Gry Dekorowanie

 • Cute Room Decoration
  Graj
  Cute Room Decoration
  Zagrano 11748 razy

 • Kolorowanie 3D z numerami
  Graj
  Kolorowanie 3D z numerami
  Zagrano 62662 razy

  Teraz możesz pomalować wszystko, co znajdziesz w tej grze w kolorowanie i projektowanie 3D – począwszy od ślicznych zwierzątek, a skończywszy na modnych ubraniach. Użyj pełno fantastycznych kolorów, malując samochody, instrumenty muzyczne i wiele więcej!

 • Kreator postaci Kawaii: Anioł czy demon
  Graj
  Kreator postaci Kawaii: Anioł czy demon
  Zagrano 4129 razy

  Możesz stworzyć wspaniałego anioła lub dziarskiego demona w tej projektanckiej grze internetowej. Przygotuj dla nich wspaniałe stroje, żeby wyglądali cudownie i magicznie!

 • Salon tatuaży
  Graj
  Salon tatuaży
  Zagrano 11231 razy

  Przed tobą mnóstwo pracy w tym salonie tatuaży. Czy pomożesz pracownikom zadbać o kolejnych klientów w tej grze symulacyjnej online? Możesz pomóc im wybrać wzór i o wiele więcej.

 • Biedronka: Konkurencja
  Graj
  Biedronka: Konkurencja
  Zagrano 17615 razy

  Zaprojektowanie tych ubrań może być jednym z największych wyzwań tej superbohaterki! Czy zdoła pokonać swoją rywalkę w tej grze w zarządzanie czasem i projektowanie? Dołącz do niej, gdy tworzy trzy różne i niezwykle unikalne sukienki z modnym motywem. Jej zadaniem będzie użyć maszyny do szycia, gdy jej rywalka zajmuje się swoim projektem.

 • Porządki w brudnym pałacu
  Graj
  Porządki w brudnym pałacu
  Zagrano 3949 razy

  Rany! Ten pałac jest strasznie zabrudzony! Pomożesz posprzątać kilka pokoi w tym symulatorze? Zacznij od ułożenia rzeczy w komnacie sypialni księżniczki.

 • Sztuka stylizacji paznokci
  Graj
  Sztuka stylizacji paznokci
  Zagrano 11424 razy

  W studiu stylizacji paznokci możesz stworzyć fantastyczne style w tej grze w metamorfozy. Puść wodze wyobraźni i eksperymentuj do woli z wieloma różnymi rodzajami i kolorami lakierów do paznokci. Najpierw jednak musisz wykonać swoim klientkom szybki manicure.

 • Syrenka i Eliza: Aplikacja w Internecie
  Graj
  Syrenka i Eliza: Aplikacja w Internecie
  Zagrano 4974 razy

  Syrenka i Eliza pracują nad kolejnymi aktualizacjami do ich ulubionej aplikacji w mediach społecznościowych. Pomożesz im wybrać modne stylizacje, makijaż i wiele więcej w tej grze w ubieranki i projektowanie? Możesz także ozdobić ich zdjęcia wirtualnymi naklejkami, zanim umieszczą post w Internecie.

 • Dekoracje dziecięcej sypialni
  Graj
  Dekoracje dziecięcej sypialni
  Zagrano 7873 razy

  W tej sypialni wieje nudą. Tapeta jest jednak kolorowa! Możesz wypełnić pokój masą odjazdowych mebli i innych przedmiotów, które będą doskonale nadawać się dla dzieci w tej grze w projektowanie online? Puść wodze fantazji!

 • Szafa Biedronki
  Graj
  Szafa Biedronki
  Zagrano 12701 razy

  W tej szafie superbohaterki znajdziesz masę odjazdowych ciuszków i dodatków. Niestety są wszędzie porozrzucane! Pomożesz jej szybko wszystko poukładać w tej grze w ukryte przedmioty i zarządzanie czasem? Już za chwilę bohaterka rozpocznie kolejną ekscytującą przygodę.

 • Projektantka butów
  Graj
  Projektantka butów
  Zagrano 7182 razy

  Ta zapracowana projektantka ma na głowie kilka różnych projektów. Przydałaby jej się pomoc w tej grze w projektowanie online! Dołącz do niej w studio, gdzie zacznie tworzyć kolejną fantastyczną kolekcję butów. Z chęcią wysłucha Twoich rad, gdy projektuje od klasycznych szpilek aż po całkiem zakręcone obuwie!

 • Ulubiony wystrój sypialni
  Graj
  Ulubiony wystrój sypialni
  Zagrano 10268 razy

  W tej grze w projektowanie online Anna wraz ze znajomymi chcą wyremontować swoje sypialnie. Możesz pomóc im wybrać pełno modnych poduszek, ozdób i innych fantastycznych dodatków? Ich pokoje mają wyglądać ślicznie i wygodnie!

 • Album miłosny
  Graj
  Album miłosny
  Zagrano 7445 razy

  Ta para bohaterów jest zakochana w sobie po uszy! Postanowili świętować swój związek, przygotowując fantastyczny album ze zdjęciami. Dołączysz do nich w studio, gdy pozują do pierwszego portretu do albumu? Wybierz dla nich stroje, fryzury i wiele więcej, w tej grze w ubieranki i projektowanie online!

 • Myjnia samochodowa
  Graj
  Myjnia samochodowa
  Zagrano 30051 razy

  W tym ślicznym symulatorze możesz codziennie zbierać fantastyczne nagrody. Twoim zadaniem będzie prowadzenie ruchliwej myjni samochodowej. Czy potrafisz wyczyścić pojazd każdego klienta? Niektóre z nich są nieźle brudne!

 • Biedronka: Zniszczony ślub
  Graj
  Biedronka: Zniszczony ślub
  Zagrano 37222 razy

  Och nie! Ktoś włamał się do sali bankietowej i zupełnie zniszczył przyjęcie ślubne Biedronki! Pomożesz tej słynnej francuskiej superbohaterce szybko naprawić wszystko, zanim rozpocznie się ceremonia ślubna w tym symulatorze? Okrutny sprawca rozbił okno, przewrócił kilka stołów, a nawet zniszczył tort weselny!

 • Magiczny salon paznokci
  Graj
  Magiczny salon paznokci
  Zagrano 9871 razy

  W tym salonie paznokci będzie kolejny pracowite popołudnie! Możesz pomóc kolejnej klientce w tej grze w metamorfozę online? Chciałaby mieć pomalowane paznokcie na bardzo błyszczący lakier.

 • Zabawne kolorowanki dla dzieci
  Graj
  Zabawne kolorowanki dla dzieci
  Zagrano 20394 razy

  Dzieci pokochają tę cudowną grę w kolorowanie. Mogą w niej ozdobić pełno różnych rodzajów jedzenia, zwierząt, samochodów i wiele więcej.

 • Projekt ciepłego koca
  Graj
  Projekt ciepłego koca
  Zagrano 16805 razy

  Dziewczyny testują swoje umiejętności projektowania w tej ślicznej grze online. Mają zamiar stworzyć wygodne ubrania, a następnie cieplutkie koce. Przekażesz im kilka przydatnych rad, aby ich projekty były fantastyczne?

 • Projektowanie tortów
  Graj
  Projektowanie tortów
  Zagrano 50970 razy

  Klienci w tej cukierni są naprawdę wymagający i mają bardzo mało czasu! Czy potrafisz przygotować perfekcyjne desery, które ich uszczęśliwią, w tej niełatwej grze symulacyjnej? Oni naprawdę bardzo się spieszą!

 • Księżniczki: Mundurki w stylu kawaii
  Graj
  Księżniczki: Mundurki w stylu kawaii
  Zagrano 5270 razy

  Każda z tych trzech księżniczek ma ochotę wypróbować najlepsze style z Japonii i użyć ich do przygotowania nowych szkolnych mundurków! Czy pomożesz im zestawić stylizacje kawaii w tej grze w ubieranki i projektowanie? Możesz wybrać dla nich stroje, makijaż i o wiele więcej!

 • Księżniczki: Konkurs piękności
  Graj
  Księżniczki: Konkurs piękności
  Zagrano 11670 razy

  Pora rozpocząć konkurs piękności, w którym główną nagrodę może zdobyć tylko jedna księżniczka! Która z nich zwycięży w tej grze w ubieranki? Pomóż im stworzyć wspaniałe stylizacje, które powalą sędziów na kolana.

 • Mała Hania: Dziewczynka sypiąca kwiatki
  Graj
  Mała Hania: Dziewczynka sypiąca kwiatki
  Zagrano 105137 razy

  Mała Hania będzie sypać kwiatki podczas ceremonii ślubnej! Musi wyglądać uroczo od stóp do głów.

 • Ice Slushy Maker
  Graj
  Ice Slushy Maker
  Zagrano 31320 razy

  W tym symulatorze online możesz przyrządzić pełno różnych napojów slushie. Przygotuj przepyszne i lodowe koktajle z owocami kiwi, mango, jagodami i nie tylko. Wypróbuj też kilka wirtualnych pojemników na lód, tworzących kostki w kształcie serc, rombów i innych.

 • Robótki Betsy: Malowanie piaskiem
  Graj
  Robótki Betsy: Malowanie piaskiem
  Zagrano 2174059 razy

  Nałóż kostium plażowy, wsuń na nos okulary przeciwsłoneczne i puść wodze kreatywności w studiu Betsy!

 • Księżniczki: Planistki ślubów
  Graj
  Księżniczki: Planistki ślubów
  Zagrano 18020 razy

  Te królewskie panny młode wypróbowują różnorodne planistki ślubne na nadchodzące uroczystości. Może Ty będziesz idealną osobą? Pokaż swoją smykałkę do mody w tej ślubnej grze w ubieranki i projektowanie.

 • Udekoruj Park Wodny
  Graj
  Udekoruj Park Wodny
  Zagrano 82589 razy

  Stwórz park słynący ze swej urody, co zaprasza do wodnej ochłody!

 • Sprzątanie domku na plaży
  Graj
  Sprzątanie domku na plaży
  Zagrano 6996 razy

  W tym ślicznym domku na plaży panuje straszny bałagan! Możesz posprzątać i poukładać w trzech pokojach w tym symulatorze online?

 • Księżniczki: Ekspertki od manicure
  Graj
  Księżniczki: Ekspertki od manicure
  Zagrano 9323 razy

  Te księżniczki świetnie wykonują manicure. Możesz pomóc im opanować do perfekcji ich umiejętności i zostać ekspertkami w tej grze w metamorfozę online? Chciałyby stworzyć mnóstwo fantastycznych wzorów swoim przyjaciółkom.

 • Eliza i Jake: Magiczne święta
  Graj
  Eliza i Jake: Magiczne święta
  Zagrano 15791 razy

  Eliza i Jake planują obchodzić święta w fantastycznym stylu. Możesz do nich dołączyć, jak pieką bożonarodzeniowe ciasteczka, wybierają piękne stroje, a także miło spędzają czas podczas różnych zabaw w tej bożonarodzeniowej grze dla dziewczyn.

 • Robótki Betsy: Malowanie piaskiem
  Graj
  Robótki Betsy: Malowanie piaskiem
  Zagrano 115006 razy

  W tej grze możesz stworzyć piękne, kolorowe i pełne życia obrazy. Potrzebujesz tylko trochę piasku!

 • Urządzamy Domek na Drzewie
  Graj
  Urządzamy Domek na Drzewie
  Zagrano 47892 razy

  Nikt nie może się pochwalić tak wspaniałym domkiem na drzewie, jaki posiadasz ty!

 • Dekorowanie: Pupil
  Graj
  Dekorowanie: Pupil
  Zagrano 196932 razy

  Zapewnij tym zwierzaczkom stylowe miejsce do biegania!

 • Annie and Eliza's: Social Media Adventure
  Graj
  Annie and Eliza's: Social Media Adventure
  Zagrano 7888 razy

  Annie i Eliza planują szturmem podbić swoją ulubioną apkę społecznościową! Pomóż im wywrzeć ogromne wrażenie na fanach za pomocą fantastycznych strojów i świetnych fryzur w tej grze w ubieranki i projektowanie. Czy dasz radę pomóc im przygotować doskonałe stylizacje na każde z ich codziennych wyzwań?

 • My Xmas Room
  Graj
  My Xmas Room
  Zagrano 176015 razy

  Poczuj magię Świąt w tej specjalnej edycji twojej ulubionej gry o urządzaniu pokoju!

 • Gwiazdy Hollywood: Ślub
  Graj
  Gwiazdy Hollywood: Ślub
  Zagrano 5767 razy

  Ta słynna celebrytka z Hollywood zaraz weźmie ślub! Nie chce jednak założyć tradycyjnej sukni ślubnej. Druhny mają też wybrać dla siebie modne suknie. Możesz pomóc im dobrać wspaniałe stylizacje na tę ważną okazję w tej grze w ubieranki ślubne online?

 • Impreza studencka
  Graj
  Impreza studencka
  Zagrano 12605 razy

  Studentki wybierają się na imprezę. Kończy się semestr, a ona zdały egzaminy końcowe i teraz chcą świętować. Możesz pomóc im wybrać fantastyczne stylizacje i dodatki w tej grze w ubieranki?

Udekoruj cały świat

Dekorowanie to świetna zabawa. Nie trzeba przy tym mieć specjalnych umiejętności — wystarczą chęci i chwila czasu. A jeśli ktoś powie, że mu się nie podoba? Cóż… Gust to rzecz względna. Nie ma co przejmować się krytyką.

Lubisz domowe zwierzaki? Jeśli masz w domu jakichś pupili lub marzysz o nich, wypróbuj grę „Dekorowanie: Pupil”. Przygotujesz w niej miejsce do mieszkania i zabaw dla swoich przyjaciół: piesków, kotków i ptaszków. Dobierz kolor podłogi i ścian, rozmieść legowiska i miseczki z pożywieniem i wodą. Koniecznie zadbaj też o to, aby zwierzaki się nie nudziły — gumowa kość, piłka lub gumowa mysz powinna załatwić sprawę. Gdy całe wyposażenie wnętrza będzie gotowe, zapisz obrazek lub rozpocznij od nowa!

Jeśli natomiast wolisz udekorować coś z większym rozmachem, zapraszamy do gry „Dekorowanie Plaży”. Tu możesz pokazać, jak Twoim zdaniem powinna wyglądać idealna plaża. Zaczynasz od kawałka piasku i morza, co nie jest zbyt interesującym widokiem. Na szczęście masz do dyspozycji mnóstwo sprzętów plażowych i obiektów usługowych i rekreacyjnych, które powinny zapewnić rozrywkę plażowiczom. Właśnie! Nie zapomnij o roześmianych plażowiczach. Nie chcesz przecież, by Twoja plaża świeciła pustkami!

W grze „Mój pierwszy pamiętnik” pomagasz bohaterce w udekorowaniu pamiętnika. Możesz skorzystać z gotowych wzorów na pierwszą stronę, a potem tylko je pokolorować. Możesz też stworzyć własny obrazek od zera, malując go kolorowymi farbami. Masz duszę artystki? Ozdób pamiętnik wzorkami, pieczątkami i naklejkami, które wyrażą Twój niepowtarzalny styl. Jeśli się pomylisz albo zmienisz zdanie, po prostu użyj gumki. W grze jest ponadto ukryta pewna niespodzianka. Okazuje się, że właścicielka pamiętnika ma akurat urodziny, więc dobrze by było, gdybyś pomogła jej jeszcze udekorować pokój w domku na drzewie, zanim zjawią się zaproszone koleżanki. Wybierz meble, poczęstunek, baloniki i inne dekoracje — tak aby przyjęcie było naprawdę niezapomniane!

Zabawa w stylistę, to nie tylko super rozrywka, ale i rozwijanie praktycznych umiejętności. Może ta zabawa tak Cię zainspiruje, że zaczniesz dekorować przestrzeń wokół siebie? W końcu wszyscy lubimy otaczać się ładnymi rzeczami. Dlatego już teraz dekoruj z pasją na Gry.pl. Mamy niemal 100 gier w tej kategorii, zupełnie za darmo. Zacznij dekorować wirtualny świat już dziś!