Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry Kosmiczni najeźdźcy

Inwazja z kosmosu

Uwaga, Ziemia w niebezpieczeństwie! Zbliża się do nas flota obcych i wszystko wskazuje na to, że nie jest to pokojowa wizyta! Jeśli leży Ci na sercu los naszej planety, na stronie Gry Kosmiczni najeźdźcy zajdziesz mnóstwo okazji do wykazania się bohaterstwem.

Centralne Biuro ds. Kosmitów potrzebuje Twoich usług. Na Ziemi wylądował dziwny pojazd i trzeba sprawdzić, co nim przyleciało. Przeładuj broń i wyrusz na rozpoznanie. Uważaj na siebie, nie wiadomo, co Cię czeka! Tego problemu nie ma pułkownik Kernel – jego przeciwnik jest wyraźnie widoczny i nie da się go pomylić z niczym innym. Włącz Colonel Kernel i obroń naszą planetę przed kukurydzianym najeźdźcą, robiąc mu prażoną apokalipsę. Nie strzelaj na oślep, żeby nie dostać popcornowym rykoszetem! Jeśli lubisz bitwy na większą skalę, włącz War in Space i weź udział w gwiezdnych wojnach. Staraj się uzyskać przewagę nad siłami wroga, żeby zniszczyć jego bazę. Mądrze zawiaduj wszystkimi swoimi jednostkami.

Ale nie wszystkie obce formy życia czy obdarzone świadomością maszyny chcą zniszczyć lub podbić Ziemię. Sprytny Rick nie czuje się tu dobrze i chciałby odlecieć. Ma jednak problem ze znalezieniem paliwa do swojego statku kosmicznego. Pomóż mu w tym, pokonując kolejne poziomy najeżone przeszkodami.

Masz ochotę sam zostać najeźdźcą z kosmosu? Włącz Pancerne starcie i poleć z ekspedycją międzygwiezdną w poszukiwaniu źródeł energii, których zabrakło na Ziemi. Na odległej planecie udało się Wam znaleźć coś, co zaspokoiłoby wszystkie ziemskie potrzeby. Niestety frakcje wchodzące w skład ekspedycji stanęły do walki o wyłączną kontrolę nad tym niesamowitym obiektem. Musisz wyjść z niej zwycięsko! A może chcesz pójść na całość i podbić galaktykę? Kosmiczna ścieżka da Ci właśnie taką możliwość. Zaludniaj obce planety, żeby je skolonizować!

A jeśli wystarczy Ci już tej całej walki, może… chcesz sobie pohasać w przestrzeni międzygalaktycznej? W Yuri: The Space Jumper jesteś kosmonautą, któremu brakuje kilku części kosmicznej garderoby. Na szczęście ma na sobie przynajmniej majtki, ale trzeba go ubrać. Skacz po gwiazdach i zbieraj kolejne części jego ekwipunku.

Nie jesteśmy sami w kosmosie… Włącz Gry Kosmiczni najeźdźcy i pospiesz na ratunek naszej planecie lub kolonizuj odległe galaktyki!