Gry z owocami

 • Wybuchowe owoce
  Graj
  Wybuchowe owoce
  Zagrano 63952 razy

  Tyle soczystych owoców, a tak mało czasu! Jak szybko uda Ci się pochlastać je w cieniutkie kawałki? Chwyć miecz samuraja i potnij wszystkie arbuzy i inne owoce w tej szalonej grze akcji. Pamiętaj, żeby omijać bomby — jeśli wybuchną, może bardzo zaboleć!

 • Onet Connect Classic
  Graj
  Onet Connect Classic
  Zagrano 1405615 razy

  Fajne zwierzęta, cukierki lub owoce - połącz identyczne kafelki i oczyść pole, zanim upłynie czas, w tej zabawnej grze Mahjong.

 • Owocowe połączenie
  Graj
  Owocowe połączenie
  Zagrano 11559 razy

  Czy uda Ci się połączyć różne rodzaje owoców w tej fantastycznej grze łączenia trzech elementów? Połącz arbuzy, truskawki i różne inne owoce, aby zdobyć odpowiednią liczbę punktów na każdym poziomie.

 • Klasyczny Kris Mahjong
  Graj
  Klasyczny Kris Mahjong
  Zagrano 512837 razy

  Zagraj w tę przepyszną wersję uwielbianej przez wszystkich gry planszowej. Jak szybko zdołasz dopasować wszystkie smakowite burgery, frytki i inne jedzenie na kafelkach?

 • Fruita Crush
  Graj
  Fruita Crush
  Zagrano 115771 razy

  Gra Fruita Crush polega na dopasowywaniu elementów – musisz połączyć ze sobą mnóstwo pysznych owoców. Wskocz do tego fantastycznego świata i zostań mistrzem na ponad 100 poziomach. Połącz co najmniej 3 owoce, zbierz jak najwięcej punktów i aktywuj wszystkie premie, by zdobyć jak najwyższy wynik. Czy przejdziesz wszystkie poziomy?

 • Connect 2: Owoce
  Graj
  Connect 2: Owoce
  Zagrano 70347 razy

  Owoce i warzywa są przepyszne. W tej grze na urządzenia mobilne możesz się nimi również świetnie bawić. Połącz wszystkie pomidory, ananasy i inne tak, aby eksplodowały.

 • Zielony mahjong
  Graj
  Zielony mahjong
  Zagrano 48370 razy

  W tej wersji online klasycznej gry planszowej mahjong możesz teraz wypróbować rożne wzory na kafelkach. Zagraj w kilka różnych wymagających trybów. Czy uda Ci się przejść trudny poziom? A co powiesz o najtrudniejszej planszy?

 • Owoce lata
  Graj
  Owoce lata
  Zagrano 132213 razy

  Spędź miły dzień na plaży i sprawdź, czy poradzisz sobie z łączeniem owoców w tej świetnej grze typu dopasuj 3. Połącz truskawki, banany i inne owoce w grupy składające się z trzech lub więcej elementów.

 • Dopasuj owoce
  Graj
  Dopasuj owoce
  Zagrano 64149 razy

  W tej cudownej grze logicznej typu Dopasuj 3 możesz teraz przemierzać prześliczną wiejska okolicę. Połącz ze sobą wszystkie owoce, z których powstanie przepyszny sok.

 • Fruita Swipe 2
  Graj
  Fruita Swipe 2
  Zagrano 29652 razy

 • Koktajl owoc: Lekcje gotowania z Sara
  Graj
  Koktajl owoc: Lekcje gotowania z Sara
  Zagrano 197542 razy

  Ze świeżych owoców można zrobić fantastyczny, sycący koktajl!

 • Owocowe Zamiany
  Graj
  Owocowe Zamiany
  Zagrano 42410 razy

  Zamieniaj te owoce aż do zebrania obfitego, jednorodnego plonu!

 • Fruit Twirls
  Graj
  Fruit Twirls
  Zagrano 58559 razy

  Grupuj 3 lub więcej owoców tego samego typu i usuń je z planszy.

 • Ozdób Ciasto
  Graj
  Ozdób Ciasto
  Zagrano 33505 razy

  Udekoruj swoje ciasto jak tylko chcesz.

 • Fruit Blocks
  Graj
  Fruit Blocks
  Zagrano 134490 razy

  Klikaj na grupy dwóch lub więcej owoców by usunąć je z planszy.

 • The Farmer
  Graj
  The Farmer
  Zagrano 268603 razy

  Zarządzaj swoją farmą uprawiając owoce i warzywa i sprzedając jajka.

 • Hexagone
  Graj
  Hexagone
  Zagrano 129324 razy

  Zagraj w tę skomplikowaną grę logiczną w stylu Połącz 3. Dasz radę dopasować wszystkie przepyszne owoce? Połącz co najmniej trzy takie same elementy i sprawdź, czy dasz radę uzyskać najwyższy wynik.

 • Okryj pomarańcze
  Graj
  Okryj pomarańcze
  Zagrano 16215 razy

  Bez odpowiedniej osłony owoce w ulewnym deszczu nie mają szans.

 • Okryj pomarańcze 2
  Graj
  Okryj pomarańcze 2
  Zagrano 104301 razy

  Jaki piękny dzień... ale co to? Nadciąga ulewa!

 • Fruity Flip Flop
  Graj
  Fruity Flip Flop
  Zagrano 35568 razy

  Twórz kombinacje 3 identycznych owoców w rzędzie lub kolumnie by usunąć je z planszy.

 • Zrzuć owoc
  Graj
  Zrzuć owoc
  Zagrano 738 razy

  Twój nowy szef właśnie przyłapał Cię na spaniu w czasie pracy. Lepiej zmykaj do sadu, i to migiem!

 • Dzielny pomidor 2
  Graj
  Dzielny pomidor 2
  Zagrano 7306 razy

  O nie! Z laboratorium znowu uciekła horda genetycznie zmodyfikowanych warzyw. Ten pomidor musi teraz je zniszczyć, w tej pełnej akcji grze logicznej. Czy możesz wyciągnąć do niego pomocną dłoń, a raczej łodygę?

 • Fruit Master Online
  Graj
  Fruit Master Online
  Zagrano 1366 razy

  Fruit smoothies are delicious but how many of them can you make in this intense online game? You’ll need to fling knives at tons of delicious fruit while they spin through the air. If you miss a single one, it’ll be game over. Even worse, your smoothie will be ruined!

 • Shuigo 2
  Graj
  Shuigo 2
  Zagrano 5165 razy

  Czy masz ochotę na kolejną partyjkę madżonga w bajecznej, owocowej wersji? Jeśli tak, daj z siebie wszystko, by dopasować do siebie wszystkie wiśnie, ananasy i inne pyszne i odżywcze owoce w tej grze logicznej, zanim skończy ci się czas.

 • Owocowa Ania
  Graj
  Owocowa Ania
  Zagrano 1769 razy

  Gałęzie blokują dostęp do owoców. Użyj narzędzi, aby pomóc Ani je zebrać!

 • Super Fruits Crush
  Graj
  Super Fruits Crush
  Zagrano 4046 razy

  Popracuj nad swoimi zdolnościami rozwiązywania zagadek w tej szalonej grze w puzzle. Czy uda ci się pogrupować wszystkie owoce co najmniej w trójki, utrzymując poziom licznika mocy?

 • Epic Fruits
  Graj
  Epic Fruits
  Zagrano 1720 razy

 • Owoce samuraja
  Graj
  Owoce samuraja
  Zagrano 11922 razy

  Zatop swoją katanę w świeżych owocach i utocz z przeciwnika nieco...soku.

 • Hungry Worm 2
  Graj
  Hungry Worm 2
  Zagrano 20226 razy

  Kolejna horda głodnych robali chce pożreć wszystkie owoce i warzywa na tej farmie. Tylko Ty możesz je powstrzymać! Szybko zbierz plony, zanim dobiorą się do nich stwory, w tej grze logicznej typu Połącz 3.

 • Owocowa mieszanka
  Graj
  Owocowa mieszanka
  Zagrano 26052 razy

  Owoce gromadzą się szybko! Jest tylko jeden sposób, żeby się ich pozbyć. Połącz różne ich rodzaje w tej grze łączenia trzech podobnych owoców. Zostaną one zmiażdżone i usunięte z gry!

 • Fruit Puzzle
  Graj
  Fruit Puzzle
  Zagrano 934 razy

  Twórz grupy trzech lub więcej identycznych owoców by usunąć je z planszy i zdobyć punkty.

 • Fruit Party
  Graj
  Fruit Party
  Zagrano 3652 razy

  Jak szybko uda ci się połączyć ze sobą te pyszne przekąski imprezowe? Poczuj wspaniały rytm muzyki i wykaż się swoimi umiejętnościami dopasowywania elementów w tej świetnej grze online.

 • Smoothies Link
  Graj
  Smoothies Link
  Zagrano 43134 razy

  Zdobądź słodkie napoje dla tych spragnionych zwierzątek, grając w zabawną grę polegającą na dopasowaniu 3 identycznych elementów – Smoothies Link! Każde zamówienie klienta jest inne. Aby osłużyć ich, musisz dopasować właściwe ikonki!

 • Owocowa ucieczka
  Graj
  Owocowa ucieczka
  Zagrano 4987 razy

  Nie powinno to dziwić, że to jabłko nie chce zostać zjedzone. Pomożesz mu uciec z kuchni w tej grze logicznej opartej na prawach fizyki? Jabłko będzie bezpieczne po dotarciu do drzwi w każdym poziomie.

 • Tomatoz Slicer
  Graj
  Tomatoz Slicer
  Zagrano 28219 razy

  In this slicing game, you're a fruit ninja with one sworn enemy: tomatoes. CUT THEM ALL INTO TINY PIECES.

 • Letnie wakacje
  Graj
  Letnie wakacje
  Zagrano 11103 razy

  Spraw sobie słodką przyjemność, klikając w serie soczystych, letnich owoców. Jeśli lubisz grę Candy Crush, na pewno spodoba ci się ta układanka w świeżej, letniej wersji z owocami.

Owocowy zawrót głowy

Ile owoców jesteś w stanie wymienić? Jabłko, banan, pomarańcza… Przy kilkunastu pozycjach wkraczasz na teren nieco bardziej egzotyczny: melon, marakuja, papaja… No i słynny owoc-nie owoc: pomidor! U nas znajdziesz je wszystkie! Mamy ponad 30 gier o owocach, spróbuj wszystkie!

Na początek coś prostego: Fruit Blocks to gra, w której musisz klikać na owocowe dwójki (lub większe grupy owoców), aby usunąć je z planszy. Wygra ten, kto pozbędzie się jak największej ilości owoców w jak najmniejszej liczbie ruchów!

Na podobnych zasadach oparte są nieco trudniejsze Fruit Salad Festival czy Fruit Twirls (gdzie dodatkowo motywuje uciekający nieubłaganie czas lub kończąca się wolna przestrzeń). Mimo że nie są skomplikowane i wyróżniają się kolorową, lecz prostą grafiką, obie gry są w stanie dostarczyć wielu godzin (tak, godzin!) rozrywki.

Powtórka z owoców zaliczona, czas na owocowe sałatki! Tnij, siekaj i krój – w kostkę, w plasterki, na pół! Kto by pomyślał, że zamiast noża można w tym celu wykorzystać katanę? W grze Katana i owoce (na podobnej zasadzie działa też Fruit Break) Twoim zadaniem jest przecięcie wylatujących w górę arbuzów, melonów, pomarańczy... Niby proste, ale gra wymaga nie lada wprawy. Dodatkowo trzeba uważać na podrzucane w powietrze bomby, których lepiej się wystrzegać.

Owoce (i warzywa) możesz też siekać w grze Fruit Salad Festival, choć tutaj wyręczy Cię „wirtualny” szef sałatkowej kuchni. Musisz jednak pamiętać o dodaniu do sałatki wszystkich niezbędnych składników (i to w odpowiedniej kolejności!), tak aby klienci Twojej wegetariańskiej restauracji wyszli syci i usatysfakcjonowani.

A może wcale nie lubisz owoców i jesz je tylko dla zdrowia? Lub chcesz przekonać do tego swoje dzieci? Żaden problem – mamy mnóstwo pozycji, które zaznajomią maluchy ze zdrową, owocową kuchnią! Smoothies Link i Super Fruits Crush to kolejne nieskomplikowane gry polegające na grupowaniu w trójki i czwórki owoców o zwariowanych, uśmiechniętych buźkach. W grze The Farmer Twoje pociechy będą musiały zarządzać własnym gospodarstwem, uprawiając ogródek i sprzedając jajka, z kolei w grze Truskawkowe lizaki będą przygotowywać słodkości ze świeżych owoców (gwarantujemy, że zapragną to zrobić również „w realu”). Dziewczynki z pewnością chętnie wypróbują klasyczną ubierankę Ubierz Owocową Wróżkę, a chłopcy zręcznościówkę Monkey Fruits – uwaga, trzeba wykazać się sporym refleksem!

Na koniec polecamy wszystkim zabawną Frutopię: zjedz jak najwięcej owoców, zanim skończy się czas!