Gry zombie

 • Adam and Eve: Zombie
  Graj
  Adam and Eve: Zombie
  Zagrano 71712 razy

  Adam myślał, że to będzie kolejna, zwykła noc. Dlatego postanowił wyjść na relaksujący spacer. Jednak nie miał pojęcia, że miasto zostało opanowane przez koty zombie! Czy pomożesz mu uciec przed tymi kocimi martwiakami i bezpiecznie wrócić do domu w tej przekomicznej grze typu „wskaż i kliknij”?

 • Pocałunek syrenki
  Graj
  Pocałunek syrenki
  Zagrano 55214 razy

  Pomóż temu surferowi i jego syrence z legend unieść się jak najwyżej na fali miłości!

 • Włamywacz Bob: Przygoda w świątyni
  Graj
  Włamywacz Bob: Przygoda w świątyni
  Zagrano 109599 razy

  Światowej sławy złodziej zaraz wyruszy w swoją największą podróż! Dołącz do niego, gdy zagłębia się w tej świątyni w poszukiwaniu wspaniałych skarbów. Szukając łupów, musi uważać na wyłaniające się niebezpieczne mumie.

  Bob the Robber 5: Temple Adventure Google Play.

 • Zombie: Symulator jazdy konnej
  Graj
  Zombie: Symulator jazdy konnej
  Zagrano 14511 razy

  Niewielka armia okrutnych zombie sieje niezły zamęt na prerii i na pobliskiej pustyni. Połącz siły z tym dzielnym szeryfem, gdy ściga ich na koniu w tej ekscytującej grze akcji 3D. Czy możesz pomóc mu wystrzelać nieumarłych przy użyciu zaufanej strzelby, potężnego łuku i innych fantastycznych broni?

 • Śmierć nie bez powodu 2012
  Graj
  Śmierć nie bez powodu 2012
  Zagrano 83585 razy

  Najlepszy sposób na zabicie zombie? Zmiażdżenie ich kołami samochodu...

 • Zombies Paradiso
  Graj
  Zombies Paradiso
  Zagrano 192066 razy

 • Sniper Assassin Zombie Shooter
  Graj
  Sniper Assassin Zombie Shooter
  Zagrano 38221 razy

 • Strzelanka zombie
  Graj
  Strzelanka zombie
  Zagrano 12152 razy

  Zombie sieją popłoch wśród mieszkańców tej niewielkiej pustynnej społeczności. Wiesz, co robić, prawda? Rozwal ich wszystkim, co wpadnie Ci w ręce, w tej odjechanej grze akcji. Uważaj jednak – musisz także użyć sił fizyki, aby pokonać wszystkich nieumarlaków.

 • Zombs.io
  Graj
  Zombs.io
  Zagrano 289804 razy

 • Zombie Mission: 2 Player
  Graj
  Zombie Mission: 2 Player
  Zagrano 55825 razy

  Zombie przejęły ściśle tajne laboratorium! Tylko Ty i Twój przyjaciel możecie zakończyć ten koszmar w kooperacyjnej grze akcji. Czy uda wam się wykończyć nieumarłych podczas ucieczki?

 • Zombie Vacation
  Graj
  Zombie Vacation
  Zagrano 17423 razy

  Niektórzy na wakacje wolą pojechać na wyspy tropikalne, na których w ogóle nie ma zombie. Co za nudy! Przyłącz się do tego odważnego żołnierza, jak zażywa odpoczynku i relaksu podczas dynamicznej walki z niezliczonymi hordami ożywieńców. Pomożesz mu przetrwać jak najdłużej w tej całkiem szalonej grze akcji?

 • Hobby Baby: Domek dla lalek
  Graj
  Hobby Baby: Domek dla lalek
  Zagrano 190524 razy

  Czy zaprojektujesz idealny domek dla lalek Baby i jej przyjaciół?

 • Rozjechać zombie
  Graj
  Rozjechać zombie
  Zagrano 23814 razy

  W świecie opanowanym przez hordy nieożywieńców można mieć tylko jedną opcję: rozjechać ich! Dołącz do naszego bohatera, jak modyfikuje swój niesamowity sportowy samochód i przekształca go w maszynę go zabijania zombie. Możesz mu pomóc przy wyborze ulepszeń, w ratowaniu ocalałych oraz w zabijaniu jak największej liczby potworów w tej grze akcji.

 • Inwazja zombie
  Graj
  Inwazja zombie
  Zagrano 100597 razy

  Zgodnie z zasadami etykiety zombie należy powitać uściskiem dłoni... i bazooką.

 • D.E.A.D.
  Graj
  D.E.A.D.
  Zagrano 3848 razy

  Pewnie nie dasz rady wyjść w jednym kwałku z tej potyczki. Nie oznacza to jednak, że nie możesz wcześniej porozwalać setki zombie! Ostrożnie dobieraj zaopatrzenie i broń w tej kabinie, zanim spróbujesz stąd zwiać, w tej intensywnej grze akcji.

 • Pogromcy zombie
  Graj
  Pogromcy zombie
  Zagrano 11383 razy

  Ile zombie masz zabić w tej napakowanej akcją grze wideo? Tysiące, a może nawet i więcej! Udaj się na poszukiwanie ocalałych, z których pomocą zlikwidujesz tych nieznośnych nieumarłych. Dasz radę pozostać w jednym kawałku do ostatniego poziomu?

 • Królewscy żołnierze 3
  Graj
  Królewscy żołnierze 3
  Zagrano 35331 razy

  Twoja misja to wyeliminować wszystkie dziwne stwory w królestwie. Twoja broń to bazooka i strzelba. Czy zdołasz zmieść ich z powierzchni ziemi w tej grze akcji?

 • Opuszczona wyspa
  Graj
  Opuszczona wyspa
  Zagrano 12743 razy

  Wujek John zaginął na tej tajemniczej wyspie położonej obok wybrzeża Kanady. Znajduje się tam pełno opuszczonych budynków, dziwnych sekretów, a może i nawet wściekłych potworów. Czy uda ci się go znaleźć, zanim będzie za późno?

 • Spadająca Kula
  Graj
  Spadająca Kula
  Zagrano 52237 razy

  Rozkołysz łańcuch i potraktuj zombie kulą, aż pójdą precz!

 • Earn To Die
  Graj
  Earn To Die
  Zagrano 50230 razy

 • Pixel Apocalypse: Infection Begins
  Graj
  Pixel Apocalypse: Infection Begins
  Zagrano 15671 razy

  W tej strzelance w perspektywie pierwszej osoby szybko rozprzestrzenia się tajemnicza infekcja. Ludzie przemieniają się w krwiożercze zombie! Czy potrafisz ich jak najszybciej zlikwidować, używając do tego każdej broni, jaka wpadnie Ci w ręce: począwszy od strzelb po wyrzutnie rakiet?

 • Zombie TD: Odrodzenie
  Graj
  Zombie TD: Odrodzenie
  Zagrano 97248 razy

  Zetrzyj z powierzchni ziemi armię nieumarłych, zanim będzie za późno.

 • Zombie: Gwiezdna wojna
  Graj
  Zombie: Gwiezdna wojna
  Zagrano 92562 razy

  Te zombiaki zniszczyły ogród, a potem, jakby tego było mało, wzbiły się w niebo, by siać zniszczenie w twoim spokojnym życiu. Staw im czoła i wygraj!

 • Zumbie Blocky Land
  Graj
  Zumbie Blocky Land
  Zagrano 35012 razy

  Jak długo uda ci się pozostać przy życiu na tych szalonych arenach walki? Złap za broń i siej zniszczenie w środowisku, dla którego inspiracją były m.in. gra Minecraft oraz serial Simpsonowie. Musisz bardzo się skupić, grając w tę niekończącą się wieloosobową grę akcji.

 • Zombotron 2: Time Machine
  Graj
  Zombotron 2: Time Machine
  Zagrano 91797 razy

  W tych podziemnych korytarzach musisz pokonać zombie siłą ognia!

 • Earn to Die 2: Exodus
  Graj
  Earn to Die 2: Exodus
  Zagrano 178543 razy

 • Charming Girls 3
  Graj
  Charming Girls 3
  Zagrano 15178 razy

  Zaczaruj serca tych przystojniaków. Niech wygra ta, która flirtuje najlepiej!

 • Earn to die 2012: PART 2
  Graj
  Earn to die 2012: PART 2
  Zagrano 56553 razy

  Po amerykańskich autostradach snują się nieumarli. Czy zniszczysz zombie i przywrócisz bezpieczeństwo?

 • Zombiecraft.io
  Graj
  Zombiecraft.io
  Zagrano 58036 razy

  You can fight zombies while playing as a doctor, a farmer, a salaryman or another crazy character in this 3D io game. Eliminate the undead in the single player mode or battle alongside players from around the world.

 • Zombie bez głowy
  Graj
  Zombie bez głowy
  Zagrano 91297 razy

  Zły czarodziej zabił Karola i przejął jego zamek, ale nie przewidział jednego: że Karol powróci jako zombie!

 • S.W.A.T vs. Zombie
  Graj
  S.W.A.T vs. Zombie
  Zagrano 10741 razy

  Na drodze do utrzymania porządku w świecie, w którym rządzą zombie, stoi członek nieustraszonej drużyny S.W.A.T. Próbuje dostać się do laboratorium, w którym może znajdzie sposób na powstrzymanie tego szaleństwa. Możesz pomóc mu pokonać nieumarłych i zdobyć gotówkę, aby kupić pełno niesamowitych broni, w tej krwawej grze akcji?

 • Apokalipsa zombie
  Graj
  Apokalipsa zombie
  Zagrano 4261 razy

  Nadszedł czas apokalipsy – populacja smakoszy mózgów niebezpiecznie się zwiększyła. Musisz się uratować!

 • Zombie Derby 2
  Graj
  Zombie Derby 2
  Zagrano 15519 razy

  Głodne zombie to tylko jedna z rzeczy, które czekają Ciebie na tym szalenie trudnym torze przeszkód. Jest tam także pełno min lądowych! Przejmij stery tej opancerzonej żniwiarki i przekonaj się, czy dasz radę dotrzeć do linii mety, w tej zwariowanej grze w wyścigi.

 • Pułapka na Zombie
  Graj
  Pułapka na Zombie
  Zagrano 21185 razy

  Jesteś szeryfem Dębowej Wioski i twoim zadaniem jest ochronić ją przed hordą zombie!

 • Elfy kontra potwory
  Graj
  Elfy kontra potwory
  Zagrano 32556 razy

  Broń zamku przed hordami orków i potworów w tej grze na urządzenia mobilne i komputery.

 • K.U.L.I.
  Graj
  K.U.L.I.
  Zagrano 14919 razy

  Dive into a dangerous post-apocalyptic world in this thrilling action shooter zombie game. Your goal is to survive, save others and rebuild civilisation. Shoot as many of the undead as possible and collect resources to complete daily missions. Upgrade your skills and weapons and battle your way through many levels. Can you find a cure and stop the infection or will you join the walking dead?

Żywe trupy nadchodzą!

Należysz do osób, dla których Halloween mógłby trwać cały rok? Nie czekaj więc, tylko strzelaj, tnij lub uciekaj w naszych grach o zombie inspirowanych takimi tytułami, jak Świt żywych trupów i Resident Evil. Eliminuj nieumarłych na sto sposobów – w klimacie tryskającego krwią horroru lub kolorowej kreskówki. Przygotuj się na wywołujący ciarki na plecach koszmar i wciągającą komedię, 8-bitową nostalgiczną grafikę i szczegółowe obrazy w wysokiej rozdzielczości, bezwzględną walkę o przeżycie i zabawną rozrywkę.

Ale nie ma czasu na pogaduszki – zombie atakują! Wejdź między nieumarłych w Dead Swarm i spróbuj przetrwać w konfrontacji z krwiożerczymi hordami. Zbieraj amunicję, wzmocnienia i pieniądze i broń się wytrwale! Lubisz samochody? Połącz przyjemne z pożytecznym i rozjeżdżaj zombie w grach z cyklu Earn to Die lub usiądź za kierownicą Mustanga i rozsmarowuj demonicznych przechodniów, próbując uciec z miasta. Korzystaj z wycieraczek, żeby krew nie ograniczała Ci widoczności, a w razie czego po prostu zbij pięścią przednią szybę! Rozbudowuj swój pojazd, żeby móc jechać coraz dalej. A jeśli czujesz się mało bezpiecznie w aucie, po prostu wybierz się Z Czołgiem Na Zombie!

Uważasz, że od siły lepszy jest spryt? Pokaż, że potrafisz wykorzystać prawa fizyki i niszcz nieumarłych na kolejnych planszach Zombie Demolisher 3 i Walnij zombie. Dobrze się zastanów, gdzie najlepiej uderzyć! Albo włącz Piggy Wiggy 4 Zombie Edition i karm mózgami demoniczne świnki, uruchamiając interaktywne elementy na ekranie. Chcesz poćwiczyć celność? Spróbuj zdjąć jak najwięcej nadgniłych osobników jak najmniejszą liczbą pocisków w Zombie Shooter.

Muzyka potrafi zdziałać cuda. Zwłaszcza jeśli jest to głośny rock z porządną sekcją rytmiczną! Włącz Double Kick Heroes i dołącz do kapeli uciekającej przed hordami mózgożerców. Uderzaj w bębny w odpowiednich momentach, żeby powstrzymać napastników. A jeśli nie masz już dokąd umknąć, pójdź… w górę, budując wysokie umocnienia w Zombies Can’t Jump, z których będziesz razić ogniem nadciągających mieszkańców zaświatów. 

Na tej stronie znajdziesz strategie, gry logiczne, przygodówki, strzelanki, platformówki, gry dla dzieci i dla dorosłych. Nie czekaj więc i zacznij wysyłać zastępy nieumarłych z powrotem do grobów w naszych grach o zombie!