Gry Manicure

 • Manicure z kwiatami
  Graj
  Manicure z kwiatami
  Zagrano 54284 razy

  Kolejny pracowity dzień w tym salonie paznokci. Pierwsza klientka strasznie zaniedbała swoje dłonie. Możesz zrobić jej szybki manicure w tej grze w metamorfozę online? Zanim pomalujesz jej paznokcie lakierem i stworzysz prześliczny wzór w kwiaty, musisz nawilżyć jej skórę.

 • Doktor leczący dłonie
  Graj
  Doktor leczący dłonie
  Zagrano 72720 razy

  Każda z pacjentek w tym medycznym symulatorze online cierpi na poważne problemy z dłońmi. Czy możesz im pomóc? Będą im potrzebne różne maści, a może nawet manikiur!

 • Projektantka butów
  Graj
  Projektantka butów
  Zagrano 8611 razy

  Ta zapracowana projektantka ma na głowie kilka różnych projektów. Przydałaby jej się pomoc w tej grze w projektowanie online! Dołącz do niej w studio, gdzie zacznie tworzyć kolejną fantastyczną kolekcję butów. Z chęcią wysłucha Twoich rad, gdy projektuje od klasycznych szpilek aż po całkiem zakręcone obuwie!

 • Sztuka stylizacji paznokci
  Graj
  Sztuka stylizacji paznokci
  Zagrano 12206 razy

  W studiu stylizacji paznokci możesz stworzyć fantastyczne style w tej grze w metamorfozy. Puść wodze wyobraźni i eksperymentuj do woli z wieloma różnymi rodzajami i kolorami lakierów do paznokci. Najpierw jednak musisz wykonać swoim klientkom szybki manicure.

 • Magiczny salon paznokci
  Graj
  Magiczny salon paznokci
  Zagrano 10774 razy

  W tym salonie paznokci będzie kolejny pracowite popołudnie! Możesz pomóc kolejnej klientce w tej grze w metamorfozę online? Chciałaby mieć pomalowane paznokcie na bardzo błyszczący lakier.

 • Pierwsza pomoc: Paznokcie
  Graj
  Pierwsza pomoc: Paznokcie
  Zagrano 216907 razy

  Każda ze stóp w tej medycznej grze jest w fatalnym stanie. Szybko na salę operacyjną i zrób wszystko, co w twojej mocy, doktorze! Dzięki tobie powinny szybko odzyskać swój wygląd.

 • Przygotowania do ślubu Blondie
  Graj
  Przygotowania do ślubu Blondie
  Zagrano 55762 razy

  Ta panna młoda chce, aby jej ślub był idealny. Na pewno przydałaby się jej pomoc. Czy możesz wybrać się z nią na zakupy i wybrać fantastyczną suknię, nałożyć przepiękny makijaż i dodatki w tej grze w ślubne ubieranki? Możesz także zrobić jej szybki manicure.

 • Beauty: Nowa w szkole
  Graj
  Beauty: Nowa w szkole
  Zagrano 11582 razy

  Beauty przeprowadziła się do nowego miasta i przed nią pierwszy dzień szkoły. Czy pomożesz jej ubrać się tak, by wywrzeć dobre wrażenie, w tej grze online w metamorfozy? Razem z nią będzie jej nowa przyjaciółka Aura, z którą planuje stworzyć fantastyczne stylizacje.

 • Make-Up Artist
  Graj
  Make-Up Artist
  Zagrano 25334 razy

  Wybierz modelkę i przygotuj ją do sesji zdjęciowej zgodnie z tym, co widzisz na zdjęciach!

 • Manicure Salon
  Graj
  Manicure Salon
  Zagrano 41831 razy

 • Nowy początek: Od smutasa do piękności
  Graj
  Nowy początek: Od smutasa do piękności
  Zagrano 113654 razy

  Tę biedną dziewczyną właśnie rzucił chłopak i jest strasznie przygnębiona. Możesz pomóc jej szybko zapomnieć o nim w tej grze w metamorfozę online? Dołącz do niej, gdy ociera łzy i stara się znów poczuć pewnie i cudownie.

 • Be Fashionable Nail Designer
  Graj
  Be Fashionable Nail Designer
  Zagrano 526370 razy

 • Wystylizuj Swoje Stopy
  Graj
  Wystylizuj Swoje Stopy
  Zagrano 45623 razy

  Nadaj swoim stópkom prawdziwie elegancki, zadbany wygląd!

 • Paznokcie
  Graj
  Paznokcie
  Zagrano 12680 razy

  Potrzebujesz profesjonalnej kosmetyki dłoni? Nie musisz już szukać! Wypróbuj najlepsze wzory, projekty, ozdoby i kolory dla paznokci na tej pięknej parze dłoni. Dziesięć na dziesięć – wszystko idealnie!

 • Księżniczki: Ekspertki od manicure
  Graj
  Księżniczki: Ekspertki od manicure
  Zagrano 10237 razy

  Te księżniczki świetnie wykonują manicure. Możesz pomóc im opanować do perfekcji ich umiejętności i zostać ekspertkami w tej grze w metamorfozę online? Chciałyby stworzyć mnóstwo fantastycznych wzorów swoim przyjaciółkom.

 • Wymarzone paznokcie: Przemiana
  Graj
  Wymarzone paznokcie: Przemiana
  Zagrano 20309 razy

  Czy chcesz mieć wymarzone paznokcie? Wypróbuj te wspaniałe kolory, wzory, a nawet dodaj tatuaż na dłoni. Nie ma nic trudnego, jeśli chodzi o manicure, prawda?

 • Księżniczki: Warkoczyki i manicure
  Graj
  Księżniczki: Warkoczyki i manicure
  Zagrano 8149 razy

  Pora, aby te modne dziewczyny przeszły metamorfozę! Dziś po południu wybiorą sobie nowe fryzury i ubrania, a potem zrobią sobie pedicure. Możesz pomóc im wyglądać świeżo i olśniewająco w tej grze online?

 • Salon manicure'u: Gry dla dziewczyn
  Graj
  Salon manicure'u: Gry dla dziewczyn
  Zagrano 18102 razy

  W wirtualnym salonie manicure'u Marie możesz teraz popisać się wyczuciem stylu. Zrób jej klientkom relaksujący i odświeżający manicure, wybierając kolor lakieru do paznokci. Możesz także dodać specjalne wzory w tej grze online w metamorfozę dla dziewczyn.

 • Spa dla paznokci Jessie
  Graj
  Spa dla paznokci Jessie
  Zagrano 3717 razy

  Dłonie i paznokcie Jessie domagają się troskliwej pielęgnacji. Czy pomożesz jej wykonać relaksujący manicure w ekskluzywnym salonie stylizacji paznokci w tej grze w metamorfozy? Musisz nawilżyć jej skórę, przyciąć paznokcie, a także wybrać fantastyczny kolor lakieru do paznokci.

 • Podróż Ellie na Hawaje
  Graj
  Podróż Ellie na Hawaje
  Zagrano 1996 razy

  Ellie wybiera się w wymarzoną podróż na Hawaje. Możesz pomóc jej przygotować się do niezapomnianych wakacji w tej grze w metamorfozę dla dziewczyn? Doradź jej jak najlepiej w kwestii mody, gdy wybiera fantastyczne ubrania, prześliczny makijaż i robi szybki manicure.

 • Manicure w stylu dzieci kwiatów
  Graj
  Manicure w stylu dzieci kwiatów
  Zagrano 1946 razy

  Te modne dziewczyny szukają odjechanej metamorfozy. Możesz pomóc każdej z nich uzyskać idealny hippisowski styl, zanim zrobią sobie manicure w tej grze online? Bardzo chciałyby wyglądać odważnie jak dziewczyny z późnych lat 60.

 • Zaprojektuj pedicure na plażę
  Graj
  Zaprojektuj pedicure na plażę
  Zagrano 1289 razy

  Wybierz księżniczkę i pomóż jej przygotować się na pełną zabawy i relaksu wyprawę na plażę. Wszystkim bohaterkom gry przydałby się pedicure. Wykorzystaj swoje umiejętności pielęgnacji urody, aby pomóc swojej ulubionej księżniczce, lub wszystkim naraz, wyglądać olśniewająco w tej grze w metamorfozę dla dziewczyn.

 • Salon paznokci Natalie
  Graj
  Salon paznokci Natalie
  Zagrano 1794 razy

  W tym zaczarowanym salonie paznokci i spa można wybrać spośród wielu różnych stylów. Pomożesz Natalie wybrać lakier do paznokci, który powinna wypróbować w tej grze w metamorfozę? Przydałby się jej świetny manicure!

 • Fashion Girl Outdoor Activities
  Graj
  Fashion Girl Outdoor Activities
  Zagrano 3691 razy

  This stylish teen wants to enjoy a relaxing afternoon in the park. Can you make sure that she has everything she’ll need? Join her while she chooses an outfit and plenty of yummy foods to take with her in this online game for girls.

 • Księżniczki: Tropikalna wyprawa
  Graj
  Księżniczki: Tropikalna wyprawa
  Zagrano 1019 razy

  Te księżniczki mają już dość zimy! Chcą uciec od mrozu i tęsknią za słoneczną zabawą. Dlatego wybierają się na wycieczkę na luksusową, tropikalną wyspę! Możesz pomóc im spakować walizki i zabrać masę fantastycznych stylizacji oraz kosmetyków, zanim udadzą się na lotnisko?

 • Manicure super Ellie
  Graj
  Manicure super Ellie
  Zagrano 4310 razy

  Super Ellie ma ochotę na supermanicure! Wybierz dla niej wspaniały błyszczący lakier do paznokci w tej grze w metamorfozę. Możesz również pomóc jej z przepięknymi dodatkami.

 • Śpiąca księżniczka: Pielęgnacja paznokci
  Graj
  Śpiąca księżniczka: Pielęgnacja paznokci
  Zagrano 5875 razy

  Ta śpiąca księżniczka obudziła się z długiej drzemki i okazało się, że jej paznokcie są w opłakanym stanie! Czy pomożesz jej wykonać manicure w tej pełnej magii grze w metamorfozy? Możesz przyciąć jej paznokcie i pomalować je na piękne kolory!

 • Przygotowania do randki w kinie
  Graj
  Przygotowania do randki w kinie
  Zagrano 3372 razy

  Ta śliczna para wybiera się na film. Czy możesz pomóc im przygotować się na wieczór w ich ulubionym kinie? Trzeba wybrać dla nich fajne ubrania, zanim wyjdą z domu, w tej grze w ubieranki dla dziewczyn.

 • Metamorfoza retro Ellie
  Graj
  Metamorfoza retro Ellie
  Zagrano 1557 razy

  Dziś wieczorem Ellie wybiera się na imprezę na czerwonym dywanie i chciałaby założyć kreację w stylu retro. Możesz pomóc jej uzyskać wygląd vintage w tej grze w metamorfozę dla dziewczyn? Ellie będzie również potrzebować modnych ubrań, fantastycznego makijażu i pomalowanych paznokci!

 • Luksusowy salon paznokci Audrey
  Graj
  Luksusowy salon paznokci Audrey
  Zagrano 1697 razy

  Audrey naprawdę przydałaby się pomoc dziś po południu. Masz może czas? Właśnie przyszła klientka, która chciałaby wypróbować nowy manicure z naturalnym kremem nawilżającym. Zrobisz jej szybki masaż dłoni, zanim zdecyduje, jakie wzory chciałaby mieć na paznokciach, w tej grze online dla dziewczyn?

 • Salon piękności Jessie
  Graj
  Salon piękności Jessie
  Zagrano 3160 razy

  Wejdź do salonu piękności Jessie, gdzie na twoją pomoc czeka kolejna klientka. Czy pomożesz jej stworzyć całkiem nową stylizację w tej grze online w metamorfozy? Chciałaby wybrać śliczny makijaż i kilka wspaniałych akcesoriów.

 • Stylin Stuff Pedicure Game
  Graj
  Stylin Stuff Pedicure Game
  Zagrano 4596 razy

  Pomaluj paznokcie u stóp, dobierz klapki i ozdoby i zobacz efekt!

 • Księżniczka i trendy oceanu
  Graj
  Księżniczka i trendy oceanu
  Zagrano 6525 razy

  Ta księżniczka żyje w podwodnej krainie, co wcale nie oznacza, że nie zna się na najnowszych trendach mody. Pomóż jej wybrać czadowy makijaż i wiele innych rzeczy w tej grze online dla dziewczyn.

 • Salon urody księżniczki
  Graj
  Salon urody księżniczki
  Zagrano 2709 razy

  Ta księżniczka uwielbia malować paznokcie i włosy, ale miała ciężki tydzień i trochę się zaniedbała. Pomóż jej to naprawić. Zrób jej manicure i najlepszą fryzurę w tej grze.

 • Beauty Nail Design
  Graj
  Beauty Nail Design
  Zagrano 457 razy

  Być może znajdziesz tu inspirację do zmiany wyglądu swoich paznokci, makijażu i fryzury!

 • Salon urody
  Graj
  Salon urody
  Zagrano 7853 razy

  Tego popołudnia w tym luksusowym salonie robi się tłoczno. Czy myślisz, że możesz pomóc? Możesz zacząć od zrobienia swojej pierwszej klientce relaksacyjnego zabiegu w tej internetowej grze symulacyjnej.

Mani pedi

Zadbane dłonie to dla wielu kobiet podstawa dobrego samopoczucia. Odpowiednia pielęgnacja, nawilżanie, maseczki, ale też ładny, profesjonalny manicure, potrafią zdziałać cuda i sprawić, że czujemy się piękniejsze, elegantsze, czujemy, że mamy klasę. Na chwilę zamieniamy się w Holly Golightly ze „Śniadania u Tiffany’ego” albo Mirandę Priestly z „Diabeł ubiera się u Prady”.

Oczywiście czasami zadbanych dłoni wymaga wykonywany zawód – o paznokcie powinny dbać panie pracujące w branży kosmetycznej, modowej, ekspedientki w drogeriach czy kasjerki w sklepach. Wszędzie tam, gdzie klienci często patrzą na dłonie, musimy się mieć na baczności… co oczywiście jest wcale niełatwe i czasochłonne.

Jeśli w pewnym wieku uda Ci się wreszcie opanować trudną sztukę robienia manicure’u z wykorzystaniem kolorowego lakieru (bardzo nam przykro, bezbarwny się nie liczy) – brawo! Wszyscy jednak wiemy, że to ciężkie zadanie. Z myślą o wielogodzinnych posiedzeniach w łazience, wielokrotnym zmywaniu raz nałożonego lakieru i poprawkach robionych w pośpiechu przed wielkim wyjściem opracowano całą masę rozwiązań mających osłodzić kobietom te męczarnie. Powstały lakiery z idealnie wyprofilowanymi pędzelkami, specjalne szablony, a nawet tzw. „lakiery samoprzylepne” – nalepki o kształcie od razu dopasowanym do paznokcia. Wszystko świetnie, ale umówmy się – która kobieta nie lubi raz na jakiś czas wybrać się do salonu? Niech prawdziwym manicure’em zajmą się profesjonaliści, na zabawę jest miejsce w witrynie Gry.pl!

Znajdziesz u nas całą masę gier, które pozwolą Ci poćwiczyć stylizację paznokci. Możesz wykonać manicure księżniczce lub supermodelce (te pozycje polecamy zwłaszcza najmłodszym adeptkom tej trudnej sztuki), zaprojektować wzory własnego pomysłu, wykonać manicure na konkretną okazję (np. halloweenowy) oraz zadbać o swoje paznokcie u stóp – w końcu tzw. „mani pedi” jest teraz standardem, zwłaszcza przed wakacjami!

Spore pole do popisu daje pozycja Make-Up Artist, w której przygotowujesz modelkę do sesji zdjęciowej. Musisz odtworzyć manicure z obrazka, na którego zapamiętanie masz kilkanaście sekund. Nie będziesz mieć co prawda okazji wykazać się kreatywnością, ale poćwiczysz nakładanie lakieru i być może czymś się zainspirujesz. Więcej swobody dadzą Ci gry Manicure Salon, Miranda Manicure, Paznokcie czy Be Fashionable Nail Designer (tu możesz nawet tworzyć lakiery własnego projektu!).

Bez względu na to, jaki manicure lubisz najbardziej (delikatny i stonowany, francuski, czy może bardziej zdecydowany, kolorowy, z licznymi ozdobnikami), przyłącz się do naszej internetowej zabawy! Miłego relaksu!