Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Tropical Match

Tropical Match to przepiękna gra logiczna o dopasowywaniu 3 elementów, której akcja rozgrywa się na tropikalnej wyspie. Radosna muzyka w stylu steel pan poprowadzi cię przez ponad 600 poziomów w tropikalnym raju. Łącz egzotyczne owoce, kolorowe kwiaty i nie tylko!

Jak grać w Tropical Match?

Ułóż co najmniej trzy identyczne symbole w jedną linię, aby usunąć je z planszy. Panel po lewej stronie pokazuje, co musisz zebrać lub usunąć. Widać na nim również liczbę pozostałych ruchów.

Aby przemieszczać elementy na planszy, zamień miejscami dwa sąsiadujące kafelki. Stuknij symbol i przesuń go tak, by zamienić go miejscami z sąsiadującym kafelkiem. Każdy ruch musi prowadzić do prawidłowego dopasowania.

Niektórych kafelków nie można przenieść. Możesz je usunąć, dopasowując kafelki bezpośrednio z nimi sąsiadujące. Niektóre kafelki będą zasłonięte przez skały. Utwórz prawidłowe dopasowania ponad tymi kafelkami, by usunąć gruz.

Dopasuj 4–5 kafelków, aby stworzyć liniowe lub kolorowe bomby. Możesz także łączyć bomby, aby wywołać potężniejsze eksplozje. Wszelkie ruchy pozostałe po osiągnięciu celów bieżącego poziomu również zamienią się w bomby, wywołując finalną kaskadę dodatkowych punktów.

Zagraj w więcej darmowych gier online podobnych do Tropical Match

Jeśli spodobała ci się ta gra, zapoznaj się z naszą kompletną kolekcją Softgames, zawierającą inne tytuły tego studia. Wiele innych gier logicznych o dopasowywaniu kafelków znajdziesz na naszej stronie z grami typu „dopasuj 3” oraz w naszej kolekcji gier logicznych.

Szukasz nowych przygód związanych z dopasowywaniem kafelków? Co powiesz na zimową przygodę w Vega Mix: Fairy Town?

Kto stworzył Tropical Match?

Tropical Match to tytuł studia Softgames. 

Kiedy gra Tropical Match została wydana po raz pierwszy?

Ta gra ukazała się pierwszy raz w czerwcu 2024 roku.