Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Solitaire Mahjong Juicy

Solitaire Mahjong Juicy to tropikalna gra w madżonga. Zrelaksuj się i szukaj pasujących do siebie kafelków przy kojących dźwiękach muzyki calypso rodem z Karaibów i Hawajów.

Jak grać w Solitaire Mahjong Juicy?

Znajdź dwa pasujące kafelki i zaznacz je. W ten sposób połączysz je w parę, która chwilę później zniknie z planszy. Możesz zaznaczać i łączyć tylko odsłonięte kafelki, które są „wolne” od prawej, lewej lub z obu stron.

W związku z tym na początku gry nie możesz używać wszystkich kafelków. Usuń wierzchnie warstwy i kafelki na brzegach każdego układu, by zyskać dostęp do kafelków położonych na środku i na dole każdego stosu.

Miej oko na zegar u góry ekranu i postaraj się ukończyć rozgrywkę, nim upłynie czas. Obok zegara widnieje liczba połączeń, jakie można obecnie znaleźć na planszy. Jeśli żadne nie są możliwe, możesz przemieszać pozostałe kafelki i kontynuować grę. Za szybkie usunięcie wielu kafelków otrzymasz specjalne mnożniki, dzięki którym zyskasz nawet 10 razy więcej punktów!

Sterowanie

Użyj myszy lub dotykaj ekranu, by zaznaczać kafelki i korzystać z przycisków akcji.

Podobne gry

Jeśli ta gra przypadła ci do gustu, sięgnij po inne tytuły studia SoftGames, takie jak gra w dopasowywanie Garden Tales, Bubble Shooter Pro, Wood Block Puzzle czy Solitaire Farm: Seasons. Wszystkie te gry logiczne zostały stworzone przez to samo studio co Solitaire Mahjong Juicy i charakteryzują się wysokiej jakości grafiką oraz świetnie zaprojektowanymi mechanizmami rozgrywki.

Pełną listę dostępnych tytułów SoftGames znajdziesz tutaj.

Kto stworzył Solitaire Mahjong Juicy?

Solitaire Mahjong Juicy to tytuł studia Softgames.