Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Atari Breakout

Przygotuj się na rozwalanie cegiełek w Atari Breakout!

Uwielbiana gra typu arcade powraca w nowej, fantastycznej odsłonie – a to tylko jedna z wielu pozycji z kolekcji Atari Classics. Kontroluj paletkę (lub paletki) i spróbuj zniszczyć wszystkie cegiełki na każdym poziomie, odbijając w ich stronę piłeczki. Liczba piłek jest ograniczona, więc musisz uważać, by wszystkich nie stracić!

Ta wersja klasycznej gry ma kilka różnych trybów. W jednym kontrolujesz dwie paletki, a w innym cegiełki powoli poruszają się w dół ekranu. Czy zdołasz zniszczyć je na wszystkich poziomach?

Breakout jest tak wciągający, że stał się jedną z najpopularniejszych gier typu arcade wszech czasów. Gdy oryginalna wersja ukazała się w 1976 roku, w zasadzie stworzyła zupełnie nowy gatunek gier wideo. Wśród pracujących nad nią osób był Steve Jobs, który krótko później został współzałożycielem Apple.

Od premiery Breakout doczekał się niezliczonych imitacji, a także oficjalnych kontynuacji, takich jak Super Breakout z 1978 roku. Trudno przewidzieć, gdzie jeszcze ta gra się pojawi. Była dostępna między innymi jako ukryta funkcja na stronie Google i na wczesnych wersjach iPodów firmy Apple.

Jak grać w Atari Breakout?

Atari Breakout ma kilka różniących się od siebie trybów. Jednak w każdym z nich Twoim celem jest zniszczenie wszystkich cegiełek widocznych na ekranie.

Sterowanie

  • Używaj MYSZY, by poruszać paletką.
  • Naciśnij LEWY PRZYCISK MYSZY, by rozpocząć rundę.

Podobne gry

Jeśli masz ochotę na więcej klasycznych gier w wersji online, wypróbuj te fantastyczne tytuły.

  1. Mr. Pong
  2. Air Hockey Online
  3. Neon Invaders
  4. Bowling Club
  5. Classic Pinball

Kto stworzył Atari Breakout?

Atari Breakout to gra stworzona przez firmę Atari.