Gry z owocami

 • Onet Connect Classic
  Graj
  Onet Connect Classic
  Zagrano 1254508 razy

  Fajne zwierzęta, cukierki lub owoce - połącz identyczne kafelki i oczyść pole, zanim upłynie czas, w tej zabawnej grze Mahjong.

 • Klasyczny Kris Mahjong
  Graj
  Klasyczny Kris Mahjong
  Zagrano 430770 razy

  Zagraj w tę przepyszną wersję uwielbianej przez wszystkich gry planszowej. Jak szybko zdołasz dopasować wszystkie smakowite burgery, frytki i inne jedzenie na kafelkach?

 • The Farmer
  Graj
  The Farmer
  Zagrano 257703 razy

  Zarządzaj swoją farmą uprawiając owoce i warzywa i sprzedając jajka.

 • Koktajl owoc: Lekcje gotowania z Sara
  Graj
  Koktajl owoc: Lekcje gotowania z Sara
  Zagrano 192141 razy

  Ze świeżych owoców można zrobić fantastyczny, sycący koktajl!

 • Fruit Blocks
  Graj
  Fruit Blocks
  Zagrano 126644 razy

  Klikaj na grupy dwóch lub więcej owoców by usunąć je z planszy.

 • Hexagone
  Graj
  Hexagone
  Zagrano 120332 razy

  Zagraj w tę skomplikowaną grę logiczną w stylu Połącz 3. Dasz radę dopasować wszystkie przepyszne owoce? Połącz co najmniej trzy takie same elementy i sprawdź, czy dasz radę uzyskać najwyższy wynik.

 • Owoce lata
  Graj
  Owoce lata
  Zagrano 117067 razy

  Spędź miły dzień na plaży i sprawdź, czy poradzisz sobie z łączeniem owoców w tej świetnej grze typu dopasuj 3. Połącz truskawki, banany i inne owoce w grupy składające się z trzech lub więcej elementów.

 • Fruita Crush
  Graj
  Fruita Crush
  Zagrano 107104 razy

  Gra Fruita Crush polega na dopasowywaniu elementów – musisz połączyć ze sobą mnóstwo pysznych owoców. Wskocz do tego fantastycznego świata i zostań mistrzem na ponad 100 poziomach. Połącz co najmniej 3 owoce, zbierz jak najwięcej punktów i aktywuj wszystkie premie, by zdobyć jak najwyższy wynik. Czy przejdziesz wszystkie poziomy?

 • Okryj pomarańcze 2
  Graj
  Okryj pomarańcze 2
  Zagrano 101444 razy

  Jaki piękny dzień... ale co to? Nadciąga ulewa!

 • Connect 2: Owoce
  Graj
  Connect 2: Owoce
  Zagrano 62356 razy

  Owoce i warzywa są przepyszne. W tej grze na urządzenia mobilne możesz się nimi również świetnie bawić. Połącz wszystkie pomidory, ananasy i inne tak, aby eksplodowały.

 • Dopasuj owoce
  Graj
  Dopasuj owoce
  Zagrano 60810 razy

  W tej cudownej grze logicznej typu Dopasuj 3 możesz teraz przemierzać prześliczną wiejska okolicę. Połącz ze sobą wszystkie owoce, z których powstanie przepyszny sok.

 • Wybuchowe owoce
  Graj
  Wybuchowe owoce
  Zagrano 58988 razy

  Tyle soczystych owoców, a tak mało czasu! Jak szybko uda Ci się pochlastać je w cieniutkie kawałki? Chwyć miecz samuraja i potnij wszystkie arbuzy i inne owoce w tej szalonej grze akcji. Pamiętaj, żeby omijać bomby — jeśli wybuchną, może bardzo zaboleć!

 • Fruit Twirls
  Graj
  Fruit Twirls
  Zagrano 56074 razy

  Grupuj 3 lub więcej owoców tego samego typu i usuń je z planszy.

 • Zielony mahjong
  Graj
  Zielony mahjong
  Zagrano 45791 razy

  W tej wersji online klasycznej gry planszowej mahjong możesz teraz wypróbować rożne wzory na kafelkach. Zagraj w kilka różnych wymagających trybów. Czy uda Ci się przejść trudny poziom? A co powiesz o najtrudniejszej planszy?

 • Smoothies Link
  Graj
  Smoothies Link
  Zagrano 40548 razy

  Zdobądź słodkie napoje dla tych spragnionych zwierzątek, grając w zabawną grę polegającą na dopasowaniu 3 identycznych elementów – Smoothies Link! Każde zamówienie klienta jest inne. Aby osłużyć ich, musisz dopasować właściwe ikonki!

 • Owocowe Zamiany
  Graj
  Owocowe Zamiany
  Zagrano 39685 razy

  Zamieniaj te owoce aż do zebrania obfitego, jednorodnego plonu!

 • Truskawkowe lizaki
  Graj
  Truskawkowe lizaki
  Zagrano 38302 razy

  Przyszła wiosna, a wraz z nią sezon na truskawki! Zrób z nich pyszne, słodkie cukierki w zabawnej grze o gotowaniu "Truskawkowe lizaki".

 • Fruity Flip Flop
  Graj
  Fruity Flip Flop
  Zagrano 33222 razy

  Twórz kombinacje 3 identycznych owoców w rzędzie lub kolumnie by usunąć je z planszy.

 • Ozdób Ciasto
  Graj
  Ozdób Ciasto
  Zagrano 32542 razy

  Udekoruj swoje ciasto jak tylko chcesz.

 • Frutopia
  Graj
  Frutopia
  Zagrano 27637 razy

  Maniakalne połykanie owoców grozi niedyspozycją żołądkową. Na szczęście tego kolesia to nie dotyczy.

 • Fruita Swipe 2
  Graj
  Fruita Swipe 2
  Zagrano 27312 razy
 • Owocowa mieszanka
  Graj
  Owocowa mieszanka
  Zagrano 25597 razy

  Owoce gromadzą się szybko! Jest tylko jeden sposób, żeby się ich pozbyć. Połącz różne ich rodzaje w tej grze łączenia trzech podobnych owoców. Zostaną one zmiażdżone i usunięte z gry!

 • Katana i owoce
  Graj
  Katana i owoce
  Zagrano 24499 razy

  Przetnij swoją drogę przez niekończące się owoce. Wykorzystaj swój samurajski miecz do zniszczenia kokosów, arbuzów i innych owoców i unikaj bomb w tej grze akcji.

 • Tomatoz Slicer
  Graj
  Tomatoz Slicer
  Zagrano 24185 razy

  In this slicing game, you're a fruit ninja with one sworn enemy: tomatoes. CUT THEM ALL INTO TINY PIECES.

 • Sklep z cukierkami owocowymi
  Graj
  Sklep z cukierkami owocowymi
  Zagrano 20444 razy

  Te magiczne sklepy z cukierkami można znaleźć tylko w chmurach. Wybierz się w ekscytującą podróż w tej grze logicznej typu „połącz 3”. Jak szybko zdołasz dopasować wszystkie słodycze w każdym unoszącym się w powietrzu sklepie? Po drodze możesz także zbierać gotówkę, aby kupić pomocne dopalacze.

 • Hungry Worm 2
  Graj
  Hungry Worm 2
  Zagrano 20172 razy

  Kolejna horda głodnych robali chce pożreć wszystkie owoce i warzywa na tej farmie. Tylko Ty możesz je powstrzymać! Szybko zbierz plony, zanim dobiorą się do nich stwory, w tej grze logicznej typu Połącz 3.

 • Owocowe zniszczenie
  Graj
  Owocowe zniszczenie
  Zagrano 17128 razy

  Ten sad jest przepełniony owocami! Czy potrafisz posortować różne rodzaje elementów w tej grze logicznej typu Połącz 3? Jeśli skończą Ci się ruchy, możesz skorzystać z wielu szalonych dopalaczy. Spróbuj rozwalić owoce przy użyciu miotacza promieni.

 • Fruit Funitto
  Graj
  Fruit Funitto
  Zagrano 14896 razy

  Umieść owoce w odpowiednich miejscach, zdobądź punkty i idź do następnego poziomu.

 • Okryj pomarańcze
  Graj
  Okryj pomarańcze
  Zagrano 14877 razy

  Bez odpowiedniej osłony owoce w ulewnym deszczu nie mają szans.

 • Ewolucja roślin
  Graj
  Ewolucja roślin
  Zagrano 13928 razy

  Te rośliny i warzywa chciałyby osiągnąć wyższy i lepszy poziom. Pomożesz im wspiąć się po drabinie ewolucyjnej w tej szalonej grze logicznej?

 • Gorączka na farmie
  Graj
  Gorączka na farmie
  Zagrano 12023 razy

  Praca na farmie jeszcze nigdy nie sprawiała tyle frajdy! Zdobądź jak najwyższy wynik w niesamowicie zabawnej grze internetowej o dopasowywaniu "Gorączka na farmie".

 • Fruit Crush Frenzy
  Graj
  Fruit Crush Frenzy
  Zagrano 11928 razy

  Wszystkie te owoce są tak dojrzałe, że zaraz wybuchną! Czy uda Ci się je wszystkie dopasować i doprowadzić do eksplozji w tej ekscytującej grze w łamigłowki i łączenie 3 elementów?

 • Letnie wakacje
  Graj
  Letnie wakacje
  Zagrano 10878 razy

  Spraw sobie słodką przyjemność, klikając w serie soczystych, letnich owoców. Jeśli lubisz grę Candy Crush, na pewno spodoba ci się ta układanka w świeżej, letniej wersji z owocami.

 • Wiggi Walk
  Graj
  Wiggi Walk
  Zagrano 8179 razy

  Stwórz swojego własnego Wiggi, zbierz wszystie owoce i dotrzyj do czerownej flagi, aby przejść na następny poziom!

 • Dzielny pomidor 2
  Graj
  Dzielny pomidor 2
  Zagrano 7200 razy

  O nie! Z laboratorium znowu uciekła horda genetycznie zmodyfikowanych warzyw. Ten pomidor musi teraz je zniszczyć, w tej pełnej akcji grze logicznej. Czy możesz wyciągnąć do niego pomocną dłoń, a raczej łodygę?

 • Fruit Break
  Graj
  Fruit Break
  Zagrano 7173 razy

Owocowy zawrót głowy

Ile owoców jesteś w stanie wymienić? Jabłko, banan, pomarańcza… Przy kilkunastu pozycjach wkraczasz na teren nieco bardziej egzotyczny: melon, marakuja, papaja… No i słynny owoc-nie owoc: pomidor! U nas znajdziesz je wszystkie! Mamy ponad 30 gier o owocach, spróbuj wszystkie!

Na początek coś prostego: Fruit Blocks to gra, w której musisz klikać na owocowe dwójki (lub większe grupy owoców), aby usunąć je z planszy. Wygra ten, kto pozbędzie się jak największej ilości owoców w jak najmniejszej liczbie ruchów!

Na podobnych zasadach oparte są nieco trudniejsze Fruit Salad Festival czy Fruit Twirls (gdzie dodatkowo motywuje uciekający nieubłaganie czas lub kończąca się wolna przestrzeń). Mimo że nie są skomplikowane i wyróżniają się kolorową, lecz prostą grafiką, obie gry są w stanie dostarczyć wielu godzin (tak, godzin!) rozrywki.

Powtórka z owoców zaliczona, czas na owocowe sałatki! Tnij, siekaj i krój – w kostkę, w plasterki, na pół! Kto by pomyślał, że zamiast noża można w tym celu wykorzystać katanę? W grze Katana i owoce (na podobnej zasadzie działa też Fruit Break) Twoim zadaniem jest przecięcie wylatujących w górę arbuzów, melonów, pomarańczy... Niby proste, ale gra wymaga nie lada wprawy. Dodatkowo trzeba uważać na podrzucane w powietrze bomby, których lepiej się wystrzegać.

Owoce (i warzywa) możesz też siekać w grze Fruit Salad Festival, choć tutaj wyręczy Cię „wirtualny” szef sałatkowej kuchni. Musisz jednak pamiętać o dodaniu do sałatki wszystkich niezbędnych składników (i to w odpowiedniej kolejności!), tak aby klienci Twojej wegetariańskiej restauracji wyszli syci i usatysfakcjonowani.

A może wcale nie lubisz owoców i jesz je tylko dla zdrowia? Lub chcesz przekonać do tego swoje dzieci? Żaden problem – mamy mnóstwo pozycji, które zaznajomią maluchy ze zdrową, owocową kuchnią! Smoothies Link i Super Fruits Crush to kolejne nieskomplikowane gry polegające na grupowaniu w trójki i czwórki owoców o zwariowanych, uśmiechniętych buźkach. W grze The Farmer Twoje pociechy będą musiały zarządzać własnym gospodarstwem, uprawiając ogródek i sprzedając jajka, z kolei w grze Truskawkowe lizaki będą przygotowywać słodkości ze świeżych owoców (gwarantujemy, że zapragną to zrobić również „w realu”). Dziewczynki z pewnością chętnie wypróbują klasyczną ubierankę Ubierz Owocową Wróżkę, a chłopcy zręcznościówkę Monkey Fruits – uwaga, trzeba wykazać się sporym refleksem!

Na koniec polecamy wszystkim zabawną Frutopię: zjedz jak najwięcej owoców, zanim skończy się czas!