Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry o Księżniczkach

O Naszym Gry o księżniczkach

Całe królestwa wypełnione zabawą i modą czekają na Ciebie w naszej magicznej kolekcji gry o księżniczkach. Możesz przeżyć przygody w towarzystwie tych modnych koronowanych głów. Często nie wiedzą jednak, co na siebie włożyć. Dlatego to Twoim zadaniem w przebierankach będzie stworzenie dla nich pięknych strojów. Niektóre z nich potrzebują nowej fryzury, inne lubią poeksperymentować z nowymi różami, tuszami do rzęs i innymi kosmetykami w grach o wizażu. Są też wśród nich księżniczki, które już szykują się do ślubu. Dasz radę szybko skompletować dla nich przepiękne suknie ślubne?

grach o urodzie stworzysz dla nich zupełnie nowe stylizacje, od fryzur i strojów po codzienny makijaż. Każda z nich musi być gotowa na to, co przyniesie kolejny zajęty dzień. Wszystko się może zdarzyć, a księżniczkę może czekać zarówno magiczna przygoda, jak i wypracowanie z historii. W tej kategorii znajdziesz też niesamowite gry polegające na urządzaniu wnętrz ich zamków, a nawet samochodów!