Gry o modzie

 • Cudowny ślub Elizy
  Graj
  Cudowny ślub Elizy
  Zagrano 58983 razy

  Eliza ma nadzieję, że jej ślub będzie po prostu niebiański. Dołącz do grupy druhen, gdy próbują zamienić ten dzień w coś niezwykle cudownego, w tej grze w ubieranki online. Ich zadaniem będzie wybrać doskonałe stroje, fantastyczny makijaż i wiele więcej.

 • Dove Prom Dolly Dress Up
  Graj
  Dove Prom Dolly Dress Up
  Zagrano 31283 razy

  Dove wybiera się na bal szkolny, ale nie wie, co na siebie włożyć. Na szczęście w kilku pudełkach z prezentami znajdzie świetne ciuszki i dodatki. Pomóż jej się przez nie przekopać, grając w tę grę w zmianę wyglądu.

 • Ellie: Modowa policja
  Graj
  Ellie: Modowa policja
  Zagrano 17936 razy

  Ellie za bardzo wczuwa się jako nowa członkini modowej policji! Właśnie zatrzymała trzy dziewczyny za poważne modowe wtopy! Możesz pomóc jej stworzyć dla nich kilka nowych wspaniałych stylizacji w tej grze w ubieranki i projektowanie?

 • Siostry na zawsze razem
  Graj
  Siostry na zawsze razem
  Zagrano 15279 razy

  Te dwie siostry robią praktycznie wszystko razem i nawet postanowiły świętować bycie razem w tej grze w ubieranki online. Pomożesz im wybrać idealne stylizacje na dzień na plaży, zanim urządzą wielką imprezę dla wszystkich znajomych?

 • Powrót do szkoły: Dzień bez mundurków
  Graj
  Powrót do szkoły: Dzień bez mundurków
  Zagrano 5549 razy

  W tym tygodniu jest Dzień bez mundurków, a te cztery przyjaciółki chcą się na niego przygotować! Pomóż im przedstawić ich ulubione style. Możesz stworzyć dla nich doskonałe stylizacje w tej grze w ubieranki i projektowanie? Wybierz też dla nich ubrania, buty i dodatki!

 • Modne czarne charaktery
  Graj
  Modne czarne charaktery
  Zagrano 48198 razy

  Nawet sławne czarne charaktery chcą być z modą na czasie! Wybierz ulubioną postać i pomóż jej wybrać nowy strój wraz z odlotowymi dodatkami w tej iście diabelskiej grze dla dziewczyn w ubieranki.

 • Annie: Modna przez cały rok
  Graj
  Annie: Modna przez cały rok
  Zagrano 16224 razy

  Annie nie jest fashionistką tylko przez kilka dni w tygodniu czy miesiące. Ona uwielbia modę przez cały rok! Możesz pomóc jej zaprojektować pełno prześlicznych strojów z motywami typu „Modern March” czy też „Mystical May”, w tej grze w ubieranki dla dziewczyn? Zdecydowanie przyda jej się kilka modowych wskazówek, gdy tworzy kalendarz z jej ulubionymi stylizacjami!

 • Neonowe fryzury Elizy
  Graj
  Neonowe fryzury Elizy
  Zagrano 112418 razy

  W kolejnej fryzurze Eliza na pewno będzie wyróżniać się z tłumu. Dołącz do tej wspaniałej modnisi, gdy tworzy nową barwną i ekscytującą stylizację w tej grze w metamorfozę. Chciałaby zafarbować włosy w całą tęczę wspaniałych kolorów.

 • Luźny styl na weekend
  Graj
  Luźny styl na weekend
  Zagrano 57836 razy

  Te dwie modne przyjaciółki wybrały luźny styl w ten weekend. Możesz im pomóc wybrać wygodne i swobodne stroje w tej grze w ubieranki dla dziewczyn?

 • Koło Mody: Astrologia
  Graj
  Koło Mody: Astrologia
  Zagrano 3479 razy

  Te modne bohaterki postanowiły stworzyć kilka stylizacji opartych na ich znakach zodiaku. Pomożesz im stworzyć fantastyczne projekty w tej mistycznej i magicznej grze w ubieranki i projektowanie?

 • Konkurs mody dla księżniczek
  Graj
  Konkurs mody dla księżniczek
  Zagrano 94954 razy

  Która słynna księżniczka wygra ten konkurs? Przekonaj się, kto zasługuje na miano najlepszej fashionistki w tej grze w ubieranki dla dziewczyn.

 • Księżniczki: Moda na gorsety
  Graj
  Księżniczki: Moda na gorsety
  Zagrano 2280 razy

  W XIX wieku ludzie uwielbiali gorsety, a teraz te księżniczki same chcą sprawdzić, co za było modne za czasów ich przodków, w tej grze w ubieranki. Pomożesz im wcisnąć się w ten klasyczny element garderoby? Gorsety będą wyglądać wspaniale z ich ulubionym makijażem i ubraniami.

 • Księżniczki: Koszulki z przesłaniem
  Graj
  Księżniczki: Koszulki z przesłaniem
  Zagrano 3346 razy

  Ta księżniczka ma nadzieję, że jej sekretna sympatia zauważy w szkole wiadomość widniejącą na jej koszulce. Jej przyjaciółki też chcą mieć własne koszulki z przesłaniem! Czy pomożesz im wybrać, co założyć, w tej grze w ubieranki? Każda z nich marzy o koszulce z inspirującym tekstem.

 • Przyjaciółki w Paryżu
  Graj
  Przyjaciółki w Paryżu
  Zagrano 8135 razy

  Trzy przyjaciółki świetnie się bawią podczas pobytu w Paryżu. Przeglądają tu najnowsze trendy w modnych butikach. Pomożesz im wybrać odjazdowe ciuszki, a potem zrobić zdjęcie, którego użyją jako pocztówki w tej grze w ubieranki i projektowanie?

 • Księżniczki na wybiegu: Konkurs mody.
  Graj
  Księżniczki na wybiegu: Konkurs mody.
  Zagrano 50910 razy

  Trzy księżniczki, jeden wybieg. Która z nich wygra w tym pasjonującym konkursie mody? Wszystko zależy od Ciebie. Pomóż królewskim postaciom zaprojektować ich stroje, dobrać fryzury, zanim dumnie wkroczą na wybieg w tej grze w ubieranki dla dziewczyn.

 • Księżniczka Wyspy: Problem z paznokciami
  Graj
  Księżniczka Wyspy: Problem z paznokciami
  Zagrano 45057 razy

  W tym medycznym symulatorze Księżniczka Wyspy cierpi na okropnego grzyba stóp! Pomożesz jej pozbyć się go, zanim zrobi sobie relaksujący pedicure?

 • Ellie: Laryngolog
  Graj
  Ellie: Laryngolog
  Zagrano 24820 razy

  Rany! Co się stało z językiem Ellie? Zabierz ją szybko do gabinetu lekarskiego w tym medycznym symulatorze. Dołączysz do niej podczas badania i dowiesz się, jak można pozbyć się jej dziwnej dolegliwości?

 • Księżniczka w konkursie piękności
  Graj
  Księżniczka w konkursie piękności
  Zagrano 174356 razy

  Te trzy księżniczki chcą wygrać szkolny konkurs piękności. Pomóż im wybrać odpowiednie stroje i dodatki. O ich zwycięstwie w tej grze w metamorfozy zadecydują twoje wyczucie mody.

 • Księżniczki: Moda ciążowa
  Graj
  Księżniczki: Moda ciążowa
  Zagrano 14084 razy

  Nawet jeśli te księżniczki wkrótce zostaną mamami, wcale nie znaczy, że nie mogą ubierać się w modne ubrania! Wybierz dla nich fantastyczne ciuszki i dodatki w tej grze w ubieranki.

 • Celebryckie życie
  Graj
  Celebryckie życie
  Zagrano 31109 razy

  Ta modna dziewczyna zawsze chciała przekonać się, jak to jest być celebrytką. Dołącz do niej, gdy poznaje ich styl życia w tej grze w ubieranki. Możesz pomóc jej zaprojektować modne ubrania, aby wyglądała jak słynna światowa piosenkarka lub aktorka?

 • Kreator dziecięcych stylizacji
  Graj
  Kreator dziecięcych stylizacji
  Zagrano 2751 razy

  W tej grze w projektowanie online możesz stworzyć prześliczną stylizację dla każdego dziecka. Wybierz dla nich fryzurę, ubranka i wiele więcej.

 • Księżniczki: Konkurs mody
  Graj
  Księżniczki: Konkurs mody
  Zagrano 30538 razy

  Te dwie modne księżniczki rzuciły sobie nawzajem wyzwanie w postaci wspaniałego konkursu mody. Jedna z nich ma wybrać najlepszy strój zimowy, a druga fantastyczny strój na lato. Czy pomożesz wybrać zwyciężczynię, udzielając im swoich porad modowych w tej ubierance dla dziewczyn?

 • Fryzury jednorożców
  Graj
  Fryzury jednorożców
  Zagrano 5125 razy

  Ta dziewczynka naprawdę kocha jednorożce i myśli o tym, aby zrobić sobie nową fryzurę. Chce, żeby była jak najbardziej ekstrawagancka! Czy pomożesz jej wymyślić coś wspaniałego w tej magicznej przebierance?

 • Księżniczka: Gospodyni gali
  Graj
  Księżniczka: Gospodyni gali
  Zagrano 45600 razy

  Ta księżniczka będzie tego wieczoru gospodynią podczas widowiska ze świata mody i chce, aby jej strój był nieskazitelny. Co powinna ubrać? Pomóż jej wybrać idealną kompozycję w tej eleganckiej grze w przebieranki dla dziewcząt.

 • Biedronka: Zniszczony ślub
  Graj
  Biedronka: Zniszczony ślub
  Zagrano 35437 razy

  Och nie! Ktoś włamał się do sali bankietowej i zupełnie zniszczył przyjęcie ślubne Biedronki! Pomożesz tej słynnej francuskiej superbohaterce szybko naprawić wszystko, zanim rozpocznie się ceremonia ślubna w tym symulatorze? Okrutny sprawca rozbił okno, przewrócił kilka stołów, a nawet zniszczył tort weselny!

 • Modowe wyzwania celebrytów
  Graj
  Modowe wyzwania celebrytów
  Zagrano 40206 razy

  Kto z tych sławnych celebrytów najbardziej zabłyśnie na scenie w tej przebierance? Twoim zadaniem jest pomóc im w doborze idealnych kreacji do wystąpienia w modowym konkursie!

 • Blondie: Prawo jazdy
  Graj
  Blondie: Prawo jazdy
  Zagrano 8672 razy

  Blondie uczy się jazdy samochodem, aby zdobyć prawo jazdy. Dziś rano wybiera się do Ośrodka Ruchu Drogowego na egzamin. Pomożesz jej wybrać doskonały strój, zanim wyjdzie z domu w tej grze w ubieranki?

 • Przyjaciółki na feriach
  Graj
  Przyjaciółki na feriach
  Zagrano 21196 razy

  Już niedługo rozpoczną się ferie i z tej okazji trzy przyjaciółki planują wypróbować najlepsze stylizacje sezonu. Czy pomożesz im wybrać fantastyczne stroje i o wiele więcej w tej grze online w ubieranki i projektowanie?

 • Dekoracje dziecięcej sypialni
  Graj
  Dekoracje dziecięcej sypialni
  Zagrano 7318 razy

  W tej sypialni wieje nudą. Tapeta jest jednak kolorowa! Możesz wypełnić pokój masą odjazdowych mebli i innych przedmiotów, które będą doskonale nadawać się dla dzieci w tej grze w projektowanie online? Puść wodze fantazji!

 • Księżniczka: Kolekcja na czerwony dywan
  Graj
  Księżniczka: Kolekcja na czerwony dywan
  Zagrano 21193 razy

  Ta księżniczka jest także projektantką mody i właśnie skończyła swoją kolekcję na czerwony dywan. Podczas następnego modowego wydarzenia wraz z dwiema modelkami zaprezentuje suknie i inne elementy kolekcji. Pomożesz im przygotować się na tę wyjątkową noc w tej grze online dla dziewczyn?

 • Fashion Designer
  Graj
  Fashion Designer
  Zagrano 69494 razy

  Spraw, aby twoje nazwisko znalazło się na ustach wszystkich podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody!

 • Księżniczki: Letnie fale
  Graj
  Księżniczki: Letnie fale
  Zagrano 2642 razy

  Nadszedł czas, by księżniczki popływały na falach! Na ich ulubionej plaży panują wspaniałe warunki pogodowe. Co powinny założyć na to fantastycznie zapowiadające się popołudnie? Czy pomożesz im wybrać doskonałe stroje i akcesoria w tej grze w ubieranki? Właśnie wróciły z zakupów, więc będzie w czym wybierać!

 • Księżniczki: Kostiumy anioła
  Graj
  Księżniczki: Kostiumy anioła
  Zagrano 8505 razy

  Zaczarowany gołąbek zaprosił te modne księżniczki do Anielskiego Królestwa. Możesz pomóc im zdecydować, co na siebie włożyć, podczas ich niebiańskiej podróży w tej grze w ubieranki? Mogą się przebrać za Dziennego lub Nocnego Anioła.

 • Królowa Lodu: Zrujnowany ślub
  Graj
  Królowa Lodu: Zrujnowany ślub
  Zagrano 14355 razy

  Królowa Lodu zalewa się łzami, ponieważ ktoś kompletnie zepsuł jej ślub! Zniszczył salę recepcyjną, uszkodził tort, a nawet jej suknię ślubną! Możesz pomóc jej naprawić wszystko przed przybyciem gości w tej grze symulacyjnej? Nadal jest mnóstwo czasu, aby ten wielki dzień odbył się jak należy.

 • Curly: Modna przez cały rok
  Graj
  Curly: Modna przez cały rok
  Zagrano 14907 razy

  Ta fashionistka o kręconych włosach przygotowuje stylizacje, dzięki którym będzie modna przez cały rok! W tej grze w ubieranki i projektowanie dla dziewczyn stworzyła temat dla wszystkich miesięcy. Możesz pomóc jej zaprojektować idealne ubrania na Współczesny marzec, Mistyczny maj i nie tylko? Jak już wszystko będzie gotowe, trzeba zrobić jej zdjęcia, z których powstanie fantastyczny kalendarz.

 • Księżniczki: Pojedynek na modę
  Graj
  Księżniczki: Pojedynek na modę
  Zagrano 31781 razy

  Dwie księżniczki biorą udział w konkursie, lecz wygrać może tylko jedna! Dwie książęce projektantki idą łeb w łeb w tej grze online. Która zatriumfuje w ostatecznej próbie na najlepszą stylizację i dodatki, w tym zażartym i kompletnie modowym konkursie?

Spełnienie marzeń każdej małej (i dużej!) fashionistki

Która z nas, będąc małą dziewczynką, nie przymierzała od czasu do czasu sukienek i szpilek mamy, nie używała jej szminki lub nie przeglądała czasopism poświęconych modzie, dając sobie jednocześnie upinać najbardziej fantazyjne fryzury? Skrycie marzyłyśmy o karierze modelki, projektantki, wizażystki lub fryzjerki. Dla wszystkich, w których wciąż drzemie to pragnienie, przygotowaliśmy ponad 300 gier o tematyce modowej, tak różnorodnych, że łatwo o zawrót głowy!

Wśród proponowanych przez nas pozycji znalazły się klasyczne ubieranki, metamorfozy oraz gry, w których zarówno małe, jak i duże stylistki mogą dobrać do stroju odpowiednie dodatki, fryzury i makijaż. W świecie naszych internetowych gier o modzie codziennością są sesje zdjęciowe, prowadzenie bloga lub profilu na Instagramie, zakupy, projektowanie nowych ubrań czy robienie porządków w szafie (nie przeocz gry Przemiana: Szafa Ellie).

Czy tak świetna zabawa w ogóle może się znudzić? Małe szanse! Wśród naszych propozycji znajdziecie cały wachlarz różnych wariantów powyższych gier: niektóre skupiają się tylko i wyłącznie na modzie dla księżniczek, bajkowych postaci, modzie zimowej, modzie ślubnej itd. Jedne z najbardziej oryginalnych to te, które biorą na warsztat modę ciążową (np. Przyszła mama: Prawdziwe zakupy czy Księżniczki w ciąży: Moda) lub modę określonej kultury lub obszaru geograficznego: Hijab Salon to gra, w której projektujesz jedyny w swoim rodzaju hidżab, Kimono Cutie Dress Up – kimono, a Eastern Nail Art – paznokcie w stylu wschodnim!

Uwaga! Z gier jeszcze bardziej nietypowych polecamy Puppy Fashion, czyli modę „szczenięcą”, i Gangster Couple Dress Up, w której ubierasz parę przestępców! Dla odmiany w grze Ulubione marki księżniczek możesz naprawdę dobrze poznać styl znanych marek, takich jak Chanel, Gucci i Prada, z kolei Fashion Run pozwala Ci prowadzić własny butik – myśl logicznie i strategicznie, a być może uda Ci się stworzyć markę znaną na całym świecie. Mamy też Zakupoholiczkę w różnych odsłonach: Nowy Jork, Hawaje, Paryż… Czy naprawdę trzeba wymieniać dalej?

Oto, co kobiety, małe i duże, lubią najbardziej. A my oferujemy tego całe mnóstwo!