Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Best Classic Spider Solitaire

Best Classic Spider Solitaire to darmowa wersja online dobrze znanej gry o porządkowaniu kart. Układaj karty zgodnie z ich wartością i kolorem, by usunąć je ze stołu. Możesz grać z 1, 2 lub 4 kolorami kart.

Jak grać w Best Classic Spider Solitaire?

Najpierw wybierz liczbę kolorów, z którymi chcesz grać. Im więcej kolorów, tym trudniejsza rozgrywka. Karty są rozdawane w dziesięciu rzędach, w których tylko ostatnia karta jest odkrywana.

Celem gry jest uporządkowanie kart według koloru i ułożenie ich w malejącym porządku wartości (od króla do asa). Możesz mieszać kolory i układać karty jedynie według wartości, ale będziesz w stanie przemieszczać sekwencje kart jedynie jeśli ich kolor się zgadza.

Kompletna sekwencja od króla do asa w jednym kolorze zniknie z planszy. Jeśli usuniesz pełną kolumnę, w zaznaczonym na stole miejscu możesz umieścić dowolną kartę. Aby rozdać nowy rząd kart, dotknij talii. Nowe karty zostaną rozdane na poprzednie, po jednej w każdej kolumnie.

Masz do 5 podpowiedzi na każdą rozgrywkę. Możesz użyć przycisku cofnięcia ruchu dowolną liczbę razy, bez utraty punktów.

Sterowanie

  • Dotknij i przytrzymaj, by przemieścić karty.

Zagraj w gry podobne do Best Classic Spider Solitaire

Jeśli chcesz zagrać w podobną grę, sprawdź Solitaire Collection, w której możesz również zagrać w Freecell i Klondike. Zapraszamy również do wypróbowania popularnej gry o porządkowaniu kart Solitaire Story: Tripeaks 4. Pełną kolekcję znajdziesz na naszej stronie z grami karcianymi.

Kto stworzył Best Classic Spider Solitaire?

Best Classic Spider Solitaire to tytuł studia Agame.

Kiedy miała miejsce premiera gry Best Classic Spider Solitaire?

Ta gra miała premierę 9 czerwca 2023 roku.