Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Top Guns IO

Top Guns IO możesz spodziewać się mnóstwa bitew! Spakuj broń i udaj się do małego miasteczka w poszukiwaniu mnóstwa akcji i emocji w tej grze wieloosobowej.

Mieszkańcy tej malowniczej rolniczej społeczności postanowili rozpocząć miejscową wojnę!  Dlaczego? Któż to wie? Dołącz do Boba, Mabel i ich sąsiadów w battle royale smażonym w głębokim tłuszczu w tej szalonej grze z serii .io. Będziesz unikać kul i ścigać przeciwników na polach kukurydzy, w parkach publicznych i na kilku innych zaimprowizowanych arenach. Jak długo zdołasz przetrwać?

Na szczęście podczas każdej bitwy jest mnóstwo broni i ulepszeń do zebrania. Możesz też zdobyć monety z codziennych nagród lub wykonując różne zadania i odblokowując skrzynie ze skarbami. Wykorzystaj je, aby zdobyć nowe postacie i jeszcze fajniejszą broń!

Jak grać w Top Guns IO?

Spokojne miasto zaraz pogrąży się w totalnym chaosie w tej grze akcji. Zbieraj ulepszenia i potężną broń, by wyeliminować jak najwięcej przeciwników!

Sterowanie

Klawiatura

  • W, A, S, D lub STRZAŁKI – bieg.
  • SPACJA – strzał.

Mysz

  • Kliknij LEWY PRZYCISK MYSZY, by użyć ulepszeń lub wyjątkowych broni, na przykład lasek dynamitu.

Podobne gry

Szukasz innych fantastycznych gier battle royale? Sięgnij po poniższe tytuły! 

  1. Amogus.io
  2. Goosegame.io
  3. Snowball.io
  4. Ducklings.io

Kto stworzył Top Guns IO?

Top Guns IO to tytuł studia MOBASO.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!