• Księżniczki: Letnie trendy
  Graj
  Księżniczki: Letnie trendy
  Zagrano 91 razy

  Pora, aby te księżniczki wypróbowały najmodniejsze trendy w sezonie! Dołącz do nich, gdy szukają najnowszych stylizacji w tej grze w ubieranki. Będą chciały przymierzyć mnóstwo nowych ciuszków z nadrukami zwierzęcymi, w jaskrawych kolorach i nie tylko!

 • Księżniczki: Obóz letni
  Graj
  Księżniczki: Obóz letni
  Zagrano 100 razy

  Te trzy młode księżniczki właśnie przyjechały na obóz letni w tej grze w ubieranki i projektowanie. Możesz pomóc im dobrać modne ciuszki, zanim zaprojektują swoje namioty i wypełnią je wieloma poduszkami i ozdobami?

 • Księżniczki: Dziecięce ubieranki
  Graj
  Księżniczki: Dziecięce ubieranki
  Zagrano 78 razy

  Te cztery modne księżniczki chcą wybrać się na spacer z dziećmi. Możesz pomóc im wybrać kilka modnych ciuszków, zanim wyjdą z domu? Zamiast wózków będą chciały zabrać nosidełka.

 • Modne czarne charaktery
  Graj
  Modne czarne charaktery
  Zagrano 35862 razy

  Nawet sławne czarne charaktery chcą być z modą na czasie! Wybierz ulubioną postać i pomóż jej wybrać nowy strój wraz z odlotowymi dodatkami w tej iście diabelskiej grze dla dziewczyn w ubieranki.

 • Biedronka: Zniszczony ślub
  Graj
  Biedronka: Zniszczony ślub
  Zagrano 12842 razy

  Och nie! Ktoś włamał się do sali bankietowej i zupełnie zniszczył przyjęcie ślubne Biedronki! Pomożesz tej słynnej francuskiej superbohaterce szybko naprawić wszystko, zanim rozpocznie się ceremonia ślubna w tym symulatorze? Okrutny sprawca rozbił okno, przewrócił kilka stołów, a nawet zniszczył tort weselny!

 • Królowa lodu: Dzień mody
  Graj
  Królowa lodu: Dzień mody
  Zagrano 30958 razy

  Ta królowa to straszna modnisia. Dzisiaj jednak nie wie, co na siebie włożyć. Przejrzyj jej szafę i wybierz dla niej fanastyczny strój w tej grze w modę i ubieranki.

 • Sztuka stylizacji paznokci
  Graj
  Sztuka stylizacji paznokci
  Zagrano 7457 razy

  W studiu stylizacji paznokci możesz stworzyć fantastyczne style w tej grze w metamorfozy. Puść wodze wyobraźni i eksperymentuj do woli z wieloma różnymi rodzajami i kolorami lakierów do paznokci. Najpierw jednak musisz wykonać swoim klientkom szybki manicure.

 • Cudowny ślub Elizy
  Graj
  Cudowny ślub Elizy
  Zagrano 18228 razy

  Eliza ma nadzieję, że jej ślub będzie po prostu niebiański. Dołącz do grupy druhen, gdy próbują zamienić ten dzień w coś niezwykle cudownego, w tej grze w ubieranki online. Ich zadaniem będzie wybrać doskonałe stroje, fantastyczny makijaż i wiele więcej.

 • Neonowe fryzury Elizy
  Graj
  Neonowe fryzury Elizy
  Zagrano 16880 razy

  W kolejnej fryzurze Eliza na pewno będzie wyróżniać się z tłumu. Dołącz do tej wspaniałej modnisi, gdy tworzy nową barwną i ekscytującą stylizację w tej grze w metamorfozę. Chciałaby zafarbować włosy w całą tęczę wspaniałych kolorów.

 • Dove Prom Dolly Dress Up
  Graj
  Dove Prom Dolly Dress Up
  Zagrano 25578 razy

  Dove wybiera się na bal szkolny, ale nie wie, co na siebie włożyć. Na szczęście w kilku pudełkach z prezentami znajdzie świetne ciuszki i dodatki. Pomóż jej się przez nie przekopać, grając w tę grę w zmianę wyglądu.

 • Księżniczki: Moda bez granic
  Graj
  Księżniczki: Moda bez granic
  Zagrano 213 razy

  Te księżniczki zaraz złamią wszelkie modowe zasady w tej szalonej grze w ubieranki i projektowanie. Dołącz do nich, gdy tworzą kilka nowych odważnych i całkiem zakręconych stylizacji. Według nich moda jest bez granic!

 • Społecznościowa przygoda Jessie i Audrey
  Graj
  Społecznościowa przygoda Jessie i Audrey
  Zagrano 11868 razy

  Jessie i Audrey postanowiły założyć nowe konta społecznościowe. Chciałyby tam pochwalić się najnowszymi stylizacjami i zdobyć masę obserwatorów. Pomożesz im wziąć udział w serii dziennych zadań, dzięki którym będą mogły przetestować swoje umiejętności w tej grze w ubieranki i projektowanie online?

 • Biedronka: Konkurencja
  Graj
  Biedronka: Konkurencja
  Zagrano 6103 razy

  Zaprojektowanie tych ubrań może być jednym z największych wyzwań tej superbohaterki! Czy zdoła pokonać swoją rywalkę w tej grze w zarządzanie czasem i projektowanie? Dołącz do niej, gdy tworzy trzy różne i niezwykle unikalne sukienki z modnym motywem. Jej zadaniem będzie użyć maszyny do szycia, gdy jej rywalka zajmuje się swoim projektem.

 • Królowa lodu: Dzień mody
  Graj
  Królowa lodu: Dzień mody
  Zagrano 13078 razy

  Tyle strojów, a tak niewiele czasu! Który ma założyć dzisiaj ta fajna księżniczka? Przejrzyj jej szafę i wybierz dla niej prześliczne ubranko w tej grze w ubieranki.

 • Dove Runway Dolly Dress Up
  Graj
  Dove Runway Dolly Dress Up
  Zagrano 14772 razy

  Młoda modelka pragnie wyglądać fantastycznie na nadchodzącym pokazie mody. Pomóż jej przejrzeć prezenty i wybrać najlepszą kreację w tej zabawnej ubierance.

 • Album miłosny
  Graj
  Album miłosny
  Zagrano 3849 razy

  Ta para bohaterów jest zakochana w sobie po uszy! Postanowili świętować swój związek, przygotowując fantastyczny album ze zdjęciami. Dołączysz do nich w studio, gdy pozują do pierwszego portretu do albumu? Wybierz dla nich stroje, fryzury i wiele więcej, w tej grze w ubieranki i projektowanie online!

 • Księżniczka: Gospodyni gali
  Graj
  Księżniczka: Gospodyni gali
  Zagrano 40347 razy

  Ta księżniczka będzie tego wieczoru gospodynią podczas widowiska ze świata mody i chce, aby jej strój był nieskazitelny. Co powinna ubrać? Pomóż jej wybrać idealną kompozycję w tej eleganckiej grze w przebieranki dla dziewcząt.

 • Księżniczki: Zwierzęce ubieranki
  Graj
  Księżniczki: Zwierzęce ubieranki
  Zagrano 8420 razy

  Sześć księżniczek uczy się w koledżu i skończyły już dzisiaj zajęcia. Teraz szykują się na balangę! Chcą zorganizować imprezę, w której motywem przewodnim będą śliczne stroje zwierząt. Pomożesz im wybrać ubrania z gryzoniami w tej grze w ubieranki online?

 • Przyjaciółki w Paryżu
  Graj
  Przyjaciółki w Paryżu
  Zagrano 6504 razy

  Trzy przyjaciółki świetnie się bawią podczas pobytu w Paryżu. Przeglądają tu najnowsze trendy w modnych butikach. Pomożesz im wybrać odjazdowe ciuszki, a potem zrobić zdjęcie, którego użyją jako pocztówki w tej grze w ubieranki i projektowanie?

 • Modowe wyzwania celebrytów
  Graj
  Modowe wyzwania celebrytów
  Zagrano 25379 razy

  Kto z tych sławnych celebrytów najbardziej zabłyśnie na scenie w tej przebierance? Twoim zadaniem jest pomóc im w doborze idealnych kreacji do wystąpienia w modowym konkursie!

 • Curly: Modna przez cały rok
  Graj
  Curly: Modna przez cały rok
  Zagrano 9696 razy

  Ta fashionistka o kręconych włosach przygotowuje stylizacje, dzięki którym będzie modna przez cały rok! W tej grze w ubieranki i projektowanie dla dziewczyn stworzyła temat dla wszystkich miesięcy. Możesz pomóc jej zaprojektować idealne ubrania na Współczesny marzec, Mistyczny maj i nie tylko? Jak już wszystko będzie gotowe, trzeba zrobić jej zdjęcia, z których powstanie fantastyczny kalendarz.

 • Księżniczki w ciąży: Modne stroje
  Graj
  Księżniczki w ciąży: Modne stroje
  Zagrano 6844 razy

  Dwie księżniczki są w ciąży, ale nie znaczy to, że nie mają czasu na zajmowanie się modą. Pomóż im wybrać eleganckie suknie i piękne buty w tej ubierance.

 • Fashion Designer
  Graj
  Fashion Designer
  Zagrano 66440 razy

  Spraw, aby twoje nazwisko znalazło się na ustach wszystkich podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody!

 • Przemiana: Randka z moją sympatią
  Graj
  Przemiana: Randka z moją sympatią
  Zagrano 5039 razy

  Ta dziewczyna ma randkę z chłopakiem, za którym biegała cały rok. Pomóż jej zrobić się na bóstwo!

 • Impreza modowa superbohaterki
  Graj
  Impreza modowa superbohaterki
  Zagrano 11975 razy

  Diana została zaproszona na randkę na elegancką imprezę. Czy możesz pomóc jej wybrać wytworną suknię? Musi także zabrać ze sobą kostium superbohaterki na wypadek kłopotów w tej niesamowitej grze w ubieranki.

 • Modniary: Boho kontra grunge
  Graj
  Modniary: Boho kontra grunge
  Zagrano 14675 razy

  Tym dwu modniarom podobają się dwa odmienne style. Jedna uwielbia boho, a druga — styl muzyki grunge. Dołącz do nich w tej grze w metamorfozę online dla dziewczyn, gdy wypróbowują odjazdowe makijaż i stroje, które odzwierciedlają ich fantastyczną osobowość i zainteresowania.

 • Goldie: Modna przez cały rok
  Graj
  Goldie: Modna przez cały rok
  Zagrano 10793 razy

  Ta złotowłosa miłośniczka mody projektuje totalnie świetne stroje na cały rok! Wykorzysta je w kalendarzu poświęconemu jej ulubionym stylizacjom na każdą porę roku. Czy pomożesz jej wybrać, co ma założyć, i jak uczesać włosy do zdjęć w kalendarzu w tej internetowej grze w przebieranki i projektowanie dla dziewcząt?

 • Annie: Modna przez cały rok
  Graj
  Annie: Modna przez cały rok
  Zagrano 14032 razy

  Annie nie jest fashionistką tylko przez kilka dni w tygodniu czy miesiące. Ona uwielbia modę przez cały rok! Możesz pomóc jej zaprojektować pełno prześlicznych strojów z motywami typu „Modern March” czy też „Mystical May”, w tej grze w ubieranki dla dziewczyn? Zdecydowanie przyda jej się kilka modowych wskazówek, gdy tworzy kalendarz z jej ulubionymi stylizacjami!

 • Przyjaciółki: Sportowy styl życia
  Graj
  Przyjaciółki: Sportowy styl życia
  Zagrano 290 razy

  Pora, aby te cztery bohaterki zaczęły pracować nad formą! Wybierz dla nich fantastyczne ciuszki do ćwiczeń, zanim wybiorą się na siłownię. Może nawet spróbują fajnych sportów!

 • Ellie: Ślubny koszmar
  Graj
  Ellie: Ślubny koszmar
  Zagrano 22600 razy

  Wielki dzień Ellie zamienił się w kompletną porażkę! Możesz pomóc jej wyjść z opresji w tym symulatorze ślubnym online? Trzeba naprawić hall recepcji, tort weselny i wybrać idealną suknię ślubną.

 • Ellie: Modowa policja
  Graj
  Ellie: Modowa policja
  Zagrano 11548 razy

  Ellie za bardzo wczuwa się jako nowa członkini modowej policji! Właśnie zatrzymała trzy dziewczyny za poważne modowe wtopy! Możesz pomóc jej stworzyć dla nich kilka nowych wspaniałych stylizacji w tej grze w ubieranki i projektowanie?

 • Królewski miesiąc miodowy
  Graj
  Królewski miesiąc miodowy
  Zagrano 197 razy

  Ta para królewska właśnie przybyła do ekskluzywnego ośrodka nadmorskiego, aby spędzić swój miesiąc miodowy. Możesz pomóc im wybrać fantastyczne ubrania, aby mogli zwiedzić ośrodek w tej grze w ubieranki?

 • Księżniczki: dzieci kwiaty
  Graj
  Księżniczki: dzieci kwiaty
  Zagrano 25125 razy

  Te pięć księżniczek wypróbowuje świetne style z lat 60. Pomóż im stworzyć kilka niesamowitych strojów retro, które wręcz krzyczą "dzieci kwiaty!" w tej internetowej grze w przebieranki i projektowanie dla dziewcząt.

 • Legendarna moda: Kleopatra
  Graj
  Legendarna moda: Kleopatra
  Zagrano 6023 razy

  Wybierz się w podróż w czasie i poznaj najpopularniejsze trendy mody w starożytnym Egipcie w tej grze online w projektowanie dla dziewczyn. Legendarna Kleopatra będzie tu twoim przewodnikiem i bardzo chętnie opowie o swoich ulubionych stylach. Pokaże ci, jak ubiera się potężna, majestatyczna władczyni, a także wybierze idealną fryzurę typu bob, podobną do jej fryzury.

 • Pojedynek na stylizacje
  Graj
  Pojedynek na stylizacje
  Zagrano 9379 razy

  Sześć księżniczek śledzi najgorętsze trendy sezonu. Czy możesz pomóc im stworzyć śliczne letnie stylizacje, gdy zmierzą się w zabawnym pojedynku na modę, w tej grze online dla dziewczyn?

 • Przewodnik po modzie: Sportowy szyk
  Graj
  Przewodnik po modzie: Sportowy szyk
  Zagrano 31276 razy

  Sportowe stylizacje są teraz na czasie. Pomożesz tej księżniczce przygotować niesamowite stroje, które będą upamiętniać jej ulubionych sportowców i drużyny sportowe w tej grze online dla dziewczyn w ubieranki?

Spełnienie marzeń każdej małej (i dużej!) fashionistki

Która z nas, będąc małą dziewczynką, nie przymierzała od czasu do czasu sukienek i szpilek mamy, nie używała jej szminki lub nie przeglądała czasopism poświęconych modzie, dając sobie jednocześnie upinać najbardziej fantazyjne fryzury? Skrycie marzyłyśmy o karierze modelki, projektantki, wizażystki lub fryzjerki. Dla wszystkich, w których wciąż drzemie to pragnienie, przygotowaliśmy ponad 300 gier o tematyce modowej, tak różnorodnych, że łatwo o zawrót głowy!

Wśród proponowanych przez nas pozycji znalazły się klasyczne ubieranki, metamorfozy oraz gry, w których zarówno małe, jak i duże stylistki mogą dobrać do stroju odpowiednie dodatki, fryzury i makijaż. W świecie naszych internetowych gier o modzie codziennością są sesje zdjęciowe, prowadzenie bloga lub profilu na Instagramie, zakupy, projektowanie nowych ubrań czy robienie porządków w szafie (nie przeocz gry Przemiana: Szafa Ellie).

Czy tak świetna zabawa w ogóle może się znudzić? Małe szanse! Wśród naszych propozycji znajdziecie cały wachlarz różnych wariantów powyższych gier: niektóre skupiają się tylko i wyłącznie na modzie dla księżniczek, bajkowych postaci, modzie zimowej, modzie ślubnej itd. Jedne z najbardziej oryginalnych to te, które biorą na warsztat modę ciążową (np. Przyszła mama: Prawdziwe zakupy czy Księżniczki w ciąży: Moda) lub modę określonej kultury lub obszaru geograficznego: Hijab Salon to gra, w której projektujesz jedyny w swoim rodzaju hidżab, Kimono Cutie Dress Up – kimono, a Eastern Nail Art – paznokcie w stylu wschodnim!

Uwaga! Z gier jeszcze bardziej nietypowych polecamy Puppy Fashion, czyli modę „szczenięcą”, i Gangster Couple Dress Up, w której ubierasz parę przestępców! Dla odmiany w grze Ulubione marki księżniczek możesz naprawdę dobrze poznać styl znanych marek, takich jak Chanel, Gucci i Prada, z kolei Fashion Run pozwala Ci prowadzić własny butik – myśl logicznie i strategicznie, a być może uda Ci się stworzyć markę znaną na całym świecie. Mamy też Zakupoholiczkę w różnych odsłonach: Nowy Jork, Hawaje, Paryż… Czy naprawdę trzeba wymieniać dalej?

Oto, co kobiety, małe i duże, lubią najbardziej. A my oferujemy tego całe mnóstwo!