Gry spa

 • Wróżka: Flirt w saunie
  Graj
  Wróżka: Flirt w saunie
  Zagrano 14907 razy

  Czy ta wróżka znajdzie swoją miłość w ulubionej saunie? Pomóż jej wyszykować się na relaksujące popołudnie, w którym nie zabraknie odrobiny romansu, w tym magicznym symulatorze online.

 • Blondie: Relaks w spa
  Graj
  Blondie: Relaks w spa
  Zagrano 58951 razy

  To był stresujący tydzień dla Blondie, dlatego postanowiła wybrać się do ulubionego spa. Możesz pomóc jej zrelaksować się i zregenerować siły podczas masażu i szybkiej metamorfozy? Wybierz dla niej śliczne ubranie i wspaniały makijaż w tej grze online dla dziewczyn.

 • Baby Hazel: Spa Treatment
  Graj
  Baby Hazel: Spa Treatment
  Zagrano 50700 razy

  Hania chce poddać się gruntownej przemianie przed imprezą urodzinową swojej przyjaciółki. Czas na kurację w spa!

 • Salon spa na plaży
  Graj
  Salon spa na plaży
  Zagrano 13919 razy

  Ta fashionistka właśnie przyjechała do ekskluzywnego ośrodka nadmorskiego. Możesz pomóc jej zrelaksować się w luksusowym spa w tym symulatorze online? Chciałaby skorzystać z jacuzzi, zrobić sobie pedicure i nie tylko.

 • Beauty Resort
  Graj
  Beauty Resort
  Zagrano 81604 razy

  Pomóż Magdzie poprowadzić jej własny kurort SPA. Zamień mały salon na luksusowy kurort w górach!

 • Weekendowy wyjazd
  Graj
  Weekendowy wyjazd
  Zagrano 14017 razy

  Trzy przyjaciółki spędzają relaksujący weekend w mieście. Pomóż im wypocząć w spa i przygotuj im zabiegi pielęgnacyjne, zanim będą wybierać szałowe stroje, w których wybiorą się wieczorem na miasto w tej grze online dla dziewczyn.

 • Beauty Resort 2
  Graj
  Beauty Resort 2
  Zagrano 58197 razy

  Kurort piękności otwiera swoje filie za granicą: pomóż Magdzie rozpieszczać klientów z całego świata!

 • Księżniczki: Weekend pełen relaksu
  Graj
  Księżniczki: Weekend pełen relaksu
  Zagrano 15523 razy

  Nadszedł weekend i księżniczki marzą, by się zrelaksować i odświeżyć. Czy pomożesz zapewnić im cudowne parę dni regeneracji, z dala ob królewskich obowiązków, w tej grze online? Chciałyby odpocząć w ulubionym spa i spróbować szybkiej metamorfozy.

 • Space Flight
  Graj
  Space Flight
  Zagrano 387 razy

  Sterujesz statkiem, do którego musisz porwać wszystkie kolorowe stworki!

 • Mission to Venus
  Graj
  Mission to Venus
  Zagrano 18 razy

  Jak daleko zajdziesz w tej przestrzeni kosmicznej?

 • Beautiful Girl Spa
  Graj
  Beautiful Girl Spa
  Zagrano 3717 razy

  Nie ma lepszego uczucia niż popołudniowy relaks w spa. Grając w tę grę w zmianę wyglądu, pomóż tej ślicznotce skorzystać z odprężającej kąpieli i zabiegu na twarz.

 • The Space Zebra
  Graj
  The Space Zebra
  Zagrano 553 razy

  Pomóż Jamesowi Kosmicznej Zebrze zebrać całą Ciemną Materię i unikać asteroid.

 • Salon paznokci Natalie
  Graj
  Salon paznokci Natalie
  Zagrano 1794 razy

  W tym zaczarowanym salonie paznokci i spa można wybrać spośród wielu różnych stylów. Pomożesz Natalie wybrać lakier do paznokci, który powinna wypróbować w tej grze w metamorfozę? Przydałby się jej świetny manicure!

 • Spa dla paznokci Jessie
  Graj
  Spa dla paznokci Jessie
  Zagrano 3719 razy

  Dłonie i paznokcie Jessie domagają się troskliwej pielęgnacji. Czy pomożesz jej wykonać relaksujący manicure w ekskluzywnym salonie stylizacji paznokci w tej grze w metamorfozy? Musisz nawilżyć jej skórę, przyciąć paznokcie, a także wybrać fantastyczny kolor lakieru do paznokci.

 • Latynoska księżniczka w spa
  Graj
  Latynoska księżniczka w spa
  Zagrano 4474 razy

  Włosy tej księżniczki nie wyglądają dziś za dobrze. Na twarzy wyskoczyły jej też okropne krostki. Dołącz do niej w tym luksusowym nadmorskim spa, aby przeprowadzić jej metamorfozę w tej grze online dla dziewczynek.

 • Wakacyjne spa
  Graj
  Wakacyjne spa
  Zagrano 2226 razy

  Ta dziewczyna szuka idealnego wakacyjnego stylu. Przyłącz się do niej, gdy nakłada różne makijaże i układa fryzury. Pomożesz jej wyglądać jak z żurnala, zanim uda się na bożonarodzeniową imprezę, w tej grze dla dziewczyn?

 • Księżniczka w spa
  Graj
  Księżniczka w spa
  Zagrano 1017 razy

  Ta księżniczka otwiera swój pierwszy salon spa. Pomożesz jej dopiąć wszystko na ostatni guzik przed otwarciem? Księżniczka będzie potrzebować pomocy z dekoracjami, świeczkami i innymi rzeczami w tej grze online.

 • Slacking Game: Spa Salon
  Graj
  Slacking Game: Spa Salon
  Zagrano 3192 razy

  Spa służy do relaksu, prawda? Niestety Anna ma mnóstwo pracy przy upiększaniu swoich klientek. Pomóż jej znaleźć choć trochę wolnego czasu za pomocą świetnych minigier – tylko nie daj się przyłapać!

 • Mama w salonie piękności
  Graj
  Mama w salonie piękności
  Zagrano 2173 razy

  Ta zestresowana mama spędza miły czas na zabiegach pielęgnacyjnych w tej grze online w metamorfozy. Pomożesz jej wykonać manicure i inne zabiegi?

 • Wiosenne spa Crystal
  Graj
  Wiosenne spa Crystal
  Zagrano 3264 razy

  Wiosna to idealna pora na kurację w spa. Dołącz do Crystal, gdy relaksuje się i odmładza swoje ciało w ulubionym spa, w tej grze online. Na pewno przydałby się jej zabieg na twarz i świeża modna fryzura.

 • Błyszczący dżin: Prawdziwa sauna
  Graj
  Błyszczący dżin: Prawdziwa sauna
  Zagrano 7962 razy

  Nawet dżiny czasem potrzebują się zrelaksować. Dołącz do tej pary, gdy przechodzą odmładzające kuracje w ulubionej saunie w tej grze online dla dziewczyn.

 • Hedgehog Launch
  Graj
  Hedgehog Launch
  Zagrano 591 razy

  Jak prędko uda ci się wystrzelić jeża w przestrzeń kosmiczną?

 • Salon urody
  Graj
  Salon urody
  Zagrano 7854 razy

  Tego popołudnia w tym luksusowym salonie robi się tłoczno. Czy myślisz, że możesz pomóc? Możesz zacząć od zrobienia swojej pierwszej klientce relaksacyjnego zabiegu w tej internetowej grze symulacyjnej.

 • Azul Baronis
  Graj
  Azul Baronis
  Zagrano 5315 razy

  Pilotuj swój statek kosmiczny, obserwuj radar i zniszcz siły wroga!

 • Wróżka w spa
  Graj
  Wróżka w spa
  Zagrano 1646 razy

  Ta magiczna wróżka spędza relaksujące popołudnie w spa. Pomożesz zapewnić jej wspaniały odpoczynek i przygotować odświeżające zabiegi odnowy w tej grze dotyczącej pielęgnacji zdrowia i urody?

 • Salon piękności Jessie
  Graj
  Salon piękności Jessie
  Zagrano 3167 razy

  Wejdź do salonu piękności Jessie, gdzie na twoją pomoc czeka kolejna klientka. Czy pomożesz jej stworzyć całkiem nową stylizację w tej grze online w metamorfozy? Chciałaby wybrać śliczny makijaż i kilka wspaniałych akcesoriów.

 • Salon kucyków
  Graj
  Salon kucyków
  Zagrano 5512 razy

  Nawet kucyki chcą świetnie wyglądać! Możesz pomóc tym modnym konikom przejść kompletną metamorfozę w tym fantastycznym salonie dla zwierząt w grze online? Możesz je wykąpać, uczesać ich sierść nie tylko!

 • Królowa Lodu: Stylizacja paznokci
  Graj
  Królowa Lodu: Stylizacja paznokci
  Zagrano 42389 razy

  Masz chwilę, aby pomóc Królowej Lodu zrobić idealny manikiur? Wybierz niesamowite kolory, wzory i naklejki na jej paznokcie u rąk, zanim wykonasz szybki pedikiur.

 • Śpiąca księżniczka w spa
  Graj
  Śpiąca księżniczka w spa
  Zagrano 8856 razy

  Ta śpiąca księżniczka właśnie się przebudziła z bardzo długiej drzemki i wygląda koszmarnie! Zabierz ją do spa i pomóż jej dokonać szybkiej przemiany. Dzięki dobrym mydełkom, kremom pielęgnacyjnych, które dla niej wybierzesz, szybko stanie się piękna.

 • Princess BFF Beauty Salon
  Graj
  Princess BFF Beauty Salon
  Zagrano 2457 razy

  Te księżniczki wybierają się do eleganckiego salonu, aby przejść metamorfozę. Możesz pomóc im w tej grze online stworzyć wspaniały wygląd ze ślicznym makijażem, cudowną fryzurą i wiele więcej?

 • Nowoczesny salon paznokci
  Graj
  Nowoczesny salon paznokci
  Zagrano 12620 razy

  W tym salonie paznokci będzie kolejny pracowity dzień! Możesz pomóc kolejnemu klientowi w tej grze w metamorfozę online? Chce sobie zrobić naprawdę magiczny manicure!

 • Dark Orbit
  Graj
  Dark Orbit
  Zagrano 1995 razy

  Trójwymiarowa flota statków, spektakularne potyczki oraz porażające misje zaprowadzą cię na szczyt kariery!

 • Księżniczka Lodu: Różane spa
  Graj
  Księżniczka Lodu: Różane spa
  Zagrano 10038 razy

  Księżniczka Lodu spędza relaksujące popołudnie w luksusowym spa w górach. Czy możesz przygotować dla niej odmładzające kremy pielęgnacyjne w tej grze w magiczną metamorfozę? Dobrze sprawdź wszystkie składniki mikstury, zanim wszystko razem zmieszasz.

 • Hitz!
  Graj
  Hitz!
  Zagrano 12229 razy

  Wystrzel swoje kule w kosmos i zniszcz księżyc i gwiazdy.

 • Tata w spa
  Graj
  Tata w spa
  Zagrano 9494 razy

  Nawet tata może miło spędzić czas w spa. Córka ufundowała swojemu tacie luksusowe popołudnie w jej ulubionym centrum odnowy. Pomożesz mu zrelaksować się i wypróbować odmładzające maseczki do twarzy i inne zabiegi w tej grze online?

 • Wigginaut
  Graj
  Wigginaut
  Zagrano 21 razy

  Pomóż tym dwóm Wigginautom zebrać wszystkie gwiazdy w kosmosie i omijać asteroidy.

Piękna rozrywka

Każda dziewczyna wie, jaką udręką jest siedzieć z farbą na włosach i czekać, aż będzie można ją zmyć… Nasze Gry spa pomogą Ci odpędzić nudę podczas domowych zabiegów upiększających!

Na pewno z chęcią spędziłabyś dzień w spa, ale co powiesz na poprowadzenie własnego biznesu w tej branży? Sprawdź swoją smykałkę do interesów w Beauty Resort, zaczynając od małego salonu, żeby przekształcić go w luksusowy górski kurort. Musisz wykazać się dobrą organizacją i podzielnością uwagi, inaczej nad wszystkim nie zapanujesz! A gdy osiągniesz sukces, włącz Beauty Resort 2 i przekonaj się, czy dasz sobie radę na skalę globalną.

W Grach spa nie mogło zabraknąć księżniczek! Bohaterki filmów Disneya upodobały sobie Ice Queen Mountain Resort Spa, szczególnie Elsa uwielbia tam spędzać zdrowotne wakacje. Księżniczki to wymagające klientki – stań na wysokości zadania i zrób im solidną kurację odmładzającą. Albo zaprezentuj bohaterce „Pięknej i bestii” najnowsze osiągnięcia w dziedzinie poprawiania urody w Modern Belle Spa Day. W końcu nikt nie powiedział, że piękne nie może być jeszcze piękniejsze!

Dzieci to przyszłość narodu. Zadbaj o panią w ciąży w Spa dla przyszłej mamy, robiąc jej kojącą kąpiel przy relaksującej muzyce, a także masaż i makijaż. W zabiegach upiększających liczy się każdy szczegół – nie zapominaj o tym i podszlifuj swoje umiejętności manikiurzystki i pedikiurzystki w Nail Studio. Eleganckie paznokcie to podstawa!

W salonie piękności każdy ma prawo do relaksu. Jeśli zgadzasz się z tym stwierdzeniem, włącz Slacking Game: Spa Salon i wciel się w masażystkę, która w pracy najchętniej by uprzyjemniała czas samej sobie. Udawaj, że sumiennie się zajmujesz klientką, i oddawaj się różnym grom i zabawom. Nie daj się przyłapać!

Gry spa to nie tylko zabiegi cielesne – liczy się także higiena mózgu. Zrób masaż swoim szarym komórkom w Brain Spa – Picture Logic, próbując dostrzec prawidłowości w ułożeniu cukierków w pudełku. Uważaj na upływający czas! Z kolei w Brain Spa – Visual Memo 2 możesz poćwiczyć swoje zdolności matematyczne, wrzucając do koszyka produkty w odpowiednich cenach.

Gry spa to po prostu coś pięknego. Odpręż się i bądź ładniejsza z każdą minutą. Zasługujesz na to!