Gry Karate

 • Naruto Online
  Graj
  Naruto Online
  Zagrano 11812 razy

  Zanurz się w świecie Naruto w tej fantastycznej grze akcji online. Przeżyj niesamowite emocje w tej serii klasycznych anime, wykonując zadania i werbując drużynę ninja, która będzie walczyć u Twojego boku. Połącz siły z Naruto, Sasuke, Sakurą, i innymi popularnymi postaciami z programu, oraz pozostałymi graczami, przemierzając lochy i walcząc z bezwzględnymi bossami i wrogami.

 • Brawls.io
  Graj
  Brawls.io
  Zagrano 43387 razy

  Co za przepiękny dzień! Słońce świeci i ptaszki śpiewają. Idealna pora na pojedynek, co? Uderzaj, op i atakuj graczy z całego świata w tej epickiej grze typu io. Możesz nawet ubierać swojego wojownika w fajne ubrania i ozdabiać go tatuażami. Jak długo uda Ci się przetrwać, zanim odpadniesz z gry?

 • Dark Lands
  Graj
  Dark Lands
  Zagrano 16557 razy

  W tej dynamicznej grze typu biegacz twoim zadaniem jest poprowadzić tego dzielnego rycerza i pomóc mu w walce ze złem. Biegnij ile sił, przeskakuj nad wirującymi ostrzami lub prześlizguj się pod nimi oraz siekaj na kawałki ohydne potwory, które zaatakowały twoją ziemię!

 • Get on Top Mobile
  Graj
  Get on Top Mobile
  Zagrano 316948 razy

  Który automatyczny zapaśnik zostanie zwycięzcą? Wskocz na ring i przygotuj się do walki w tej grze akcji.

 • Street Rage Fighter
  Graj
  Street Rage Fighter
  Zagrano 4839 razy

  Użyj pięści, aby przywrócić porządek na tych ulicach! No i stóp... a może i kilku sztyletów. Uważaj na nie i na pozostałą broń, gdy walczysz o odebranie miasta okrutnemu gangowi rzezimieszków w tej grze akcji utrzymanej w stylistyce retro.

 • Dead Samurai
  Graj
  Dead Samurai
  Zagrano 46932 razy

  Czy zostaniesz mistrzem katany i innych śmiercionośnych broni w tej totalnie odjazdowej grze walki? Gra Dead Samurai sprawdzi twoje umiejętności w pojedynkach z najlepszymi wojownikami z całego świata!

 • Zapaśniczy skok
  Graj
  Zapaśniczy skok
  Zagrano 559596 razy

  Ci dziwaczni zapaśnicy chyba za długo siedzieli na słońcu...

 • Zazuki
  Graj
  Zazuki
  Zagrano 206469 razy

  Zazuki to prosta gra-bijatyka, w której dwóch graczy walczy na miecze. Posiekaj swojego przeciwnika na plasterki, zanim on rozetnie cię na pół!

 • Mistrz kung-fu: Odsiecz
  Graj
  Mistrz kung-fu: Odsiecz
  Zagrano 8988 razy

  Sympatia tego biedaka została właśnie uprowadzona przez złego ninja. Na szczęście jest mistrzem kung-fu! Wyrusz razem z nim w epicką podróż, aby ją ocalić w tej grze akcji retro. Czy pomożesz mu pokonać armię niestrudzonych przeciwników? Może też zdobywać wspaniałe usprawnienia, dzięki którym wzrośnie jego umiejętność walki.

 • Art of Free Fight
  Graj
  Art of Free Fight
  Zagrano 19327 razy

  Przygotuj się na niesamowity turniej walki w ringu ze stalową klatką. Wybierz swojego zawodnika z grupy z różnych stron świata. Czy uda ci się wytrwać do rundy finałowej w tej grze online?

 • Anime Legends 2
  Graj
  Anime Legends 2
  Zagrano 9126 razy

  Oto najwspanialsze legendy anime, gotowe do bitwy na śmierć i życie! Kieruj Naruto, Sazuke lub Goku i walcz z innymi popularnymi postaciami anime i manga w drugiej części popularnej bijatyki Anime Legends!

 • Walka kung fu
  Graj
  Walka kung fu
  Zagrano 3611 razy

  Ci dwaj kolesie są mocni, ale sami nie poradzą sobie ze zwalczaniem przestępczości na ulicach. Zdecydowanie potrzebują Twojej pomocy, aby oczyścić miasto w tej grze retro w bijatykę. Unieś pięści w górę i do boju!

 • Wrestle Physics
  Graj
  Wrestle Physics
  Zagrano 35646 razy

  Tych dwóch zapaśników idzie łeb w łeb. Dosłownie! Pierwszy zawodnik, któremu uda się powalić głowę drugiego na ziemię, wygra każdy pojedynek w tej intensywnej i przezabawnej grze w zapasy. Zmierz się z komputerem lub sprawdź, na co Cię stać, w walce ze znajomym w serii odjechanych i dziwacznych miejscach. Tylko uważaj na kaktusy!

 • Dragon Fist 3: Era wojownika
  Graj
  Dragon Fist 3: Era wojownika
  Zagrano 17147 razy

  Myślisz, że zostaniesz mistrzem legendarnej gry Dragon Fist? Zmierz się z przeciwnikami z całego świata w tej energetycznej grze walki na przeglądarkę.

 • Crazy Zombie 9.0
  Graj
  Crazy Zombie 9.0
  Zagrano 12428 razy

  Twoi ulubieni bohaterowie gier anime i wideo zmierzą się z armią ożywieńców! Dołącz do nich w tej heroicznej walce na śmierć i życie w tej oldskulowej bijatyce.

 • Final Fight
  Graj
  Final Fight
  Zagrano 5391 razy

  Zabij każdego, kto stanie ci na drodze i zostań zwycięzcą w tej ostatecznej rozgrywce!

 • Dead Samurai 2
  Graj
  Dead Samurai 2
  Zagrano 9760 razy

  Wróć do świata pełnego niebezpieczeństw i emocjonujących wydarzeń. Każdy z tych wojowników dysponuje niepowtarzalną umiejętnością. Wybierz jednego z nich i przygotuj się na największą walkę swojego życia w tej pasjonującej grze akcji.

 • Mixed Macho Arts
  Graj
  Mixed Macho Arts
  Zagrano 32447 razy

  W tej grze retro pełnej akcji pięści z pewnością pójdą w ruch. Wywalcz sobie drogę na sam szczyt, omijając jeziora lawy, opadające platformy oraz oczywiście uderzenia przeciwnika!

 • Uliczna bijatyka: Król gangu
  Graj
  Uliczna bijatyka: Król gangu
  Zagrano 3961 razy

  Czy jesteś na tyle mocny, aby rządzić gangiem ulicznym? Musisz wykazać się w serii pojedynków na pięści. Wywalcz sobie czołową pozycję w tej bijatyce.

 • Drunk Fu: Wasted Master
  Graj
  Drunk Fu: Wasted Master
  Zagrano 2737 razy

  Ten facet za dużo wypił, ale nie powstrzyma go to przed epicką bijatyką na ulicy. Czy możesz pomóc mu atakować przeciwników i uniknąć wycieczki do szpitala, w tej grze akcji?

 • Cyberfuria: Odwet
  Graj
  Cyberfuria: Odwet
  Zagrano 483 razy

  Ta futurystyczna metropolia została całkowicie przejęta przez gangi kryminalne. Los miasta w tej bijatyce typu side-scroll leży teraz w rękach trzech dzielnych wojowników o imieniu Boris, Mangus i Sonya. Połącz siły z sojusznikiem lub walcz w pojedynkę, torując sobie drogę, kopiąc lub walcząc na pięści, w poszukiwaniu kwatery złoczyńców.

 • Samurai Showdown
  Graj
  Samurai Showdown
  Zagrano 1321 razy

  Nadszedł czas na ostateczną rozgrywkę! Przyłącz się do tego śmiałego samuraja, jak tnie na kawałeczki niezliczonych wrogów, czyhających na niego w tej ogromnej wiosce. Będzie potrzebować twojej pomocy, by pomyślnie wykonać misję, w tej ociekającej krwią grze akcji.

 • Sen Emily
  Graj
  Sen Emily
  Zagrano 2445 razy

  Czy uda ci się zapobiec, by sen Emily zamienił się w totalny koszmar? Dołącz do niej, jak używa eliksirów oraz własnych pięści, aby pokonać swoich wrogów w tej magicznej przygodowej grze akcji 3D. Ma do przebycia cały świat, zanim nadejdzie poranek!

 • Miecz samurajski
  Graj
  Miecz samurajski
  Zagrano 329 razy

  Musisz się zmierzyć z pozornie nieskończoną armią ninja. Wyrusz na dachy Tokio i wyeliminuj ich swoim mieczem samurajskim w tej emocjonującej grze akcji 3D.

 • Sim Fighter
  Graj
  Sim Fighter
  Zagrano 134 razy

  Staw czoła najsilniejszym fikcyjnym i prawdziwym wojownikom z całego świata, grając w ten najnowszy symulator walki — Sim Fighter. Trenuj intensywnie, aby stać się najlepszym wojownikiem na świecie!

 • Samurai Fighter
  Graj
  Samurai Fighter
  Zagrano 1073 razy

  Arashin i Bei to najodważniejsi samurajowie w królestwie. Dołącz do nich, jak rozpoczynają heroiczną misję, by zlikwidować bezlitosny gang wojowników ninja i innych przestępców w tej grze walki. Czy pomożesz im pokonać wszystkich przeciwników kopnięciami i uderzeniami pięściami na każdym poziomie pełnym adrenaliny?

 • Real Strike: Tiger Fighting
  Graj
  Real Strike: Tiger Fighting
  Zagrano 12397 razy

  Ci żołnierze są gotowi, by sprawdzić swoje umiejętności w tym trudnym teście. Przyłącz się do nich, jak zaciskają swoje pięści i szykują się do zaprezentowania swoich potężnych ciosów i kopnięć w tej grze walki. Który z nich okaże się zwycięzcą?

 • Stalowe pięści
  Graj
  Stalowe pięści
  Zagrano 2279 razy

  W tym mieście jest pełno zbirów i każdego z nich przydałoby się walnąć pięścią w nos! Dołącz do tego tajemniczego przybysza, jak daje im nauczkę i próbuje przejąć kontrolę nad ulicami w tej oldskulowej grze akcji. Po drodze zaś rozglądaj się za przydatną bronią, jak kije baseballowe i noże.

 • Stickman League
  Graj
  Stickman League
  Zagrano 7215 razy

  Walcz z legionami ciemności w fascynującej, przeglądarkowej przygodówce, Stickman League. Korzystaj z supermocy na swoich wrogach i pozbądź się tej armii zła!

 • Dragon Fist 3D
  Graj
  Dragon Fist 3D
  Zagrano 5556 razy

 • Thai Fu 2
  Graj
  Thai Fu 2
  Zagrano 1039 razy

  Najlepsi wojownicy na świecie ponownie staną do pojedynku w tej grze walki. Wybierz ulubionego zawodnika i zmiażdż przeciwników na pył za pomocą niesamowitych kombinacji ciosów i uderzeń kończących.

 • Zapasy pro
  Graj
  Zapasy pro
  Zagrano 4199 razy

  Kilku światowych zapaśników zaraz wskoczy na ring! Dołącz do Bulka, Johna Rhino i The Cliff, gdy szykują się na potyczkę w tej grze sportowej. Czy Twój zapaśnik przetrwa do samego końca, gdy Ty próbujesz zdobyć masę monet podczas kolejnej epickiej walki?

 • Shadow Arts
  Graj
  Shadow Arts
  Zagrano 4503 razy

  Armia nikczemnych wojowników zaatakowała twoją ziemię i twoim zadaniem jest odeprzeć ich atak za pomocą swoich tajemnych sztuk walki! Wybieraj różne rodzaje broni i zdolności, walcząc o zwrot swojej ziemi i przywrócenie pokoju!

 • Straw Hat Samurai: Duels
  Graj
  Straw Hat Samurai: Duels
  Zagrano 1347 razy

  Samuraj w słomkowym kapeluszu powraca! Tym razem jest głównym bohaterem gry wieloosobowej, w której czeka na niego wiele nowych przygód, broni, postaci i jeszcze więcej wrogów do pokonania. Czas założyć katanę i posiekać wrogów jak warzywa!