Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Solitaire Garden

Solitaire Garden to gra w pasjansa w stylu TripPeaks, w której musisz usunąć wszystkie karty, by odnowić starą posiadłość. Gra zawiera ponad 800 poziomów i wciągającą fabułę.

Właśnie trafiła ci się w spadku stara willa z pięknym ogrodem. A przynajmniej na pewno kiedyś ten ogród był przepiękny. Dom i ogród wyglądają na niezadbane i opuszczone od wielu dziesięcioleci. Co gorsza, zdradziecki właściciel ziemski Egor próbuje ukraść twoją własność!

Ukończ poziomy pasjansa TriPeaks, by zdobyć gwiazdki, za które możesz odnowić willę. Zniwecz złowieszcze plany Egora.

Jak grać w Solitaire Garden?

Twoja znajoma Alice pomoże ci postawić pierwsze kroki w tej grze w krótkim samouczku. Udzieli ci także kilku rad po drodze.

Celem gry jest usunięcie wszystkich kart. Dobierz kartę z talii i przemieść kartę o wartości wyższej lub niższej o jeden na stos kart odrzuconych. Możesz łączyć karty rosnąco lub malejąco i zmieniać kierunek w połowie sekwencji, dowolną liczbę razy.

Usuwaj karty do momentu, w którym nie będzie można ich już dodać więcej do sekwencji. Dobierz następnie nową kartę z talii, by rozpocząć nową sekwencję.

Masz ograniczoną liczbę kart w talii, więc używaj ich rozważnie. Jeśli usuniesz pięć kart bez konieczności dobierania nowej z talii, zostaną do niej dodane nowe karty.

Sterowanie

  • Używaj myszy do grania
  • Kliknij i przeciągnij, by podnosić i przemieszczać karty.

Zagraj w gry podobne do Solitaire Garden

Jeśli spodobała ci się ta gra karciana i chcesz spróbować sił w innych pasjansach, zapoznaj się z naszą pełną kolekcją karcianych gier w pasjansa.

Wiele innych wspaniałych gier karcianych, a także gier w stylu TripPeaks autorstwa tego samego studia znajdziesz na naszej stronie SoftGames.

Kto stworzył grę Solitaire Garden?

Solitaire Garden to pierwotnie tytuł studia SoftGames, który został odświeżony przez studio Agame.

Kiedy po raz pierwszy wydano Solitaire Garden?

Ta wersja gry została wydana 13 września 2023 roku.