Gry Dekorowanie

 • Projektantka butów
  Graj
  Projektantka butów
  Zagrano 12313 razy

  Ta zapracowana projektantka ma na głowie kilka różnych projektów. Przydałaby jej się pomoc w tej grze w projektowanie online! Dołącz do niej w studio, gdzie zacznie tworzyć kolejną fantastyczną kolekcję butów. Z chęcią wysłucha Twoich rad, gdy projektuje od klasycznych szpilek aż po całkiem zakręcone obuwie!

 • Cute Room Decoration
  Graj
  Cute Room Decoration
  Zagrano 23102 razy

 • Magiczny salon paznokci
  Graj
  Magiczny salon paznokci
  Zagrano 14279 razy

  W tym salonie paznokci będzie kolejny pracowite popołudnie! Możesz pomóc kolejnej klientce w tej grze w metamorfozę online? Chciałaby mieć pomalowane paznokcie na bardzo błyszczący lakier.

 • Sztuka stylizacji paznokci
  Graj
  Sztuka stylizacji paznokci
  Zagrano 13753 razy

  W studiu stylizacji paznokci możesz stworzyć fantastyczne style w tej grze w metamorfozy. Puść wodze wyobraźni i eksperymentuj do woli z wieloma różnymi rodzajami i kolorami lakierów do paznokci. Najpierw jednak musisz wykonać swoim klientkom szybki manicure.

 • Ice Slushy Maker
  Graj
  Ice Slushy Maker
  Zagrano 51687 razy

  W tym symulatorze online możesz przyrządzić pełno różnych napojów slushie. Przygotuj przepyszne i lodowe koktajle z owocami kiwi, mango, jagodami i nie tylko. Wypróbuj też kilka wirtualnych pojemników na lód, tworzących kostki w kształcie serc, rombów i innych.

 • Salon tatuaży
  Graj
  Salon tatuaży
  Zagrano 14165 razy

  Przed tobą mnóstwo pracy w tym salonie tatuaży. Czy pomożesz pracownikom zadbać o kolejnych klientów w tej grze symulacyjnej online? Możesz pomóc im wybrać wzór i o wiele więcej.

 • Projektowanie tortów
  Graj
  Projektowanie tortów
  Zagrano 61478 razy

  Klienci w tej cukierni są naprawdę wymagający i mają bardzo mało czasu! Czy potrafisz przygotować perfekcyjne desery, które ich uszczęśliwią, w tej niełatwej grze symulacyjnej? Oni naprawdę bardzo się spieszą!

 • Projekt ciepłego koca
  Graj
  Projekt ciepłego koca
  Zagrano 24251 razy

  Dziewczyny testują swoje umiejętności projektowania w tej ślicznej grze online. Mają zamiar stworzyć wygodne ubrania, a następnie cieplutkie koce. Przekażesz im kilka przydatnych rad, aby ich projekty były fantastyczne?

 • Historie gwiazd
  Graj
  Historie gwiazd
  Zagrano 27872 razy

  Ta sławna gwiazda muzyki pop chce znaleźć dla siebie wspaniałe stroje na najbliższe dni. Szuka kostiumu na ogromny koncert w arenie, a także coś wspaniałego na ceremonię przyznania nagród. A po tym wszystkim będzie chciała założyć coś wygodnego, aby móc zrelaksować się w czasie wolnym. Czy pomożesz jej wybrać ubrania i przygotować fryzurę w tej grze w metamorfozy i ubieranki dla dziewczyn?

 • Niespodziewane oświadczyny Bonnie
  Graj
  Niespodziewane oświadczyny Bonnie
  Zagrano 4450 razy

  Chłopak Bonnie zamierza zadać jej bardzo ważne pytanie w tej grze romantycznej online! Czy pomożesz mu dopilnować, by wszystko poszło zgodnie z planem, gdy będzie się jej oświadczać? Potrzebuje m.in. znać rozmiar pierścionka i pójść do sklepu jubilerskiego!

 • Myjnia samochodowa
  Graj
  Myjnia samochodowa
  Zagrano 54177 razy

  W tym ślicznym symulatorze możesz codziennie zbierać fantastyczne nagrody. Twoim zadaniem będzie prowadzenie ruchliwej myjni samochodowej. Czy potrafisz wyczyścić pojazd każdego klienta? Niektóre z nich są nieźle brudne!

 • Porządki w brudnym pałacu
  Graj
  Porządki w brudnym pałacu
  Zagrano 5376 razy

  Rany! Ten pałac jest strasznie zabrudzony! Pomożesz posprzątać kilka pokoi w tym symulatorze? Zacznij od ułożenia rzeczy w komnacie sypialni księżniczki.

 • Baby Hazel Halloween Party
  Graj
  Baby Hazel Halloween Party
  Zagrano 17030 razy

  Dziś Halloween! Mała Hania otrzymała od Belli zaproszenie na przyjęcie! Musisz jej pomóc się ubrać i posprzątać pokój. Wybierz kostiumy i pobaw się w strachy razem z maluchami.

 • Ulubiony wystrój sypialni
  Graj
  Ulubiony wystrój sypialni
  Zagrano 13013 razy

  W tej grze w projektowanie online Anna wraz ze znajomymi chcą wyremontować swoje sypialnie. Możesz pomóc im wybrać pełno modnych poduszek, ozdób i innych fantastycznych dodatków? Ich pokoje mają wyglądać ślicznie i wygodnie!

 • Dekoracje dziecięcej sypialni
  Graj
  Dekoracje dziecięcej sypialni
  Zagrano 15272 razy

  W tej sypialni wieje nudą. Tapeta jest jednak kolorowa! Możesz wypełnić pokój masą odjazdowych mebli i innych przedmiotów, które będą doskonale nadawać się dla dzieci w tej grze w projektowanie online? Puść wodze fantazji!

 • Sprzątanie domku na plaży
  Graj
  Sprzątanie domku na plaży
  Zagrano 8138 razy

  W tym ślicznym domku na plaży panuje straszny bałagan! Możesz posprzątać i poukładać w trzech pokojach w tym symulatorze online?

 • Impreza studencka
  Graj
  Impreza studencka
  Zagrano 13580 razy

  Studentki wybierają się na imprezę. Kończy się semestr, a ona zdały egzaminy końcowe i teraz chcą świętować. Możesz pomóc im wybrać fantastyczne stylizacje i dodatki w tej grze w ubieranki?

 • Myjnia samochodowa
  Graj
  Myjnia samochodowa
  Zagrano 12989 razy

  W tej grze symulacyjnej masz możliwość zbierania dziennych premii. W mieście jest całe mnóstwo samochodów, którym przydałoby się porządne szorowanie. Kilka z nich ma nawet plamy z farby! Czy dasz radę umyć wszystkie z nich na błysk?

 • Czyszczenie lodowego zamku
  Graj
  Czyszczenie lodowego zamku
  Zagrano 4090 razy

  Być może jest magiczny, ale również zatrważająco brudny! Czy uda Ci się wyczyścić trzy pokoje zamku w tym zaczarowanym symulatorze? Najlepiej zacząć od salonu.

 • Udekoruj Park Wodny
  Graj
  Udekoruj Park Wodny
  Zagrano 85705 razy

  Stwórz park słynący ze swej urody, co zaprasza do wodnej ochłody!

 • Księżniczka: Modowa diwa przez 24 godziny
  Graj
  Księżniczka: Modowa diwa przez 24 godziny
  Zagrano 6798 razy

  Dla tej stylowej księżniczki moda nigdy się nie nudzi! Możesz pomóc jej zaprojektować fantastyczne stylizacje na każdą porę dnia w tej grze w ubieranki i projektowanie? Wybierz dla niej też makijaż.

 • Mała Hania: Dziewczynka sypiąca kwiatki
  Graj
  Mała Hania: Dziewczynka sypiąca kwiatki
  Zagrano 109574 razy

  Mała Hania będzie sypać kwiatki podczas ceremonii ślubnej! Musi wyglądać uroczo od stóp do głów.

 • Księżniczki: Mundurki w stylu kawaii
  Graj
  Księżniczki: Mundurki w stylu kawaii
  Zagrano 7657 razy

  Każda z tych trzech księżniczek ma ochotę wypróbować najlepsze style z Japonii i użyć ich do przygotowania nowych szkolnych mundurków! Czy pomożesz im zestawić stylizacje kawaii w tej grze w ubieranki i projektowanie? Możesz wybrać dla nich stroje, makijaż i o wiele więcej!

 • Baśń kontra złoczyńca: Walentynki
  Graj
  Baśń kontra złoczyńca: Walentynki
  Zagrano 48722 razy

  Popularni bohaterowie i czarne charaktery z pewnością świętują walentynki w inny sposób. Jak można się spodziewać, złe królowe i nikczemni złoczyńcy nie są fanami tego święta, natomiast księżniczki i rycerze wręcz je uwielbiają. W tej grze online w projektowanie możesz poznać te dwa całkowicie odmienne podejścia do tego najbardziej romantycznego dnia w roku.

 • Księżniczki: Planistki ślubów
  Graj
  Księżniczki: Planistki ślubów
  Zagrano 19760 razy

  Te królewskie panny młode wypróbowują różnorodne planistki ślubne na nadchodzące uroczystości. Może Ty będziesz idealną osobą? Pokaż swoją smykałkę do mody w tej ślubnej grze w ubieranki i projektowanie.

 • Lody domowej roboty
  Graj
  Lody domowej roboty
  Zagrano 23308 razy

  Zrobienie lodów w domu to nie tylko świetna zabawa, lecz także trudne zadanie, gdy robisz to po raz pierwszy. W tej grze w gotowanie online przekonasz się, jak to zrobić. Możesz też nauczyć się, jak wykonać rożki do lodów!

 • Robótki Betsy: Malowanie piaskiem
  Graj
  Robótki Betsy: Malowanie piaskiem
  Zagrano 120862 razy

  W tej grze możesz stworzyć piękne, kolorowe i pełne życia obrazy. Potrzebujesz tylko trochę piasku!

 • Mistrz robienia lodów
  Graj
  Mistrz robienia lodów
  Zagrano 4333 razy

  W tej grze kulinarnej online masz możliwość przygotowania wielu różnych pysznych lodów. Spróbuj wszystkich syropów i smacznych owoców!

 • Dekorowanie Plaży
  Graj
  Dekorowanie Plaży
  Zagrano 138273 razy

  Przemień tę nudną, pustą plażę w gwarny, pełen turystów raj!

 • Księżniczki: Noworoczne postanowienia
  Graj
  Księżniczki: Noworoczne postanowienia
  Zagrano 17445 razy

  Nadszedł nowy rok i każda z tych księżniczek próbuje go zacząć z ambitnymi postanowieniami. Czy pomożesz im nadążyć za ulubionymi trendami mody w tej grze online dla dziewczyn?

 • Mała Hania: Prace ręczne
  Graj
  Mała Hania: Prace ręczne
  Zagrano 22574 razy

  Mała Hania chce własnoręcznie zrobić coś ładnego, ale potrzebuje Twojej pomocy!

 • Super Sweets Challenge
  Graj
  Super Sweets Challenge
  Zagrano 16833 razy

  Ta dziewczyna postanowiła otworzyć własną cukiernię! Pomóż jej udekorować lokal i przygotować ulubione desery w tym przesłodkim symulatorze. Razem wybierzcie wszystkie elementy wystroju – od blatów po tapetę – a potem przenieście się do kuchni. Trzeba przecież przygotować pyszne ciasta i desery lodowe dla pierwszych klientów.

 • Księżniczki: Ekspertki od manicure
  Graj
  Księżniczki: Ekspertki od manicure
  Zagrano 11796 razy

  Te księżniczki świetnie wykonują manicure. Możesz pomóc im opanować do perfekcji ich umiejętności i zostać ekspertkami w tej grze w metamorfozę online? Chciałyby stworzyć mnóstwo fantastycznych wzorów swoim przyjaciółkom.

 • Magiczna kolorowanka
  Graj
  Magiczna kolorowanka
  Zagrano 4013 razy

  To nie jest zwyczajna gra w kolorowanie. To prawdziwa magia! Coś w tym stylu. Puść wodze fantazji, kolorując cudowne obrazki i tworząc własne projekty!

 • My New Town
  Graj
  My New Town
  Zagrano 82396 razy

  Stwórz swoje własne miasteczko, metropolię lub podwodny świat w tej zabawnej grze o dekorowaniu!

 • Przyjaciółki: Identyczne tatuaże
  Graj
  Przyjaciółki: Identyczne tatuaże
  Zagrano 4772 razy

  Te księżniczki to najlepsze pzyjaciółki i dlatego postanowiły zrobić sobie identyczne tatuaże. To tylko jednorazówki, które trzymają się zaledwie kilka dni. Jaki wzór mają jednak wybrać? Pomóż im wybrać w tym symulatorze online.

Udekoruj cały świat

Dekorowanie to świetna zabawa. Nie trzeba przy tym mieć specjalnych umiejętności — wystarczą chęci i chwila czasu. A jeśli ktoś powie, że mu się nie podoba? Cóż… Gust to rzecz względna. Nie ma co przejmować się krytyką.

Lubisz domowe zwierzaki? Jeśli masz w domu jakichś pupili lub marzysz o nich, wypróbuj grę „Dekorowanie: Pupil”. Przygotujesz w niej miejsce do mieszkania i zabaw dla swoich przyjaciół: piesków, kotków i ptaszków. Dobierz kolor podłogi i ścian, rozmieść legowiska i miseczki z pożywieniem i wodą. Koniecznie zadbaj też o to, aby zwierzaki się nie nudziły — gumowa kość, piłka lub gumowa mysz powinna załatwić sprawę. Gdy całe wyposażenie wnętrza będzie gotowe, zapisz obrazek lub rozpocznij od nowa!

Jeśli natomiast wolisz udekorować coś z większym rozmachem, zapraszamy do gry „Dekorowanie Plaży”. Tu możesz pokazać, jak Twoim zdaniem powinna wyglądać idealna plaża. Zaczynasz od kawałka piasku i morza, co nie jest zbyt interesującym widokiem. Na szczęście masz do dyspozycji mnóstwo sprzętów plażowych i obiektów usługowych i rekreacyjnych, które powinny zapewnić rozrywkę plażowiczom. Właśnie! Nie zapomnij o roześmianych plażowiczach. Nie chcesz przecież, by Twoja plaża świeciła pustkami!

W grze „Mój pierwszy pamiętnik” pomagasz bohaterce w udekorowaniu pamiętnika. Możesz skorzystać z gotowych wzorów na pierwszą stronę, a potem tylko je pokolorować. Możesz też stworzyć własny obrazek od zera, malując go kolorowymi farbami. Masz duszę artystki? Ozdób pamiętnik wzorkami, pieczątkami i naklejkami, które wyrażą Twój niepowtarzalny styl. Jeśli się pomylisz albo zmienisz zdanie, po prostu użyj gumki. W grze jest ponadto ukryta pewna niespodzianka. Okazuje się, że właścicielka pamiętnika ma akurat urodziny, więc dobrze by było, gdybyś pomogła jej jeszcze udekorować pokój w domku na drzewie, zanim zjawią się zaproszone koleżanki. Wybierz meble, poczęstunek, baloniki i inne dekoracje — tak aby przyjęcie było naprawdę niezapomniane!

Zabawa w stylistę, to nie tylko super rozrywka, ale i rozwijanie praktycznych umiejętności. Może ta zabawa tak Cię zainspiruje, że zaczniesz dekorować przestrzeń wokół siebie? W końcu wszyscy lubimy otaczać się ładnymi rzeczami. Dlatego już teraz dekoruj z pasją na Gry.pl. Mamy niemal 100 gier w tej kategorii, zupełnie za darmo. Zacznij dekorować wirtualny świat już dziś!