Gry Rzutki

 • Apple Shooter
  Graj
  Apple Shooter
  Zagrano 498404 razy

  Strzelanie do jabłka ustawionego na czyjejś głowie jest bardzo niebezpieczne. Nie próbuj tego w domu. Ale możesz spróbować w grze!

 • Stickman Archer 2
  Graj
  Stickman Archer 2
  Zagrano 297642 razy

  It’s time for another duel to the death. Several, in fact! How long can you prevent your stickman from meeting his maker in this intense action game?

 • Deer Hunter
  Graj
  Deer Hunter
  Zagrano 295449 razy

  Przygotuj się na pasjonujące tropienie jeleni w tej realistycznej grze w polowanie. Czeka cię jednak trudne zadanie. Czy uda ci się zdobyć trofeum myśliwskie, gdy pada śnieg lub panują całkowite ciemności?

 • Łucznik 2
  Graj
  Łucznik 2
  Zagrano 207484 razy

  Sprawdź, kto jest najlepszym łucznikiem na świecie w tej zwariowanej grze. Zmierz się z komputerem lub ze znajomym.

 • Światowa trasa łucznictwa
  Graj
  Światowa trasa łucznictwa
  Zagrano 143542 razy

  Podróżuj po całym świecie, testując swoje wirtualne umiejętności łucznictwa. Czy dasz radę trafić do wszystkich celów w tej realistycznej grze sportowej, gdy rywalizujesz na stokach ośnieżonych gór lub na malowniczych polach? Niektóre cele poruszają się lub trzeba zestrzelić w nich balony, tak więc naprawdę musisz pokazać, na co Cię stać!

 • Apple Shooter Champ
  Graj
  Apple Shooter Champ
  Zagrano 117311 razy

  Użyj swojego łuku i strzał w tej fajowej strzelance. Celuj ostrożnie, żeby nie trafić swojej dziewczyny!

 • Bowman
  Graj
  Bowman
  Zagrano 58411 razy

  W tej emocjonującej grze akcji czeka cię pojedynek na śmierć i życie. Walcz przeciwko komputerowi lub innemu graczowi i uważnie wyceluj swój łuk. Czy uda ci się wyeliminować przeciwnika swoimi strzałami, zanim on trafi w ciebie?

 • Bloons
  Graj
  Bloons
  Zagrano 52877 razy

  Przekłuj jak najwięcej balonów używając rzutek dostępnych na każdym poziomie.

 • Ludzik z łukiem
  Graj
  Ludzik z łukiem
  Zagrano 34519 razy

  Do ilu celów trafisz w tej trudnej i precyzyjnej grze? Jedno pudło oznacza koniec gry dla tego śmiałego i zuchwałego łucznika.

 • Surferzy czy łucznicy?
  Graj
  Surferzy czy łucznicy?
  Zagrano 29126 razy

  Czy to surferzy, czy też łucznicy? Obydwa! W tej czadowej i szalonej grze akcji nie chodzi tylko o surfowanie! Dołącz do surferów, gdy walczą z całkiem odjazdowymi potworami przy użyciu superbroni, takich jak wybuchające strzały i nie tylko. Czy możesz pomóc im pokonać te plażowe bestie, zanim wpadną one do morza?

 • More Bloons
  Graj
  More Bloons
  Zagrano 20900 razy

  Przekłuj jak najwięcej balonów używając rzutek dostępnych na każdym poziomie.

 • Crazy Darts
  Graj
  Crazy Darts
  Zagrano 17342 razy

  Oto darmowa gra w rzutki! Czy jesteś dobry w rzucaniu do tarczy? Pokaż swoje umiejętności, trafiając rzutkami w sam środek!

 • Stickman Archer 3
  Graj
  Stickman Archer 3
  Zagrano 13971 razy

  Kolejna grupa łuczników jest zdecydowana wbić w ciebie mnóstwo strzał. Aby ich pokonać, musisz szybko celować i strzelać w tej emocjonującej grze akcji. Ale jeśli wolisz mniej stresujące zadanie, możesz postrzelać do ruchomych celów w trybie Fale.

 • Gra w strzałki 3D
  Graj
  Gra w strzałki 3D
  Zagrano 10677 razy

  Ile razy trafisz w sam środek tarczy w tej niełatwej wersji klasycznej gry? Wejdź do tego wirtualnego pubu, stań na linii i przekonaj się, co się wydarzy, jak rzucisz pierwszą strzałką.

 • Archery War
  Graj
  Archery War
  Zagrano 8891 razy

  To nie jest sprawiedliwa rywalizacja, to wojna! Ile pojedynków uda Ci się przetrwać w tej intensywnej grze akcji? Przeszyj strzałą swoich przeciwników, zanim ten los spotka Ciebie!

 • Archerry
  Graj
  Archerry
  Zagrano 7338 razy

  Pewnie wiesz, co to jest strzelanie z łuku. Ale co powiesz na strzelanie z łuku do wielkich wiśni, czasami z ludzkich głów! Dołącz do tego łucznika, gdy próbuje zestrzelić masę owoców, jednocześnie omijając swojego dzielnego przyjaciela w tej totalnie zakręconej grze online.

 • The Dark Man
  Graj
  The Dark Man
  Zagrano 7103 razy

  Ten tajemniczy łucznik próbuje zestrzelić masę jabłek z ludzkich głów. Czy możesz pomóc mu wykonać to zadanie w tej grze logicznej, nie raniąc przy tym nikogo?

 • Arrow Spam
  Graj
  Arrow Spam
  Zagrano 6935 razy

  Te dwie grupy łuczników walczą na śmierć i życie. Która strona wygra? Dołącz do czerwonej lub niebieskiej drużyny, zanim staną się celem przeciwnika, w tej grze akcji w stylu retro.

 • Apple Shooter: Remastered
  Graj
  Apple Shooter: Remastered
  Zagrano 5120 razy

  W tej zmienionej wersji gry powraca jeden z najniebezpieczniejszych popisów na świecie. Wyceluj ostrożnie łuk i sprawdź, czy potrafisz zestrzelić jabłko z głowy Twojego wirtualnego znajomego. Zrób choć jeden błąd, a na pewno to odczuje!

 • Shooting at Buddies
  Graj
  Shooting at Buddies
  Zagrano 5084 razy

  Clint postanowił zestrzelić jabłka z głów swoich najlepszych przyjaciół. Co mogłoby pójść nie tak? Czy pomożesz temu szalonemu łucznikowi nie dopuścić, by wysłał swoich kumpli do szpitala, w tej wariackiej grze akcji?

 • Game Of Bows
  Graj
  Game Of Bows
  Zagrano 4202 razy

  Tylko jeden łucznik przeżyje w każdym z tych niebezpiecznych pojedynków. Zmierz się z innymi graczami z całego świata i poddaj próbie prawdziwą moc swojego łuku. Czy zdołasz nafaszerować ich strzałami, zanim to oni poślą Ciebie do piachu w tej wieloosobowej grze akcji?

 • Gra w strzałki 3D
  Graj
  Gra w strzałki 3D
  Zagrano 3528 razy

  Trafisz w dziesiątkę w tej grze w strzałki online? Jest tylko jeden sposób, aby się przekonać. Zagraj i sprawdź, czy uda Ci się pobić rekord.

 • Patyczak z łukiem
  Graj
  Patyczak z łukiem
  Zagrano 3398 razy

  Czy zdołasz przeżyć każdy z tych intensywnych pojedynków na śmierć i życie? Steruj łucznikiem w tej ekscytującej grze akcji. Musisz trafić wszystkich przeciwników strzałami, zanim zniszczą Cię przy użyciu własnej broni!

 • Średniowieczny Łucznik 2
  Graj
  Średniowieczny Łucznik 2
  Zagrano 3371 razy

  Czas na stare dobre strzelanie do celu!

 • Archery Expert Japan
  Graj
  Archery Expert Japan
  Zagrano 3119 razy

  Wybierz się w wirtualną podróż po Japonii w tej fascynującej grze 3D online. Możesz tam zwiedzić starożytne świątynie i gaje bambusowe, jednocześnie testując swoje umiejętności łucznicze. Ile papierowych lampionów uda Ci się zestrzelić między poziomami, zdobywając gotówkę na zakup nowych i lepszych łuków?

 • Z łuku do jabłka
  Graj
  Z łuku do jabłka
  Zagrano 2535 razy

  Nie próbuj tego w domu! Czy potrafisz trafić strzałą jabłko leżące na głowie w tej trójwymiarowej grze sportowej? Weź do ręki łuk i strzałę i sprawdź swoje umiejętności z zakresu wirtualnego strzelania. Tylko pamiętaj: dokładność z pewnością jest ważna!

 • Shoot the Apple
  Graj
  Shoot the Apple
  Zagrano 2259 razy

  Sprawdź swoje umiejętności w strzelaniu w tej platformowej grze przeglądarkowej: Shoot the Apple. Zanim wystrzelisz, lepiej dobrze wyceluj strzałę, bo inaczej trafisz w swojego kumpla!

 • Mistrz łucznictwa 3D: Obrona zamku
  Graj
  Mistrz łucznictwa 3D: Obrona zamku
  Zagrano 1661 razy

  Wróg zbliża się do bram! Musisz szybko nauczyć się strzelania z nowego łuku, zanim zaczną oblężenie zamku w tej grze akcji 3D. Przećwicz umiejętności strzelania, a następnie rozpocznij obronę zamku. Możesz zbierać monety za zabicie każdego wroga, których użyjesz potem do zakupu odjazdowych ulepszeń Twojej postaci.