Gry Kosmiczni najeźdźcy

 • Pancerne starcie
  Graj
  Pancerne starcie
  Zagrano 86987 razy

  Nagroda: nieskończona energia. Walka będzie zaciekła...

 • Warin.Space
  Graj
  Warin.Space
  Zagrano 79773 razy

  Czy twoja drużyna wygra tę epicką, kosmiczną bitwę? Jest tylko jeden sposób, aby się przekonać. Ta wieloosobowa gra pełna akcji pozwoli ci wejść na statek i przygotować się na walkę do samego końca!

 • Epic Boss Fighter
  Graj
  Epic Boss Fighter
  Zagrano 30694 razy

  Koniec bycia miłym. Czas stanąć do walki...

 • Sprytny Rick
  Graj
  Sprytny Rick
  Zagrano 19532 razy

  Rick pragnie odlecieć z tej zwariowanej planety, ale najpierw musi znaleźć paliwo!

 • Zabrali nam Ziemię 2
  Graj
  Zabrali nam Ziemię 2
  Zagrano 9866 razy

  Przez okropny wypadek zostałeś sam w świecie spustoszonym przez kosmitów. Szukaj zasobów i innych ocalonych.

 • YORG.io
  Graj
  YORG.io
  Zagrano 2783 razy

  W tej intensywnej grze io Twoim zadaniem będzie obronić bazę przed hordą wygłodzonych zombiaków. Zbierz wszystkie kryształy, aby zdobyć zapasy potrzebne do zbudowania budowli chroniących Cię przed niebezpieczeństwem. Musisz działać szybko. Zombie zjawią się tuż po zmroku!

 • Wielokolorowa gorączka
  Graj
  Wielokolorowa gorączka
  Zagrano 915 razy

  Te kolorowe przeszkody zbliżają się tak szybko. Czy potrafisz zniszczyć je, zanim ten sam los spotka Twój statek kosmiczny w tej intensywnej grze akcji? Twoim zadaniem będzie rozwalić je na kawałki przy użyciu właściwego koloru lasera. W przeciwnym razie, gra szybko się zakończy!

 • Kosmiczna ścieżka
  Graj
  Kosmiczna ścieżka
  Zagrano 724 razy

  Wszechświat może być Twój! Przygotuj się na podbicie galaktyki!

 • Zombie Invaders 2
  Graj
  Zombie Invaders 2
  Zagrano 720 razy

  Ty sam przeciwko hordzie zombie. Chwyć za skuteczną broń...

 • Księżycowe maszynopisanie
  Graj
  Księżycowe maszynopisanie
  Zagrano 335 razy

  Chroń księżycową bazę przed atakiem obcych, wykorzystując umiejętności superszybkiego pisania.

 • Yuri: The Space Jumper
  Graj
  Yuri: The Space Jumper
  Zagrano 72 razy

  Przyłapałeś Yuriego w kosmosie bez spodni? Z tyloma gwiazdkami-trampolinami i tak nie spadnie na ziemię!

 • Colonel Kernel
  Graj
  Colonel Kernel
  Zagrano 65 razy

  Pomóż pułkownikowi Kernelowi powstrzymać kukurydzianych najeźdżców strzelając do ziaren kukurydzy i robiąc z nich popcorn!

 • Split 'em Up
  Graj
  Split 'em Up
  Zagrano 55 razy

  Strzelaj z każdej pozycji, ta broń jest stworzona dla Ciebie!

 • E7
  Graj
  E7
  Zagrano 47 razy

  Gdzieś na tej nieprzyjaznej planecie jest bomba, przeznaczona dla Ziemi.

Inwazja z kosmosu

Uwaga, Ziemia w niebezpieczeństwie! Zbliża się do nas flota obcych i wszystko wskazuje na to, że nie jest to pokojowa wizyta! Jeśli leży Ci na sercu los naszej planety, na stronie Gry Kosmiczni najeźdźcy zajdziesz mnóstwo okazji do wykazania się bohaterstwem.

Centralne Biuro ds. Kosmitów potrzebuje Twoich usług. Na Ziemi wylądował dziwny pojazd i trzeba sprawdzić, co nim przyleciało. Przeładuj broń i wyrusz na rozpoznanie. Uważaj na siebie, nie wiadomo, co Cię czeka! Tego problemu nie ma pułkownik Kernel – jego przeciwnik jest wyraźnie widoczny i nie da się go pomylić z niczym innym. Włącz Colonel Kernel i obroń naszą planetę przed kukurydzianym najeźdźcą, robiąc mu prażoną apokalipsę. Nie strzelaj na oślep, żeby nie dostać popcornowym rykoszetem! Jeśli lubisz bitwy na większą skalę, włącz War in Space i weź udział w gwiezdnych wojnach. Staraj się uzyskać przewagę nad siłami wroga, żeby zniszczyć jego bazę. Mądrze zawiaduj wszystkimi swoimi jednostkami.

Ale nie wszystkie obce formy życia czy obdarzone świadomością maszyny chcą zniszczyć lub podbić Ziemię. Sprytny Rick nie czuje się tu dobrze i chciałby odlecieć. Ma jednak problem ze znalezieniem paliwa do swojego statku kosmicznego. Pomóż mu w tym, pokonując kolejne poziomy najeżone przeszkodami.

Masz ochotę sam zostać najeźdźcą z kosmosu? Włącz Pancerne starcie i poleć z ekspedycją międzygwiezdną w poszukiwaniu źródeł energii, których zabrakło na Ziemi. Na odległej planecie udało się Wam znaleźć coś, co zaspokoiłoby wszystkie ziemskie potrzeby. Niestety frakcje wchodzące w skład ekspedycji stanęły do walki o wyłączną kontrolę nad tym niesamowitym obiektem. Musisz wyjść z niej zwycięsko! A może chcesz pójść na całość i podbić galaktykę? Kosmiczna ścieżka da Ci właśnie taką możliwość. Zaludniaj obce planety, żeby je skolonizować!

A jeśli wystarczy Ci już tej całej walki, może… chcesz sobie pohasać w przestrzeni międzygalaktycznej? W Yuri: The Space Jumper jesteś kosmonautą, któremu brakuje kilku części kosmicznej garderoby. Na szczęście ma na sobie przynajmniej majtki, ale trzeba go ubrać. Skacz po gwiazdach i zbieraj kolejne części jego ekwipunku.

Nie jesteśmy sami w kosmosie… Włącz Gry Kosmiczni najeźdźcy i pospiesz na ratunek naszej planecie lub kolonizuj odległe galaktyki!