Gry o księżniczkach

 • Goldie: Powiększanie ust
  Graj
  Goldie: Powiększanie ust
  Zagrano 122724 razy

  Goldie chciałaby poprawić wygląd w tym medycznym symulatorze online. Możesz pomóc jej zdecydować, czy ma powiększyć sobie usta?

 • Księżniczki: Impreza na koniec szkoły
  Graj
  Księżniczki: Impreza na koniec szkoły
  Zagrano 37535 razy

  Po bardzo trudnym semestrze księżniczki nareszcie zakończyły szkołę i są teraz gotowe na imprezę w ulubionym klubie! Ale co powinny założyć, zanim zacznie się ta z pewnością niezapomniana noc? Pomóż im wybrać bajeczne stroje w tej ubierance.

 • Królowa lodu: Dzień mody
  Graj
  Królowa lodu: Dzień mody
  Zagrano 38365 razy

  Ta królowa to straszna modnisia. Dzisiaj jednak nie wie, co na siebie włożyć. Przejrzyj jej szafę i wybierz dla niej fanastyczny strój w tej grze w modę i ubieranki.

 • Księżniczki na balu maskowym
  Graj
  Księżniczki na balu maskowym
  Zagrano 333725 razy

  Te pięć księżniczek organizuje bal maskowy. Pomożesz im przygotować wszystko jak należy dla ich gości? Będą również potrzebować pomocy w doborze kostiumów w tej grze w ubieranki.

 • Księżniczki: mama i córka na zakupach
  Graj
  Księżniczki: mama i córka na zakupach
  Zagrano 92515 razy

  Te księżniczki wybierają się na zakupy ze swoimi mamami. Dołącz do nich podczas wybierania niesamowitych strojów i spędź z nimi wesołe popołudnie w tej prze w przebieranki dla dziewcząt.

 • Syrenka: Flirt w saunie
  Graj
  Syrenka: Flirt w saunie
  Zagrano 67470 razy

  Wierz lub mnie, ale ta syrenka uwielbia saunę. Możesz pomóc jej przygotować się na relaksujący dzień, który może spędzi w miłosnej atmosferze w tej grze online? Jest spora szansa, że spotka kogoś, kto będzie doskonale nadawać się na jej chłopaka.

 • Królowa Lodu: Metamorfoza
  Graj
  Królowa Lodu: Metamorfoza
  Zagrano 14813 razy

  Królowa Lodu przymierza się do zmiany stylu. Możesz pomóc jej stworzyć nową stylizację w tej grze metamorfozę online? Wybierz dla niej nowe, wspaniałe ciuszki oraz modną fryzurę. Najpierw jednak trzeba pomóc jej usunąć krostki na twarzy!

 • Dranie kontra księżniczki: Szkolna moda
  Graj
  Dranie kontra księżniczki: Szkolna moda
  Zagrano 9491 razy

  Czterech czarnych bohaterów. Cztery księżniczki. Która grupa zwycięży w tej grze w ubieranki online? Połącz siły z obydwoma stronami, gdy walczą o panowanie w szkole za pomocą fantastycznych fryzur, ubrań i nie tylko!

 • Księżniczka: Pomysły na zimowy ślub
  Graj
  Księżniczka: Pomysły na zimowy ślub
  Zagrano 50981 razy

  Tej zimy księżniczka planuje swój ślub i chciałaby, aby wszystko przebiegło idealnie. Ma mnóstwo pomysłów i trudno jej zdecydować, jakie wybrać dekoracje na uroczystość, jaką założyć suknię i inne elementy. Czy pomożesz jej zapewnić, że ten wyjątkowy dzień będzie cudownie zimowy, w tej grze online w projektowanie i ubieranki?

 • Przyszłe mamusie: Badanie
  Graj
  Przyszłe mamusie: Badanie
  Zagrano 125164 razy

  Ta mamusia i jej najlepsza przyjaciółka, która, jak się okazuje, jest też słynną superbohaterką, już niebawem będą mieć dzieci! Możesz dopilnować, czy czują się dobrze, w tym medycznym symulatorze? Właśnie dotarły do gabinetu lekarskiego na szybką kontrolę.

 • Królowa brokatu: Bal szkolny
  Graj
  Królowa brokatu: Bal szkolny
  Zagrano 6617 razy

  Te modne księżniczki wybierają się na elegancki bal z tematem szkolnym w tle. Która z nich zostanie Królową brokatu? Pomóż im w tej grze w ubieranki i projektowanie stworzyć wspaniałą suknię z brokatem, zanim będą rywalizować o koronę.

 • Śpiąca księżniczka: Ratowanie życia
  Graj
  Śpiąca księżniczka: Ratowanie życia
  Zagrano 13809 razy

  Och nie! Ta śpiąca księżniczka jest na pogotowiu! Możesz pomóc temu ratownikowi szybko ją wyleczyć, zanim będzie za późno, w tym medycznym symulatorze?

 • Celebryckie życie
  Graj
  Celebryckie życie
  Zagrano 57235 razy

  Ta modna dziewczyna zawsze chciała przekonać się, jak to jest być celebrytką. Dołącz do niej, gdy poznaje ich styl życia w tej grze w ubieranki. Możesz pomóc jej zaprojektować modne ubrania, aby wyglądała jak słynna światowa piosenkarka lub aktorka?

 • Bajkowa metamorfoza księżniczki
  Graj
  Bajkowa metamorfoza księżniczki
  Zagrano 14918 razy

  Oto czarownica, która od zawsze marzyła, by stać się piękną księżniczką. Teraz postanowiła, że przygotuje czarodziejski eliksir, który pomoże spełnić jej marzenie, w tej magicznej grze w metamorfozy. Czy pomożesz jej wyszukać potrzebne składniki, zanim wybierze się na pierwszą randkę z księciem?

 • Lodowa Księżniczka: Bliźniaczki
  Graj
  Lodowa Księżniczka: Bliźniaczki
  Zagrano 20107 razy

  Ta księżniczka urodzi nie jednego maluszka, ale aż dwa! Możesz upewnić się, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik na tę ważną okazję, w tym medycznym symulatorze? Trzeba ją uspokoić, gdy czeka na karetkę, która zabierze ją do szpitala.

 • Zimowa wycieczka księżniczek
  Graj
  Zimowa wycieczka księżniczek
  Zagrano 180357 razy

  Księżniczki potrzebują przerwy od zimy i chcą wyjechać w miejsce, gdzie będą mogły się dobrze ubrać. Pomóż im wybrać najlepsze ciuchy, zanim wybiorą, czy chcą wybrać się do Paryża, Tokio, czy Stambułu.

 • Ulubione marki księżniczek
  Graj
  Ulubione marki księżniczek
  Zagrano 250139 razy

  Te trzy księżniczki uwielbiają pewne marki odzieżowe. Jedna bardzo lubi Pradę, druga nosiłaby tylko fantastyczne sukienki i stroje od Gucciego. Dla trzeciej natomiast najlepsze jest Chanel. Dołącz do nich, gdy wybierają się na zakupy w poszukiwaniu swoich ulubionych marek, w tej grze online dla dziewczyn.

 • Księżniczka: Ciężkie czasy
  Graj
  Księżniczka: Ciężkie czasy
  Zagrano 136611 razy

  Aurora jest dziś bardzo smutna. Może zabawny projekt artystyczny i inne fajne zajęcia ją rozweselą. Czy pomożesz księżniczce poczuć się lepiej w tej grze internetowej?

 • Księżniczka: Ognisty feniks
  Graj
  Księżniczka: Ognisty feniks
  Zagrano 6083 razy

  Ona jest księżniczką i superbohaterką! Ta nieustraszona postać pracuje także nad nową odważną, przyciągającą wzrok i piękną stylizacją jak ona sama. Pomożesz jej, gdy wypróbowuje nowe superkostiumy, makijaż i nie tylko w tej grze w ubieranki?

 • Księżniczki: Zakupowa rywalizacja
  Graj
  Księżniczki: Zakupowa rywalizacja
  Zagrano 47404 razy

  Te księżniczki są najlepszymi przyjaciółkami, ale potrafią też ze sobą nieźle rywalizować podczas zakupów. Możesz pomóc im zachować spokój, gdy szukają ostatnich fantastycznych trendów mody w ulubionych butikach? To konkurs na zakupy, więc może być całkiem gorąco w tej grze w ubieranki online.

 • Jak być lubianym z księżniczką
  Graj
  Jak być lubianym z księżniczką
  Zagrano 110416 razy

  Księżniczka chce być lubiana w szkole, ale potrzebuje pomocy. Dołącz do niej w poszukiwaniu dobrych ubrań i publikowaniu w portalach społecznościowych w tej grze dla dziewczyn.

 • Ice Queen: Home Recovery
  Graj
  Ice Queen: Home Recovery
  Zagrano 10136 razy

  O nie! Ta młoda arystokratka miała wypadek. Pomożesz jej dojść do siebie w grze Ice Queen: Home Recovery

  Złamała nogę i nadgarstek, nabiła też sobie parę guzów. Odpoczynek w domu i Twoja pomoc na pewno pomogą jej stanąć na nogi w tej królewskiej grze. Możesz zmieniać bandaże, upewnić się, że jest jej wygodnie albo nawet przeprowadzić szybką metamorfozę. 

  Szukasz więcej gier polegających na  opiece? Jeśli tak, wypróbuj Ice Princess: Real Dentist Experience i Ellie: Hospital Resurrection

  Sterowanie 

  • Użyj MYSZY, by wybrać przedmioty dla królowej lodu. 
  • Kliknij LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by ich użyć.
 • Metamorfoza księżniczki
  Graj
  Metamorfoza księżniczki
  Zagrano 70576 razy

  Nawet księżniczkom wyskakują pryszcze! Czy możesz pomóc tym dwóm królewskim siostrom pozbyć się krostek w tej grze w metamorfozę online? Niektóre magiczne mydła i inne niesamowite kosmetyki powinny w mgnieniu oka pomóc im oczyścić cerę!

 • Księżniczki: Uroczysta gala
  Graj
  Księżniczki: Uroczysta gala
  Zagrano 18325 razy

  Wieczorem odbędzie się ekskluzywna gala, a te trzy księżniczki są okropnie spóźnione. Czy pomożesz im wykonać szybką metamorfozę w tej grze online dla dziewczyn? Będą również potrzebować twojej pomocy przy wybieraniu odpowiedniej sukni i butów.

 • Cudowny ślub Elizy
  Graj
  Cudowny ślub Elizy
  Zagrano 85866 razy

  Eliza ma nadzieję, że jej ślub będzie po prostu niebiański. Dołącz do grupy druhen, gdy próbują zamienić ten dzień w coś niezwykle cudownego, w tej grze w ubieranki online. Ich zadaniem będzie wybrać doskonałe stroje, fantastyczny makijaż i wiele więcej.

 • Księżniczki: Weekend w Las Vegas
  Graj
  Księżniczki: Weekend w Las Vegas
  Zagrano 19416 razy

  Te dwie księżniczki zawsze chciały spędzić weekend w Las Vegas. Które stroje mają założyć, zanim wyruszą na zwiedzanie różnych miejsc i dźwięków jednego z najsłynniejszych miast? Pomóż im zdecydować w tej grze w ubieranki dla dziewczyn.

 • Księżniczka: Dzień na uczelni
  Graj
  Księżniczka: Dzień na uczelni
  Zagrano 22712 razy

  Księżniczkę czeka kolejny pracowity dzień na uczelni. Ale co powinna ze sobą wziąć? Pomożesz jej w podejmowaniu decyzji podczas pakowania torby w tej grze online dla dziewczyn?

 • Księżniczka: Kolekcja na czerwony dywan
  Graj
  Księżniczka: Kolekcja na czerwony dywan
  Zagrano 25773 razy

  Ta księżniczka jest także projektantką mody i właśnie skończyła swoją kolekcję na czerwony dywan. Podczas następnego modowego wydarzenia wraz z dwiema modelkami zaprezentuje suknie i inne elementy kolekcji. Pomożesz im przygotować się na tę wyjątkową noc w tej grze online dla dziewczyn?

 • Konkurs mody dla księżniczek
  Graj
  Konkurs mody dla księżniczek
  Zagrano 110540 razy

  Która słynna księżniczka wygra ten konkurs? Przekonaj się, kto zasługuje na miano najlepszej fashionistki w tej grze w ubieranki dla dziewczyn.

 • Księżniczka w konkursie piękności
  Graj
  Księżniczka w konkursie piękności
  Zagrano 182275 razy

  Te trzy księżniczki chcą wygrać szkolny konkurs piękności. Pomóż im wybrać odpowiednie stroje i dodatki. O ich zwycięstwie w tej grze w metamorfozy zadecydują twoje wyczucie mody.

 • Księżniczka Lodu: Domek dla lalek
  Graj
  Księżniczka Lodu: Domek dla lalek
  Zagrano 79691 razy

  W tej czarującej grze w projektowanie dla dziewczyn możesz obejrzeć i udekorować cały domek dla lalek. Gdzie postawić meble? Czy do sypialni króla pasuje różowa tapeta na ścianie? Jakiego bałwana ulepić na zewnątrz? Możesz zadecydować o wszystkich tych rzeczach i wielu innych.

 • Księżniczki: Pojedynek na modę
  Graj
  Księżniczki: Pojedynek na modę
  Zagrano 34295 razy

  Dwie księżniczki biorą udział w konkursie, lecz wygrać może tylko jedna! Dwie książęce projektantki idą łeb w łeb w tej grze online. Która zatriumfuje w ostatecznej próbie na najlepszą stylizację i dodatki, w tym zażartym i kompletnie modowym konkursie?

 • Snow Queen 3
  Graj
  Snow Queen 3
  Zagrano 526659 razy

  Powróciła monarchini o sercu zimnym jak lód. Tylko Ty możesz ocalić elfy przed jej magią!

 • Wróżka: Flirt w saunie
  Graj
  Wróżka: Flirt w saunie
  Zagrano 17993 razy

  Czy ta wróżka znajdzie swoją miłość w ulubionej saunie? Pomóż jej wyszykować się na relaksujące popołudnie, w którym nie zabraknie odrobiny romansu, w tym magicznym symulatorze online.

 • Królowa Lodu: Zrujnowany ślub
  Graj
  Królowa Lodu: Zrujnowany ślub
  Zagrano 21172 razy

  Królowa Lodu zalewa się łzami, ponieważ ktoś kompletnie zepsuł jej ślub! Zniszczył salę recepcyjną, uszkodził tort, a nawet jej suknię ślubną! Możesz pomóc jej naprawić wszystko przed przybyciem gości w tej grze symulacyjnej? Nadal jest mnóstwo czasu, aby ten wielki dzień odbył się jak należy.

Kto zostanie królową balu?

W prawdziwym świecie niełatwo spotkać księżniczkę, ale na Gry.pl jest miejsce, gdzie znajdziesz ich więcej niż ziaren maku w makowcu. Gry o księżniczkach to coś dla małej i dużej dziewczynki, a właściwie dla każdego, kto chce zaszaleć w fantazyjnym i kolorowym świecie, w którym wszystko jest możliwe!

W wysoko urodzonym towarzystwie nie mogło zabraknąć postaci z bajek Disneya. Elsa, Ariel, Kopciuszek, Tiana, Merida, Mulan, Śnieżka, Śpiąca królewna, Roszpunka – jest tu cała paczka! Jednak gry o księżniczkach to znacznie więcej niż disneyowskie bohaterki. W Królewskiej przemianie możesz zrobić swoją księżniczkę na bóstwo (to znaczy jeszcze większe bóstwo). Nałóż maseczkę na twarz, wyskub brwi, zrób makijaż, dobierz ubiór i dodatki i przejrzyj się w lustrze. Wyglądasz oszałamiająco! Ale życie księżniczki to nie tylko „wyglądanie”, a dużo różnych ciekawych zajęć – na przykład jazda konna. Niestety zdarzają się przy tym wypadki… Włącz Blond księżniczkę w szpitalu i zajmij się biedactwem, które podczas przejażdżki spadło z konia. Opatrz rany, podaj pigułki, wyciągnij ciernie z pięty, załóż gips… Ufff, może następnym razem będzie uważała.

Wbrew pozorom gry o księżniczkach są nie tylko dla dziewczynek. Lubią je także dorośli (coś o tym wiemy). Wypróbuj jedną z wielu gier w ubieranie: przygotuj swoją bohaterkę do najważniejszej chwili w życiu w Ślubie księżniczki Złotowłosej lub wybierz się w rajd po sklepach w Zakupach księżniczki. Masz ochotę zajrzeć do zupełnie innej szafy? Włącz Księżniczki: Gwiazdy rocka i daj czadu, strojąc się na rockowy koncert.

Stwórz wyjątkową księżniczkową drużynę w Princess Super Team albo dobierz kreację, zrób minę i weź udział w Bitwie o najlepsze selfie. Księżniczki mają wiele twarzy – włącz Princess Personality Quiz i sprawdź, jaką osobowością Ty jesteś. Do wyboru są również gry akcji, logiczne i wiele innych, po których zostanie Ci już tylko udać się na zasłużony odpoczynek – przygotuj sobie posłanie w Princess Bedroom Makeover!

Na Gry.pl każdy może być księżniczką!