Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

VEX 3 Xmas

Vex 3 Xmas to świąteczna wersja podstępnej gry online z elementami parkour. Weź udział w klasycznie wypełnionych przeszkodami przygodach z serii Vex. Zbierz kupę śniegu i lodu, aby przeżyć naprawdę niezapomniane święta w stylu VeXmas!

Jak grać w Vex 3 Xmas?

Tradycyjne pułapki i przeszkody na poziomach Vex zostały zastąpione zimową krainą czarów z elementami o tematyce bożonarodzeniowej. Znajdziesz tu śnieg, lód, choinki, słodycze… i jak zwykle większość z nich czeka, by cię zabić.

Unikaj śmiercionośnych świątecznych dekoracji i spróbuj dotrzeć do wirującego portalu na końcu każdej strefy. Zjeżdżaj po zaśnieżonych stromiznach i wspinaj się po oblodzonych ścianach, aby przejść przez punkty kontrolne i zapisać swoje postępy.

Użyj klawiszy strzałek, aby biegać, skakać, wspinać się i ślizgać pomiędzy wirującymi ostrzami pił, kolcami, podwodnymi tunelami i innymi przeszkodami. Dotykaj czerwonych flag na punktach kontrolnych, aby je aktywować. (Odrodzisz się przy nich, jeśli umrzesz.)

Jeśli dasz radę szybko ukończyć poziomy, możesz także odblokować wyjątkowo trudną wersję każdego poziomu (lub „aktu”, ponieważ tak nazywane są poziomy w tej serii).

Sterowanie

⬅➡ Bieg, pchanie skrzyń, obroty (podczas pływania)

⬆ Skoki, płynięcie do przodu

⬇ Opuszczanie, ślizg (podczas biegu), kopanie skrzyń (stojąc na nich)

Zagraj w gry podobne do Vex 3 Xmas

Jeśli spodobała ci się ta zręcznościowa gra akcji, na pewno ucieszysz się na wieść o tym, że ma o ona o wiele więcej części. Możesz w nie zagrać tutaj:

Możesz również znaleźć tutaj więcej gier świątecznych.

Kto stworzył grę Vex 3 Xmas?

Vex 3 Xmas to tytuł studia Azerion Casual Games.

Kiedy opublikowano grę Vex 3 Xmas?

Ta gra miała swoją premierę 15 listopada 2023 roku.