• Cute Cat Hospital
  Graj
  Cute Cat Hospital
  Zagrano 266304 razy

  as

 • Połącz zwierzęta 2
  Graj
  Połącz zwierzęta 2
  Zagrano 106387 razy

  Te prześliczne zwierzaki strasznie się wymieszały! Możesz je połączyć z przyjaciółmi w tej uroczej grze logicznej? Dopasuj je do siebie, poruszając się po planszy.

 • Zoo Decor Game
  Graj
  Zoo Decor Game
  Zagrano 88814 razy

  Umieść zwierzątka na własciwych miejscach w zoo.

 • Dzikie zwierzęta w mieście 3D
  Graj
  Dzikie zwierzęta w mieście 3D
  Zagrano 42876 razy

  Zwierzęta uciekły z miejscowego ogrodu zoologicznego i mają ochotę uderzyć na miasto... dosłownie! Możesz dołączyć do nich, jak przedzierają się przez podwórka, parki czy stacje benzynowe w tej zwariowanej grze symulacyjnej. Ile zniszczeń uda ci się spowodować?

 • Atletyka zwierzaków
  Graj
  Atletyka zwierzaków
  Zagrano 41663 razy

  Każdy z tych zwierzęcych sportowców przygotowuje się do największych zawodów sportowych. Pomóż im w treningach i osiągnąć sukces w tej darmowej grze online dla dzieci.

 • Puppet Soccer Zoo
  Graj
  Puppet Soccer Zoo
  Zagrano 38982 razy

  O rety! Lwy, tygrysy i niedźwiedzie! Te maskotki są gotowe rozegrać mecz, aby zdobyć pełno goli. Która z nich wygra? Wszystko zależy d Twoich umiejętności gry w piłkę nożną w tej uroczej grze sportowej.

 • Wybuch w zoo
  Graj
  Wybuch w zoo
  Zagrano 38292 razy

  Wszystkie niesamowite zwierzęta z tego zoo są gotowe do wybuchu! Ile z nich uda Ci się wysadzić w powietrze w tej uroczej i zwariowanej grze układania trzech elementów?

 • Pet Connect HD
  Graj
  Pet Connect HD
  Zagrano 36004 razy

  Te urocze zwierzaki wymieszały się! Możesz połączyć je w tej wyjątkowej i zabawnej grze logicznej typu „połącz 3”? Dopasuj wszystkie koniki, delfiny i nie tylko, aby mogły znów być razem.

 • Księżniczka Julia: Ucieczka z zoo
  Graj
  Księżniczka Julia: Ucieczka z zoo
  Zagrano 16331 razy

  Księżniczka Julia spędza dziś radosny dzień w zoo! Możesz dołączyć do niej i wśród dzikich egzotycznych zwierząt przeżyć przygodę z Koobsem i Kitty. O nie! Kitty zniknęła! Julia wszędzie szuka zaginionego kotka. Czy pomożesz pięknej księżniczce znaleźć jej ukochanego kiciusia? Śledź wskazówki i spróbuj uratować ulubionego kota Julii, zanim będzie za późno!

 • Doktor z zoo
  Graj
  Doktor z zoo
  Zagrano 12302 razy

  Te zwierzęta z zoo potrzebują czułej opieki. Czy poświęcisz im swoją uwagę, doktorze?

 • Zoo Pinball
  Graj
  Zoo Pinball
  Zagrano 11952 razy

  Przygotuj się na szaloną grę w pinball. Stado sympatycznych lwów, tygrysów i innych egzotycznych zwierząt chce się przekonać, czy poradzisz sobie z tą wspaniałą maszyną. Jest tam też kilka małpek. Jak długo zdołasz odbijać srebrne piłeczki?

 • Zoo Keeper
  Graj
  Zoo Keeper
  Zagrano 10336 razy

  Twórz kombinacje z co najmniej 3 identycznych zwierzątek w kolumnie lub rzędzie.

 • Przez płot
  Graj
  Przez płot
  Zagrano 8254 razy

  Grupa głodnych kosmitów na pokładzie tego statku próbuje ukraść masę prześlicznych zwierząt z tej farmy. Czy uda Ci się zabrać je do stodoły, gdzie nie przeteleportują je kosmici w tej grze logicznej typu Połącz 3?

 • Cromimi
  Graj
  Cromimi
  Zagrano 7033 razy

  W tym symulatorze online możesz przygarnąć ślicznego szczeniaka. Do wyboru masz pełno chomików, myszy, królików, a nawet fretek. Kilka z nich jest nawet przebranych w kostiumy. W sklepie ze zwierzętami możesz kupić dla nich nowe ciuszki i mnóstwo odjazdowych akcesoriów.

 • Zoo Zagrożonych Zwierząt
  Graj
  Zoo Zagrożonych Zwierząt
  Zagrano 5366 razy

  Te zagrożone gatunki będą potrzebować szczególnej uwagi i opieki, zanim trafią do nowych domów!

 • Doktor z zoo: Czas dla zwierząt
  Graj
  Doktor z zoo: Czas dla zwierząt
  Zagrano 4101 razy

  Doktorze, witaj w zoo. Czy pomożesz tym wszystkim zwierzętom? Nie czują się dziś zbyt dobrze...

 • Zgnieć zwierzaki
  Graj
  Zgnieć zwierzaki
  Zagrano 3663 razy

  Te zwierzątka z bajki są śliczne, milutkie i na pewno trzeba je wyeliminować. Czy zdołasz zgnieść je wszystkie w tej niezwykle szalonej grze logicznej typu Połącz 3?

 • The Animal Zoo
  Graj
  The Animal Zoo
  Zagrano 2763 razy

  Problem z zoo, które jest tłumnie odwiedzane? Zbyt wielu gości, którzy chcą zobaczyć absolutnie wszystko!

 • Kucharz na safari
  Graj
  Kucharz na safari
  Zagrano 756 razy

  Ten kreatywny kucharz zaraz wybiera się w kulinarną podróż dookoła świata! Dołączysz do niego, gdy przygotowuje przepyszne dania dla różnych ślicznych zwierząt w tej uroczej i zabawnej grze logicznej? Naprawdę potrzebna mu jest pomoc, gdy karmi tukany, lwy i inne zwierzęta!

 • Zoo Panic
  Graj
  Zoo Panic
  Zagrano 680 razy
 • Koala w zoo
  Graj
  Koala w zoo
  Zagrano 430 razy

  Czy pomożesz tej opiekunce zwierząt zająć się misiem koala i innymi dzikimi zwierzakami?

 • Mico Maco
  Graj
  Mico Maco
  Zagrano 207 razy

  Steruj małpką i zjedz wszystkie banany i bonusy wyrzucane przez pracowników zoo!

 • Wild Animals Jigsaw Puzzle
  Graj
  Wild Animals Jigsaw Puzzle
  Zagrano 24 razy

  W tej ślicznej układance możesz teraz ułożyć 25, 49, a nawet i 100 elementów. Przekonaj się, jak szybko potrafisz dopasować lwy, słonie, hipopotamy i wiele więcej!

 • Mała Hania: Poznajemy zwierzęta
  Graj
  Mała Hania: Poznajemy zwierzęta
  Zagrano 0 razy

  Zwierzęta są superfajne, a Hania chce je poznać w tej grze online. Dołącz do niej, gdy gra w klasie i czeka na wycieczkę za miasto. Dziś po południu razem z innymi uczniami wybierają się do rezerwatu przyrody.

 • Kolorowanka z zoo
  Graj
  Kolorowanka z zoo
  Zagrano 0 razy

  W tej wspaniałej grze w kolorowanie możesz ozdobić teraz pięć różnych zwierząt. Pomaluj lwa na zielono lub pokoloruj zebrę w fioletowe paski! Puść wodze fantazji!

Idziemy do zoo, zoo, zoo…

Gdyby nie ogrody zoologiczne, musielibyśmy podróżować po całym świecie, żeby zobaczyć wszystkie bardziej i mniej egzotyczne zwierzęta, które żyją poza miejscem naszego zamieszkania. A podróże nie są tanie i wymagają czasu. Do tego spotkanie z niektórymi przedstawicielami fauny w ich naturalnym środowisku nie należy do najbezpieczniejszych. W zoo możemy popatrzeć na lwa, tygrysa lub pytona bez ryzyka, że staniemy się jego obiadem. Znajdują też tu schronienie gatunki zagrożone wyginięciem na wolności z powodu kłusownictwa czy działalności człowieka, na przykład rozrastania się terenów miejskich lub pól uprawnych. Ponadto w zoo podejmuje się próby rekonstrukcji zwierząt uważanych za wymarłe w naturze.

Ale dla ludzi zoo to przede wszystkim rozrywka. Przychodzą tu całe rodziny i często spędzają cały dzień, dlatego wszystko musi być bardzo dobrze zorganizowane. Nie jest to łatwe, o czym możesz się przekonać w naszych grach o zoo. Sprawdź, czy potrafisz sobie poradzić z napływem gości, i kieruj odwiedzających do właściwych pawilonów w The Animal Zoo. Nie daj im zbyt długo czekać, a kiedy się zaczną niecierpliwić, podaj im lody i prażoną kukurydzę. Dbaj też o pełne brzuchy mieszkańców klatek, akwariów i wybiegów, a także o czystość ich domów.

Czasem przyszli lokatorzy zoo zjawiają się w nim w stanie wymagającym szczególnej opieki. Zajmij się tym w Zoo Zagrożonych Zwierząt – przenoś nowych przybyszów do zagród i pielęgnuj ich, opatruj rany, karm oraz zapewniaj zabawę, zanim będą gotowe, żeby się przenieść dalej. Zapoznaj się z historią każdego ze zwierzaków, żeby wiedzieć o nim więcej! I działaj sprawnie, bo jeśli któryś ze zwierzaków umrze, stracisz 20 sekund czasu.

Chcesz urządzić własny ogród zoologiczny? Włącz Rosy Creativity: Zoo Decoration i zapełnij puste wybiegi zwierzętami, porozstawiaj drogowskazy, tu dodaj krzaczek, tam drzewko, żeby Twoje zoo tętniło życiem! Z kolei w Zoo Decor Game musisz uporządkować bałagan. Wszystko się wymieszało! Porozmieszczaj odwiedzających, zwierzaki, budki z biletami i inne obiekty, żeby wszystko wyglądało, jak trzeba. A jeśli masz ochotę po prostu się rozerwać, włącz Mico Maco i spróbuj zjeść wszystkie spadające banany, sterując małą i najwyraźniej bardzo głodną małpką.

Wybierz się na spotkanie ze zwierzętami w naszych darmowych grach o zoo online!