Gry FPS

 • Army Force Strike
  Graj
  Army Force Strike
  Zagrano 244559 razy

  Przygotuj się na najlepszą grę wielosobową, jaką możesz sobie wyobrazić! Zagraj w pierwszoosobową strzelankę Army Force Strike, aby zabijać i unieszkodliwiać wrogów wszelkiego kalibru. Więcej bezpłatnych gier online na www.Supergames.io

 • Combat Reloaded
  Graj
  Combat Reloaded
  Zagrano 116616 razy

  Po której staniesz stronie w tej pełnej wrażeń wieloosobowej grze akcji — niebieskiego czy czerwonego zespołu? Złap za gnata, ukryj się za barierkami i rogami, celując do innych graczy.

 • Pixel Gun Apocalypse 3
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 3
  Zagrano 2592733 razy

  Ta wieloosobowa gra jest przesycona akcją. Stań w szranki w przeciwnikami z całego świata podczas walki o potężną broń i wyeliminuj ich — jeden po drugim!

 • SuperHOT
  Graj
  SuperHOT
  Zagrano 51382 razy

  Budzisz się w dziwnym biurowcu. Nie masz bladego pojęcia, jak udało Ci się tam dostać, a czas biegnie w dziwny sposób. Czy zdołasz uciec w tej intensywnej i wciągającej strzelance 3D? Twoim zadaniem będzie uważać na pociski i zaprzeczyć prawom czasoprzestrzeni, torując sobie drogę ku wolności.

 • Atak rebeliantów
  Graj
  Atak rebeliantów
  Zagrano 21836 razy

  To miasto zostało zaatakowane! Czy potrafisz obronić je, zanim będzie za późno? Użyj różnej broni – od pistoletów po karabiny snajperskie, aby pokonać cele w tej strzelance 3D.

 • Airport Clash 3D
  Graj
  Airport Clash 3D
  Zagrano 16194 razy

  Niesamowite bronie i bitwy czekają w Airport Clash 3D. Chwytaj za pistolet i zmierz się z innymi graczami w multiplayerowej grze akcji

  To lotnisko stało się strefą wojny! Wybierz sojuszników - Niebiescy czy Czerwoni? Sprawdź czy uda ci się wyeliminować przeciwników przed końcem czasu i zanim podziurawią cię jak sito! Zdejmuj wrogów stojących na Twojej drodze na szczyt rankingu snajperkami lub innymi brońmi - tak szybko, jak tylko się da! 

  Chcesz więcej mocnych wrażeń, takich jak Airport Clash? Wypróbuj inne strzelanki i gry 3D - na przykład Sniper Clash 3D, Subway Clash 3D: Remastered albo Sniper 3D: Shooter Game

  Sterowanie

  Mysz:

  • PORUSZANIE MYSZĄ - celowanie
  • LEWY PRZYCISK MYSZY - strzelanie  

  Klawiatura:

  • W, S, A, D - poruszanie się 
  • C - kucanie 
  • L - blokowanie celownika 
  • SPACJA - skakanie 

  O twórcach

  Ta gra została stworzona przez belgijską firmę CrazyGames.

  Zagraj na telefonie

  Google Play

 • Sniper Strike
  Graj
  Sniper Strike
  Zagrano 8393 razy

  Dasz radę pokonać wszystkie cele w tej intensywnej strzelance 3D? Chwyć karabin snajperski i przedrzyj się przez trzy różne mapy. Potrafisz rozwalić wszystkich wrogów, zanim ten los spotka Ciebie?

 • Drużyna snajperów
  Graj
  Drużyna snajperów
  Zagrano 184484 razy

  Kiedy wróg rozpoczyna atak i robi się gorąco, najlepszym wyborem będzie drużyna snajperów!

 • Zombie Vacation
  Graj
  Zombie Vacation
  Zagrano 17308 razy

  Niektórzy na wakacje wolą pojechać na wyspy tropikalne, na których w ogóle nie ma zombie. Co za nudy! Przyłącz się do tego odważnego żołnierza, jak zażywa odpoczynku i relaksu podczas dynamicznej walki z niezliczonymi hordami ożywieńców. Pomożesz mu przetrwać jak najdłużej w tej całkiem szalonej grze akcji?

 • Zamaskowana armia 3
  Graj
  Zamaskowana armia 3
  Zagrano 12722 razy

  Zamaskowani komandosi wracają do akcji! Czy masz ochotę rzucić się do boju w tej wieloosobowej grze typu strzelanina? Będziesz walczyć z innymi graczami na śmierć i życie przy użyciu różnych typów broni: od karabinu maszynowego do bazuki!

 • Szalony strzelec 2: Multiplayer
  Graj
  Szalony strzelec 2: Multiplayer
  Zagrano 18548 razy

  W tej superintensywnej i zakręconej strzelance 3D musisz skupić się i działać szybko, aby przeżyć dłużej niż pięć sekund. Zmierz się z graczami z całego świata, którzy nie mają dla Ciebie litości.

 • Ostra walka: Pikselowa gra wieloosobowa
  Graj
  Ostra walka: Pikselowa gra wieloosobowa
  Zagrano 36786 razy

  Jak wielu z tych pikselowych komandosów uda ci się zlikwidować? Zmierz się z graczami z całego świata w tej strzelance wieloosobowej.

 • Sniper Clash 3D
  Graj
  Sniper Clash 3D
  Zagrano 16382 razy

  W tej strzelance w trybie multiplayer możesz użyć karabinów wyborowych, aby zlikwidować swoich przeciwników. Rzuć się w wir walki i zmierz się z wrogami z każdego zakątka świata. Czy uda Ci się przetrwać na tyle, aby zdążyć przed upływem czasu w każdym ekscytującym deathmatchu?

 • Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Graj
  Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Zagrano 292819 razy

  Gracze z całego świata przybywają, aby stanąć w szranki w tej wieloosobowej grze akcji. Siej zniszczenie przy użyciu różnego rodzaju broni: od nożów rzeźniczych po strzelby. Jak długo uda ci się pozostać przy życiu?

 • Pikselowy survival
  Graj
  Pikselowy survival
  Zagrano 16373 razy

  Jak długo Twój bohater potrafi przetrwać w tej strzelance 3D? Połącz siły z policjantem, rolnikiem, biznesmenem lub sportsmenką w walce na śmierć i życie! Twoim zadaniem w grze będzie zebrać broń i amunicję oraz przydatne dopalacze takie jak frytki, gdy walczysz z przeciwnikiem.

 • Starcie w tunelach 3D – remaster
  Graj
  Starcie w tunelach 3D – remaster
  Zagrano 33370 razy

  Pociągi w tych tunelach wprawdzie już nie kursują, ale ciebie z pewnością czeka konkretne kursowanie w tej wieloosobowej strzelaninie w wersji trójwymiarowej. Dołącz do drużyny czerwonych lub niebieskich i postaraj się unikać kul i wyszukiwać niesamowite rodzaje broni. Czy dasz radę zlikwidować drużynę przeciwników, zanim oni rozwalą twoją w drobny pył?

 • Bullet Party
  Graj
  Bullet Party
  Zagrano 8260 razy

  Nie trzeba dodawać, że ta impreza będzie szalona i niezwykle niebezpieczna! Jak długo uda Ci się przetrwać, gdy zmierzysz się z graczami z całej planety w tej strzelance w trybie pierwszej osoby? Dołącz do serii bijatyk, aby ich wykończyć. W każdej pełnej akcji bitwie masz do osiągnięcia określone cele, np. licznik zabitych.

 • Szybki oddział
  Graj
  Szybki oddział
  Zagrano 58461 razy

  Dasz radę wyeliminować wszystkie wrogie oddziały, które depczą ci po piętach w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Uważaj na snajperów, gdy polujesz na przeciwnika.

 • II WŚ:
  Graj
  II WŚ:
  Zagrano 14276 razy

  Wejdź do wehikułu czasu i przenieś się do czasów II wojny światowej. Rzuć się prosto do walki w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby. Zaatakuj plaże Normandii i nie tylko, łącząc siły lub rywalizując z graczami ze wszystkich krańców świata.

 • Masked Shooter Multiplayer
  Graj
  Masked Shooter Multiplayer
  Zagrano 92292 razy

  Zmierz się z graczami z całego świata w tej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby. Czy uda ci się wyeliminować ich wszystkich, zanim staniesz się ich celem?

 • Działania wojenne: Atena
  Graj
  Działania wojenne: Atena
  Zagrano 19360 razy

  Za chwilę rozegra się kolejny pojedynek. Czy zdołasz przeżyć w tej epickiej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Sprawdź dobrze swoją broń, zanim rzucisz się w wir walki.

 • Oddziały Specjalne
  Graj
  Oddziały Specjalne
  Zagrano 63284 razy

  Powstrzymaj wroga dzięki swoim nadzwyczajnym snajperskim umiejętnościom!

 • Kreskówkowa strzelanka online
  Graj
  Kreskówkowa strzelanka online
  Zagrano 4841 razy

  Wskocz w wir rozgrywki na śmierć i życie albo podejmij inne wyzwanie w tej szalonej i nieco dziwnej strzelance wieloosobowej. Charakterystyczna zwariowana grafika sprawi, że poczujesz się całkiem jak w kreskówce.

 • Zumbie Blocky Land
  Graj
  Zumbie Blocky Land
  Zagrano 34991 razy

  Jak długo uda ci się pozostać przy życiu na tych szalonych arenach walki? Złap za broń i siej zniszczenie w środowisku, dla którego inspiracją były m.in. gra Minecraft oraz serial Simpsonowie. Musisz bardzo się skupić, grając w tę niekończącą się wieloosobową grę akcji.

 • Pixel Apocalypse
  Graj
  Pixel Apocalypse
  Zagrano 30316 razy

  Sytuacja staje się wręcz apokaliptyczna w tej grze-strzelance z perspektywy pierwszej osoby w trybie dla wielu graczy! Wskakuj na tę szaleńczą arenę z policyjną pałką i jak najszybciej znajdź lepszą broń. Tylko w ten sposób dasz radę przetrwać i nie zostaniesz rozwalony na kawałki przez graczy z całego świata.

 • Bullet Force Multiplayer
  Graj
  Bullet Force Multiplayer
  Zagrano 137884 razy

  Dołącz do misji lub po prostu zmierz się w szybkiej walce w tej wieloosobowej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby. Jesteś na celowniku pozostałych graczy z całego świata, więc musisz działać szybko.

 • Rebelianci
  Graj
  Rebelianci
  Zagrano 13886 razy

  W tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby rozegra się pełno akcji i szaleństwa. Zmierz się z najokrutniejszymi rebeliantami, walcząc o gotówkę i szukając wspaniałej broni.

 • Krunker.io
  Graj
  Krunker.io
  Zagrano 13975 razy

  W tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby możesz zmieniać swoją postać i inne elementy gry. Jak długo uda Ci się pozostać w jednym kawałku, rywalizując z graczami z każdego zakątka świata? Chwyć za broń i zacznij strzelać!

 • Robofight.io
  Graj
  Robofight.io
  Zagrano 8454 razy

  W tej futurystycznej grze w trybie multiplayer trwa seria epickich bitew. Połącz siły z robotem, zanim wyruszysz w poszukiwania przeciwników. Czy zdołasz wysłać je na złomowisko? Wybierz bota oraz broń, a następnie zmierz się z innymi graczami ze wszystkich zakątków świata. Tylko pamiętaj, aby użyć portali, jeśli znajdziesz się w niebezpieczeństwie!

 • Ekstremalna bitwa: Pikselowe Royale
  Graj
  Ekstremalna bitwa: Pikselowe Royale
  Zagrano 18565 razy

  Przygotuj się na epicką bitwę w tej wieloosobowej strzelance. Zmierz się z graczami z całego świata. Spersonalizuj swoją postać i broń, zanim rzucisz się w wir walki.

 • Pixel Wars of Heroes
  Graj
  Pixel Wars of Heroes
  Zagrano 27445 razy

  Czy staniesz ramię w ramię z bohaterami, czy też wolisz walczyć po stronie zła w tej niesamowitej, wieloosobowej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby? Zmierz się z graczami z całego świata i walcz za pomocą różnej broni, od maczet do karabinów maszynowych.

 • Apokalipsa zombie
  Graj
  Apokalipsa zombie
  Zagrano 4225 razy

  Nadszedł czas apokalipsy – populacja smakoszy mózgów niebezpiecznie się zwiększyła. Musisz się uratować!

 • Sierra 7
  Graj
  Sierra 7
  Zagrano 35939 razy

  Broń gotowa, instrukcje są, więc czas rozpocząć misję i pokonać wroga. Tylko my możemy utrzymać spokój w kraju; jeśli to konieczne, nawet siłą! Sierra 7 to najwspanialsza strzelanka internetowa, w której świat gry oglądany jest oczami jej bohatera.

 • Pixel Gun Apocalypse 4
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 4
  Zagrano 82039 razy

  Zaraz dojdzie do zupełnej apokalipsy w tej strzelance z perspektywy strzelca. Spróbuj pokonać żołnierzy i wygłodniałe potwory, walcząc z graczami z całego świata. Najpierw wybierz jak najlepszą broń, a potem bierz się do pracy!

 • Szkolenie snajperskie 3D
  Graj
  Szkolenie snajperskie 3D
  Zagrano 6207 razy

  Czeka na Ciebie kilkanaście scenariuszy treningowych, ale czy Twoje umiejętności strzeleckie są odpowiednie?

 • Blocky Combat SWAT 3
  Graj
  Blocky Combat SWAT 3
  Zagrano 128638 razy

  Ciesz się jeszcze kilkoma rundami rozgrywki! Zmierz się z graczami z całego świata w tej komicznej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby. Czy dasz radę przedziurawić przeciwnika, zanim ten los spotka Ciebie?