Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Count Master

Jak daleko zdołasz dotrzeć w Count Master? Przejmij kontrolę nad armią i przebij się przez śmiertelny tor przeszkód w tej intensywnej, trójwymiarowej grze o bieganiu.

Zaczniesz samotnie, ale jeśli chcesz przeżyć, musisz jak najszybciej znaleźć kilku innych wojowników! Zbierz jak najwięcej z nich do swojej osobistej armii. W tym celu musisz unikać różnych mechanicznych pułapek i atakować inne armie w tej grze akcji. Ale ilu wrogów będziesz w stanie pokonać?

Jak grać w Count Master?

Zbierz armię i postaraj się dotrzeć jak najdalej w tej grze wyścigowej. Przebijaj się przez różne mechaniczne pułapki i atakuj wrogów. Aby przetrwać każdą bitwę, muszę mieć w swojej armii więcej wojowników niż Twoi przeciwnicy.

Sterowanie

  • Kliknij i przytrzymaj LEWY PRZYCISK MYSZY i poruszaj nią, by poprowadzić wojownika i jego sojuszników w lewo lub prawo.

Podobne gry

Wypróbuj też poniższe fantastyczne gry online!

  1. Uphill Rush 8
  2. Draw Rider
  3. Roof Rails
  4. Lab Escape Online

Kto stworzył Count Master?

Count Master to tytuł studia 2Play.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!