Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Match Adventure

Dołącz do wiewiórki Gemmy w ekscytującej podróży w Match Adventure. W tej przygodowej grze logicznej stara się chronić wąwóz, który jest jej domem.

Został poważnie uszkodzony, ale Gemmy nie jest pewna, czyja to sprawka. Dołącz do niej w poszukiwaniu winowajców i wszystkich zasobów, które potrzebuje, by dokonać wielu niezbędnych napraw. Jej brat Johnny również zaginął w tej uroczej i czarującej grze typu „dopasuj 3 elementy”. Czy będziesz w stanie dowiedzieć się, co się z nim stało?

Jak grać w Match Adventure?

Match Adventure to urocza łamigłówka. Dołącz do wiewiórki, która próbuje uratować brata i odbudować swoją wioskę w małym wąwozie. Dopasuj zaczarowane klejnoty na każdym poziomie. Pomogą ci one zebrać wszystkie zapasy, których potrzebuje przy naprawie i konstrukcji nowych budynków.

Sterowanie grą

  • KLIKNIJ LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, aby łączyć klejnoty, rozpoczynać projekty budowlane i nie tylko.

Podobne gry

Chcesz spróbować swoich sił w innych uroczych grach online? W takim razie wypróbuj te wspaniałe tytuły.

  1. Mergest Kingdom
  2. Heroes of Match 3
  3. Dynamons World
  4. Garden Tales

Kto stworzył grę Match Adventure?

Pocket Tower to gra opracowana przez firmę Overmobile.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!