Gry Fryzjer

 • Ellie: Przygotuj się ze mną
  Graj
  Ellie: Przygotuj się ze mną
  Zagrano 1271754 razy

  Ellie zawsze wygląda olśniewająco. Jaki jest jej sekret? Dowiesz się, grając w tę grę w ubieranki dla dziewczyn. Dołącz do niej, gdy szykuje się na dzień pełen zabawy. Dostaniesz od Ellie masę fajnych wskazówek o modzie, gdy będzie nakładać makijaż i wybierać strój.

 • Neonowe fryzury Elizy
  Graj
  Neonowe fryzury Elizy
  Zagrano 139601 razy

  W kolejnej fryzurze Eliza na pewno będzie wyróżniać się z tłumu. Dołącz do tej wspaniałej modnisi, gdy tworzy nową barwną i ekscytującą stylizację w tej grze w metamorfozę. Chciałaby zafarbować włosy w całą tęczę wspaniałych kolorów.

 • Polinezyjska księżniczka: Fryzury
  Graj
  Polinezyjska księżniczka: Fryzury
  Zagrano 203701 razy

  Włosy tej księżniczki są strasznie poplątane! Zrób z nimi szybko porządek w tej grze dla dziewczyn. Uczesz włosy księżniczki i stwórz dla niej zupełnie nową fryzurę. Możesz także zrobić jej odjazdowe pasemka!

 • Latynoska księżniczka: Prawdziwa fryzura
  Graj
  Latynoska księżniczka: Prawdziwa fryzura
  Zagrano 136695 razy

  Włosy tej księżniczki są w nieładzie. Czy pomożesz jej pozbyć się kołtunów i stworzyć wspaniałą fryzurę w tej grze w przeróbki dla dziewcząt?

 • Mała Hania: Pielęgnacja włosów
  Graj
  Mała Hania: Pielęgnacja włosów
  Zagrano 95170 razy

  Tej małej dziewczynce trzeba przyciąć włosy, ale niełatwo sobie z nią poradzić. Czy podołasz temu zadaniu?

 • Doskonała fryzura
  Graj
  Doskonała fryzura
  Zagrano 879656 razy

  Co za pracowity dzień w spa! Ta dziewczyna poszukuje całkiem nowego stylu. Pomóż jej przygotować szybką metamorfozę, a potem zrób jej doskonałą fryzurę i piękny makijaż.

 • Księżniczka: W przyszłości
  Graj
  Księżniczka: W przyszłości
  Zagrano 722627 razy

  Przyszłość wydaje się strasznie obca, gdy jesteś księżniczką z odległej planety. Czy możesz pomóc tej królewskiej nastolatce przyzwyczaić się do życia w 2017 roku? Musi odświeżyć swój wygląd, zanim zacznie zastanawiać się, jak wrócić do swojego królestwa, w tej niekończącej się grze w ubieranki.

 • Prawdziwa fryzura lodowej księżniczki
  Graj
  Prawdziwa fryzura lodowej księżniczki
  Zagrano 53652 razy

  Kolor włosów tej księżniczki nie wyszedł jak trzeba, a na głowie panuje chaos! Możesz pomóc jej doprowadzić fryzurę do ładu, w tej zaczarowanej grze symulacyjnej? Twoim zadaniem będzie podciąć jej włosy, zafarbować na inny kolor i wystylizować.

 • Prawdziwe fryzury: Kleopatra
  Graj
  Prawdziwe fryzury: Kleopatra
  Zagrano 140916 razy

  Kleopatra naprawdę zapuściła swoje włosy! Pomóż jej stworzyć nową fryzurę w tej grze online. Trzeba pomóc jej umyć te niesforne loki, zanim przejdzie do cięcia włosów.

 • Fryzjerska ekspertka
  Graj
  Fryzjerska ekspertka
  Zagrano 8796 razy

  Tyle włosów, a tak niewiele czasu. Tu cała akcja toczy się w salonie!

 • Prawdziwe fryzury: Śliczna księżniczka
  Graj
  Prawdziwe fryzury: Śliczna księżniczka
  Zagrano 160091 razy

  Co za szalony dzień! Pomóż księżniczce opanować niesforne loki i zrób jej powalającą fryzurę.

 • Salon Piękne miejsce
  Graj
  Salon Piękne miejsce
  Zagrano 81460 razy

  Ta dziewczyna chce wypróbować nową odjazdową fryzurę. Przekrocz próg salonu i sprawdź, co możesz dla niej zrobić w tej grze w metamorfozę. Przytnij włosy, zrób pasemka i spraw, że będzie wyglądać naprawdę przepięknie.

 • Fryzury jednorożców
  Graj
  Fryzury jednorożców
  Zagrano 6204 razy

  Ta dziewczynka naprawdę kocha jednorożce i myśli o tym, aby zrobić sobie nową fryzurę. Chce, żeby była jak najbardziej ekstrawagancka! Czy pomożesz jej wymyślić coś wspaniałego w tej magicznej przebierance?

 • Beauty: Nowa w szkole
  Graj
  Beauty: Nowa w szkole
  Zagrano 11934 razy

  Beauty przeprowadziła się do nowego miasta i przed nią pierwszy dzień szkoły. Czy pomożesz jej ubrać się tak, by wywrzeć dobre wrażenie, w tej grze online w metamorfozy? Razem z nią będzie jej nowa przyjaciółka Aura, z którą planuje stworzyć fantastyczne stylizacje.

 • Strzyżenie Królowej Nocy
  Graj
  Strzyżenie Królowej Nocy
  Zagrano 32544 razy

  Od strzyżenia i stylizacji do farbowania – włosy tej diablicy są całkowicie w twoich rękach, więc nie szalej z nożyczkami! Na szczęście jeśli obetniesz ich za dużo, za sprawą odrobiny magii włosy odrosną.

 • Urocze warkocze
  Graj
  Urocze warkocze
  Zagrano 81481 razy

  Wymyślanie i zaplatanie warkoczy jeszcze nigdy nie sprawiało tyle frajdy! Urocze warkocze to śmieszna gra dla dziewczynek, która zapewni ci rozrywkę na długie godziny!

 • Beauty Salon Designer
  Graj
  Beauty Salon Designer
  Zagrano 67144 razy

  Dodaj trochę swojego smaku do tego nowego salonu! Ustaw meble i wyłóż na półki najlepsze produkty!

 • Fajna metamorfoza
  Graj
  Fajna metamorfoza
  Zagrano 43618 razy

  Ten modny chłopak już dawno się nie golił. Najwyższa pora na metamorfozę. Czy możesz przystrzyc jego brodę i wymodelować włosy w tym salonie fryzjerskim? Naprawdę trzeba mu pomóc osiągnąć właściwy wygląd.

 • Prawdziwa fryzura księżniczki Syrenki
  Graj
  Prawdziwa fryzura księżniczki Syrenki
  Zagrano 54901 razy

  Piękna, młoda syrena bardzo potrzebuje twojej pomocy! Jej włosy są w nieładzie a zaraz wybiera się na imprezę! Wymodeluj jej włosy korzystając ze swojej kreatywności i spraw, aby prawdziwa fryzura księżniczki Syrenki była zjawiskowa.

 • Sleeping Princess Real Haircuts
  Graj
  Sleeping Princess Real Haircuts
  Zagrano 38822 razy

  Śliczna księżniczka potrzebuje odpowiedniej fryzury. I to nie byle jakiej! Twoim zadaniem jest dobrać taką fryzurę, która spowoduje, że inne księżniczki zzielenieją z zazdrości, a książę zakocha się bez pamięci.

 • Stylowe fryzury Jessie
  Graj
  Stylowe fryzury Jessie
  Zagrano 25740 razy

  Jessie dawno nie obcinała włosów. Dołącz do niej w salonie fryzjerskim, gdzie próbuje zdecydować się na fryzurę. Zostawić długie włosy, czy obciąć je na krótko? A może zmienić kolor? Pomóż jej wybrać w tej grze w przemianę dla dziewczyn.

 • Nowy początek: Od smutasa do piękności
  Graj
  Nowy początek: Od smutasa do piękności
  Zagrano 113813 razy

  Tę biedną dziewczyną właśnie rzucił chłopak i jest strasznie przygnębiona. Możesz pomóc jej szybko zapomnieć o nim w tej grze w metamorfozę online? Dołącz do niej, gdy ociera łzy i stara się znów poczuć pewnie i cudownie.

 • Moja piękna fryzjerka
  Graj
  Moja piękna fryzjerka
  Zagrano 182848 razy

  Zrób swojej klientce wspaniałą fryzurę w tej nowej, zabawnej grze dla dziewczynek w każdym wieku: Moja piękna fryzjerka.

 • Snip 'n Style Salon
  Graj
  Snip 'n Style Salon
  Zagrano 24291 razy

  W tym popularnym salonie fryzjerskim panuje dziś duży ruch. Czy odtworzysz każdą z tych niesamowitych fryzur dla swoich klientek? W tej zabawnej grze o przemianach wygląd ich włosów jest w twoich rękach!

 • Swimmer´s Armpit
  Graj
  Swimmer´s Armpit
  Zagrano 74325 razy

 • Cleopatra: Real Haircuts
  Graj
  Cleopatra: Real Haircuts
  Zagrano 16935 razy

  Jedna z największych przywódczyń Egiptu szuka dla siebie nowej stylizacji. Czy pomożesz jej zaprojektować iście królewską fryzurę w tej grze w metamorfozy dla dziewczyn? Nieco zaniedbała swoje włosy, więc będzie potrzebować strzyżenia oraz farbowania na jeden lub nawet kilka kolorów. Zrób Kleopatrze ciekawe uczesanie, które zaimponuje całemu imperium, a także dobierz jej niesamowite akcesoria.

 • Girl Make Over
  Graj
  Girl Make Over
  Zagrano 51752 razy

  Umyj i wysusz dziewczynie włosy i zrób jej fantastyczną fryzurę!

 • Prawdziwe fryzury: Olivia
  Graj
  Prawdziwe fryzury: Olivia
  Zagrano 15614 razy

  Olivia zdecydowała się pozbyć różowych pasemek na swoich włosach! Dlatego wybiera się do salonu, aby zrobić sobie całkiem nową fryzurę. Czy powinna skrócić grzywkę? A może zafarbować włosy na inny kolor? Pomóż jej zdecydować, którą kolejną stylizację ma wybrać w tej realistycznej grze w metamorfozę.

 • Dzień idealnej fryzury
  Graj
  Dzień idealnej fryzury
  Zagrano 1202 razy

  Żegnaj, beznadziejna fryzuro – witajcie, olśniewające loki!

 • Moda paryska
  Graj
  Moda paryska
  Zagrano 20497 razy

  Ta dziewczyna mieszka w Paryżu. Nie uważa się za zbyt modną, ale została zaproszona do rozmowy na temat swojej ślicznej garderoby z dziennikarzem z popularnego magazynu modowego. Czy pomożesz jej przygotować się na wywiad w tej internetowej grze dla dziewcząt?

 • Prawdziwe fryzury: Odraza
  Graj
  Prawdziwe fryzury: Odraza
  Zagrano 75821 razy

  Zaszalej z całkowicie nową fryzurą i kolorem włosów dla ślicznej i dziwnej Odrazy. Różowe i fioletowe włosy będą spełnieniem jej marzeń!

 • Prawdziwe fryzury św. Mikołaja
  Graj
  Prawdziwe fryzury św. Mikołaja
  Zagrano 6515 razy

  Wigilia tuż za rogiem i przydałoby się podciąć brodę św. Mikołaja. Jego włosy też wymagają pielęgnacji. Możesz stworzyć dla niego całkiem nowy styl, aby mógł dostarczyć prezenty w tej świątecznej grze w metamorfozę?

 • Księżniczka: Nowa fryzura
  Graj
  Księżniczka: Nowa fryzura
  Zagrano 8040 razy

  Roszpunka ma cudowne, złote włosy, ale trochę już jej się znudził ten styl. Czy możesz odświeżyć jej wygląd w tej grze w metamorfozę online? Chciałaby zafarbować włosy i ułożyć całkiem nową, fantastyczną fryzurę.

 • Stylistka Sylwia
  Graj
  Stylistka Sylwia
  Zagrano 8766 razy

  Dzięki tej królowej fryzur nawet brzydkie kaczątka będą wyglądać urzekająco!

 • Devilish Pet Salon
  Graj
  Devilish Pet Salon
  Zagrano 20399 razy

  Anioła nie ma, a diabeł harcuje!

Warsztat małego fryzjera

Loki, koki, fale? Włosy krótkie, długie, za pas? Blond, a może rude? Moda zmienia się średnio co tydzień, ale z włosami już tak łatwo nie jest – za każdym razem, gdy chcesz wypróbować coś bardziej ekstrawaganckiego (np. ścięcie na przysłowiowe „zero”), musisz liczyć się z tym, że trzeba będzie poczekać, aż później odrosną. U nas możesz przetestować najnowsze trendy w wirtualnym salonie. Zapraszamy, niczym nie ryzykujesz!

Większość oferowanych przez nas gier to bardzo klasyczne pozycje, internetowe wariacje na temat zabawy we fryzjera. Klientami salonu są często księżniczki lub inne dobrze dzieciom znane, bajkowe postaci, takie jak kucyki pony czy sympatyczny stworek Pou. W takiej właśnie konwencji utrzymane są gry Prawdziwe fryzury: Rainbow Dash i Pou: Prawdziwe fryzury. Obie gwarantują świetną zabawę nie tylko wszystkim dziewczynkom i ich koleżankom, ale również kolegom i całej rodzinie! Zadanie polega na zrobieniu nowej fryzury uroczym postaciom, które krzywią się i grymaszą na widok zmierzwionych kosmyków – od razu będziesz widzieć, gdy coś im nie spasuje. Każdy fryzjer-samouk ma do swojej dyspozycji grzebień, suszarkę, nożyczki, maszynkę do golenia, magiczny płyn na porost włosów (zbawienny w razie fryzjerskich pomyłek), prostownicę i lokówkę. Są też różne odcienie farb do włosów, wśród których znajdziesz właściwie wszystkie kolory tęczy!

Cykl Prawdziwe fryzury to także szansa na przyjrzenie się stylizacjom znanych postaci historycznych i fikcyjnych, wśród których znalazły się sama Kleopatra, Bella czy Arielka. Część gier umożliwia też wykonanie fryzur (oraz makijażu) okolicznościowych, np. na Święta Bożego Narodzenia lub, w przypadku fryzur w stylu Hollywood, na najbliższą ceremonię rozdania Oscarów.

Wśród powyższych pozycji z pewnością wyróżnia się nieco bardziej skomplikowana gra Hairstyle Wonders. Tutaj zadanie nie jest już takie proste i nie wszystko zależy tylko i wyłącznie od własnej inwencji twórczej. Aby przejść do kolejnego poziomu, musisz zrobić modelce dokładnie taką fryzurę, jaka pokazana jest na obrazku. Ale uwaga – nie zapomnij o podstawowych czynnościach, które należy wykonać zawsze: umyciu włosów szamponem, spłukaniu, nałożeniu odżywki itd. Zrób wszystko, by nie przynieść wstydu fryzjerskiej braci!