Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Hawaii Match 4

W tropikalnej grze w dopasowywanie kafelków Hawaii Match 4 masz ograniczoną liczbę ruchów na zebranie egzotycznych owoców i kwiatów, które są wymagane do ukończenia każdego poziomu. Przemieszczaj kwiaty hibiskusa, pożywne purpurowe mangostany i dorodne zielone awokado, by utworzyć rzędy 3 lub więcej identycznych elementów. Zanurz się w relaksującej rozgrywce dzięki spokojnej muzyce w tle i wielu dopalaczom pomagającym ukończyć poziomy.

Jak grać w Hawaii Match 4

Wybierz przedmiot na planszy i przeciągnij go na sąsiedni kafelek, by zamienić dwie ikony miejscami. Możesz zamienić przedmioty miejscami tylko, jeśli doprowadzi to do dopasowania.

Na każdym poziomie tej gry typu „dopasuj 3 elementy” musisz zebrać określoną liczbę przedmiotów. Będzie ona wyświetlona na panelu po lewej stronie planszy, a przedmioty na liście będą odejmowane i zaznaczane w miarę postępów.

Aby ukończyć poziom, musisz osiągnąć wszystkie cele na liście. Liczba pozostałych ruchów jest pokazana również na panelu po lewej, pośrodku wskaźnika wyniku. Jeśli grasz z włączonym dźwiękiem, usłyszysz powiadomienie kiedy pozostanie 10 i 5 dostępnych ruchów.

Jak zdobyć trzy gwiazdki w Hawaii Match 4?

Połącz co najmniej cztery identyczne przedmioty, by stworzyć potężne bomby bonusowe lub bomby kolorowe. Możesz łączyć te specjalne kafelki, by wywoływać jeszcze większe eksplozje i usuwać mnóstwo dodatkowych kafelków w jednym ruchu.

Po ukończeniu celu poziomu pozostałe na planszy kafelki bonusowe eksplodują automatycznie. Wszelkie pozostałe ruchy zostaną również przekształcone w kafelki bonusowe. Może to wywołać olbrzymie efekty kaskadowe, które znacząco zwiększą końcowy wynik.

Sterowanie

Użyj myszy (lub palca na urządzeniach mobilnych), aby nacisnąć ikonę i przeciągnij ją na sąsiadujące pole, by zamienić ją miejscem z przedmiotem, który się na nim znajduje.

Zagraj w więcej gier w stylu Hawaii Match 4

Możesz spróbować zagrać w poprzednią część – Hawaii Match 3 lub przejrzeć naszą stronę kolekcji gier Softgames, gdzie znajdziesz więcej gier logicznych z kafelkami tej samej firmy. 

Kto stworzył grę Hawaii Match 4?

Gra Hawaii Match 4 to tytuł studia Softgames-Azerion

Kiedy miała miejsce premiera Hawaii Match 4?

Ta gra miała swoją premierę online 3 maja 2023 roku.