Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Noob vs. 1,000 Zombies!

Chwyć za łuk i strzały w Noob vs. 1,000 Zombies! W tej grze o zombie czeka na ciebie cała armia nieumarłych!

Bohaterem gry jest świeżo upieczony łucznik, który musi stawić czoła tysiącowi zombie! Nieumarli chcą zatopić kły w jego ukochanej owieczce w tej grze akcji.

Stań z nim ramię w ramię i wspólnie eliminujcie te wiecznie głodne stwory za pomocą ograniczonego zapasu strzał tak szybko, jak to możliwe! Dodatkowo w grze możesz też zdobywać gwiazdki, które wymienisz na różne stroje. Ruszaj do walki w garniturze lub w zwariowanym kostiumie wyobrażającym kaktusa!

Jak grać w Play Noob vs. 1,000 Zombies!

Połącz siły z początkującym łucznikiem, który próbuje zniszczyć mnóstwo zombie w tej grze typu „wyceluj i strzelaj” w stylu retro. Znajdziesz w niej również misje, podczas których podszkolisz się w celowaniu. Możesz też wyzwać na pojedynek innego gracza w trybie PVP!

Sterowanie

  • Używaj MYSZY, aby celować.
  • Naciśnij LEWY PRZYCISK MYSZY, aby wypuścić strzałę.

Podobne gry

Walka z nieumarłymi sprawia ci wielką frajdę? Jeśli tak, koniecznie wypróbuj poniższe gry online o zombie!

  1. Zombie Idle Defense
  2. World Craft 2
  3. Arrow's Adventure
  4. Vex 5

Kto stworzył Noob vs. 1,000 Zombies!

Noob vs. 1,000 Zombies to gra stworzona przez Noob vs. Pro Team.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!