Gry Piksele

 • Pixel Gun Apocalypse 3
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 3
  Zagrano 2268394 razy

  Ta wieloosobowa gra jest przesycona akcją. Stań w szranki w przeciwnikami z całego świata podczas walki o potężną broń i wyeliminuj ich — jeden po drugim!

 • Bad Ice Cream 3
  Graj
  Bad Ice Cream 3
  Zagrano 1539126 razy

  Ten lód jest zły do rożka! Pomóż mu pożerać i zbierać smaczne owoce i smakołyki, przełamywać bloki lodu i stawić czoła wygłodniałym przeciwnikom, nie zostając przy tym zmiażdżonym!

 • Wściekłe lody
  Graj
  Wściekłe lody
  Zagrano 1359144 razy

  Ten lód jest zły do rożka! Pomóż mu pożerać i zbierać smaczne owoce i smakołyki, przełamywać bloki lodu i stawić czoła wygłodniałym przeciwnikom, nie zostając przy tym zmiażdżonym!

 • Bad Ice Cream 2
  Graj
  Bad Ice Cream 2
  Zagrano 870608 razy

  This rude dude isn’t bad to the bone, he’s bad to the cone. Help him gobble up tons of tasty treats.

 • Pixel Art: Color by Number
  Graj
  Pixel Art: Color by Number
  Zagrano 440391 razy

  W tej grze w malowanie online możesz zmieniać dzieła retro składające się z pikseli. Powiększ każdy projekt i wybierz kolory. Pokoloruj skafander kosmiczny astronauty na fioletowo, krowie łaty na zielono i nie tylko!

 • Twin Shot 2
  Graj
  Twin Shot 2
  Zagrano 259798 razy

  Ci niebiańscy bohaterowie mają tym razem przed sobą naprawdę wielkie bitwy...

 • Superfighters
  Graj
  Superfighters
  Zagrano 237403 razy

  Punch your way to fame and fortune in this old school brawler. Lots of bad guys are waiting for you.

 • Chrome Dino
  Graj
  Chrome Dino
  Zagrano 211524 razy

  Jeśli ten tyranozaur wygląda znajomo, to dlatego, że jest słynną postacią. Teraz odważny dinozaur chce przemierzyć tę śmiertelną pustynię! Czy dasz radę uchronić go przed wpadnięciem w kaktusa w tej grze typu endless runner?

 • Grindcraft Remasterized
  Graj
  Grindcraft Remasterized
  Zagrano 160819 razy

  W tym niesamowitym symulatorze możesz teraz budować różnego rodzaju przedmioty, żołnierzy i wiele więcej. Zarządzaj rozsądnie swoimi zasobami, tworząc całkiem nowe światy.

 • Thug Racer
  Graj
  Thug Racer
  Zagrano 138631 razy

  Siemano! Dasz radę to zrobić? Wskocz za kółko swej bryki i sprawdź, czy zdołasz prześcignąć gliny, pędząc w stylu ulicami miasta. Dasz radę zaliczyć wszystkie punkty kontrolne przed upływem czasu w tej oldskulowej grze w wyścigi?

 • Pixwars
  Graj
  Pixwars
  Zagrano 137845 razy

  W tej wieloosobowej grze akcji możesz stoczyć dwa różne epickie pojedynki. Zmierz się z grupą żołnierzy lub walcz z niekończącą się armią zombie. W obydwu przypadkach będziesz walczyć u boku graczy z całego świata.

 • Pikselowa gorączka
  Graj
  Pikselowa gorączka
  Zagrano 124006 razy

  Połącz wszystkie obiekty, zanim upłynie czas w tej staroświeckiej grze-łamigłówce.

 • Pixel Gun Apocalypse 5
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 5
  Zagrano 113023 razy

  Weź udział w kolejnej rundzie walk w tej trójwymiarowej grze akcji. Możesz zmierzyć się z graczami z całego świata, wyszukując broń i robiąc uniki przed ich atakami. Możesz wybierać spośród wielu niesamowitych aren walki.

 • Vex 3
  Graj
  Vex 3
  Zagrano 93141 razy

  Jak Vex poradzi sobie z tą trudną sytuacją? Dołącz do niego w tej platformowej przygodzie.

 • Advanced Pixel Apocalypse 3
  Graj
  Advanced Pixel Apocalypse 3
  Zagrano 79555 razy

  Ile przeciwników uda ci się pokonać, gdy wskoczysz w wir akcji tej trójwymiarowej gry na pozycji strzelającego? Kryj się i likwiduj swoich przeciwników. jednego po drugim, przemierzając pikselowy świat.

 • Pixel Gun Apocalypse 4
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 4
  Zagrano 76681 razy

  Zaraz dojdzie do zupełnej apokalipsy w tej strzelance z perspektywy strzelca. Spróbuj pokonać żołnierzy i wygłodniałe potwory, walcząc z graczami z całego świata. Najpierw wybierz jak najlepszą broń, a potem bierz się do pracy!

 • Kłopoty z gruzem: Nowy Jork
  Graj
  Kłopoty z gruzem: Nowy Jork
  Zagrano 74594 razy

  Tyle do zburzenia, a tak niewiele czasu.

 • Ruiny w Tokio
  Graj
  Ruiny w Tokio
  Zagrano 65525 razy

  Czas zrównać z ziemią Tokio...

 • Pixel Quest
  Graj
  Pixel Quest
  Zagrano 56945 razy
 • Zemsta Pikselmena
  Graj
  Zemsta Pikselmena
  Zagrano 55283 razy

  Przygotuj się na pikselowy pojedynek w tej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby. Na arenach walki rozgrywają się niekończące się starcia na śmierć i życie. Staniesz w obronie dobrych postaci czy zaatakujesz ich przeciwnikami?

 • Combat Pixel Arena 3D: Fury Man
  Graj
  Combat Pixel Arena 3D: Fury Man
  Zagrano 51157 razy

  Jak długo uda Ci się przetrwać, zanim rzucisz się do szaleńczej walki? Przebij się przez arenę, stając w szranki z setkami graczy z całego świata. Czy zwyciężysz, a może poniesiesz sromotną klęskę w tej wieloosobowej grze akcji?

 • Pixel Toonfare 3D
  Graj
  Pixel Toonfare 3D
  Zagrano 50698 razy

  W tej odjechanej wieloosobowej grze akcji trwa zaciekła walka. Postacie z kreskówek próbują się nawzajem powybijać. Po której stronie staniesz — Czarnych czy Czerwonych? Przyłącz się do walki po wybraniu trzech ulubionych rodzajów broni.

 • Klockowy świat
  Graj
  Klockowy świat
  Zagrano 49969 razy

  Zanurz się w trójwymiarowym świecie w tej grze w poszukiwanie. Teraz nawet możesz zmieniać go przy użyciu rożnych odjazdowych przedmiotów i funkcji. Sprawdź, jak długo potrafisz wytrzymać w trybie przetrwania, lub zagraj w tryb dowolny, gdzie masz więcej obszaru do badania.

 • Gun Dudes
  Graj
  Gun Dudes
  Zagrano 49655 razy

  W tej futurystycznej grze akcji armia robotów próbuje zniszczyć metropolię. A co stoi im na przeszkodzie? Dwóch kolesi i ich odjazdowy skład broni. Dołącz do nich, gdy walczą ze strasznie złymi botami, a między walkami zarabiaj gotówkę, którą mogą użyć do kupienia jeszcze lepszych broni.

 • Fast Pixel Bullet
  Graj
  Fast Pixel Bullet
  Zagrano 48916 razy

  Stań w szranki z graczami z całego świata w pałacu lodowym, zamku zbudowanym z klocków i w wielu innych miejscach, grając w tę wieloosobową grę akcji. Dasz radę pobić wszystkich graczy i nie mieć sobie równych?

 • Pixel Patch
  Graj
  Pixel Patch
  Zagrano 43828 razy

  Czy zdołasz dostrzec prawdziwą sztukę w tym bałaganie pikselków?

 • Kanarek
  Graj
  Kanarek
  Zagrano 38359 razy

  Kanarek jest bardzo zajęty - ma ważną pracę do zrobienia głęboko pod ziemią...

 • Playing With Fire 2
  Graj
  Playing With Fire 2
  Zagrano 34138 razy

  Ten facet trafił na terytorium nieprzyjaciela, a członkowie konkurencyjnego gangu depczą mu po piętach. Pomóż mu utorować sobie drogę do wolności w tej grze akcji. Aby wrócić bezpiecznie do domu, bohater będzie musiał wysadzić w powietrze pełno beczek i zlikwidować gang.

 • Mixed Macho Arts
  Graj
  Mixed Macho Arts
  Zagrano 31923 razy

  W tej grze retro pełnej akcji pięści z pewnością pójdą w ruch. Wywalcz sobie drogę na sam szczyt, omijając jeziora lawy, opadające platformy oraz oczywiście uderzenia przeciwnika!

 • Feed Me
  Graj
  Feed Me
  Zagrano 31484 razy
 • Tiny Treasure
  Graj
  Tiny Treasure
  Zagrano 30073 razy
 • Dino Run
  Graj
  Dino Run
  Zagrano 29243 razy

  Ucieknij ze strefy zagrożenia i znajdź sanktuarium dinozaurów!

 • Pikselowe dzieło
  Graj
  Pikselowe dzieło
  Zagrano 28419 razy

  W tym magicznym symulatorze budowania możesz teraz stworzyć i zmodyfikować całe królestwo. Eksploruj ten olbrzymi obszar i puść wodze fantazji. Wypróbuj podczas wypraw pełno odjazdowych narzędzi i przedmiotów.

 • A Goody Life
  Graj
  A Goody Life
  Zagrano 28346 razy

  Graj w nową grę symulacyjną A Goody Life! Spraw, aby ludzik Goody był szczęśliwy, gdy wykonuje różne czynności. Postaraj się również, aby był zdrowy. W grze możesz nawet powiększyć mu domek!

 • Impossible Game 2
  Graj
  Impossible Game 2
  Zagrano 28236 razy

  Ta mała kropka próbuje dostać się do domu, ale graniczy to z cudem. Tak czy siak, możesz mu pomóc, w tej grze akcji w stylu retro? Trzeba będzie doprowadzić go do punktów kontrolnych, jednocześnie unikając ostrzy i innych niebezpieczeństw.

 • Scratch Wars
  Graj
  Scratch Wars
  Zagrano 26842 razy

  Czeka na ciebie jedna z najlepszych gier przygodowych w przeglądarce: Scratch Wars! Wędruj po całej Gwieździe Śmierci i walcz z Darthem Vaderem i jego sługusami.

Niech moc pikseli będzie z Tobą

W czasach wszechobecnego HD i walki na coraz wyższą rozdzielczość słowo „pikseloza” jest po prostu obelgą, synonimem niskiej jakości. Ale pozory mylą – piksele mogą dać mnóstwo frajdy, o czym przekonacie się na Gry.pl.

Czym właściwie jest piksel? Krótko mówiąc, piksel to najmniejszy jednokolorowy element wyświetlany na ekranie monitora lub telewizora. Piksele składają się na rozdzielczość, ale rozdzielczość to nie wszystko. Stare gry na automatach, tak rozpowszechnione w czasach, zanim komputery trafiły pod strzechy, aż biły po oczach pikselami, ale nikomu to nie przeszkadzało, bo były po prostu fantastyczne!

Dzisiaj pikseloza to nie konsekwencja ograniczeń technicznych, ale świadomy wybór artystyczny twórców gry. Piksele wracają do mody – choć niektórzy uważają, że nigdy z niej nie wyszły – i przybierają kształt klocków, labiryntów, aut wyścigowych czy puzzli. Otwórz stronę Gry Piksele i wybierz się w podróż do lat 80. poprzedniego wieku. Znajdziesz tu klasyczne pozycje w nowej, odświeżonej wersji (jak Breaker Pixel z rozbijaniem kolorowych klocków) oraz zupełne nowości.

Ocal mozaikowy świat Pixel Purge przed niebezpieczeństwem, zbijając przemykające obok pikselowe stwory. W Ucieczce pikseli pomóż swoim małym bohaterom umknąć przed postępującymi wadami obrazu, które pochłaniają ich małe, kanciaste uniwersum. A żeby utwierdzić się w przekonaniu, że nie tylko Ty kochasz piksele, włącz Pixel Warfare i zmierz się z innymi fanami małych kolorowych kwadracików. A może masz ochotę zasiać pikselową destrukcję? W Ruinach w Tokio dołączysz do ekipy rozbiórkowej, która burzy budynki, używając do tego różnych wymyślnych metod, w tym mechozaura! Gdy już skończysz z Tokio, przenieś się do Ameryki i kontynuuj dzieło zniszczenia w Kłopoty z Gruzem: Nowy Jork, a dla odprężenia pościgaj się kabrioletem po nadmorskim bulwarze w Thug Racer. Tylko uważaj na policję!

Piksele nie przeminęły i przeżywają wręcz drugą młodość. Jeśli odczuwasz napady pikselozy, nie bierz lekarstwa, tylko otwórz Gry Piksele. To czyste lata 80., tylko bez żelu we włosach, dżinsów-marmurków i koszuli z kreszu!