Gry spa

 • Wróżka: Flirt w saunie
  Graj
  Wróżka: Flirt w saunie
  Zagrano 18061 razy

  Czy ta wróżka znajdzie swoją miłość w ulubionej saunie? Pomóż jej wyszykować się na relaksujące popołudnie, w którym nie zabraknie odrobiny romansu, w tym magicznym symulatorze online.

 • Baby Hazel: Spa Treatment
  Graj
  Baby Hazel: Spa Treatment
  Zagrano 53687 razy

  Hania chce poddać się gruntownej przemianie przed imprezą urodzinową swojej przyjaciółki. Czas na kurację w spa!

 • Biedronka w saunie
  Graj
  Biedronka w saunie
  Zagrano 92258 razy

  Ta superbohaterka i jej najlepsza przyjaciółka spędzają relaksujące popołudnie w kompleksie spa. Pomóż im odpocząć od ciągłej walki z przestępcami w tej grze dla dziewczyn. Dziewczyny chciałyby skorzystać z zabiegu kosmetycznego, zanim udadzą się do sauny.

 • Beauty Resort
  Graj
  Beauty Resort
  Zagrano 84140 razy

  Pomóż Magdzie poprowadzić jej własny kurort SPA. Zamień mały salon na luksusowy kurort w górach!

 • Królowa Lodu: Stylizacja paznokci
  Graj
  Królowa Lodu: Stylizacja paznokci
  Zagrano 42533 razy

  Masz chwilę, aby pomóc Królowej Lodu zrobić idealny manikiur? Wybierz niesamowite kolory, wzory i naklejki na jej paznokcie u rąk, zanim wykonasz szybki pedikiur.

 • Beauty Resort 2
  Graj
  Beauty Resort 2
  Zagrano 60770 razy

  Kurort piękności otwiera swoje filie za granicą: pomóż Magdzie rozpieszczać klientów z całego świata!

 • Sleepy Beauty: Heal and Spa
  Graj
  Sleepy Beauty: Heal and Spa
  Zagrano 4479 razy

  Księżniczka przebudziła się po bardzo długim śnie i teraz musi się odświeżyć. Czy zechcesz jej w tym pomóc w grze Sleepy Beauty: Heal and Spa

  Przeprowadzaj zabiegi spa i doprowadź księżniczkę do ładu w tej grze o księżniczkach. Czy uczeszesz ją, zacerujesz jej sukienkę i pomożesz jej przy innych czynnościach? Na domiar złego w jej sukienkę zaplątały się stare liście! 

  Blondie: Relaxing at the Spa oraz Pixie: Sauna Flirting to dwie kolejne rewelacyjne gry o metamorfozach do wypróbowania!

  Sterowanie 

  • Używaj KURSORA, aby pomóc księżniczce. 
  • Wybieraj przedmioty LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY. 

   

   

 • Latynoska księżniczka w spa
  Graj
  Latynoska księżniczka w spa
  Zagrano 4492 razy

  Włosy tej księżniczki nie wyglądają dziś za dobrze. Na twarzy wyskoczyły jej też okropne krostki. Dołącz do niej w tym luksusowym nadmorskim spa, aby przeprowadzić jej metamorfozę w tej grze online dla dziewczynek.

 • Salon urody
  Graj
  Salon urody
  Zagrano 7910 razy

  Tego popołudnia w tym luksusowym salonie robi się tłoczno. Czy myślisz, że możesz pomóc? Możesz zacząć od zrobienia swojej pierwszej klientce relaksacyjnego zabiegu w tej internetowej grze symulacyjnej.

 • Bombay Taxi 2
  Graj
  Bombay Taxi 2
  Zagrano 8075 razy

  Zaparkuj taksówkę w wyznaczonym miejscu nie dotykając przy tym inych samochodów.

 • Raiden X
  Graj
  Raiden X
  Zagrano 3063 razy

  Steruj swoim bombowcem i likwiduj wrogów!

 • Space Flight
  Graj
  Space Flight
  Zagrano 387 razy

  Sterujesz statkiem, do którego musisz porwać wszystkie kolorowe stworki!

 • Wigginaut
  Graj
  Wigginaut
  Zagrano 21 razy

  Pomóż tym dwóm Wigginautom zebrać wszystkie gwiazdy w kosmosie i omijać asteroidy.

 • Błyszczący dżin: Prawdziwa sauna
  Graj
  Błyszczący dżin: Prawdziwa sauna
  Zagrano 7989 razy

  Nawet dżiny czasem potrzebują się zrelaksować. Dołącz do tej pary, gdy przechodzą odmładzające kuracje w ulubionej saunie w tej grze online dla dziewczyn.

 • Wakacyjne spa
  Graj
  Wakacyjne spa
  Zagrano 2248 razy

  Ta dziewczyna szuka idealnego wakacyjnego stylu. Przyłącz się do niej, gdy nakłada różne makijaże i układa fryzury. Pomożesz jej wyglądać jak z żurnala, zanim uda się na bożonarodzeniową imprezę, w tej grze dla dziewczyn?

 • Księżniczka w spa
  Graj
  Księżniczka w spa
  Zagrano 1062 razy

  Ta księżniczka otwiera swój pierwszy salon spa. Pomożesz jej dopiąć wszystko na ostatni guzik przed otwarciem? Księżniczka będzie potrzebować pomocy z dekoracjami, świeczkami i innymi rzeczami w tej grze online.

 • Mama w salonie piękności
  Graj
  Mama w salonie piękności
  Zagrano 2194 razy

  Ta zestresowana mama spędza miły czas na zabiegach pielęgnacyjnych w tej grze online w metamorfozy. Pomożesz jej wykonać manicure i inne zabiegi?

 • Azul Baronis
  Graj
  Azul Baronis
  Zagrano 5367 razy

  Pilotuj swój statek kosmiczny, obserwuj radar i zniszcz siły wroga!

 • Tata w spa
  Graj
  Tata w spa
  Zagrano 9606 razy

  Nawet tata może miło spędzić czas w spa. Córka ufundowała swojemu tacie luksusowe popołudnie w jej ulubionym centrum odnowy. Pomożesz mu zrelaksować się i wypróbować odmładzające maseczki do twarzy i inne zabiegi w tej grze online?

 • Salon kucyków
  Graj
  Salon kucyków
  Zagrano 5588 razy

  Nawet kucyki chcą świetnie wyglądać! Możesz pomóc tym modnym konikom przejść kompletną metamorfozę w tym fantastycznym salonie dla zwierząt w grze online? Możesz je wykąpać, uczesać ich sierść nie tylko!

 • Hedgehog Launch
  Graj
  Hedgehog Launch
  Zagrano 591 razy

  Jak prędko uda ci się wystrzelić jeża w przestrzeń kosmiczną?

 • Dark Orbit
  Graj
  Dark Orbit
  Zagrano 2021 razy

  Trójwymiarowa flota statków, spektakularne potyczki oraz porażające misje zaprowadzą cię na szczyt kariery!

 • Spa dla paznokci
  Graj
  Spa dla paznokci
  Zagrano 3014 razy

  Wszystkie ładne dziewczyny ozdabiają sobie paznokcie u najlepszych manicurzystek, więc może ty też nią zostaniesz? Zostań stylistką w spa dla paznokci i dopilnuj, aby każdy paznokietek małej dziewczynki stał się stylowy i modny. Przejdź przez każdy etap stylizacji paznokci, a następnie ozdób je, korzystając z licznych akcesoriów. Dziewczęce marzenia spełniają się dziś w spa dla paznokci!

 • Metamorfoza wiedźmy w księżniczkę
  Graj
  Metamorfoza wiedźmy w księżniczkę
  Zagrano 4152 razy

  Ta biedna wiedźma miała wypadek na miotle. Możesz pomóc jej zagoić rany i z okropnej postaci przemienić się w elegancką księżniczką, w tej grze w metamorfozę online? Trzeba dla niej znaleźć nowy, zaczarowany styl.

 • Hitz!
  Graj
  Hitz!
  Zagrano 12363 razy

  Wystrzel swoje kule w kosmos i zniszcz księżyc i gwiazdy.

 • Emma: Zabiegi na stopy
  Graj
  Emma: Zabiegi na stopy
  Zagrano 6620 razy

  Emma zraniła się dziś po południu podczas treningu w tenisa. Teraz siedzi w gabinecie lekarskim. Czy możesz opatrzyć jej rany i uzdrowić ją w tej uroczym medycznym symulatorze?

 • Whooly 2
  Graj
  Whooly 2
  Zagrano 141214 razy

  Foksio musi ocalić statek od pewnej zguby...

 • Space Bricks
  Graj
  Space Bricks
  Zagrano 1431 razy

  Zanóż się w to kolorowe kosmiczne dopasowywanie klocków!

 • Księżniczki: Salon metamorfoz
  Graj
  Księżniczki: Salon metamorfoz
  Zagrano 4375 razy

  Te księżniczki obsługują klientów jak królów! Możesz pomóc im w pracy w tym salonie w grze online? Mają straszny ruch, a każdy zasługuje na odmładzającą metamorfozę.

 • Nail Studio
  Graj
  Nail Studio
  Zagrano 1992 razy

  Podszlifuj swoje zdolności upiększające w Fabryce Spa!

 • Brain Spa - Visual Memo 2
  Graj
  Brain Spa - Visual Memo 2
  Zagrano 2174 razy

  Wykonaj szybko kilka obliczeń, aby podczas zakupów nie przekroczyć budżetu!

 • Księżniczki: Salon dla zwierząt
  Graj
  Księżniczki: Salon dla zwierząt
  Zagrano 31526 razy

  Księżniczka otworzyła magiczny salon piękności dla zwierząt. Pomożesz jej podczas pielęgnacji uroczych kucyków, piesków i innych zwierzątek w tej grze dla dziewczyn?

 • Księżniczka w salonie spa
  Graj
  Księżniczka w salonie spa
  Zagrano 208 razy

  Pomóż pięknej księżniczce pozbyć się niedoskonałości cery dzięki kompletnej przemianie w salonie spa z zabiegami godnymi królowej!

 • Salon Nails 2
  Graj
  Salon Nails 2
  Zagrano 39034 razy

  Wybierz kolory, kształt oraz dodatki i stwórz manicure idealny!

 • Spa dla przyszłej mamy
  Graj
  Spa dla przyszłej mamy
  Zagrano 72818 razy

  Czy pomożesz tej ślicznej przyszłej mamie zrelaksować się w spa? Włącz jej spokojną muzykę i poddaj specjalnym zabiegom, aby mogła spędzić w salonie spa naprawdę wspaniały dzień!

Piękna rozrywka

Każda dziewczyna wie, jaką udręką jest siedzieć z farbą na włosach i czekać, aż będzie można ją zmyć… Nasze Gry spa pomogą Ci odpędzić nudę podczas domowych zabiegów upiększających!

Na pewno z chęcią spędziłabyś dzień w spa, ale co powiesz na poprowadzenie własnego biznesu w tej branży? Sprawdź swoją smykałkę do interesów w Beauty Resort, zaczynając od małego salonu, żeby przekształcić go w luksusowy górski kurort. Musisz wykazać się dobrą organizacją i podzielnością uwagi, inaczej nad wszystkim nie zapanujesz! A gdy osiągniesz sukces, włącz Beauty Resort 2 i przekonaj się, czy dasz sobie radę na skalę globalną.

W Grach spa nie mogło zabraknąć księżniczek! Bohaterki filmów Disneya upodobały sobie Ice Queen Mountain Resort Spa, szczególnie Elsa uwielbia tam spędzać zdrowotne wakacje. Księżniczki to wymagające klientki – stań na wysokości zadania i zrób im solidną kurację odmładzającą. Albo zaprezentuj bohaterce „Pięknej i bestii” najnowsze osiągnięcia w dziedzinie poprawiania urody w Modern Belle Spa Day. W końcu nikt nie powiedział, że piękne nie może być jeszcze piękniejsze!

Dzieci to przyszłość narodu. Zadbaj o panią w ciąży w Spa dla przyszłej mamy, robiąc jej kojącą kąpiel przy relaksującej muzyce, a także masaż i makijaż. W zabiegach upiększających liczy się każdy szczegół – nie zapominaj o tym i podszlifuj swoje umiejętności manikiurzystki i pedikiurzystki w Nail Studio. Eleganckie paznokcie to podstawa!

W salonie piękności każdy ma prawo do relaksu. Jeśli zgadzasz się z tym stwierdzeniem, włącz Slacking Game: Spa Salon i wciel się w masażystkę, która w pracy najchętniej by uprzyjemniała czas samej sobie. Udawaj, że sumiennie się zajmujesz klientką, i oddawaj się różnym grom i zabawom. Nie daj się przyłapać!

Gry spa to nie tylko zabiegi cielesne – liczy się także higiena mózgu. Zrób masaż swoim szarym komórkom w Brain Spa – Picture Logic, próbując dostrzec prawidłowości w ułożeniu cukierków w pudełku. Uważaj na upływający czas! Z kolei w Brain Spa – Visual Memo 2 możesz poćwiczyć swoje zdolności matematyczne, wrzucając do koszyka produkty w odpowiednich cenach.

Gry spa to po prostu coś pięknego. Odpręż się i bądź ładniejsza z każdą minutą. Zasługujesz na to!