Gry Z Zoo

 • Zoo 2: Animal Park
  Graj
  Zoo 2: Animal Park
  Zagrano 2776 razy

  Czy chcesz przejść na wyższy poziom w tej grze symulacyjnej online? Będziesz zarządzać fantastycznym ogrodem zoologicznym. Możesz tam zbudować naturalne zagrody dla różnych stworzeń, jak lisy, kozy, a nawet pandy! Czy potrafisz zadbać, aby niedźwiedzie były zadowolone? Możesz dostosować ogród za pomocą świetnych funkcji, jak np. ośrodek hodowli, aby uzyskać wiele ślicznych maluszków!

 • Cute Cat Hospital
  Graj
  Cute Cat Hospital
  Zagrano 280944 razy

  as

 • Połącz zwierzęta 2
  Graj
  Połącz zwierzęta 2
  Zagrano 130268 razy

  Te prześliczne zwierzaki strasznie się wymieszały! Możesz je połączyć z przyjaciółmi w tej uroczej grze logicznej? Dopasuj je do siebie, poruszając się po planszy.

 • Pet Connect HD
  Graj
  Pet Connect HD
  Zagrano 48199 razy

  Te urocze zwierzaki wymieszały się! Możesz połączyć je w tej wyjątkowej i zabawnej grze logicznej typu „połącz 3”? Dopasuj wszystkie koniki, delfiny i nie tylko, aby mogły znów być razem.

 • Wybuch w zoo
  Graj
  Wybuch w zoo
  Zagrano 105952 razy

  Wszystkie niesamowite zwierzęta z tego zoo są gotowe do wybuchu! Ile z nich uda Ci się wysadzić w powietrze w tej uroczej i zwariowanej grze układania trzech elementów?

 • Wild Animals Jigsaw Puzzle
  Graj
  Wild Animals Jigsaw Puzzle
  Zagrano 3702 razy

  W tej ślicznej układance możesz teraz ułożyć 25, 49, a nawet i 100 elementów. Przekonaj się, jak szybko potrafisz dopasować lwy, słonie, hipopotamy i wiele więcej!

 • My Free Zoo
  Graj
  My Free Zoo
  Zagrano 8724 razy

  Gotowi na kompletnie szalone wyzwanie? Jeśli tak, to zapraszamy do My Free Zoo, gdzie pokierujesz zoo, które naprawdę potrzebuje pomocy. Czy uda ci się zmienić je w popularną atrakcję? 

   

  Jeśli lubisz zoo i zwierzęta, to pokochasz My Free Zoo! Od czegoś trzeba zacząć - tutaj będzie to kilka wybiegów z królikami i kozami. Im bardziej uczęszczane będzie zoo, tym więcej ciekawych wybiegów dla dzikich zwierząt, takich jak lwy czy żyrafy, stanie się dostępne. 

   

  Animal Shelter i The Animal Zoo to dwie gry podobne do tej. Jest też Family Barn, symulator farmy, gdzie zajmiesz się słodkimi krówkami! 

   

   

  Sterowanie

   

  LEWY PRZYCISK MYSZY - podejmuj decyzje, wybieraj miejsca na nowe wybiegi i dużo więcej!   O twórcy

  My Free Zoo stworzyła firma Upjers, która projektuje gry on-line i na telefon.

 • Cromimi
  Graj
  Cromimi
  Zagrano 16704 razy

  W tym symulatorze online możesz przygarnąć ślicznego szczeniaka. Do wyboru masz pełno chomików, myszy, królików, a nawet fretek. Kilka z nich jest nawet przebranych w kostiumy. W sklepie ze zwierzętami możesz kupić dla nich nowe ciuszki i mnóstwo odjazdowych akcesoriów.

 • Zoo Decor Game
  Graj
  Zoo Decor Game
  Zagrano 92267 razy

  Umieść zwierzątka na własciwych miejscach w zoo.

 • Kids Jigsaw Puzzles: Zoo Fun
  Graj
  Kids Jigsaw Puzzles: Zoo Fun
  Zagrano 8321 razy

  W tej przyjemnej i prześlicznej grze logicznej czeka na Ciebie mnóstwo zabawy. Ułóż śmieszne obrazki pingwina na wyciągu narciarskim, żółwia bawiącego się na placu zabaw czy też krokodyla szyjącego ubranie. Jak szybko zdołasz ułożyć każde puzzle?

 • Puppet Soccer Zoo
  Graj
  Puppet Soccer Zoo
  Zagrano 41432 razy

  O rety! Lwy, tygrysy i niedźwiedzie! Te maskotki są gotowe rozegrać mecz, aby zdobyć pełno goli. Która z nich wygra? Wszystko zależy d Twoich umiejętności gry w piłkę nożną w tej uroczej grze sportowej.

 • Dzikie zwierzęta w mieście 3D
  Graj
  Dzikie zwierzęta w mieście 3D
  Zagrano 46569 razy

  Zwierzęta uciekły z miejscowego ogrodu zoologicznego i mają ochotę uderzyć na miasto... dosłownie! Możesz dołączyć do nich, jak przedzierają się przez podwórka, parki czy stacje benzynowe w tej zwariowanej grze symulacyjnej. Ile zniszczeń uda ci się spowodować?

 • Funny Rescue Zookeeper
  Graj
  Funny Rescue Zookeeper
  Zagrano 2649 razy

  Co za okropny dzień w pracy! Dasz radę pomóc opiekunce zwierząt w Funny Rescue the Zookeeper

  W tej grze o opiece biedaczkę zaatakował wąż, który owinął się wokół niej. I nie chce puścić! Ruszaj do kliniki i zobacz, czy zdołasz go ostrożnie zdjąć, a potem zajmij się resztą obrażeń opiekunki. 

  Funny Throat Doctor i Extreme Dental Emergency to dwie kolejne gry online, w których możesz przetestować swoje wirtualne umiejętności medyczne. 

  Sterowanie

  • UŻYJ KURSORA, by wybrać narzędzie lekarskie. 
  • Kliknij LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by go użyć i pomóc opiekunce.

   

 • Zoo Keeper
  Graj
  Zoo Keeper
  Zagrano 11368 razy

  Twórz kombinacje z co najmniej 3 identycznych zwierzątek w kolumnie lub rzędzie.

 • Zgnieć zwierzaki
  Graj
  Zgnieć zwierzaki
  Zagrano 3753 razy

  Te zwierzątka z bajki są śliczne, milutkie i na pewno trzeba je wyeliminować. Czy zdołasz zgnieść je wszystkie w tej niezwykle szalonej grze logicznej typu Połącz 3?

 • Zoo Panic
  Graj
  Zoo Panic
  Zagrano 754 razy
 • Koala w zoo
  Graj
  Koala w zoo
  Zagrano 489 razy

  Czy pomożesz tej opiekunce zwierząt zająć się misiem koala i innymi dzikimi zwierzakami?

 • Zoo Pinball
  Graj
  Zoo Pinball
  Zagrano 12503 razy

  Przygotuj się na szaloną grę w pinball. Stado sympatycznych lwów, tygrysów i innych egzotycznych zwierząt chce się przekonać, czy poradzisz sobie z tą wspaniałą maszyną. Jest tam też kilka małpek. Jak długo zdołasz odbijać srebrne piłeczki?

 • Atletyka zwierzaków
  Graj
  Atletyka zwierzaków
  Zagrano 46660 razy

  Każdy z tych zwierzęcych sportowców przygotowuje się do największych zawodów sportowych. Pomóż im w treningach i osiągnąć sukces w tej darmowej grze online dla dzieci.

 • Kucharz na safari
  Graj
  Kucharz na safari
  Zagrano 766 razy

  Ten kreatywny kucharz zaraz wybiera się w kulinarną podróż dookoła świata! Dołączysz do niego, gdy przygotowuje przepyszne dania dla różnych ślicznych zwierząt w tej uroczej i zabawnej grze logicznej? Naprawdę potrzebna mu jest pomoc, gdy karmi tukany, lwy i inne zwierzęta!

 • Mico Maco
  Graj
  Mico Maco
  Zagrano 207 razy

  Steruj małpką i zjedz wszystkie banany i bonusy wyrzucane przez pracowników zoo!

 • The Animal Zoo
  Graj
  The Animal Zoo
  Zagrano 2843 razy

  Problem z zoo, które jest tłumnie odwiedzane? Zbyt wielu gości, którzy chcą zobaczyć absolutnie wszystko!

 • Mała Hania: Poznajemy zwierzęta
  Graj
  Mała Hania: Poznajemy zwierzęta
  Zagrano 199 razy

  Zwierzęta są superfajne, a Hania chce je poznać w tej grze online. Dołącz do niej, gdy gra w klasie i czeka na wycieczkę za miasto. Dziś po południu razem z innymi uczniami wybierają się do rezerwatu przyrody.

 • Jigsaw Puzzle: Fun Zoo Animals
  Graj
  Jigsaw Puzzle: Fun Zoo Animals
  Zagrano 299 razy

  W tej uroczej grze online masz do ułożenia dwanaście różnych układanek. Jak szybko potrafisz skompletować słonie, lwy i inne zwierzęta w tym prześlicznym zoo?

 • Zoo Zagrożonych Zwierząt
  Graj
  Zoo Zagrożonych Zwierząt
  Zagrano 5459 razy

  Te zagrożone gatunki będą potrzebować szczególnej uwagi i opieki, zanim trafią do nowych domów!

 • Doktor z zoo
  Graj
  Doktor z zoo
  Zagrano 12314 razy

  Te zwierzęta z zoo potrzebują czułej opieki. Czy poświęcisz im swoją uwagę, doktorze?

 • Kolorowanka z zoo
  Graj
  Kolorowanka z zoo
  Zagrano 1040 razy

  W tej wspaniałej grze w kolorowanie możesz ozdobić teraz pięć różnych zwierząt. Pomaluj lwa na zielono lub pokoloruj zebrę w fioletowe paski! Puść wodze fantazji!

 • Przez płot
  Graj
  Przez płot
  Zagrano 8530 razy

  Grupa głodnych kosmitów na pokładzie tego statku próbuje ukraść masę prześlicznych zwierząt z tej farmy. Czy uda Ci się zabrać je do stodoły, gdzie nie przeteleportują je kosmici w tej grze logicznej typu Połącz 3?

 • Doktor z zoo: Czas dla zwierząt
  Graj
  Doktor z zoo: Czas dla zwierząt
  Zagrano 4140 razy

  Doktorze, witaj w zoo. Czy pomożesz tym wszystkim zwierzętom? Nie czują się dziś zbyt dobrze...

 • Księżniczka Julia: Ucieczka z zoo
  Graj
  Księżniczka Julia: Ucieczka z zoo
  Zagrano 16479 razy

  Księżniczka Julia spędza dziś radosny dzień w zoo! Możesz dołączyć do niej i wśród dzikich egzotycznych zwierząt przeżyć przygodę z Koobsem i Kitty. O nie! Kitty zniknęła! Julia wszędzie szuka zaginionego kotka. Czy pomożesz pięknej księżniczce znaleźć jej ukochanego kiciusia? Śledź wskazówki i spróbuj uratować ulubionego kota Julii, zanim będzie za późno!

Idziemy do zoo, zoo, zoo…

Gdyby nie ogrody zoologiczne, musielibyśmy podróżować po całym świecie, żeby zobaczyć wszystkie bardziej i mniej egzotyczne zwierzęta, które żyją poza miejscem naszego zamieszkania. A podróże nie są tanie i wymagają czasu. Do tego spotkanie z niektórymi przedstawicielami fauny w ich naturalnym środowisku nie należy do najbezpieczniejszych. W zoo możemy popatrzeć na lwa, tygrysa lub pytona bez ryzyka, że staniemy się jego obiadem. Znajdują też tu schronienie gatunki zagrożone wyginięciem na wolności z powodu kłusownictwa czy działalności człowieka, na przykład rozrastania się terenów miejskich lub pól uprawnych. Ponadto w zoo podejmuje się próby rekonstrukcji zwierząt uważanych za wymarłe w naturze.

Ale dla ludzi zoo to przede wszystkim rozrywka. Przychodzą tu całe rodziny i często spędzają cały dzień, dlatego wszystko musi być bardzo dobrze zorganizowane. Nie jest to łatwe, o czym możesz się przekonać w naszych grach o zoo. Sprawdź, czy potrafisz sobie poradzić z napływem gości, i kieruj odwiedzających do właściwych pawilonów w The Animal Zoo. Nie daj im zbyt długo czekać, a kiedy się zaczną niecierpliwić, podaj im lody i prażoną kukurydzę. Dbaj też o pełne brzuchy mieszkańców klatek, akwariów i wybiegów, a także o czystość ich domów.

Czasem przyszli lokatorzy zoo zjawiają się w nim w stanie wymagającym szczególnej opieki. Zajmij się tym w Zoo Zagrożonych Zwierząt – przenoś nowych przybyszów do zagród i pielęgnuj ich, opatruj rany, karm oraz zapewniaj zabawę, zanim będą gotowe, żeby się przenieść dalej. Zapoznaj się z historią każdego ze zwierzaków, żeby wiedzieć o nim więcej! I działaj sprawnie, bo jeśli któryś ze zwierzaków umrze, stracisz 20 sekund czasu.

Chcesz urządzić własny ogród zoologiczny? Włącz Rosy Creativity: Zoo Decoration i zapełnij puste wybiegi zwierzętami, porozstawiaj drogowskazy, tu dodaj krzaczek, tam drzewko, żeby Twoje zoo tętniło życiem! Z kolei w Zoo Decor Game musisz uporządkować bałagan. Wszystko się wymieszało! Porozmieszczaj odwiedzających, zwierzaki, budki z biletami i inne obiekty, żeby wszystko wyglądało, jak trzeba. A jeśli masz ochotę po prostu się rozerwać, włącz Mico Maco i spróbuj zjeść wszystkie spadające banany, sterując małą i najwyraźniej bardzo głodną małpką.

Wybierz się na spotkanie ze zwierzętami w naszych darmowych grach o zoo online!