Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry o zakupoholiczce

Wybierz się w rajd po sklepach

Zakupy… Niektórzy ich nienawidzą i najchętniej załatwiliby wszystko w pięć minut (wejść, wziąć, zapłacić, wyjść), a inni mogliby spędzić na tym cały dzień. Jeśli należysz do tej drugiej kategorii, gry o zakupoholiczce na pewno Ci się spodobają.

Bo czy jest coś przyjemniejszego niż oglądanie się w różnych kreacjach? Choćby szafa w domu była pełna, zawsze miło trochę odświeżyć swoją kolekcję. Niemodne ubranie to koszmar każdej szanującej się zakupoholiczki. Kiedy nasze ciuchy zaczynają wyglądać podejrzanie staro, pora wybrać się na małe polowanie. Najlepiej w światowej stolicy mody! Zakupoholiczka: Mediolan daje Ci niepowtarzalną okazję, żeby się przekonać, czy renoma włoskich mistrzów krawiectwa nie jest przereklamowana. Wybierz się w szalony rajd po sklepach, ale pamiętaj, że masz ograniczony budżet. Włoski styl musi kosztować!

Teraz czas na Paryż! Chyba nie trzeba tłumaczyć, dlaczego. Francuska niewymuszona elegancja jest słynna na całym świecie. Wybierz postać i jej znak zodiaku (każdy szczegół się liczy), przelicz pieniądze (na zakupach zawsze ich za mało) i ruszaj przed siebie, wypatrując ubrań, które chwycą Cię za serce. 

Z Paryża obierz kurs na Rio de Janeiro. Tętniący sambą symbol karnawału przyciąga jak magnes. Daj się ponieść gorącej muzyce i skompletuj odpowiedni strój na imprezę, mieszcząc się w dziennym budżecie. A jutro niech się dzieje co chce! Czyli kolejne zakupy… Kontynuuj swoją tropikalną podróż i poleć na Hawaje. Włóż na głowę wieniec z kwiatów i przy wtórze szumu fal szukaj okazji. Nie daj się ubiec innym i postaraj się zdążyć przed końcem wyprzedaży!

Widziałaś kiedyś Tokio? Jeśli nie, wybierz się tam właśnie teraz. Może akurat będą kwitnąć wiśnie, ale podziwianie widoków zostaw na później – otrzymałaś zaproszenie i musisz się odpowiednio zaprezentować. Z dress codem nie ma żartów! Znajdź sklepy oferujące ubrania w wymaganym stylu i olśnij wszystkich swoim wyglądem.

Możesz również pojechać do Londynu i Hollywood, a nawet szukać kreacji na Święta. Gry o zakupoholiczce to doskonały sposób na oddanie się szaleństwu zakupów online – bez wychodzenia z domu i wydawania pieniędzy!