• Whooly 2
  Graj
  Whooly 2
  Zagrano 138594 razy

  Foksio musi ocalić statek od pewnej zguby...

 • Biedronka w saunie
  Graj
  Biedronka w saunie
  Zagrano 90179 razy

  Ta superbohaterka i jej najlepsza przyjaciółka spędzają relaksujące popołudnie w kompleksie spa. Pomóż im odpocząć od ciągłej walki z przestępcami w tej grze dla dziewczyn. Dziewczyny chciałyby skorzystać z zabiegu kosmetycznego, zanim udadzą się do sauny.

 • Beauty Resort
  Graj
  Beauty Resort
  Zagrano 75797 razy

  Pomóż Magdzie poprowadzić jej własny kurort SPA. Zamień mały salon na luksusowy kurort w górach!

 • Spa dla przyszłej mamy
  Graj
  Spa dla przyszłej mamy
  Zagrano 72048 razy

  Czy pomożesz tej ślicznej przyszłej mamie zrelaksować się w spa? Włącz jej spokojną muzykę i poddaj specjalnym zabiegom, aby mogła spędzić w salonie spa naprawdę wspaniały dzień!

 • Blondie: Relaks w spa
  Graj
  Blondie: Relaks w spa
  Zagrano 51984 razy

  To był stresujący tydzień dla Blondie, dlatego postanowiła wybrać się do ulubionego spa. Możesz pomóc jej zrelaksować się i zregenerować siły podczas masażu i szybkiej metamorfozy? Wybierz dla niej śliczne ubranie i wspaniały makijaż w tej grze online dla dziewczyn.

 • Baby Hazel: Spa Treatment
  Graj
  Baby Hazel: Spa Treatment
  Zagrano 47332 razy

  Hania chce poddać się gruntownej przemianie przed imprezą urodzinową swojej przyjaciółki. Czas na kurację w spa!

 • Królowa Lodu: Stylizacja paznokci
  Graj
  Królowa Lodu: Stylizacja paznokci
  Zagrano 41937 razy

  Masz chwilę, aby pomóc Królowej Lodu zrobić idealny manikiur? Wybierz niesamowite kolory, wzory i naklejki na jej paznokcie u rąk, zanim wykonasz szybki pedikiur.

 • Salon Nails 2
  Graj
  Salon Nails 2
  Zagrano 38791 razy

  Wybierz kolory, kształt oraz dodatki i stwórz manicure idealny!

 • Nowoczesna Bella w spa
  Graj
  Nowoczesna Bella w spa
  Zagrano 32000 razy

  Bella, bohaterka filmu „Piękna i Bestia”, zamierza wypróbować nowoczesne modowe trendy w nowej grze dla dziewcząt, pt. „Nowoczesna Bella w spa”. Przed tobą dużo nowoczesnej zabawy!

 • Księżniczki: Salon dla zwierząt
  Graj
  Księżniczki: Salon dla zwierząt
  Zagrano 30893 razy

  Księżniczka otworzyła magiczny salon piękności dla zwierząt. Pomożesz jej podczas pielęgnacji uroczych kucyków, piesków i innych zwierzątek w tej grze dla dziewczyn?

 • Weekendowy wyjazd
  Graj
  Weekendowy wyjazd
  Zagrano 13565 razy

  Trzy przyjaciółki spędzają relaksujący weekend w mieście. Pomóż im wypocząć w spa i przygotuj im zabiegi pielęgnacyjne, zanim będą wybierać szałowe stroje, w których wybiorą się wieczorem na miasto w tej grze online dla dziewczyn.

 • Blond księżniczka w spa
  Graj
  Blond księżniczka w spa
  Zagrano 13210 razy

  Ta księżniczka miała bardzo stresujący tydzień i chce spędzić popołudnie w spa. Możesz pomóc jej zrelaksować się i nabrać sił w tej grze online dla dziewczyn?

 • Nowoczesny salon paznokci
  Graj
  Nowoczesny salon paznokci
  Zagrano 12474 razy

  W tym salonie paznokci będzie kolejny pracowity dzień! Możesz pomóc kolejnemu klientowi w tej grze w metamorfozę online? Chce sobie zrobić naprawdę magiczny manicure!

 • Księżniczki: Weekend pełen relaksu
  Graj
  Księżniczki: Weekend pełen relaksu
  Zagrano 10693 razy

  Nadszedł weekend i księżniczki marzą, by się zrelaksować i odświeżyć. Czy pomożesz zapewnić im cudowne parę dni regeneracji, z dala ob królewskich obowiązków, w tej grze online? Chciałyby odpocząć w ulubionym spa i spróbować szybkiej metamorfozy.

 • Ice Queen Mountain Resort Spa
  Graj
  Ice Queen Mountain Resort Spa
  Zagrano 10347 razy
 • Księżniczka Lodu: Różane spa
  Graj
  Księżniczka Lodu: Różane spa
  Zagrano 9891 razy

  Księżniczka Lodu spędza relaksujące popołudnie w luksusowym spa w górach. Czy możesz przygotować dla niej odmładzające kremy pielęgnacyjne w tej grze w magiczną metamorfozę? Dobrze sprawdź wszystkie składniki mikstury, zanim wszystko razem zmieszasz.

 • Tata w spa
  Graj
  Tata w spa
  Zagrano 9074 razy

  Nawet tata może miło spędzić czas w spa. Córka ufundowała swojemu tacie luksusowe popołudnie w jej ulubionym centrum odnowy. Pomożesz mu zrelaksować się i wypróbować odmładzające maseczki do twarzy i inne zabiegi w tej grze online?

 • Śpiąca księżniczka w spa
  Graj
  Śpiąca księżniczka w spa
  Zagrano 8856 razy

  Ta śpiąca księżniczka właśnie się przebudziła z bardzo długiej drzemki i wygląda koszmarnie! Zabierz ją do spa i pomóż jej dokonać szybkiej przemiany. Dzięki dobrym mydełkom, kremom pielęgnacyjnych, które dla niej wybierzesz, szybko stanie się piękna.

 • Dzień na plaży: Zabiegi w spa
  Graj
  Dzień na plaży: Zabiegi w spa
  Zagrano 8301 razy

  Ta dziewczyna jest na wakacjach i spędza popołudnie w luksusowym spa położonym na plaży. Możesz pomóc jej odpocząć dzięki masażowi lub zabiegowi pielęgnacyjnemu, w tej grze dla dziewczyn?

 • Błyszczący dżin: Prawdziwa sauna
  Graj
  Błyszczący dżin: Prawdziwa sauna
  Zagrano 7894 razy

  Nawet dżiny czasem potrzebują się zrelaksować. Dołącz do tej pary, gdy przechodzą odmładzające kuracje w ulubionej saunie w tej grze online dla dziewczyn.

 • Bombay Taxi 2
  Graj
  Bombay Taxi 2
  Zagrano 7806 razy

  Zaparkuj taksówkę w wyznaczonym miejscu nie dotykając przy tym inych samochodów.

 • Salon urody
  Graj
  Salon urody
  Zagrano 7731 razy

  Tego popołudnia w tym luksusowym salonie robi się tłoczno. Czy myślisz, że możesz pomóc? Możesz zacząć od zrobienia swojej pierwszej klientce relaksacyjnego zabiegu w tej internetowej grze symulacyjnej.

 • Wróżka: Flirt w saunie
  Graj
  Wróżka: Flirt w saunie
  Zagrano 6500 razy

  Czy ta wróżka znajdzie swoją miłość w ulubionej saunie? Pomóż jej wyszykować się na relaksujące popołudnie, w którym nie zabraknie odrobiny romansu, w tym magicznym symulatorze online.

 • Emma: Zabiegi na stopy
  Graj
  Emma: Zabiegi na stopy
  Zagrano 6421 razy

  Emma zraniła się dziś po południu podczas treningu w tenisa. Teraz siedzi w gabinecie lekarskim. Czy możesz opatrzyć jej rany i uzdrowić ją w tej uroczym medycznym symulatorze?

 • Salon spa na plaży
  Graj
  Salon spa na plaży
  Zagrano 5823 razy

  Ta fashionistka właśnie przyjechała do ekskluzywnego ośrodka nadmorskiego. Możesz pomóc jej zrelaksować się w luksusowym spa w tym symulatorze online? Chciałaby skorzystać z jacuzzi, zrobić sobie pedicure i nie tylko.

 • Salon kucyków
  Graj
  Salon kucyków
  Zagrano 5339 razy

  Nawet kucyki chcą świetnie wyglądać! Możesz pomóc tym modnym konikom przejść kompletną metamorfozę w tym fantastycznym salonie dla zwierząt w grze online? Możesz je wykąpać, uczesać ich sierść nie tylko!

 • Brain Spa - Picture Logic
  Graj
  Brain Spa - Picture Logic
  Zagrano 5262 razy

  Czy zdołasz znaleźć pewną prawidłowość w tym pudełku z cukierkami?

 • Latynoska księżniczka w spa
  Graj
  Latynoska księżniczka w spa
  Zagrano 4437 razy

  Włosy tej księżniczki nie wyglądają dziś za dobrze. Na twarzy wyskoczyły jej też okropne krostki. Dołącz do niej w tym luksusowym nadmorskim spa, aby przeprowadzić jej metamorfozę w tej grze online dla dziewczynek.

 • Księżniczki: Salon metamorfoz
  Graj
  Księżniczki: Salon metamorfoz
  Zagrano 4190 razy

  Te księżniczki obsługują klientów jak królów! Możesz pomóc im w pracy w tym salonie w grze online? Mają straszny ruch, a każdy zasługuje na odmładzającą metamorfozę.

 • Dragon Fable: Fire Spawn
  Graj
  Dragon Fable: Fire Spawn
  Zagrano 3775 razy

  Unikaj przeszkód i ataków smoka, strzelaj strzałami w smoka przy każdej okazji.

 • Metamorfoza wiedźmy w księżniczkę
  Graj
  Metamorfoza wiedźmy w księżniczkę
  Zagrano 3745 razy

  Ta biedna wiedźma miała wypadek na miotle. Możesz pomóc jej zagoić rany i z okropnej postaci przemienić się w elegancką księżniczką, w tej grze w metamorfozę online? Trzeba dla niej znaleźć nowy, zaczarowany styl.

 • Spa dla paznokci Jessie
  Graj
  Spa dla paznokci Jessie
  Zagrano 3669 razy

  Dłonie i paznokcie Jessie domagają się troskliwej pielęgnacji. Czy pomożesz jej wykonać relaksujący manicure w ekskluzywnym salonie stylizacji paznokci w tej grze w metamorfozy? Musisz nawilżyć jej skórę, przyciąć paznokcie, a także wybrać fantastyczny kolor lakieru do paznokci.

 • Wiosenne spa Crystal
  Graj
  Wiosenne spa Crystal
  Zagrano 3232 razy

  Wiosna to idealna pora na kurację w spa. Dołącz do Crystal, gdy relaksuje się i odmładza swoje ciało w ulubionym spa, w tej grze online. Na pewno przydałby się jej zabieg na twarz i świeża modna fryzura.

 • Slacking Game: Spa Salon
  Graj
  Slacking Game: Spa Salon
  Zagrano 3113 razy

  Spa służy do relaksu, prawda? Niestety Anna ma mnóstwo pracy przy upiększaniu swoich klientek. Pomóż jej znaleźć choć trochę wolnego czasu za pomocą świetnych minigier – tylko nie daj się przyłapać!

 • Salon piękności Jessie
  Graj
  Salon piękności Jessie
  Zagrano 3083 razy

  Wejdź do salonu piękności Jessie, gdzie na twoją pomoc czeka kolejna klientka. Czy pomożesz jej stworzyć całkiem nową stylizację w tej grze online w metamorfozy? Chciałaby wybrać śliczny makijaż i kilka wspaniałych akcesoriów.

 • Spa dla paznokci
  Graj
  Spa dla paznokci
  Zagrano 2927 razy

  Wszystkie ładne dziewczyny ozdabiają sobie paznokcie u najlepszych manicurzystek, więc może ty też nią zostaniesz? Zostań stylistką w spa dla paznokci i dopilnuj, aby każdy paznokietek małej dziewczynki stał się stylowy i modny. Przejdź przez każdy etap stylizacji paznokci, a następnie ozdób je, korzystając z licznych akcesoriów. Dziewczęce marzenia spełniają się dziś w spa dla paznokci!

Piękna rozrywka

Każda dziewczyna wie, jaką udręką jest siedzieć z farbą na włosach i czekać, aż będzie można ją zmyć… Nasze Gry spa pomogą Ci odpędzić nudę podczas domowych zabiegów upiększających!

Na pewno z chęcią spędziłabyś dzień w spa, ale co powiesz na poprowadzenie własnego biznesu w tej branży? Sprawdź swoją smykałkę do interesów w Beauty Resort, zaczynając od małego salonu, żeby przekształcić go w luksusowy górski kurort. Musisz wykazać się dobrą organizacją i podzielnością uwagi, inaczej nad wszystkim nie zapanujesz! A gdy osiągniesz sukces, włącz Beauty Resort 2 i przekonaj się, czy dasz sobie radę na skalę globalną.

W Grach spa nie mogło zabraknąć księżniczek! Bohaterki filmów Disneya upodobały sobie Ice Queen Mountain Resort Spa, szczególnie Elsa uwielbia tam spędzać zdrowotne wakacje. Księżniczki to wymagające klientki – stań na wysokości zadania i zrób im solidną kurację odmładzającą. Albo zaprezentuj bohaterce „Pięknej i bestii” najnowsze osiągnięcia w dziedzinie poprawiania urody w Modern Belle Spa Day. W końcu nikt nie powiedział, że piękne nie może być jeszcze piękniejsze!

Dzieci to przyszłość narodu. Zadbaj o panią w ciąży w Spa dla przyszłej mamy, robiąc jej kojącą kąpiel przy relaksującej muzyce, a także masaż i makijaż. W zabiegach upiększających liczy się każdy szczegół – nie zapominaj o tym i podszlifuj swoje umiejętności manikiurzystki i pedikiurzystki w Nail Studio. Eleganckie paznokcie to podstawa!

W salonie piękności każdy ma prawo do relaksu. Jeśli zgadzasz się z tym stwierdzeniem, włącz Slacking Game: Spa Salon i wciel się w masażystkę, która w pracy najchętniej by uprzyjemniała czas samej sobie. Udawaj, że sumiennie się zajmujesz klientką, i oddawaj się różnym grom i zabawom. Nie daj się przyłapać!

Gry spa to nie tylko zabiegi cielesne – liczy się także higiena mózgu. Zrób masaż swoim szarym komórkom w Brain Spa – Picture Logic, próbując dostrzec prawidłowości w ułożeniu cukierków w pudełku. Uważaj na upływający czas! Z kolei w Brain Spa – Visual Memo 2 możesz poćwiczyć swoje zdolności matematyczne, wrzucając do koszyka produkty w odpowiednich cenach.

Gry spa to po prostu coś pięknego. Odpręż się i bądź ładniejsza z każdą minutą. Zasługujesz na to!