Gry Rzutki

 • Światowa trasa łucznictwa
  Graj
  Światowa trasa łucznictwa
  Zagrano 203931 razy

  Podróżuj po całym świecie, testując swoje wirtualne umiejętności łucznictwa. Czy dasz radę trafić do wszystkich celów w tej realistycznej grze sportowej, gdy rywalizujesz na stokach ośnieżonych gór lub na malowniczych polach? Niektóre cele poruszają się lub trzeba zestrzelić w nich balony, tak więc naprawdę musisz pokazać, na co Cię stać!

 • Apple Shooter
  Graj
  Apple Shooter
  Zagrano 575612 razy

  Strzelanie do jabłka ustawionego na czyjejś głowie jest bardzo niebezpieczne. Nie próbuj tego w domu. Ale możesz spróbować w grze!

 • Deer Hunter
  Graj
  Deer Hunter
  Zagrano 353004 razy

  Przygotuj się na pasjonujące tropienie jeleni w tej realistycznej grze w polowanie. Czeka cię jednak trudne zadanie. Czy uda ci się zdobyć trofeum myśliwskie, gdy pada śnieg lub panują całkowite ciemności?

 • Bowman
  Graj
  Bowman
  Zagrano 68870 razy

  W tej emocjonującej grze akcji czeka cię pojedynek na śmierć i życie. Walcz przeciwko komputerowi lub innemu graczowi i uważnie wyceluj swój łuk. Czy uda ci się wyeliminować przeciwnika swoimi strzałami, zanim on trafi w ciebie?

 • Stickman Archer 2
  Graj
  Stickman Archer 2
  Zagrano 474738 razy

 • Ludzik z łukiem
  Graj
  Ludzik z łukiem
  Zagrano 42908 razy

  Do ilu celów trafisz w tej trudnej i precyzyjnej grze? Jedno pudło oznacza koniec gry dla tego śmiałego i zuchwałego łucznika.

 • Gra w strzałki 3D
  Graj
  Gra w strzałki 3D
  Zagrano 12577 razy

  Trafisz w dziesiątkę w tej grze w strzałki online? Jest tylko jeden sposób, aby się przekonać. Zagraj i sprawdź, czy uda Ci się pobić rekord.

 • Gra w strzałki 3D
  Graj
  Gra w strzałki 3D
  Zagrano 14530 razy

  Ile razy trafisz w sam środek tarczy w tej niełatwej wersji klasycznej gry? Wejdź do tego wirtualnego pubu, stań na linii i przekonaj się, co się wydarzy, jak rzucisz pierwszą strzałką.

 • Mistrz łucznictwa 3D: Obrona zamku
  Graj
  Mistrz łucznictwa 3D: Obrona zamku
  Zagrano 8014 razy

  Wróg zbliża się do bram! Musisz szybko nauczyć się strzelania z nowego łuku, zanim zaczną oblężenie zamku w tej grze akcji 3D. Przećwicz umiejętności strzelania, a następnie rozpocznij obronę zamku. Możesz zbierać monety za zabicie każdego wroga, których użyjesz potem do zakupu odjazdowych ulepszeń Twojej postaci.

 • Apple Shooter Champ
  Graj
  Apple Shooter Champ
  Zagrano 121114 razy

  Użyj swojego łuku i strzał w tej fajowej strzelance. Celuj ostrożnie, żeby nie trafić swojej dziewczyny!

 • Surferzy czy łucznicy?
  Graj
  Surferzy czy łucznicy?
  Zagrano 41730 razy

  Czy to surferzy, czy też łucznicy? Obydwa! W tej czadowej i szalonej grze akcji nie chodzi tylko o surfowanie! Dołącz do surferów, gdy walczą z całkiem odjazdowymi potworami przy użyciu superbroni, takich jak wybuchające strzały i nie tylko. Czy możesz pomóc im pokonać te plażowe bestie, zanim wpadną one do morza?

 • Patyczak z łukiem
  Graj
  Patyczak z łukiem
  Zagrano 20822 razy

  Czy zdołasz przeżyć każdy z tych intensywnych pojedynków na śmierć i życie? Steruj łucznikiem w tej ekscytującej grze akcji. Musisz trafić wszystkich przeciwników strzałami, zanim zniszczą Cię przy użyciu własnej broni!

 • Łucznik 2
  Graj
  Łucznik 2
  Zagrano 212132 razy

  Sprawdź, kto jest najlepszym łucznikiem na świecie w tej zwariowanej grze. Zmierz się z komputerem lub ze znajomym.

 • Bloons
  Graj
  Bloons
  Zagrano 57303 razy

  Przekłuj jak najwięcej balonów używając rzutek dostępnych na każdym poziomie.

 • More Bloons
  Graj
  More Bloons
  Zagrano 22797 razy

  Przekłuj jak najwięcej balonów używając rzutek dostępnych na każdym poziomie.

 • Bandyta – multiplayer PvP
  Graj
  Bandyta – multiplayer PvP
  Zagrano 5076 razy

  Weź udział w niekończących się walkach w tej grze akcji w trybie multiplayer. Nadeszła apokalipsa, a ocalali nadal walczą o przetrwanie. Zostań bandytą i wypróbuj Battle Royale lub inne wciągające tryby.

 • Arrow Spam
  Graj
  Arrow Spam
  Zagrano 7387 razy

  Te dwie grupy łuczników walczą na śmierć i życie. Która strona wygra? Dołącz do czerwonej lub niebieskiej drużyny, zanim staną się celem przeciwnika, w tej grze akcji w stylu retro.

 • Shooting at Buddies
  Graj
  Shooting at Buddies
  Zagrano 5166 razy

  Clint postanowił zestrzelić jabłka z głów swoich najlepszych przyjaciół. Co mogłoby pójść nie tak? Czy pomożesz temu szalonemu łucznikowi nie dopuścić, by wysłał swoich kumpli do szpitala, w tej wariackiej grze akcji?

 • Game Of Bows
  Graj
  Game Of Bows
  Zagrano 4369 razy

  Tylko jeden łucznik przeżyje w każdym z tych niebezpiecznych pojedynków. Zmierz się z innymi graczami z całego świata i poddaj próbie prawdziwą moc swojego łuku. Czy zdołasz nafaszerować ich strzałami, zanim to oni poślą Ciebie do piachu w tej wieloosobowej grze akcji?

 • Z łuku do jabłka
  Graj
  Z łuku do jabłka
  Zagrano 2851 razy

  Nie próbuj tego w domu! Czy potrafisz trafić strzałą jabłko leżące na głowie w tej trójwymiarowej grze sportowej? Weź do ręki łuk i strzałę i sprawdź swoje umiejętności z zakresu wirtualnego strzelania. Tylko pamiętaj: dokładność z pewnością jest ważna!

 • Archerry
  Graj
  Archerry
  Zagrano 8580 razy

  Pewnie wiesz, co to jest strzelanie z łuku. Ale co powiesz na strzelanie z łuku do wielkich wiśni, czasami z ludzkich głów! Dołącz do tego łucznika, gdy próbuje zestrzelić masę owoców, jednocześnie omijając swojego dzielnego przyjaciela w tej totalnie zakręconej grze online.

 • Stickman Archer 3
  Graj
  Stickman Archer 3
  Zagrano 14979 razy

  Kolejna grupa łuczników jest zdecydowana wbić w ciebie mnóstwo strzał. Aby ich pokonać, musisz szybko celować i strzelać w tej emocjonującej grze akcji. Ale jeśli wolisz mniej stresujące zadanie, możesz postrzelać do ruchomych celów w trybie Fale.

 • Apple Shooter: Remastered
  Graj
  Apple Shooter: Remastered
  Zagrano 5699 razy

  W tej zmienionej wersji gry powraca jeden z najniebezpieczniejszych popisów na świecie. Wyceluj ostrożnie łuk i sprawdź, czy potrafisz zestrzelić jabłko z głowy Twojego wirtualnego znajomego. Zrób choć jeden błąd, a na pewno to odczuje!

 • Archery War
  Graj
  Archery War
  Zagrano 9790 razy

  To nie jest sprawiedliwa rywalizacja, to wojna! Ile pojedynków uda Ci się przetrwać w tej intensywnej grze akcji? Przeszyj strzałą swoich przeciwników, zanim ten los spotka Ciebie!

 • Szybka strzała
  Graj
  Szybka strzała
  Zagrano 144 razy

  Musisz ruszać się szybko, aby zakryć strzałami brzegi kręcącego się koła. Ile uda Ci się zmieścić podczas jego obrotów? Klikaj jak najszybciej myszką w tej ekscytującej grze.

 • Shoot the Apple
  Graj
  Shoot the Apple
  Zagrano 2440 razy

  Sprawdź swoje umiejętności w strzelaniu w tej platformowej grze przeglądarkowej: Shoot the Apple. Zanim wystrzelisz, lepiej dobrze wyceluj strzałę, bo inaczej trafisz w swojego kumpla!

 • Średniowieczny Łucznik 2
  Graj
  Średniowieczny Łucznik 2
  Zagrano 3443 razy

  Czas na stare dobre strzelanie do celu!

 • Archery Expert Japan
  Graj
  Archery Expert Japan
  Zagrano 3237 razy

  Wybierz się w wirtualną podróż po Japonii w tej fascynującej grze 3D online. Możesz tam zwiedzić starożytne świątynie i gaje bambusowe, jednocześnie testując swoje umiejętności łucznicze. Ile papierowych lampionów uda Ci się zestrzelić między poziomami, zdobywając gotówkę na zakup nowych i lepszych łuków?

 • Crazy Darts
  Graj
  Crazy Darts
  Zagrano 18325 razy

  Oto darmowa gra w rzutki! Czy jesteś dobry w rzucaniu do tarczy? Pokaż swoje umiejętności, trafiając rzutkami w sam środek!