Gry Ragdoll

 • Super Buddy Kick
  Graj
  Super Buddy Kick
  Zagrano 135715 razy

  Wreszcie możesz kimś pomiatać! Ta lalka nadal będzie Twoim przyjacielem w tej dziwacznej i zakręconej grze akcji, nawet gdy będziesz atakować nią wszystkim, począwszy od granatów aż po własne stopy. Za każdym razem, gdy ją uderzysz, zdobędziesz monety na ulepszenia i lepsze bronie takie jak pistolety i karabiny maszynowe!

 • Ludziki w walce
  Graj
  Ludziki w walce
  Zagrano 52042 razy

  Nieustraszone ludziki są gotowe do bójki! Dołącz do nich, jak walą i kopią, aby przejść przez mnóstwo ekscytujących poziomów w tej dzikiej grze akcji. Możesz dołączyć do tych odważnych wojowników w trybie fabularnym albo w trybie niekończącej się walki.

 • Short Ride
  Graj
  Short Ride
  Zagrano 10196 razy

  Ten koleś chciałby po prostu pojeździć sobie na rowerze. Niestety w jego dzielnicy czyha mnóstwo gigantycznych ostrzy żyletek i innych śmiertelnych pułapek! Czy pomożesz ochronić go przed dźgnięciem, zmiażdżeniem lub poharataniem w tej emocjonującej grze akcji?

 • Soccer Physics
  Graj
  Soccer Physics
  Zagrano 51977 razy

  Zademonstruj swoje piłkarskie umiejętności. Ile goli uda Ci się zdobyć?

 • Trump on Top
  Graj
  Trump on Top
  Zagrano 50663 razy

  Wybory prezydenckie już za nami. Jednak w tej grze na urządzenia mobilne walka jest nadal zaciekła. Kto zajmie czołową pozycję — czy to będzie Trump, czy Clinton? Przyłącz się do kandydatów i ich szalonych przyjaciół, gdy walczą o swe życie w dosłownym tego słowa znaczeniu.

 • Hanger
  Graj
  Hanger
  Zagrano 96655 razy

  Życie tego ludka wisi na włosku. Dosłownie! Możesz utrzymać go przy życiu, gdy zwiesza się z dachów budynków jak Spiderman? Naprawdę trzeba mu pomóc, aby nie doznał obrażeń w tej szalonej grze akcji.

 • Zniszcz lalkę 2
  Graj
  Zniszcz lalkę 2
  Zagrano 2855518 razy

  Torturuj najprzeróżniejsze lalki-szmacianki, wykorzystując szeroką gamę niszczycielskich narzędzi, takich jak pistolety, działa EMP, lasery, pociski i mnóstwo innych rodzajów broni w tej śmiesznej grze, opartej na zasadach wirtualnej fizyki!

 • Wisielec
  Graj
  Wisielec
  Zagrano 28788 razy

  Ten ludek próbuje nowych supermocy. Niestety na swej drodze napotyka pełno obracających się ostrzy, które mogą rozchlastać go na milion kawałków! Możesz pomóc mu wisieć w powietrzu w tej grze online? Po drodze może zbierać monety, które wymieni na odjazdowe ubrania.

 • Getaway Shootout
  Graj
  Getaway Shootout
  Zagrano 17834 razy

  Czy uda Ci się zwiać czy też trafisz za kratki (a nawet i do piachu) w tej grze akcji utrzymanej w stylistyce retro? Walcz, aby uciec w pojedynkę, szukając takich fantastycznych broni jak bazooki, czy też zmierz się ze znajomym w trybie dwóch graczy. Uważaj tylko na studzienki, przez które wlecisz prosto do ścieków, gdy skaczesz przez dwupiętrowe autobusy i nie tylko, pędząc na kolejny pociąg.

 • Patyczak: Fizyka lalek
  Graj
  Patyczak: Fizyka lalek
  Zagrano 5566 razy

  Czy potrafisz przeprowadzić tego wywijającego się patyczaka przez wszystkie trudne poziomy w tej grze przygodowej? Ciężko się nim steruje, ale po drodze możesz kupić odjazdowe pojazdy, dzięki którym będzie się poruszać.

 • Rooftop Shooter
  Graj
  Rooftop Shooter
  Zagrano 3139 razy

  Kto zwycięży w tych emocjonujących starciach na śmierć i życie? Zmierz się ze znajomym lub innym internetowym graczem w Rooftop Shooter i przekonaj się osobiście! 

  Sięgnij po snajperki, granaty, a nawet szpadle i pokonaj przeciwnika w tej strzelance. Twoim celem jest zrzucić wroga z dachu pociągu lub budynku dwa razy w ciągu trzech rozgrywek! Poczuj dreszczyk emocji podczas tych niebezpiecznych pojedynków i naciesz oczy grafiką w stylu retro. 

  Szukasz więcej porywających gier dla dwóch graczy takich jak ta? Wypróbuj Rooftop Snipers i Combat Strike 2

  Sterowanie

  • W lub O – skakanie.
  • E lub P – strzelanie. 

  O twórcach 

  Gra Rooftop Shooter została stworzona przez firmę Lagged i wydana przez Azerion. 

  Zagraj na telefonie

  Google Play.

 • Szmaciankowa siatkówka
  Graj
  Szmaciankowa siatkówka
  Zagrano 50699 razy

  Udaj się na boisko z tymi mięciutkimi, uroczymi graczami. Są jak szmaciane lalki i nie mogą stać nieruchomo. Potrzebują pomocy w uderzaniu piłki i zdobywaniu punktów. Czy pokonasz przeciwnika w tej ekscytującej sportowej grze? Przekonajmy się!

 • Striker Dummies: 2 Player
  Graj
  Striker Dummies: 2 Player
  Zagrano 2692 razy

  Może i wyglądają jak manekiny, ale wcale nie są puste! Przejmij kontrolę nad jednym z nich i rozpocznij zabawę w tej intensywnej grze akcji. Czy uda Ci się rozgromić swojego przeciwnika? Możesz zmierzyć się ze znajomymi albo komputerem.

 • The Torture Game 2
  Graj
  The Torture Game 2
  Zagrano 36768 razy

  Got some time to kill? You can torture this guy with a vat full of acid in this blood-soaked action game. Do it slowly or get it over quickly if you’d prefer.

 • Eksperyment z manekinem
  Graj
  Eksperyment z manekinem
  Zagrano 20918 razy

  W laboratorium czekają na Ciebie nowe bronie. Możesz je teraz wypróbować...

 • Ragdoll Runner
  Graj
  Ragdoll Runner
  Zagrano 32330 razy

  Ci atleci może i wyglądają dziwnie, ale są gotowi walczyć o złoto! Zmierz się z komputerem, znajomymi lub graczami z całego świata w tej dziwacznej grze w modele. Dasz radę przeprowadzić swojego sportowca przez linię mety, zanim się wywróci?

 • Wodna szmaciana lalka 2
  Graj
  Wodna szmaciana lalka 2
  Zagrano 227974 razy

  Uwolnij swoją wyobraźnię w drugiej części popularnej gry Wodna szmaciana lalka! Torturuj lalkę różnymi broniami, balonami, bombami, eksperymentami i nie tylko!

 • QWOP
  Graj
  QWOP
  Zagrano 14726 razy

  Spróbuj pokonać jak najdłuższy odcinek toru. Użyj klawiszy QWOP, aby kontrolować nogi biegacza i baw się dobrze!

 • Soccer Physics Mobile
  Graj
  Soccer Physics Mobile
  Zagrano 130053 razy

  Piłkarze w tej grze strasznie lubią robić różne dziwne triki, tak więc na ośnieżonym boisku mogą dziać się szalone rzeczy. Czy pomimo pogody możesz pomóc im wygrać parę meczy w tej grze sportowej?

 • Mixed Macho Arts
  Graj
  Mixed Macho Arts
  Zagrano 32579 razy

  W tej grze retro pełnej akcji pięści z pewnością pójdą w ruch. Wywalcz sobie drogę na sam szczyt, omijając jeziora lawy, opadające platformy oraz oczywiście uderzenia przeciwnika!

 • Ragdoll Laser Dodge
  Graj
  Ragdoll Laser Dodge
  Zagrano 180 razy

  Unikaj laserów i zbieraj spadające bonusy.

 • Nuklearne Ludziki
  Graj
  Nuklearne Ludziki
  Zagrano 7705 razy

  Przygotuj działo i wystrzel ludziki tak, aby trafiły w czerwoną tarczę!

 • Ragdoll Avalanche
  Graj
  Ragdoll Avalanche
  Zagrano 30657 razy

  Omijaj ostre kolce i spróbuj przeżyć jak najdłużej w grze "Ludzik: Porwany przez lawinę".

 • Mordercze lalki
  Graj
  Mordercze lalki
  Zagrano 6931 razy

  Te szmaciane lalki walczą na śmierć. Która z nich przetrwa? Jest tylko jeden sposób, aby się przekonać w tej szalonej grze akcji.

 • Crash Test Launcher
  Graj
  Crash Test Launcher
  Zagrano 1007 razy

  Kieruj tymi samochodami i sprawdź, jak długo uda Ci się ciskać tymi manekinami. Niech wypadną przez przednią szybę i polecą przez tor w tej szalonej grze samochodowej.

 • Hanger 2
  Graj
  Hanger 2
  Zagrano 58289 razy

  This guy really loves to hang around. How far can you launch him off the side of this cliff?

 • Ragdoll Achievement 2
  Graj
  Ragdoll Achievement 2
  Zagrano 7943 razy

  Ile obrażeń zdołasz zadać tej grupie manekinów?