Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

O Naszym Gier o Zombie

Zombie potrafią być naprawdę uciążliwe, a do tego gryzą. Jakby tego było mało, nie ustają w próbach przejęcia władzy nad światem. Czy dasz radę utrzymać je na wodzy we wszystkich rodzajach gier o zombie, które oferujemy online? Niektóre z tych strasznych gier są równie intensywne i przerażające, co typowy odcinek Żywych trupów, a przy innych będziesz się śmiać do rozpuku. Staniesz do walki z krwiożerczymi zombie, które możesz powstrzymać tylko, gdy nafaszerujesz je ołowiem. Ale czekają tu też różne bardziej niedorzeczne zombie, które o wiele łatwiej pokonać. Czas pokazać (nie)umarlakom, kto tu rządzi, w naszych grach survivalowych

W tych grach najlepsza jest ich różnorodność. Niektóre z nich to strzelanki, a inne skupiają się nie tyle na niszczeniu maksymalnej liczby zombie w jak najkrótszym czasie, co na rozwiązywaniu zagadek. Kilka z nich to gry typu .io, a przynajmniej jedna jest naprawdę zabawna i występuje w niej jaskiniowiec. Grafika może być najnowszej generacji lub też w stylu retro, który przywodzi na myśl Nintendo z 1987 roku. Chaos i kreatywność to główne siły rządzące tymi popularnymi darmowymi grami.