Gry o zabijaniu

 • Starcie w metrze 3D
  Graj
  Starcie w metrze 3D
  Zagrano 431898 razy

  W tej zwariowanej zabawnej strzelance kule latają we wszystkich kierunkach! Uzbrój się po zęby i likwiduj wrogów razem ze swoją ekipą!

 • Jeff the Killer
  Graj
  Jeff the Killer
  Zagrano 15516 razy

  Budzisz się w samym środku nocy na dźwięk dziwnego hałasu wydobywającego się z piwnicy. Może to Twój umysł płata Ci figle albo obłąkany zabójca zaatakuje Cię za chwilę? Chwyć za broń i przygotuj się na walkę na śmierć i życie w tej przerażającej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby.

 • Tyranozaur w Rio
  Graj
  Tyranozaur w Rio
  Zagrano 54936 razy

  Ten tyranozaur jest gotowy na demolkę w Rio! Nie ma nastroju, by iść na plażę, a raczej wolałby spędzić swój urlop pożerając robotników budowlanych niż próbując lokalnych specjałów kulinarnych! Dołącz do tego bezlitosnego dinozaura, jak przedziera się przez popularne nadmorskie miasto i sieje w nim spustoszenie w tej niesamowitej grze akcji.

 • Gangi Miami: Symulator 3D
  Graj
  Gangi Miami: Symulator 3D
  Zagrano 105728 razy

  Horda bezwzględnych bandziorów próbuje przejąć Miami! Los miasta leży teraz w rękach tego odważnego gliny. Musi on położyć kres ich złowieszczym planom w tej pełnej akcji strzelance 3D. Zniszcz ich wszystkich, jeden po drugim, używając każdej dostępnej broni – od pistoletu po odjazdowy czołg!

 • Kodeks snajpera
  Graj
  Kodeks snajpera
  Zagrano 35534 razy

  Masz tylko jedną noc, by wypełnić serię śmiercionośnych misji. Zlikwiduj swoje cele, jeden po drugim, w tej emocjonującej grze w strzelanie.

 • Puppet Killer
  Graj
  Puppet Killer
  Zagrano 41117 razy

  Czy tę kukiełkę można zabić? Czas się przekonać w tej całkiem zwariowanej grze akcji. Rzucaj w nią sztyletami, dostając w zamian monety, za które możesz kupić bardziej potężną broń. Może karabin maszynowy okaże się przydatny, a może trzeba będzie kupić czołg, żeby w końcu załatwić temat!

 • Mexico Rex
  Graj
  Mexico Rex
  Zagrano 124064 razy

  Potęzny T-Rex jest na wolności i co gorsza, ma na sobie kartaczownicę Gatlinga, przez co jest jeszcze bardziej niebezpieczny! Stąpaj dookoła, pożeraj żołnierzy i niszcz pojazdy swoją bronią w tej śmiesznej grze zręcznościowej!

 • Pixel Gun Apocalypse 3
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 3
  Zagrano 2541367 razy

  Ta wieloosobowa gra jest przesycona akcją. Stań w szranki w przeciwnikami z całego świata podczas walki o potężną broń i wyeliminuj ich — jeden po drugim!

 • Mr. Bullet
  Graj
  Mr. Bullet
  Zagrano 47426 razy

  Cel tej gry akcji w stylu retro jest bardzo prosty. Twoim jedynym zadaniem jest zlikwidowanie wszystkich bandytów, tak by nie zabrakło ci amunicji! Dołącz do nieustraszonego bohatera – Mr. Bullet, który podjął się wyzwania, by zabić wszystkich swoich wrogów.

 • Army Force Strike
  Graj
  Army Force Strike
  Zagrano 234191 razy

  Przygotuj się na najlepszą grę wielosobową, jaką możesz sobie wyobrazić! Zagraj w pierwszoosobową strzelankę Army Force Strike, aby zabijać i unieszkodliwiać wrogów wszelkiego kalibru. Więcej bezpłatnych gier online na www.Supergames.io

 • L.A. Rex
  Graj
  L.A. Rex
  Zagrano 188883 razy

  To Twoja pierwsza podróż do LA, więc wypoczywaj jak przystało na turystę: plażuj, zwiedzaj... i zjadaj ludzi!

 • Morderstwo
  Graj
  Morderstwo
  Zagrano 551527 razy

  Ktoś powinien się zająć tym starym, podłym królem. Czy podejmiesz się tego zadania?

 • Whack Your Soulmate
  Graj
  Whack Your Soulmate
  Zagrano 187796 razy

  Kliknij każdy przedmiot i zobacz, jak zostanie użyty, a zakończysz w ten sposób problemy pary, będącej ze sobą na wojennej ścieżce. Zagraj w grę: Whack Your Soulmate!

 • Symulator dinozaurów 2
  Graj
  Symulator dinozaurów 2
  Zagrano 38677 razy

  Te ponure dinozaury mają już dość ludzi. Pomóż im zemścić się na nich w tej zupełnie prehistorycznej grze akcji. Dołącz do tyranozaurów, a stegozaury niech zdepczą wrogów na swej drodze. Ci niszczyciele nie ustaną, zanim nie zniszczą jak najwięcej rzeczy!

 • Clear Vision 4
  Graj
  Clear Vision 4
  Zagrano 61078 razy

  Jake właśnie obudził się w szpitalnej sali. Jak szybko zdoła wrócić do akcji?

 • Springtrap's Rampage
  Graj
  Springtrap's Rampage
  Zagrano 42645 razy

  Robot Springtrap jest wściekły! Ma dość siedzenia w sklepie z grami i pragnie totalnej destrukcji. Jak daleko dotrze? Czy dzięki odpowiedniej broni pokona wrogów i uwolni upiora Freddy'ego? Niech Faz będzie z tobą!

 • Pojedynek rakiet 3D
  Graj
  Pojedynek rakiet 3D
  Zagrano 4567 razy

  Czy drużyna czerwonych zwycięży w kolejnej walce, w tej ekscytującej strzelance 3D? A może drużyna niebieskich wyjdzie z niej zwycięsko? To zależy tylko od tego, czy potrafisz pokonać swoich przeciwników setką odjazdowych karabinów maszynowych i wyrzutni rakiet!

 • D.E.A.D.
  Graj
  D.E.A.D.
  Zagrano 3056 razy

  Pewnie nie dasz rady wyjść w jednym kwałku z tej potyczki. Nie oznacza to jednak, że nie możesz wcześniej porozwalać setki zombie! Ostrożnie dobieraj zaopatrzenie i broń w tej kabinie, zanim spróbujesz stąd zwiać, w tej intensywnej grze akcji.

 • Apokalipsa zombie
  Graj
  Apokalipsa zombie
  Zagrano 3646 razy

  Nadszedł czas apokalipsy – populacja smakoszy mózgów niebezpiecznie się zwiększyła. Musisz się uratować!

 • Oddziały Specjalne
  Graj
  Oddziały Specjalne
  Zagrano 60719 razy

  Powstrzymaj wroga dzięki swoim nadzwyczajnym snajperskim umiejętnościom!

 • Raze 3
  Graj
  Raze 3
  Zagrano 90930 razy

  Ładuj broń. Czas się uzbroić i ruszyć do walki z kosmitami, robotami i innymi wrogami!

 • Sniper Assassin 3
  Graj
  Sniper Assassin 3
  Zagrano 13308 razy

  Najbardziej niebezpieczny na świecie ludzik powraca do akcji, tym razem w pościgu za zabójcą swojej żony.

 • Działania wojenne: Atena
  Graj
  Działania wojenne: Atena
  Zagrano 16611 razy

  Za chwilę rozegra się kolejny pojedynek. Czy zdołasz przeżyć w tej epickiej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Sprawdź dobrze swoją broń, zanim rzucisz się w wir walki.

 • Miasto mafiozów – Strzelaj, by zabić
  Graj
  Miasto mafiozów – Strzelaj, by zabić
  Zagrano 7404 razy

  Mafia trzyma to miasto w garści... ale już niedługo! Czy potrafisz przejąć kontrolę nad ulicami w tej trójwymiarowej grze akcji? Masz do wyboru mnóstwo niesamowitych rodzajów broni, aby rozwalić wszystkich bezwzględnych gangsterów podczas 30 różnych misji.

 • Siódme niebo włóczęgi
  Graj
  Siódme niebo włóczęgi
  Zagrano 16692 razy

  Ten obieżyświat nawet po pokonaniu Szatana nie może sobie pozwolić na chwilę odpoczynku w niebie. Po raz kolejny musisz zmierzyć się z natrętnymi aniołami w grze Siódme niebo włóczęgi!

 • Hobo 4: Wojna totalna
  Graj
  Hobo 4: Wojna totalna
  Zagrano 32484 razy

  W tej brutalnej grze walki trwa totalna wojna. Walcz z wrogami, torując sobie drogę przez miasto.

 • Sierra 7
  Graj
  Sierra 7
  Zagrano 34567 razy

  Broń gotowa, instrukcje są, więc czas rozpocząć misję i pokonać wroga. Tylko my możemy utrzymać spokój w kraju; jeśli to konieczne, nawet siłą! Sierra 7 to najwspanialsza strzelanka internetowa, w której świat gry oglądany jest oczami jej bohatera.

 • Dead Samurai
  Graj
  Dead Samurai
  Zagrano 46932 razy

  Czy zostaniesz mistrzem katany i innych śmiercionośnych broni w tej totalnie odjazdowej grze walki? Gra Dead Samurai sprawdzi twoje umiejętności w pojedynkach z najlepszymi wojownikami z całego świata!

 • The Sniper 2
  Graj
  The Sniper 2
  Zagrano 54227 razy

 • Kara dla Czarnego Luda
  Graj
  Kara dla Czarnego Luda
  Zagrano 99532 razy

  Ci złoczyńcy spod ciemnej gwiazdy zasługują na najgorszą karę. W zabawnej grze przeglądarkowej Kara dla Czarnego Luda to ty decydujesz, jak zapłacą za swoje grzeszki!

 • The Torture Game 2
  Graj
  The Torture Game 2
  Zagrano 31245 razy

  Got some time to kill? You can torture this guy with a vat full of acid in this blood-soaked action game. Do it slowly or get it over quickly if you’d prefer.

 • Astrocreep
  Graj
  Astrocreep
  Zagrano 15301 razy

  Ten ambitny ufoludek wkradł się na stację kosmiczną, wypełnioną głupawymi astronautami. Czy pomożesz mu zmutować do formy ludzkiej i przejąć kontrolę nad stacją w tej międzygwiezdnej grze typu „wskaż i kliknij”?

 • Eksplozja na Moście
  Graj
  Eksplozja na Moście
  Zagrano 118687 razy

  Zlikwiduj ich, kiedy wejdą na most!

 • Whack your Ex
  Graj
  Whack your Ex
  Zagrano 55709 razy

 • Rebelianci
  Graj
  Rebelianci
  Zagrano 11426 razy

  W tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby rozegra się pełno akcji i szaleństwa. Zmierz się z najokrutniejszymi rebeliantami, walcząc o gotówkę i szukając wspaniałej broni.

 • Zazuki
  Graj
  Zazuki
  Zagrano 206469 razy

  Zazuki to prosta gra-bijatyka, w której dwóch graczy walczy na miecze. Posiekaj swojego przeciwnika na plasterki, zanim on rozetnie cię na pół!

Bang! Bang!

Są ludzie, którzy nie skrzywdziliby nawet muchy (co lepsze – nawet komara). W większości z nas jednak drzemie i od czasu do czasu wygląda na powierzchnię mały „agresor”. Na szczęście mamy go pod kontrolą i umiemy się opanować nawet wówczas, gdy naprawdę puszczają nam nerwy – w przeciwieństwie do bohaterów zakręconej komedii Damiána Szifróna, „Dzikie historie”, która nie tak dawno trafiła na ekrany kin. Reżyser puszcza wodze fantazji i znakomicie demaskuje ułomności ludzkiej natury. Pokazuje, że cierpliwość ma swoje granice i każdemu zdarzy się w końcu wybuchnąć. Mimo to dobrze by było, żeby tego typu zapędy trzymać na wodzy i umieć się opanować – tak, aby nie skończyć jak bohaterowie tej absurdalnej czarnej komedii. Dlatego lepiej daj upust emocjom, grając w gry, które przygotowaliśmy w naszym zestawieniu o zabijaniu. Dzięki nim możesz się „wyżyć” w kontrolowany sposób – przed ekranem własnego komputera.

To prawda, część z nich jest dość makabryczna. Ale są też pozycje zdecydowanie prześmiewcze. Do tych zaliczymy z pewnością Five Minutes to Kill, w której musisz pomóc głównemu bohaterowi zabić się w ciągu – uwaga – zaledwie pięciu minut! Możesz w tym celu wykorzystać zszywacze i podobne materiały biurowe, ale też piły łańcuchowe i inne tego typu, nieco bardziej niebezpieczne sprzęty. Gdy praca staje się nie do zniesienia, odpal właśnie tę propozycję!

Kolejną zabawną gierką jest Kill H1N1. Tym razem nie musisz wyżywać się ani na sobie, ani na innych, tylko na zarazkach! Spróbuj zwalczyć groźnego wirusa, którego złapała Twoja szkolna dziewczyna. To w zasadzie typowa gra zręcznościowa z dobrze zarysowaną i poprowadzoną historią i całkiem niezłą grafiką.

Oczywiście mamy też typowe strzelanki-zabijanki, są nimi m.in. Bracia akcji, Snajperska strzelanka 2 czy potraktowana z nieco większym przymrużeniem oka Tough Love. W tej ostatniej Twoim zadaniem jest unicestwić wszystkie urocze, słodziutkie stworzonka. Pamiętasz serial „Happy Tree Friends”? To właśnie te klimaty! W końcu o to właśnie chodzi w grach o zabijaniu – nie można traktować ich tak całkiem serio!