Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Watermelon Run 3D

Przygotuj się na naprawdę niezwykłą serię wyzwań w Watermelon Run 3D. Nie daj się zamienić w miazgę w tej całkowicie zwariowanej grze wyścigowej.

Będzięsz współpracować z niezwykłym stworzeniem, które od czasu do czasu zmienia się w różne owoce w tej grze o bieganiu. Dołącz do niego podczas pokonywania serii trudnych torów z przeszkodami. Musi zwiększyć masę, zbierając odpowiednie rodzaje owoców i tworzyć mosty pozwalające pokonywać luki, unikać kolców, zbierać monety i zdobywać naprawdę fajne bonusy na koniec każdego poziomu.

Jak grać w Watermelon Run 3D?

Watermelon Run 3D to zabawna gra wyścigowa, która pozwala kontrolować stworzenie zdolne do przekształcania się w różne rodzaje owoców. Pomóż mu dotrzeć do mety na każdym poziomie. Będzie musiał nabierać sił i rozmiarów, zbierając po drodze odpowiednie arbuzy, cytryny i inne owoce.

Sterowanie

  • UŻYJ MYSZY, by biec się w lewo lub w prawo.

Podobne gry

Oto kilka innych fajnych gier online, które warto wypróbować. 

  1. Human Vehicle
  2. Go Go Panda
  3. Run Rich 3D
  4. High Shoes

Kto stworzył Watermelon Run 3D?

Watermelon Run 3D to gra stworzona przez by wey.game.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!