Gry My Dolphin Show

Delfin najlepszym przyjacielem człowieka

Delfiny to piękne zwierzęta. Okazjonalnie mylnie uważane za ryby, są wodnymi ssakami z rzędu waleni. Charakteryzują się wydłużonym pyskiem i tzw. melonem, czyli poduszeczką pełniącą funkcję soczewki, która skupia i nakierowuje sygnał echolokacyjny.

W pokonywaniu dużych dystansów podczas dalekich wędrówek pomaga im właśnie echolokacja. Służy do określania położenia przeszkód lub innych obiektów dzięki zjawisku echa akustycznego. Mówi się, że delfiny, zwłaszcza gatunki oceaniczne, wykształciły swój własny, delfini język, oparty zarówno na komunikacji werbalnej, jak i niewerbalnej. Nic więc dziwnego, że w kwestii internetowej rozrywki mają tak wiele do powiedzenia! 

Gier z serii My Dolphin Show powstało już osiem, dlatego stworzyliśmy dla nich osobną kategorię. W naszej witrynie znajdziesz My Dolphin Show we wszystkich odsłonach oraz uroczą i nieskomplikowaną, acz bardzo pouczającą gierkę Zabawa z delfinem.

Nasze propozycje skierowane są głównie do dzieci, ale gwarantujemy świetną zabawę także rodzicom (a nawet dziadkom!). Gdy perspektywa urlopu jest jeszcze odległa, a czas do wakacji nieubłaganie się dłuży, odwiedźcie nasze internetowe delfinaria! To właśnie w tych wirtualnych akwariach będzie Wam dane poczuć się jak ryba w wodzie, wcielicie się bowiem w zabawowego delfina. Zadaniem każdego gracza jest wykonywanie delfinich akrobacji – ochlapywanie publiczności wodą, skakanie przez obręcze i wykonywanie innych trudnych sztuczek.

Niektóre z wariantów My Dolphin Show oparte są na kilku rodzajach różnych minigier. W My Dolphin Show 8 musicie wykonywać skoki i triki, utrzymując jednocześnie motywację swojego delfina na jak najwyższym poziomie. To ważne, by Wasze ulubione zwierzę było szczęśliwe, podbijając serca zapatrzonej w nie publiczności!

O dobrostan swojego pupila możecie też dbać, wybierając pozycję Zabawa z delfinem. Ta niepozorna gra nauczy Twoje dzieci naprawdę ważnych rzeczy. Dowiedzą się, że zwierzę to również ogromna odpowiedzialność, że trzeba się nim odpowiednio zajmować: karmić, czyścić akwarium, wymieniać roślinki, a przede wszystkim otaczać miłością! To jedna z ważniejszych lekcji w życiu małego człowieka (a i niektórym dorosłym przyda się przypomnienie), pamiętajcie więc, by poświęcić jej wystarczająco dużo uwagi, łącząc przyjemne z pożytecznym!