• Na Ryby
  Graj
  Na Ryby
  Zagrano 13157521 razy

  Trwa walka o to, kto wyłowi te wielgachne ryby... BĘDZIE CI POTRZEBNA WIĘKSZA ŁÓDŹ!

 • Deeeep Io
  Graj
  Deeeep Io
  Zagrano 465457 razy

  Głęboko pod powierzchnią wirtualnego oceanu dzieją się całkiem zwariowane rzeczy w tej grze wieloosobowej. Mnóstwo graczy z całego świata walczy ze sobą w tej niesamowitej rywalizacji o przetrwanie. Przejmij kontrolę nad jednym z morskich stworzeń i przygotuj się do ostrej walki. Połykaj jak najwięcej pigułek i próbuj pokonać swoich przeciwników poprzez ich zjedzenie.

 • Sailor Pop
  Graj
  Sailor Pop
  Zagrano 94340 razy

  Dołącz do tego pirata w poszukiwania przepysznych rybek. Możesz pomóc mu przywieźć masę pstrągów i cały ładunek łososia w tej grze logicznej polegającej na dopasowaniu 3 identycznych elementów.

 • Pechowa rybka George
  Graj
  Pechowa rybka George
  Zagrano 68364 razy

  Biedny George musi przetrwać wszystkie podwodne kłopoty. Odeprzyj atak rekina, zrzuć kotwicę i nakarm tę zabawną rybkę odrobiną dynamitu!

 • Łowienie ryb na lodzie
  Graj
  Łowienie ryb na lodzie
  Zagrano 61752 razy

  Jest idealny poranek na wędkowanie na lodzie. Chwyć sprzęt i ruszaj na jezioro, by trochę połowić. Tylko pamiętaj, by wybrać odpowiednie miejsce.

 • Na ryby: Polowanie na trofeum
  Graj
  Na ryby: Polowanie na trofeum
  Zagrano 59027 razy

  W tej grze o łowieniu ryb czeka na ciebie dziewiętnaście zróżnicowanych, pełnych wyzwań poziomów. Czy uda ci się złapać rybę, dzięki której zyskasz uznanie przyjaciół i zdobędziesz trofeum? Przekonajmy się!

 • Oceanar.io
  Graj
  Oceanar.io
  Zagrano 55954 razy

  Dasz radę stać się nieustraszoną rybą? Przekonaj się, czy możesz zawładnąć oceanem, omijając niebezpieczne meduzy w tej epickiej grze typu io. Wcinaj mnóstwo jedzenia, gdy tworzysz ławicę ryb, przez którą meduzom zmiękną macki.

 • Feed Us: Lost Island
  Graj
  Feed Us: Lost Island
  Zagrano 46585 razy

  Ta przerażająca pirania jest dziś strasznie głodna. Rzuć jej na pożarcie kilku smacznych ludzi.

 • Fishdom 3
  Graj
  Fishdom 3
  Zagrano 45346 razy

  Match up tiles and earn points to build a super-cute aquarium for all your fishy friends.

 • Fish Money
  Graj
  Fish Money
  Zagrano 37773 razy

  Złów wymaganą ilość pieniędzy i idź do następnego poziomu.

 • Miłosne wędkowanie
  Graj
  Miłosne wędkowanie
  Zagrano 36456 razy

  Morze jest pełne ryb, prawda? Ale czasem warto poczekać na tę jedną jedyną... Spróbuj odnaleźć zagubioną miłość na tej wyspie dzięki swoim wędkarskim umiejętnościom. Z pewnością zakochasz się w tej grze!

 • Udekoruj Domek Syrenki
  Graj
  Udekoruj Domek Syrenki
  Zagrano 35054 razy

  Przekształć wielką muszlę w przytulne i wygodne miejsce, dekorując ją przy pomocy dostępnych przedmiotów.

 • Połowy w alpejskim jeziorze
  Graj
  Połowy w alpejskim jeziorze
  Zagrano 33216 razy

  Zbierz swój sprzęt i przenieś sztukę wędkarską na wyższy poziom w tej grze o łowieniu ryb. Całe ławice łososi, troci, niebieskich bassów i innych ryb czekają na ciebie w tym malowniczym górskim jeziorze!

 • Wędkowanie na jeziorze: Zielona laguna
  Graj
  Wędkowanie na jeziorze: Zielona laguna
  Zagrano 31228 razy

  Przemierzaj świat i zarzuć wędkę w największych lagunach na świecie. Są pełne głodnych sumów, lipieni i innych ryb. Te wszystkie ryby czekają na twoją przynętę w tej grze o wędkowaniu.

 • Fish Trip Online
  Graj
  Fish Trip Online
  Zagrano 30632 razy

  Trzy fotorealistyczne jeziora można odnaleźć w tej wędkarskiej grze dla dzieci. Chwyć tyczkę i przekonaj się czy uda ci się złapać ryby, które w nich pływają. Nie zapomnij o przynęcie!

 • Fish Tales
  Graj
  Fish Tales
  Zagrano 29161 razy

  Sonny wspina się wyżej i wyżej w łańcuchu pokarmowym...

 • Feed Us Happy
  Graj
  Feed Us Happy
  Zagrano 26961 razy

  Ta głodna pirania zamierza urządzić sobie wielką wyżerkę. Dołączysz do niej?

 • Sea Mahjong
  Graj
  Sea Mahjong
  Zagrano 26723 razy

  Dołącz do tej milutkiej ośmiornicy i przeżyj podmorską przygodę w tej sympatycznej wersji klasycznej gry logicznej. Czy dasz radę dopasować do siebie wszystkie płytki i zdobyć mnóstwo gwiazdek podczas eksploracji zaczarowanego królestwa?

 • Fishdom 2
  Graj
  Fishdom 2
  Zagrano 25561 razy

  Dive into designing an awesome aquarium for your fine-finned friends!

 • Kurort dla ryb
  Graj
  Kurort dla ryb
  Zagrano 22909 razy

  Nawet ryby lubią jeździć na wakacje. Stwórz dla nich wspaniały podwodny kurort.

 • Connect Fish
  Graj
  Connect Fish
  Zagrano 22687 razy

  Szybko połącz rybki na kafelkach w tej wersji klasycznej gry Mahjong. Po każdym dopasowaniu rybki odpływają, ale musisz pilnować czasu. Dasz radę zagrać szybko, zanim skończy Ci się czas?

 • Łowienie ryb w tropikach
  Graj
  Łowienie ryb w tropikach
  Zagrano 22012 razy

  Zrelaksuj się i znajdź najlepsze miejsce do wędkowania w tej grze z wyjątkowo piękną grafiką! Złap jak największą rybę!

 • Thrill of the Catch
  Graj
  Thrill of the Catch
  Zagrano 20937 razy

  W tej ekscytującej grze wędkarskiej łapanie ryb nie jest jedynym zajęciem. Możesz również zmieniać ich wygląd. Zrób większe płetwy, zmień kolory lub wymyśl nowe, odjechane nazwy.

 • Połowy w dżungli
  Graj
  Połowy w dżungli
  Zagrano 20576 razy

  Gdyby Tarzan był wędkarzem, odwiedzałby to jezioro, żeby łowić arapaimy. Przekonaj się, czy uda ci się złapać kilka z nich w tej grze o łowieniu ryb.

 • Rzeczny połów
  Graj
  Rzeczny połów
  Zagrano 20280 razy

  Pięć gatunków ryb i osiem fantastycznych łowisk czeka na ciebie w tej realistycznej grze. Ciesz się mnóstwem wspaniałych lokacji i wypróbuj różne przynęty w oczekiwaniu na kolejne branie.

 • Wyprawa na ryby
  Graj
  Wyprawa na ryby
  Zagrano 20053 razy

  Pora zarzucić wędkę i złapać świeżą rybkę!

 • Strzelanie do ryb
  Graj
  Strzelanie do ryb
  Zagrano 19957 razy

  Złap harpun i przygotuj się do polowania na ryby. Musisz przy tym bardzo uważać. Jeżeli trafisz w chronione gatunki, przegrasz i stracisz mnóstwo pieniędzy w tej wciągającej grze o wędkowaniu.

 • Moby Dick
  Graj
  Moby Dick
  Zagrano 19927 razy

  Jak to jest być jak Moby Dick? Jedz i pływaj, aby przetrwać. Przewracaj łódki i walcz z piratami!

 • Łowienie okoni: Zawodowiec
  Graj
  Łowienie okoni: Zawodowiec
  Zagrano 19856 razy

  Wędkuj jak zawodowiec. Jezioro jest pełne głodnych okoni, więc jeśli zrobisz, co powninieneś, możesz zabrać ich trochę do domu.

 • Prąd rzeki Kenai
  Graj
  Prąd rzeki Kenai
  Zagrano 19611 razy

  Wybierz się w podróż na jedno z najlepszych łowisk na Alasce i przekonaj się, jaki rodzaj przynęty sprawdzi się najlepiej. Wypróbuj różne wabiki i odmienne taktyki, aby cieszyć się obfitym połowem w tej grze o łowieniu ryb.

 • Rekin w Miami
  Graj
  Rekin w Miami
  Zagrano 18749 razy

  Ten straszny rekin jest strasznie wygłodniały! Pomóż mu schrupać kilka przekąsek w magicznym mieście.

 • Mistrz rybołówstwa
  Graj
  Mistrz rybołówstwa
  Zagrano 18290 razy

  Zostanie znanym rybakiem nie jest proste, zwłaszcza gdy ma się do czynienia ze stukniętą, kreskówkową rybą. Czy masz potencjał by stać się mistrzem w tej rybackiej grze dla dzieci?

 • Caroline's Room Ordering
  Graj
  Caroline's Room Ordering
  Zagrano 18132 razy

  Przywrócenie porządku w tym pokoju to wyścig z czasem - a kliknięcie na rybę jeszcze pogorszy sprawę!

 • Połów w morzu
  Graj
  Połów w morzu
  Zagrano 17487 razy

  Mówi się, że morze jest pełne ryb, ale czy złapiesz ich na tyle dużo, by wypełnić swoje zadanie? Spróbuj wygrać z czasem w tej intensywnej grze o łowieniu ryb.

 • Połów ryb: Zarzuć wędkę
  Graj
  Połów ryb: Zarzuć wędkę
  Zagrano 17172 razy

  Ci dwaj rybacy mają mało paliwa, ale są zdeterminowani, by wrócić do portu z wielkim połowem. Pomóż im napełnić łódkę, zanim skończy się czas w tej grze o wędkowaniu.

 • Jaskiniowe jezioro
  Graj
  Jaskiniowe jezioro
  Zagrano 16722 razy

  W tej jaskini pływa mnóstwo ryb, tylko trochę tam ciemno. Czy masz dość odwagi, by wpłynąć do jaskini i spróbować złowić te ryby? Pamiętaj, aby wybrać odpowiednie miejsce.

Podwodny świat gier

Któż z nas, na takim czy innym etapie swojego życia, nie miał lub nie chciał mieć własnego akwarium z rybkami? Jest w nich coś, co nas pociąga, zwłaszcza za młodu. Różnorodność gatunków, kolorystyka, cały ten wodny, akwarystyczny świat. Patrzenie na nie uspokaja, nie wymagają nadmiernej opieki, niektórzy nawet uważają, że świetnie nadają się na prezent. Jednak uwaga – zanim niechcący uszczęśliwimy kogoś na siłę, może lepiej najpierw przenieść się do rzeczywistości wirtualnej, gdzie ryb Ci dostatek i atrakcji co nie miara.

Jest w czym wybierać – nasza kolekcja bezpłatnych, internetowych gier z rybami obejmuje cały wachlarz przeróżnych pozycji. Bez względu na to, czy jesteś fanem serii „Szczęki” czy raczej rozkosznego „Gdzie jest Nemo?”, znajdziesz tu coś dla siebie! Nie brakuje dużej dozy dobrego humoru i niezłych animacji.

Najpierw coś dla fanów klasyki. Gra Moby Dick zabierze wszystkich graczy w podróż po morzach i oceanach, gdzie konieczne jest, aby pamiętać o zdobywaniu pożywienia i zagrożeniu, jakie stwarzają żeglujący w pobliżu piraci. Z kolei Shark Attack to gra akcji, która daje możliwość wcielenia się w prawdziwą „grubą rybę” (ciekawą wariacją na temat jest gra Medieval Shark, w której tytułowy rekin wyposażony jest w topór i nosi prawdziwy kaptur rycerski). 

Lubisz gry strategiczne i logiczne? Spróbuj swoich sił w Menadżerze Parku Oceanicznego lub grach takich jak Fishdom 3, Fisher czy Connect Fish, rybiej odmianie klasycznej chińskiej gry mahjong.

Pozycje dla najmłodszych również obejmują odwołania do klasyków, przykładowo „Małej Syrenki”. W grze Udekoruj Domek Syrenki małe dekoratorki (i dekoratorzy) mogą puścić wodze fantazji, przekształcając wielką muszlę w przytulne lokum dla podwodnych postaci. Jednak jeśli Twoje dzieci są młodsze, polecamy Deep Reef – to świetna zabawa w sortowanie różnych gatunków rybek i gwarancja dobrej rozrywki dla całej rodziny!

Tak więc usiądź wygodnie i pozwól się przenieść do podwodnego świata, zamieszkałego przez całe mnóstwo ciekawych i często magicznych stworzeń! Do zobaczenia na głębinach!