Gry Manicure

 • Manicure z kwiatami
  Graj
  Manicure z kwiatami
  Zagrano 86031 razy

  Kolejny pracowity dzień w tym salonie paznokci. Pierwsza klientka strasznie zaniedbała swoje dłonie. Możesz zrobić jej szybki manicure w tej grze w metamorfozę online? Zanim pomalujesz jej paznokcie lakierem i stworzysz prześliczny wzór w kwiaty, musisz nawilżyć jej skórę.

 • Projektantka butów
  Graj
  Projektantka butów
  Zagrano 13639 razy

  Ta zapracowana projektantka ma na głowie kilka różnych projektów. Przydałaby jej się pomoc w tej grze w projektowanie online! Dołącz do niej w studio, gdzie zacznie tworzyć kolejną fantastyczną kolekcję butów. Z chęcią wysłucha Twoich rad, gdy projektuje od klasycznych szpilek aż po całkiem zakręcone obuwie!

 • Doktor leczący dłonie
  Graj
  Doktor leczący dłonie
  Zagrano 89171 razy

  Każda z pacjentek w tym medycznym symulatorze online cierpi na poważne problemy z dłońmi. Czy możesz im pomóc? Będą im potrzebne różne maści, a może nawet manikiur!

 • Przygotowania do ślubu Blondie
  Graj
  Przygotowania do ślubu Blondie
  Zagrano 60044 razy

  Ta panna młoda chce, aby jej ślub był idealny. Na pewno przydałaby się jej pomoc. Czy możesz wybrać się z nią na zakupy i wybrać fantastyczną suknię, nałożyć przepiękny makijaż i dodatki w tej grze w ślubne ubieranki? Możesz także zrobić jej szybki manicure.

 • Magiczny salon paznokci
  Graj
  Magiczny salon paznokci
  Zagrano 14765 razy

  W tym salonie paznokci będzie kolejny pracowite popołudnie! Możesz pomóc kolejnej klientce w tej grze w metamorfozę online? Chciałaby mieć pomalowane paznokcie na bardzo błyszczący lakier.

 • Sztuka stylizacji paznokci
  Graj
  Sztuka stylizacji paznokci
  Zagrano 13922 razy

  W studiu stylizacji paznokci możesz stworzyć fantastyczne style w tej grze w metamorfozy. Puść wodze wyobraźni i eksperymentuj do woli z wieloma różnymi rodzajami i kolorami lakierów do paznokci. Najpierw jednak musisz wykonać swoim klientkom szybki manicure.

 • Pierwsza pomoc: Paznokcie
  Graj
  Pierwsza pomoc: Paznokcie
  Zagrano 222826 razy

  Każda ze stóp w tej medycznej grze jest w fatalnym stanie. Szybko na salę operacyjną i zrób wszystko, co w twojej mocy, doktorze! Dzięki tobie powinny szybko odzyskać swój wygląd.

 • Make-Up Artist
  Graj
  Make-Up Artist
  Zagrano 26522 razy

  Wybierz modelkę i przygotuj ją do sesji zdjęciowej zgodnie z tym, co widzisz na zdjęciach!

 • Manicure Salon
  Graj
  Manicure Salon
  Zagrano 43041 razy

 • Wystylizuj Swoje Stopy
  Graj
  Wystylizuj Swoje Stopy
  Zagrano 46777 razy

  Nadaj swoim stópkom prawdziwie elegancki, zadbany wygląd!

 • Nowy początek: Od smutasa do piękności
  Graj
  Nowy początek: Od smutasa do piękności
  Zagrano 114851 razy

  Tę biedną dziewczyną właśnie rzucił chłopak i jest strasznie przygnębiona. Możesz pomóc jej szybko zapomnieć o nim w tej grze w metamorfozę online? Dołącz do niej, gdy ociera łzy i stara się znów poczuć pewnie i cudownie.

 • Be Fashionable Nail Designer
  Graj
  Be Fashionable Nail Designer
  Zagrano 528387 razy

 • Paznokcie
  Graj
  Paznokcie
  Zagrano 13640 razy

  Potrzebujesz profesjonalnej kosmetyki dłoni? Nie musisz już szukać! Wypróbuj najlepsze wzory, projekty, ozdoby i kolory dla paznokci na tej pięknej parze dłoni. Dziesięć na dziesięć – wszystko idealnie!

 • Wymarzone paznokcie: Przemiana
  Graj
  Wymarzone paznokcie: Przemiana
  Zagrano 20960 razy

  Czy chcesz mieć wymarzone paznokcie? Wypróbuj te wspaniałe kolory, wzory, a nawet dodaj tatuaż na dłoni. Nie ma nic trudnego, jeśli chodzi o manicure, prawda?

 • Królowa Lodu: Stylizacja paznokci
  Graj
  Królowa Lodu: Stylizacja paznokci
  Zagrano 42533 razy

  Masz chwilę, aby pomóc Królowej Lodu zrobić idealny manikiur? Wybierz niesamowite kolory, wzory i naklejki na jej paznokcie u rąk, zanim wykonasz szybki pedikiur.

 • Salon manicure'u: Gry dla dziewczyn
  Graj
  Salon manicure'u: Gry dla dziewczyn
  Zagrano 18759 razy

  W wirtualnym salonie manicure'u Marie możesz teraz popisać się wyczuciem stylu. Zrób jej klientkom relaksujący i odświeżający manicure, wybierając kolor lakieru do paznokci. Możesz także dodać specjalne wzory w tej grze online w metamorfozę dla dziewczyn.

 • Salon Superpaznokci
  Graj
  Salon Superpaznokci
  Zagrano 1235 razy

  Wyrafinowany czy cukierkowy? Zaprojektuj manicure tak, aby wygląd paznokci pasował do osobowości klientek!

 • Salon urody
  Graj
  Salon urody
  Zagrano 7910 razy

  Tego popołudnia w tym luksusowym salonie robi się tłoczno. Czy myślisz, że możesz pomóc? Możesz zacząć od zrobienia swojej pierwszej klientce relaksacyjnego zabiegu w tej internetowej grze symulacyjnej.

 • Piękne paznokcie
  Graj
  Piękne paznokcie
  Zagrano 223417 razy

  Ozdób dłonie, jak tylko chcesz, dzięki wielu różnym kolorom i wzorom.

 • Salon urody księżniczki
  Graj
  Salon urody księżniczki
  Zagrano 2738 razy

  Ta księżniczka uwielbia malować paznokcie i włosy, ale miała ciężki tydzień i trochę się zaniedbała. Pomóż jej to naprawić. Zrób jej manicure i najlepszą fryzurę w tej grze.

 • Księżniczka i trendy oceanu
  Graj
  Księżniczka i trendy oceanu
  Zagrano 6558 razy

  Ta księżniczka żyje w podwodnej krainie, co wcale nie oznacza, że nie zna się na najnowszych trendach mody. Pomóż jej wybrać czadowy makijaż i wiele innych rzeczy w tej grze online dla dziewczyn.

 • Przygotowania do randki w kinie
  Graj
  Przygotowania do randki w kinie
  Zagrano 3419 razy

  Ta śliczna para wybiera się na film. Czy możesz pomóc im przygotować się na wieczór w ich ulubionym kinie? Trzeba wybrać dla nich fajne ubrania, zanim wyjdą z domu, w tej grze w ubieranki dla dziewczyn.

 • Salon manikiuru Annie
  Graj
  Salon manikiuru Annie
  Zagrano 2493 razy

  Księżniczka Annie wszędzie szuka w swoim królestwie idealnego salonu manikiuru. Czy wybierze Twój? Zrób jej odjazdowy manikiur w tej grze online w przemianę dla dziewczyn.

 • Tata w spa
  Graj
  Tata w spa
  Zagrano 9606 razy

  Nawet tata może miło spędzić czas w spa. Córka ufundowała swojemu tacie luksusowe popołudnie w jej ulubionym centrum odnowy. Pomożesz mu zrelaksować się i wypróbować odmładzające maseczki do twarzy i inne zabiegi w tej grze online?

 • Beauty Nail Design
  Graj
  Beauty Nail Design
  Zagrano 457 razy

  Być może znajdziesz tu inspirację do zmiany wyglądu swoich paznokci, makijażu i fryzury!

 • Ciężarna dwia na okładce magazynu
  Graj
  Ciężarna dwia na okładce magazynu
  Zagrano 12966 razy

  Ta modna mama oczekuje dziecka i poproszono ją o wystąpienie w artykule w popularnym czasopiśmie. Czy pomożesz jej zrobić szybki manicure, zanim zdecyduje, co założy i jak zaprojektuje okładkę w tej grze internetowej dla dziewcząt?

 • Spa dla paznokci
  Graj
  Spa dla paznokci
  Zagrano 3014 razy

  Wszystkie ładne dziewczyny ozdabiają sobie paznokcie u najlepszych manicurzystek, więc może ty też nią zostaniesz? Zostań stylistką w spa dla paznokci i dopilnuj, aby każdy paznokietek małej dziewczynki stał się stylowy i modny. Przejdź przez każdy etap stylizacji paznokci, a następnie ozdób je, korzystając z licznych akcesoriów. Dziewczęce marzenia spełniają się dziś w spa dla paznokci!

 • Stylin Stuff Pedicure Game
  Graj
  Stylin Stuff Pedicure Game
  Zagrano 4596 razy

  Pomaluj paznokcie u stóp, dobierz klapki i ozdoby i zobacz efekt!

 • Ice Princess: Nail Design
  Graj
  Ice Princess: Nail Design
  Zagrano 1476 razy

  Księżniczka poszukuje w swym królestwie idealnej osoby do robienia manicure. A może to ty nią jesteś? Pomóż jej zrobić świetne paznokcie, grając w tę grę w zmianę wyglądu.

 • Szalone Halloween: Leczenie paznokci
  Graj
  Szalone Halloween: Leczenie paznokci
  Zagrano 16402 razy

  Nawet ghoule uwielbiają piękne paznokcie! Pomóż tym modnym i totalnie zwariowanym potworom w pomalowaniu paznokci u stóp w tej grze.

 • Potworne paznokcie
  Graj
  Potworne paznokcie
  Zagrano 23469 razy

  Każda z tych paskudnych kreatur mocno zaniedbała swoje paznokcie. Koniecznie potrzebują pedicure'u. Pomożesz im zadbać o ich stopy w tej grze dla dziewczyn? Zrób im metamorfozę od upiora do ślicznotki!

 • Pierwsza randka Ellie
  Graj
  Pierwsza randka Ellie
  Zagrano 6804 razy

  Miłość Ellie, Ryan, właśnie zaprosił ją na randkę! Chciałaby, aby w ten dzień wszystko poszło idealnie. Czy możesz pomóc jej dobrać makijaż i fantastyczny strój w tej grze dla dziewczyn?

 • Małe problemy z manikiurem
  Graj
  Małe problemy z manikiurem
  Zagrano 12955 razy

  Dziewczynka Molly ma problem ze swoimi paznokciami. Czy możesz pomóc tej właścicielce salonu piękności zrobić dla niej szybki manikiur oraz pedikiur? Na pewno będzie Ci za to wdzięczna w tej grze symulacyjnej dla dziewczyn.

 • Nail Fashion Manicure
  Graj
  Nail Fashion Manicure
  Zagrano 4604 razy

  Udekoruj paznokcie według wzoru jak najszybciej.

 • Nail Studio
  Graj
  Nail Studio
  Zagrano 1992 razy

  Podszlifuj swoje zdolności upiększające w Fabryce Spa!

 • Salon Paznokci Chloe
  Graj
  Salon Paznokci Chloe
  Zagrano 4344 razy

  To więcej niż manicure - ona jest prawdziwą artystką paznokci!

Mani pedi

Zadbane dłonie to dla wielu kobiet podstawa dobrego samopoczucia. Odpowiednia pielęgnacja, nawilżanie, maseczki, ale też ładny, profesjonalny manicure, potrafią zdziałać cuda i sprawić, że czujemy się piękniejsze, elegantsze, czujemy, że mamy klasę. Na chwilę zamieniamy się w Holly Golightly ze „Śniadania u Tiffany’ego” albo Mirandę Priestly z „Diabeł ubiera się u Prady”.

Oczywiście czasami zadbanych dłoni wymaga wykonywany zawód – o paznokcie powinny dbać panie pracujące w branży kosmetycznej, modowej, ekspedientki w drogeriach czy kasjerki w sklepach. Wszędzie tam, gdzie klienci często patrzą na dłonie, musimy się mieć na baczności… co oczywiście jest wcale niełatwe i czasochłonne.

Jeśli w pewnym wieku uda Ci się wreszcie opanować trudną sztukę robienia manicure’u z wykorzystaniem kolorowego lakieru (bardzo nam przykro, bezbarwny się nie liczy) – brawo! Wszyscy jednak wiemy, że to ciężkie zadanie. Z myślą o wielogodzinnych posiedzeniach w łazience, wielokrotnym zmywaniu raz nałożonego lakieru i poprawkach robionych w pośpiechu przed wielkim wyjściem opracowano całą masę rozwiązań mających osłodzić kobietom te męczarnie. Powstały lakiery z idealnie wyprofilowanymi pędzelkami, specjalne szablony, a nawet tzw. „lakiery samoprzylepne” – nalepki o kształcie od razu dopasowanym do paznokcia. Wszystko świetnie, ale umówmy się – która kobieta nie lubi raz na jakiś czas wybrać się do salonu? Niech prawdziwym manicure’em zajmą się profesjonaliści, na zabawę jest miejsce w witrynie Gry.pl!

Znajdziesz u nas całą masę gier, które pozwolą Ci poćwiczyć stylizację paznokci. Możesz wykonać manicure księżniczce lub supermodelce (te pozycje polecamy zwłaszcza najmłodszym adeptkom tej trudnej sztuki), zaprojektować wzory własnego pomysłu, wykonać manicure na konkretną okazję (np. halloweenowy) oraz zadbać o swoje paznokcie u stóp – w końcu tzw. „mani pedi” jest teraz standardem, zwłaszcza przed wakacjami!

Spore pole do popisu daje pozycja Make-Up Artist, w której przygotowujesz modelkę do sesji zdjęciowej. Musisz odtworzyć manicure z obrazka, na którego zapamiętanie masz kilkanaście sekund. Nie będziesz mieć co prawda okazji wykazać się kreatywnością, ale poćwiczysz nakładanie lakieru i być może czymś się zainspirujesz. Więcej swobody dadzą Ci gry Manicure Salon, Miranda Manicure, Paznokcie czy Be Fashionable Nail Designer (tu możesz nawet tworzyć lakiery własnego projektu!).

Bez względu na to, jaki manicure lubisz najbardziej (delikatny i stonowany, francuski, czy może bardziej zdecydowany, kolorowy, z licznymi ozdobnikami), przyłącz się do naszej internetowej zabawy! Miłego relaksu!