Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Solitaire Mahjong Juicy

Solitaire Mahjong Juicy to tropikalna gra w madżonga. Zrelaksuj się i szukaj pasujących do siebie kafelków przy kojących dźwiękach muzyki calypso rodem z Karaibów i Hawajów.

Jak grać w Solitaire Mahjong Juicy?

Znajdź dwa pasujące kafelki i zaznacz je. W ten sposób połączysz je w parę, która chwilę później zniknie z planszy. Możesz zaznaczać i łączyć tylko odsłonięte kafelki, które są „wolne” od prawej, lewej lub z obu stron.

W związku z tym na początku gry nie możesz używać wszystkich kafelków. Usuń wierzchnie warstwy i kafelki na brzegach każdego układu, by zyskać dostęp do kafelków położonych na środku i na dole każdego stosu.

Miej oko na zegar u góry ekranu i postaraj się ukończyć rozgrywkę, nim upłynie czas. Obok zegara widnieje liczba połączeń, jakie można obecnie znaleźć na planszy. Jeśli żadne nie są możliwe, możesz przemieszać pozostałe kafelki i kontynuować grę. Za szybkie usunięcie wielu kafelków otrzymasz specjalne mnożniki, dzięki którym zyskasz nawet 10 razy więcej punktów!

Sterowanie

Użyj myszy lub dotykaj ekranu, by zaznaczać kafelki i korzystać z przycisków akcji.

Podobne gry

Jeśli ta gra przypadła ci do gustu, sięgnij po inne tytuły studia SoftGames, takie jak gra w dopasowywanie Garden Tales, Bubble Shooter Pro, Wood Block Puzzle czy Solitaire Farm: Seasons. Wszystkie te gry logiczne zostały stworzone przez to samo studio co Solitaire Mahjong Juicy i charakteryzują się wysokiej jakości grafiką oraz świetnie zaprojektowanymi mechanizmami rozgrywki.

Pełną listę dostępnych tytułów SoftGames znajdziesz tutaj.

Kto stworzył Solitaire Mahjong Juicy?

Solitaire Mahjong Juicy to tytuł studia Softgames.