Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Dart Tournament Multiplayer

Dart Tournament Multiplayer to gra zręcznościowa online, w której możesz zmierzyć się z innymi graczami podczas partyjki rzutek lub stworzyć prywatny pokój do gry ze znajomymi.

Jak grać w Dart Tournament Multiplayer?

W tej grze w rzutki obowiązują standardowe zasady turniejowe. Dwie osoby rzucają na przemian po trzy lotki do tarczy. Celem każdego gracza jest trafiać punktowane pola na tablicy z włosia, tak by odejmować punkty od początkowego wyniku wynoszącego 501. Pierwsza osoba, która uzyska zero punktów, wygrywa. Pamiętaj jednak, że ostatnia lotka, którą rzucasz, by osiągnąć wynik zero, musi trafić w pole podwójnie punktowane. W przeciwnym razie Twój wynik zostanie powiększony o 124 punkty karne.

Jak zdobywać punkty w Dart Tournament Multiplayer?

Pola podwójnie punktowane to wąskie czerwone i zielone sekcje zewnętrznego pasa, który okala cel. Jeśli trafisz w ten pas, otrzymasz 2 razy więcej punktów niż za zwykłe trafienie tego segmentu. Wąski czerwono-zielony pas wewnętrzny składa się z pól potrójnie punktowanych (dających 3 razy więcej punktów).

Na środku tablicy znajduje się czerwone koło z zieloną obwódką zwane bull's eye. Za trafienie w obwódkę otrzymasz 25 punktów, a za trafienie w środkowe koło – 50 punktów.

Sterowanie

  • Graj myszą.
  • Kliknij ekran lub dotknij go raz, by zatrzymać poruszającą się lotkę.
  • Kliknij ekran lub dotknij go i przesuń kursor/palec w dół i w prawo albo lewo, by ustawić siłę i kierunek rzutu.
  • Puść przycisk myszy lub zabierz palec, by rzucić lotką.

Podobne gry

Jeśli dobrze się bawisz przy tej grze, spróbuj swoich sił w poniższych tytułach z naszej kolekcji. W każdym z nich rozgrywka polega na dokładnym celowaniu i rzucaniu lotkami albo strzelaniu strzałami.

  1. 3D Darts
  2. Apple Shooter
  3. Stickman Archer 2
  4. Archery

Kto stworzył Dart Tournament Multiplayer?

Dart Tournament Multiplayer to tytuł studia Tweensoft.