Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Princess Rivalry

Princess Rivalry to zabawna gra o metamorfozach, w której możesz ubrać dwie księżniczki i pomóc im w zdobyciu serca przystojnego chłopaka. Która z nich ściągnie na siebie całą uwagę?

Elsa i Roszpunka są przyjaciółkami, ale w tej grze o urodzie obie zakochały się w Jacku Mrozie. Teraz dziewczyny stały się rywalkami. Aby rozstrzygnąć spór, każda z nich postanowiła założyć swój najlepszy strój i sprawdzić, kogo wybierze psotliwy Duch Zimy. Spraw obu dziewczynom nowe fryzury oraz wybierz dla nich modne stroje i akcesoria. Wygra dziewczyna w lepszym stroju, ale jeśli nie spodoba ci się wynik, to zawsze możesz zagrać ponownie i wypróbować inną stylizację.

Sterowanie

  • KLIKNAJ LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, aby wybierać lub usuwać fryzury, ubrania i dodatki.

Podobne gry

Jeśli spodobała ci się ta gra, to koniecznie sprawdź także poniższe ubieranki:

  1. Princess Beauty Salon
  2. Fabulous Dress-Up: Royal Day Out
  3. Princess: E-girl vs Softgirl

Kto stworzył Princess Rivalry?

Princess Rivalry to gra studia Agame.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!