Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Connect Animals: Onet Kyodai

Jak szybko uda ci się dobrać w pary wszystkie urocze zwierzątka w Connect Animals: Onet Kyodai? Ta kolorowa i dynamiczna gra świetnie nadaje się dla osób w każdym wieku. 

Rzuć okiem na kafelki na planszy w każdym poziomie. Czy dobierzesz w pary krówki, misie, wielbłądy i inne zwierzaki? W tym celu musisz połączyć identyczne zwierzątka na pobliskich kafelkach. Jeśli utkniesz, kliknij magiczną różdżkę, by otrzymać wskazówkę! Czy zdołasz uzyskać trzy gwiazdki w każdym z poziomów w tej grze z serii Onet?  

Onet: Connect Classic, Butterfly Kyodai i Woodventure to podobne pełne łamigłówek gry, które na pewno przypadną ci do gustu. 

Sterowanie

  • Łącz kafelki, klikając je LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY. 

O twórcach

Grę Connect Animals: Onet Kyodai przygotowała innowacyjna firma Playtouch, która tworzy gry w języku HTML5. Została założona w 2010 roku i ma biura we Francji i na Mauritiusie.

Zagraj na telefonie 

Apple App Store i Google Play.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!