Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Extreme Cycling

Pędź jak piorun wzdłuż tras w Extreme Cycling. Czy uda Ci się dotrzeć do każdej mety na pierwszym miejscu w tej pełnej emocji grze o jeździe na rowerze?

W tej trójwymiarowej grze wyścigowej możesz pędzić w dół górskich stoków i brnąć przez piaski tropikalnej plaży, ale uważaj! Wypadniesz z zawodów, jeśli uderzysz w drzewo lub w inną przeszkodę. Na szczęście tuż za linią mety czekają na Ciebie fajne bonusy, które pomogą Ci odblokować nowe rowery, kaski i nie tylko!

Jak grać w Extreme Cycling?

Trzymaj się mocno w tej grze o rowerach. Skacz z ramp i wyprzedzaj przeciwników w pełnym pędzie, ale zachowaj ostrożność! Na każdym szlaku znajduje się mnóstwo rzeczy, które mogą spowodować widowiskową wywrotkę.

Sterowanie

  • Używaj MYSZY, by poruszać się w lewo lub w prawo.

Podobne gry

Sprawdź też te świetne gry online! 

  1. Train
  2. Two Lambo Rivals: Drift
  3. Wings Rush
  4. Happy Wheels

Kto stworzył grę Extreme Cycling?

Gra Extreme Cycling została stworzona przez 2Play.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!