Gry My Dolphin Show

 • My Dolphin Show 7
  Graj
  My Dolphin Show 7
  Zagrano 2295780 razy

  Przygotuj się na zaprezentowanie najnowszych akrobacji z delfinami. Już za chwilę rozpocznie się twoje kolejne, wielkie przedstawienie w delfinarium!

  My Dolphin Show 7 Apple App Store lub Google Play.

 • My Dolphin Show 6
  Graj
  My Dolphin Show 6
  Zagrano 561623 razy

  Udaj się do parku wodnego i spędź kolejny dzień na oglądaniu niesamowitych skoków, sztuczek i akrobacji w wydaniu delfinów.

 • My Dolphin Show 8
  Graj
  My Dolphin Show 8
  Zagrano 1645836 razy

  Witaj w raju dla wodnych zwierząt! To bardzo popularny pokaz, w którym gra toczy się na 126 poziomach w 6 różnych światach. Wykonuj fantastyczne akrobacje, ochlap publiczność wodą i strzelaj gole! Graj w różne minigry i utrzymuj motywację swojego delfina na wysokim poziomie. Masz ochotę wskoczyć do ekscytującego wodnego świata? Ta zabawa trwa bez końca!

  My Dolphin Show 8 Apple App Store lub Google Play.

 • My Dolphin Show 4
  Graj
  My Dolphin Show 4
  Zagrano 367341 razy

  Nadszedł czas, by zawojować szturmem Las Vegas, ale czy Ty i Twoje delfiny jesteście gotowi na sławę?

 • My Dolphin Show 5
  Graj
  My Dolphin Show 5
  Zagrano 285354 razy

  A teraz, moje kochane delfiny, skaczemy przez obręcze!

 • My Dolphin Show
  Graj
  My Dolphin Show
  Zagrano 103985 razy

  Podbij serca publiczności swoimi skokami i trikami!

 • My Dolphin Show 2
  Graj
  My Dolphin Show 2
  Zagrano 105345 razy

  A teraz, moje kochane delfiny, skaczemy przez obręcze!

 • My Dolphin Show 3
  Graj
  My Dolphin Show 3
  Zagrano 91498 razy

  Te przeurocze delfiny wiedzą, jak przyciągnąć uwagę publiczności!

 • Zabawa z delfinem
  Graj
  Zabawa z delfinem
  Zagrano 44227 razy

  Stwórz przytulny podwodny domek dla swojego nowego przyjaciela – delfina!

Delfin najlepszym przyjacielem człowieka

Delfiny to piękne zwierzęta. Okazjonalnie mylnie uważane za ryby, są wodnymi ssakami z rzędu waleni. Charakteryzują się wydłużonym pyskiem i tzw. melonem, czyli poduszeczką pełniącą funkcję soczewki, która skupia i nakierowuje sygnał echolokacyjny.

W pokonywaniu dużych dystansów podczas dalekich wędrówek pomaga im właśnie echolokacja. Służy do określania położenia przeszkód lub innych obiektów dzięki zjawisku echa akustycznego. Mówi się, że delfiny, zwłaszcza gatunki oceaniczne, wykształciły swój własny, delfini język, oparty zarówno na komunikacji werbalnej, jak i niewerbalnej. Nic więc dziwnego, że w kwestii internetowej rozrywki mają tak wiele do powiedzenia! 

Gier z serii My Dolphin Show powstało już osiem, dlatego stworzyliśmy dla nich osobną kategorię. W naszej witrynie znajdziesz My Dolphin Show we wszystkich odsłonach oraz uroczą i nieskomplikowaną, acz bardzo pouczającą gierkę Zabawa z delfinem.

Nasze propozycje skierowane są głównie do dzieci, ale gwarantujemy świetną zabawę także rodzicom (a nawet dziadkom!). Gdy perspektywa urlopu jest jeszcze odległa, a czas do wakacji nieubłaganie się dłuży, odwiedźcie nasze internetowe delfinaria! To właśnie w tych wirtualnych akwariach będzie Wam dane poczuć się jak ryba w wodzie, wcielicie się bowiem w zabawowego delfina. Zadaniem każdego gracza jest wykonywanie delfinich akrobacji – ochlapywanie publiczności wodą, skakanie przez obręcze i wykonywanie innych trudnych sztuczek.

Niektóre z wariantów My Dolphin Show oparte są na kilku rodzajach różnych minigier. W My Dolphin Show 8 musicie wykonywać skoki i triki, utrzymując jednocześnie motywację swojego delfina na jak najwyższym poziomie. To ważne, by Wasze ulubione zwierzę było szczęśliwe, podbijając serca zapatrzonej w nie publiczności!

O dobrostan swojego pupila możecie też dbać, wybierając pozycję Zabawa z delfinem. Ta niepozorna gra nauczy Twoje dzieci naprawdę ważnych rzeczy. Dowiedzą się, że zwierzę to również ogromna odpowiedzialność, że trzeba się nim odpowiednio zajmować: karmić, czyścić akwarium, wymieniać roślinki, a przede wszystkim otaczać miłością! To jedna z ważniejszych lekcji w życiu małego człowieka (a i niektórym dorosłym przyda się przypomnienie), pamiętajcie więc, by poświęcić jej wystarczająco dużo uwagi, łącząc przyjemne z pożytecznym!