Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Dart Tournament Multiplayer

Dart Tournament Multiplayer to gra zręcznościowa online, w której możesz zmierzyć się z innymi graczami podczas partyjki rzutek lub stworzyć prywatny pokój do gry ze znajomymi.

Jak grać w Dart Tournament Multiplayer?

W tej grze w rzutki obowiązują standardowe zasady turniejowe. Dwie osoby rzucają na przemian po trzy lotki do tarczy. Celem każdego gracza jest trafiać punktowane pola na tablicy z włosia, tak by odejmować punkty od początkowego wyniku wynoszącego 501. Pierwsza osoba, która uzyska zero punktów, wygrywa. Pamiętaj jednak, że ostatnia lotka, którą rzucasz, by osiągnąć wynik zero, musi trafić w pole podwójnie punktowane. W przeciwnym razie Twój wynik zostanie powiększony o 124 punkty karne.

Jak zdobywać punkty w Dart Tournament Multiplayer?

Pola podwójnie punktowane to wąskie czerwone i zielone sekcje zewnętrznego pasa, który okala cel. Jeśli trafisz w ten pas, otrzymasz 2 razy więcej punktów niż za zwykłe trafienie tego segmentu. Wąski czerwono-zielony pas wewnętrzny składa się z pól potrójnie punktowanych (dających 3 razy więcej punktów).

Na środku tablicy znajduje się czerwone koło z zieloną obwódką zwane bull's eye. Za trafienie w obwódkę otrzymasz 25 punktów, a za trafienie w środkowe koło – 50 punktów.

Sterowanie

  • Graj myszą.
  • Kliknij ekran lub dotknij go raz, by zatrzymać poruszającą się lotkę.
  • Kliknij ekran lub dotknij go i przesuń kursor/palec w dół i w prawo albo lewo, by ustawić siłę i kierunek rzutu.
  • Puść przycisk myszy lub zabierz palec, by rzucić lotką.

Podobne gry

Jeśli dobrze się bawisz przy tej grze, spróbuj swoich sił w poniższych tytułach z naszej kolekcji. W każdym z nich rozgrywka polega na dokładnym celowaniu i rzucaniu lotkami albo strzelaniu strzałami.

  1. 3D Darts
  2. Apple Shooter
  3. Stickman Archer 2
  4. Archery

Kto stworzył Dart Tournament Multiplayer?

Dart Tournament Multiplayer to tytuł studia Tweensoft.