Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Mahjong Story 2

Mahjong Story 2 to przepięknie animowana gra w dopasowywanie kafelków z kolorową grafiką. Udaj się razem z May i jej fretką w podróż dokoła świata przez ponad 1000 zróżnicowanych poziomów. Odzyskaj ich utracone bagaże i rozwiąż łamigłówki madżong.

Jak grać w Mahjong Story 2?

Podróżuj od zatoki w Nowym Jorku po arktyczne równiny Bieguna Północnego, podążając za tropem rozrzuconych walizek. Rozwiąż łamigłówki, by kontynuować podróż po mapie poziomów. Znajduj i łącz w pary identyczne kafelki, aby usunąć je z planszy. 

Podczas rozpoczęcia poziomu nie wszystkie kafelki będą dostępne. Możesz wybrać jedynie kafelki, do których masz dostęp od lewej lub prawej strony i które nie są przykryte innymi.

Wygrywając skrzynki z nagrodami, możesz odblokować kilka wspomagaczy:

  • Boostera Latarki – Ten fajerwerk eksploduje i usuwa losowy zestaw kafelków z planszy.
  • Boostera Sztucnych Ognii – Ten wspomagacz na chwilę podświetli wszystkie możliwe do wybrania w danej chwili kafelki na planszy.
  • Przetasuj – Użyj tego specjalnego kafelka do przemieszania wszystkich kafelków na planszy.

Sterowanie

  • Użyj myszki lub ekranu dotykowego
  • Stuknij kafelki, by je wybrać
  • Stuknij ikonę wspomagacza, by go użyć

Zagraj w gry podobne do Mahjong Story 2

Jeśli spodobała ci się ta gra, spróbuj innych gier w madżonga. Jeśli chcesz sprawdzić swoją sprawność umysłową, znajdziesz wiele innych rodzajów gier z łamigłówkami na naszej stronie z grami logicznymi.

Kto stworzył grę Mahjong Story 2?

Mahjong Story 2 to tytuł studia Agame.

Kiedy miała miejsce premiera Mahjong Story 2?

Ta gra miała swoją premierę 13 czerwca 2023 roku.