Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry Atari

O Naszym Gry Atari

Cofnij się w czasie dzięki fantastycznej kolekcji gry Atari. Nalej sobie oranżady, rozsiądź się wygodnie w fotelu i włącz największe hity z lat 70. i początku lat 80. Żaden inny producent gier wideo nie mógł się wówczas równać z firmą Atari. 

Pong, Breakout czy Missile Command to tylko niektóre z najpopularniejszych gier typu arcade tamtych lat. Te trzy tytuły wraz z wieloma innymi doczekały się później wersji na konsolę Atari 2600, która trafiła do sklepów w Ameryce Północnej w 1977 roku. Konsola cieszyła się tak dużym powodzeniem, że jej nowsze wersje był produkowane jeszcze na początku lat 90. Przez 15 lat od premiery do zakończenia produkcji sprzedano około 30 milionów egzemplarzy Atari 2600.

Teraz możesz zagrać w niektóre z najsłynniejszych tytułów firmy Atari w swojej przeglądarce! Wystartuj w przestrzeń kosmiczną w Asteroids lub staw czoła małej armii gigantycznych robali w Centipede. W tej odlotowej kolekcji znajdziesz mnóstwo klasycznych gier w wersji online!