? Jeśli tak, to przygotuj się na kupę śmiechu w Trollface Quest: Horror i Trollface Quest 1.

Sterowanie 

  • UŻYJ KURSORA, by szukać wskazówek. 
  • LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY wybieraj przedmioty, dzięki którym rozwiążesz poszczególne zagadki. 

O twórcach 

Trollface Quest: USA Adventure została stworzona przez Agame.

Zagraj na telefonie 

Apple App StoreGoogle Play.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!