Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Zombie Killer

Miasto aż kipi od nieumarłych. Chyba wiesz, co robić, prawda? To bierz się do roboty w Zombie Killer!

Na liście rzeczy do zrobienia masz nie tylko zbieranie monet czy przetrwanie, ale o wiele więcej w tej grze o zombie. Rozwalaj całe hordy chodzących trupów, walcząc o przedostanie się z jednej części miasta do drugiej.

Działaj razem z gliniarzami, tajnymi agentami, a nawet samurajami, zanim wyruszysz na (oby niezbyt) śmiertelnie niebezpieczne misje. Oczywiście nie tak straszliwie groźne dla ciebie i twoich sojuszników! Oprócz tego możesz zebrać wiele monet, za które między misjami możesz zakupić pomocne ulepszenia.

Jak grać w Zombie Killer?

Dołącz do grupy zdesperowanych ludzi, próbujących przeżyć, w tej emocjonującej grze online. Czy pomożesz im w rozwiązaniu ogromnego problemu z nieumarłymi, z jakim boryka się to miasto? Sprawy trochę wymknęły się spod kontroli!

Sterowanie

  • Używaj STRZAŁEK, aby poruszać się postacią.
  • Naciśnij SPACJĘ, by wykonać atak.
  • F – strzał.
  • Q – zmiana broni.
  • G – rzut granatem.

Podobne gry

Jeśli przepadasz za pełnymi intensywnej akcji zabijankami, wypróbuj te tytuły. Szybsze bicie serca i ciarki po plecach gwarantowane w każdym z nich!

  1. Hungry Hal
  2. Physics Zombie Shooter
  3. Bullet League: Robogeddon
  4. Murder

Kto stworzył grę Zombie Killer?

Zombie Killer to tytuł studia Inlogic Software.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!