Gry Muzycznych

 • Piano online
  Graj
  Piano online
  Zagrano 3392 razy

  W tej grze muzycznej możesz zagrać dowolny utwór – od symfonii Beethovena po dziecięce piosenki. Potrafisz utrzymać tempo, próbując naciskać klawisze w odpowiednim momencie?

 • Magiczne klawisze pianina
  Graj
  Magiczne klawisze pianina
  Zagrano 246551 razy

  Czy potrafisz nadążyć za tymi klawiszami? Naprawdę musisz działać szybko w tej przyspieszonej grze muzycznej. Jeśli pominiesz chociaż jeden ruch, skończy się to tragicznie!

 • Virtual Piano
  Graj
  Virtual Piano
  Zagrano 122941 razy

  Teraz na tym fajnym wirtualnym instrumencie muzycznym możesz ćwiczyć swoje umiejętności gry na pianinie. Zmień oktawy i inne ustawienia, zanim zagrasz swoje ulubione melodie. Wybierając różne efekty dźwiękowe, możesz nawet zmienić rodzaj pianina.

 • Virtual Keyboard
  Graj
  Virtual Keyboard
  Zagrano 229981 razy

  Wybierz swój instrument i spróbuj powtórzyć wybraną melodię.

 • Pianino na wiele osób
  Graj
  Pianino na wiele osób
  Zagrano 36031 razy

  W tej wyjątkowej grze online masz możliwość zaprezentować swoje muzyczne zdolności innym muzykom i graczom na całym świecie. Zagraj razem z nimi piosenkę na interaktywnym pianinie albo po prostu przyłącz się do wspólnego jam session.

 • Księżniczki: Największe przeboje lata
  Graj
  Księżniczki: Największe przeboje lata
  Zagrano 15609 razy

  W tej grze online dla dziewczyn dwie księżniczki wspominają wspaniałe rzeczy, jakie przeżyły tego lata. Czy pomożesz im dobrać wspaniałe stroje, a potem wybrać ulubioną piosenkę lata, wykonać zdjęcie portretowe i udekorować je naklejkami?

 • Siostry DJ-ki
  Graj
  Siostry DJ-ki
  Zagrano 14002 razy

  Te siostry DJ-ki dziś wieczorem urządzają wielką imprezę. Możesz pomóc im wybrać czadowe stroje, zanim wyjdą na scenę? Trzeba im tez pokazać, jak zmiksować pierwsze utwory, w tej fantastycznej grze online dla dziewczyn.

 • Księżniczka na Festiwalu Coachella
  Graj
  Księżniczka na Festiwalu Coachella
  Zagrano 15170 razy

  Najlepszy festiwal muzyczny roku w Ameryce tuż, tuż i ta księżniczka chce być gotowa. Pomóż jej w stworzeniu niesamowitego stylu na festiwal Coachella na podstawie jej ulubionej piosenki w tej grze w przebieranie dla dziewcząt.

 • American Girl: Tenney
  Graj
  American Girl: Tenney
  Zagrano 44751 razy

  Firma Mattel wraca z absolutną sensacją w postaci najnowszej lalki z serii Amerykańska dziewczyna: Tenney! Tenney pragnie tworzyć muzykę prosto z serca i potrzebuje Twojej pomocy! Pomóż jej zagrać odpowiednie akordy, aby podbić serca publiczności na całym świecie!

 • Piano Tiles
  Graj
  Piano Tiles
  Zagrano 181616 razy

  desc

 • Drum Session
  Graj
  Drum Session
  Zagrano 25016 razy

  Klikaj na talerze, lub użyj klawiszy numerycznych, aby zagrać na perkusji.

 • The Piano
  Graj
  The Piano
  Zagrano 41171 razy

  Stwórz prawdziwe muzyczne arcydzieło na tym wirtualnym fortepianie.

 • Idealne pianino
  Graj
  Idealne pianino
  Zagrano 16415 razy

  Czy potrafisz odtworzyć wszystkie tonacje w tej logicznej grze muzycznej? Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby zagrać piosenkę nutka po nutce?

 • Virtual Drums
  Graj
  Virtual Drums
  Zagrano 33201 razy

  Zagraj na perkusji jak prawdziwy muzyk!

 • Utwórz Scenkę: Trasa Koncertowa
  Graj
  Utwórz Scenkę: Trasa Koncertowa
  Zagrano 76675 razy

  Utwórz scenkę z tym zespołem w roli głównej i rozruszaj ich trasę koncertową!

 • Która piosenka do ciebie pasuje?
  Graj
  Która piosenka do ciebie pasuje?
  Zagrano 2209 razy

  Zrób sobie przerwę od gier akcji i wybierz coś bardziej relaksującego. Przekonaj się, która piosenka do ciebie pasuje – wynik może cię zaskoczyć!

 • Spadająca Kula
  Graj
  Spadająca Kula
  Zagrano 49371 razy

  Rozkołysz łańcuch i potraktuj zombie kulą, aż pójdą precz!

 • Rock Hero
  Graj
  Rock Hero
  Zagrano 5377 razy

  Czy uda Ci się trzymać rytm i zostać legendą rocka w tej bardzo szybkiej grze muzycznej? Naciskaj przyciski we właściwej kolejności, szalejąc przy dźwiękach fantastycznych utworów.

 • Guitar Playing
  Graj
  Guitar Playing
  Zagrano 32776 razy

  Poćwicz granie na gitarze!

 • Christmas Magic Piano Tiles
  Graj
  Christmas Magic Piano Tiles
  Zagrano 7499 razy

  Can you carry a tune in this challenging music game that’s great for the Christmas season? Try to keep up with all of the colorful chords as they slide down the screen. If you miss a single note though, it’ll be game over!

 • Muzyka nocy
  Graj
  Muzyka nocy
  Zagrano 13519 razy

  Frank to słynny muzyk i zaraz zagra swój nowy album na wyprzedanym koncercie. Nie trzeba dodawać, że jest strasznie zdenerwowany. Czy możesz pomoc mu dopilnować, że wszystko pójdzie po jego myśli, zanim wejdzie na scenę, w tej grze w ukryte przedmioty?

 • Repeat the Melody
  Graj
  Repeat the Melody
  Zagrano 21192 razy

  Posłuchaj melodii i spróbuj ją powtórzyć, naciskając odpowiednie klawisze.

 • Mikser DJ-a Sonika
  Graj
  Mikser DJ-a Sonika
  Zagrano 21624 razy

  Marzyło ci się kiedyś, aby być najlepszym DJ-em na świecie? W tej najnowszej grze ucz się od najlepszych, czyli DJ-a Sonika! W mgnieniu oka zostaniesz mistrzem!

 • Princess Juliet: Piano Lesson
  Graj
  Princess Juliet: Piano Lesson
  Zagrano 17012 razy
 • Muzyczny Simon
  Graj
  Muzyczny Simon
  Zagrano 8799 razy

  Jak szybko uda Ci się opanować tę internetową wersję klasycznej gry w zapamiętywanie, Simon? Obejrzyj sekwencje migających przycisków i spróbuj naciskać je we właściwej kolejności, zanim czas dobiegnie końca.

 • Sue Videoclip Director
  Graj
  Sue Videoclip Director
  Zagrano 21287 razy

  Ubierz Sue i zobacz ją w teledysku!

 • Princesses: K-Pop Fans
  Graj
  Princesses: K-Pop Fans
  Zagrano 2018 razy

  K-pop to obecnie jeden z najmodniejszych gatunków muzyki! Dlatego cztery księżniczki cały czas słuchają swoich ulubionych grup. Jedna z nich przyjechała właśnie z trasą do ich królestwa prosto z Korei, a księżniczki mają bilety na ich pierwszy koncert. Możesz pomóc księżniczkom wybrać fantastyczne ciuszki na niezapomnianą noc w tej grze w ubieranki online?

 • Pluszakowe Pianino
  Graj
  Pluszakowe Pianino
  Zagrano 41953 razy

  Lekcje pianina u pluszowych słoni? Super!

 • Urocza szkoła muzyczna
  Graj
  Urocza szkoła muzyczna
  Zagrano 1265 razy

  Traf we właściwe nuty, a może kiedyś zostaniesz śpiewającą supergwiazdą!

 • Linia muzyczna V1
  Graj
  Linia muzyczna V1
  Zagrano 10185 razy

  Czy dasz rade powstrzymać tę majestatyczną symfonię przed kompletnym fiaskiem? W tej trudnej grze akcji musisz utrzymać kropkę na kursie i zbierać diamenty, gdy gra piosenka. Melodia urwie się na torze, gdy ominiesz chociaż jeden skręt.

 • Virtual DJ
  Graj
  Virtual DJ
  Zagrano 1070 razy

  Marzysz, by zostać DJ-em w wirtualnej rzeczywistości? Twórz własne bity w wirtualnym studiu i kreatorze bitów techno! Komponuj własne remiksy i użyj narzędzi do tworzenia bitów, np. wirtualnego gramofonu i konsoli z 8-ścieżkowymi loopami. Zapowiada się doskonała zabawa!

 • Singing Horses
  Graj
  Singing Horses
  Zagrano 22768 razy

  Kliknij na konie i posłuchaj jak śpiewają.

 • Designer Trends 3D
  Graj
  Designer Trends 3D
  Zagrano 14949 razy

  Przenieś swoją miłość do ubieranek w inny wymiar! Ubieraj trójwymiarowe modelki, które spacerują i tańczą!

 • Choir Singing and Decorating
  Graj
  Choir Singing and Decorating
  Zagrano 18358 razy

  Ustaw chórzystów właściwie i udekoruj salę, jak tylko chcesz.

 • Ulines
  Graj
  Ulines
  Zagrano 1553661 razy

  Przesuwaj kulki, aby otrzymać linię 5 kulek jednego koloru.

 • Magic Tiles 3
  Graj
  Magic Tiles 3
  Zagrano 30903 razy

  Czy nadążysz za bitem i utrzymasz rytm, grając w tę wymagającą grę internetową? Postaraj się i dotrzymaj kroku magicznym kafelkom.

Muzyka dobra na wszystko

Od jakiegoś czasu przeżywamy prawdziwy wysyp programów w stylu talent show. W telewizyjnych ramówkach jak grzyby po deszczu mnożą się X Factory, Mam talenty i im podobne. Są konkursy taneczne w stylu You Can Dance lub Tańca z gwiazdami, muzyczne, takie jak The Voice of Poland, Idol czy Bitwa na głosy, ale też te z zupełnie innej beczki, np. Top Model czy Stand up. Zabij mnie śmiechem.

Z reguły najbardziej popularne okazują się programy muzyczne. Świadczy o tym ich stale rosnąca liczba oraz fakt, że w bardziej ogólnych, telewizyjnych zmaganiach, jak np. w Mam talent!, to często śpiewacy i muzycy zajmują miejsca w czołówkach.

Jeśli Ty też lubisz muzyczne konkursy, masz ciągle włączone radio, a w telewizorze ustawiony jakiś kanał z muzyką (nieważne, czy jest to MTV, czy Mezzo), spodoba Ci się nasze zestawienie internetowych, bezpłatnych gier muzycznych! Dla wszystkich melomanów i melomanek przygotowaliśmy pozycje skupione wokół tematu tańca, koncertów, akademii muzycznych i klubów karaoke. Mamy coś dla miłośników muzyki klasycznej i rozrywkowej, utworów instrumentalnych i śpiewanych, instrumentów strunowych, klawiszowych i dętych. Jednym słowem – dla każdego coś miłego! A jako że muzyka łagodzi obyczaje, warto zaglądać tu często.

Znajdziesz u nas wiele pozycji z pogranicza nauki i zabawy. Wśród nich np. Music Match, w której Twoim zadaniem jest dopasować klawisze do zagranych nut. Gra ma trzy tryby, możesz więc uczyć się nut, odpowiadających im klawiszy fortepianu lub i tego, i tego. Do nauki zachęca sympatyczna myszka pojawiająca się na dole ekranu, która, jeśli coś pójdzie nie tak, potrafi przybrać znacznie bardziej surowy wyraz pyszczka i odpowiednio Cię zmotywować. 

Nieco innymi, tym razem czysto rozrywkowymi pozycjami, są Drum Session, Virtual Drums i Drummer Game, w których klikając w bębny, poczujesz się jak rasowy perkusista. To świetna namiastka prawdziwego „bębnienia”, wiele się jednak nie nauczysz, więc przyda Ci się jakaś wiedza wyjściowa. Z kolei dla wszystkich, którzy idą z duchem czasu i preferują współczesne gatunki muzyczne i elektronikę, mamy tytuły Master Mixer i DJ Scratch Simulator – świetne symulatory, w których naprawdę możesz się wyżyć, wydobywając na światło dzienne wszystkie swoje ukryte, muzyczne talenty.

Mamy też coś dla maluchów – młodych adeptów sztuki muzycznej i tańca. W Repeat the Melody i Pluszakowym pianinie zadanie jest proste: dzieciaki muszą powtarzać wygrywane melodie. W Dance Dunk-off ich zadaniem jest dopasowanie ruchów postaci do wyświetlanych ikonek, a w The Voice Show (to jedyny talent show, w którym biorą udział najprawdziwsze bajkowe postaci: Elsa, Arielka i Pocahontas) ubranie, uczesanie i wybranie dodatków dla piosenkarki, a następnie klikanie w wylatujące z dołu serduszka – w ten sposób możesz zebrać od jury potrzebne do wygranej lajki. 

Na koniec, absolutnie wszystkim, polecamy uroczą grę Singing Horses. Po prostu klikasz na konie i słuchasz, jak śpiewają – niby nic szczególnego, a ile radości! Pamiętaj, by podzielić się nią ze znajomymi!