Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Atari Missile Command

Wróg atakuje nasze miasta! Tylko Ty możesz je uratować w Atari Missile Command!

Ta klasyczna gra typu arcade powraca w nowej, emocjonującej odsłonie z grafiką rodem z lat 80. Nie potrzebujesz drobniaków – teraz możesz grać w nią w domu w swojej ulubionej przeglądarce! A to tylko jeden z wielu kultowych tytułów, które znajdziesz w kolekcji Atari Classic.

Twoje zadanie – o ile odważysz się go podjąć – polega na obronie sześciu miast przed nadlatującymi pociskami rakietowymi. Uważaj, niektóre rozpadają się na wiele mniejszych! Jak długo zdołasz ochronić te metropolie przed nieustającym ostrzałem? Możesz na niego odpowiedzieć, wystrzeliwując własne rakiety, ale uważaj! Masz ograniczoną liczbę pocisków, więc za każdym razem musisz rozważnie wybrać cel i moment odpalenia.

Dasz radę? To jedna z najbardziej wciągających gier, jakie powstały w ciągu ostatnich 40 lat! Pierwsze wydanie Missile Command pojawiło się w salonach gier w 1980 roku. Od tego czasu ten popularny i wpływowy tytuł doczekał się wersji na komputery PC i różne konsole. Gra „wystąpiła” także w filmie Terminator 2: Dzień Sądu, blockbusterze science-fiction z 1991 roku z Arnoldem Schwarzeneggerem i Lindą Hamilton, oraz w scenie finałowej komedii Beztroskie lata w Ridgemont High z 1982 roku.

Jak grać w Atari Missile Command?

Atari Missile Command to internetowa wersja klasycznej gry typu arcade. Obejmij kontrolę nad trzema wyrzutniami rakiet i spróbuj obronić kilka miast przed serią ataków z powietrza. Czy zdołasz ochronić je przed pociskami i odrzutowcami, a przy okazji ustanowić nowy rekordowy wynik?

Sterowanie

  • Przesuń KURSOR MYSZY na wyrzutnię, której chcesz użyć.
  • Kliknij ją LEWYM lub PRAWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by wystrzelić pocisk.

Podobne gry

Oto pięć innych gier akcji, które na pewno przypadną Ci do gustu!

  1. Missile Outbreak
  2. Bubble Shooter Classic
  3. Clash of Armor
  4. Missiles Attack
  5. Vex 3

Kto stworzył Atari Missile Command?

Jak łatwo zgadnąć, Atari Missile Command to gra firmy Atari.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!