Gry Miłość

 • Tester miłości 3
  Graj
  Tester miłości 3
  Zagrano 149000 razy

  Czy to prawdziwa miłość, a może to tylko chwilowe zauroczenie? Odpowiedź na to pytanie wskaże Ci tester miłości w tej grze online. Wpisz swoje imię i imię Twej miłości, aby sprawdzić, co jest Ci pisane!

 • Love Balls
  Graj
  Love Balls
  Zagrano 156893 razy

  Ta oparta na zasadach fizyki gra akcji po prostu nie może się nie spodobać! Dwie magiczne piłki są w sobie zakochane. Wykorzystaj swoje umiejętności rysowania do tworzenia linii i ramp, które pomogą im się połączyć.

  Love Balls Apple App Store lub Google Play.

 • Cudowny ślub Elizy
  Graj
  Cudowny ślub Elizy
  Zagrano 68803 razy

  Eliza ma nadzieję, że jej ślub będzie po prostu niebiański. Dołącz do grupy druhen, gdy próbują zamienić ten dzień w coś niezwykle cudownego, w tej grze w ubieranki online. Ich zadaniem będzie wybrać doskonałe stroje, fantastyczny makijaż i wiele więcej.

 • Cudowny pocałunek superbohaterów
  Graj
  Cudowny pocałunek superbohaterów
  Zagrano 196559 razy

  Biedronka i Czarny kot to superbohaterowie, którzy marzą o wspólnym superpocałunku! Pomożesz im zaaranżować romantyczne chwile tak, by Chloé i jej przyjaciółka niczego nie zauważyły i nie pękły z zazdrości w tej grze w pocałunki?

 • Syrenka: Flirt w saunie
  Graj
  Syrenka: Flirt w saunie
  Zagrano 53085 razy

  Wierz lub mnie, ale ta syrenka uwielbia saunę. Możesz pomóc jej przygotować się na relaksujący dzień, który może spędzi w miłosnej atmosferze w tej grze online? Jest spora szansa, że spotka kogoś, kto będzie doskonale nadawać się na jej chłopaka.

 • Kłopoty miłosne Ellie
  Graj
  Kłopoty miłosne Ellie
  Zagrano 142881 razy

  Tych dwoje nastolatków zadurzyło się w sobie, ale ich przyjaciółka jest bardzo zazdrosna. Czy pomożesz im przeżyć wspaniałe zakochanie, ale tak, by ich nie przyłapano, w tej grze w pocałunki?

 • Tester miłości 2.0
  Graj
  Tester miłości 2.0
  Zagrano 484987 razy

  Czy Ty i twoja sympatia pasujecie do siebie? Dzięki temu magicznemu urządzeniu znajdziesz odpowiedź...

 • Biedronka: Zniszczony ślub
  Graj
  Biedronka: Zniszczony ślub
  Zagrano 42699 razy

  Och nie! Ktoś włamał się do sali bankietowej i zupełnie zniszczył przyjęcie ślubne Biedronki! Pomożesz tej słynnej francuskiej superbohaterce szybko naprawić wszystko, zanim rozpocznie się ceremonia ślubna w tym symulatorze? Okrutny sprawca rozbił okno, przewrócił kilka stołów, a nawet zniszczył tort weselny!

 • Szkolne flirtowanie
  Graj
  Szkolne flirtowanie
  Zagrano 132693 razy

  Ta dziewczyna uwielbia flirtować i uganiać się za chłopcami. Ile serc skradnie dzisiaj w szkole? Przyłącz się do niej, gdy sprawdza swoje umiejętności uwodzenia w tej grze dla dziewczyn. Trzeba będzie pomóc jej omijać nauczycieli i zmierzyć się z równie kokieteryjnymi koleżankami z klasy.

 • Emocjonalny dzień ślubu
  Graj
  Emocjonalny dzień ślubu
  Zagrano 13569 razy

  Dziś mają zabrzmieć dzwony weselne dla tej panny młodej, ale jedna z jej przyjaciółek postanowiła wszystko zepsuć! Która z dziewczyn zdobędzie serce pana młodego w tej szalonej ubierance i grze ślubnej?

 • High School Breakup Drama
  Graj
  High School Breakup Drama
  Zagrano 21737 razy

  Cindy właśnie przyłapała swojego chłopaka na całowaniu cheerleaderki! Pomożesz jej wyleczyć złamane serce w High School Breakup Drama?

  Jej przyjaciele też chcą pomóc, więc zorganizowali szybką metamorfozę dla niej i jej szkolnej szafki w tej grze o miłości. Dołącz do ich starań, by pocieszyć Cindy, wybierając dla niej nowy makijaż, strój i nie tylko!

  Ellie: Love Trouble i Princesses: Breakup Drama to dwie kolejne genialne gry o metamorfozach do wypróbowania. 

  Sterowanie 

  • Używaj KURSORA, by wybierać przedmioty dla Cindy. 
  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by ich użyć.

   

 • Nadprzyrodzony pocałunek
  Graj
  Nadprzyrodzony pocałunek
  Zagrano 22050 razy

  Dwoje nastoletnich superbohaterów jest w sobie zakochanych i chcą się pocałować na szkolnym korytarzu. Nie chcą jednak, żeby ktoś ich przyłapał, a już na pewno nie chcą, by ich koledzy z klasy odkryli ich bohaterskie alter ego. Czy pomożesz im zachować oba sekrety w tej romantycznej grze online?

 • Love Balls 2
  Graj
  Love Balls 2
  Zagrano 76042 razy

  Romantyczne piłki powracają! Czy pomożesz im znowu się połączyć w tej opartej na zasadach fizyki grze akcji? Naprawdę mają ochotę się przytulić!

 • Profil randkowy
  Graj
  Profil randkowy
  Zagrano 7604 razy

  Czy pomożesz tej modnej dziewczynie poszukać chłopaka jej marzeń? Chce użyć aplikacji randkowej, aby znaleźć miłość, w tej romantycznej grze online. Możesz pomóc jej przyjaciółkom przeprowadzić metamorfozę i zrobić piękne zdjęcia do jej profilu.

 • Zerwanie Królowej Lodu
  Graj
  Zerwanie Królowej Lodu
  Zagrano 53034 razy

  Lodowa Królowa czuje, że jej chłopak, Jack, odsuwa się od niej. Rozważa więc z nim zerwać. Czy możesz pomóc jej podjąć decyzję w tej grze online? Możesz udzielić jej rad, gdy ta pisze do niego pożegnalny list i rozważa odejście do innego chłopaka.

 • Lodowa Księżniczka: Bliźniaczki
  Graj
  Lodowa Księżniczka: Bliźniaczki
  Zagrano 14633 razy

  Ta księżniczka urodzi nie jednego maluszka, ale aż dwa! Możesz upewnić się, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik na tę ważną okazję, w tym medycznym symulatorze? Trzeba ją uspokoić, gdy czeka na karetkę, która zabierze ją do szpitala.

 • Love Tester
  Graj
  Love Tester
  Zagrano 375465 razy

  Jesteś zakochana? Wpisz wasze imiona i sprawdź, czy do siebie pasujecie!

 • Emma zdradza Liama
  Graj
  Emma zdradza Liama
  Zagrano 14345 razy

  Emma czuje, że to najwyższa pora, aby zakończyć związek z Liamem, a szczególnie skoro na lekcji matmy pojawił się przystojny kolega! Możesz pomóc jej flirtować z nim tak, aby Liam nie zauważył, w tej zakręconej i romantycznej grze online? Może miłość wisi w powietrzu!

 • Ślubny pocałunek Królowej Lodu
  Graj
  Ślubny pocałunek Królowej Lodu
  Zagrano 9943 razy

  Dziś ślub Królowej Lodu, która przed rozpoczęciem ceremonii chciałaby ucałować swojego przystojnego pana młodego! Pomożesz jej w tej romantycznej grze online tak, aby nikt nie zauważył?

 • Album miłosny
  Graj
  Album miłosny
  Zagrano 8742 razy

  Ta para bohaterów jest zakochana w sobie po uszy! Postanowili świętować swój związek, przygotowując fantastyczny album ze zdjęciami. Dołączysz do nich w studio, gdy pozują do pierwszego portretu do albumu? Wybierz dla nich stroje, fryzury i wiele więcej, w tej grze w ubieranki i projektowanie online!

 • Love Tester Deluxe 2
  Graj
  Love Tester Deluxe 2
  Zagrano 524357 razy

  Czy ty i twoja sympatia jesteście faktycznie sobie przeznaczeni? Odpowiedź jest zapisana w gwiazdach!

 • Wróżka: Flirt w saunie
  Graj
  Wróżka: Flirt w saunie
  Zagrano 14532 razy

  Czy ta wróżka znajdzie swoją miłość w ulubionej saunie? Pomóż jej wyszykować się na relaksujące popołudnie, w którym nie zabraknie odrobiny romansu, w tym magicznym symulatorze online.

 • Wróżka: Kontrola ciąży
  Graj
  Wróżka: Kontrola ciąży
  Zagrano 10368 razy

  Pora, aby ta wróżka udała się do lekarza, by sprawdzić, czy wszystko w porządku z jej dzieckiem. Możesz wykonać szybką kontrolę w tym magicznym symulatorze medycznym?

 • Rywalizujące księżniczki
  Graj
  Rywalizujące księżniczki
  Zagrano 415500 razy

  Dwie księżniczki zadurzyły się w tym samym chłopaku. Ojej! Która z nich jest mu przeznaczona w tej zwariowanej grze online dla dziewczyn? Pomóż każdej z nich swoimi poradami modowymi, gdy wybierają stroje, akcesoria i świetne fryzury, które mają im pomóc zdobyć jego serce.

 • Księżniczki: Zakochanie
  Graj
  Księżniczki: Zakochanie
  Zagrano 45114 razy

  Bardzo przystojny chłopak właśnie wszedł do ulubionej kawiarni tych księżniczek. Obie są bardzo zdeterminowane, aby zdobyć jego serce, w tej romantycznej grze w ubieranki. Pomóż im wybrać idealne ubrania, zanim podejdzie do lady, by zamówić kolejne latte. Której z tych księżniczek jest pisane, by zostać jego dziewczyną?

 • Siostry na zawsze razem
  Graj
  Siostry na zawsze razem
  Zagrano 18368 razy

  Te dwie siostry robią praktycznie wszystko razem i nawet postanowiły świętować bycie razem w tej grze w ubieranki online. Pomożesz im wybrać idealne stylizacje na dzień na plaży, zanim urządzą wielką imprezę dla wszystkich znajomych?

 • Love Tester Deluxe
  Graj
  Love Tester Deluxe
  Zagrano 363175 razy

  Czy ty i twoja sympatia pasujecie do siebie? Sprawdź wasze imiona, znaki zodiaku i daty urodzenia!

 • Księżniczki: Jak wpaść w oko sympatii
  Graj
  Księżniczki: Jak wpaść w oko sympatii
  Zagrano 3629 razy

  Te trzy księżniczki postanowiły zdobyć serca swoich sekretnych sympatii. Czy pomożesz im znaleźć prawdziwą miłość w tej fantastycznej grze w ubieranki i projektowanie? Księżniczki mają nadzieję, że wspaniałe stroje i makijaż skutecznie przyciągną uwagę trzech przystojnych chłopaków.

 • Sisters: Break-Up Plan
  Graj
  Sisters: Break-Up Plan
  Zagrano 5803 razy

  Tej dziewczynie właśnie złamał serce jej chłopak. Możesz pomóc jej poradzić sobie ze smutkiem w tej grze w metamorfozę i projektowanie online? Dzięki metamorfozie całkowicie zmieni swój styl. Wybierz dla niej modny makijaż oraz fantastyczne dodatki i ubrania.

 • Ślub przyjaciółki
  Graj
  Ślub przyjaciółki
  Zagrano 24742 razy

  Przyjaciółka bohaterki gry bierze ślub i przygotowują wszystko na ten wielki dzień. Możesz pomóc im dopilnować, aby wszystko poszło idealnie, w tej grze w ubieranki i projektowanie? Nadal trzeba wybrać dla nich suknie, zrobić sobie manicure i zawiesić prześliczne dekoracje.

 • Amor na zawsze
  Graj
  Amor na zawsze
  Zagrano 36969 razy

  Wybierz składniki do swojego przepisu na miłość.

 • Adam and Eve: Astronaut
  Graj
  Adam and Eve: Astronaut
  Zagrano 17044 razy

  Odkryj grę Adam and Eve: Astronaut, w której Adam postanawia przeżyć najbardziej szaloną przygodę swego życia! Ma zamiar wzlecieć w przestrzeń kosmiczną, ale do tego jego statek potrzebuje silnika. Zakradnij się z tym pomysłowym jaskiniowcem do tajnej bazy i pomóż mu znaleźć jednostkę napędową. 

  Jeśli lubisz gry typu HTML5, wypróbuj Adam and Eve 2 albo Tres Conquistadores

  Sterowanie

  • LEWY PRZYCISK MYSZY – sterowanie Adamem. 

  O twórcach 

  Gra została stworzona przez programujące w języku HTML5 studio Functu i wydana przez Azerion.

 • Przyjaciółki: Porady na złamane serce
  Graj
  Przyjaciółki: Porady na złamane serce
  Zagrano 23865 razy

  Liv właśnie zerwała ze swoim chłopakiem! Czy możesz dołączyć do jej przyjaciółek, które próbują pomóc jej dojść do siebie w tej grze online? Dziewczyna wytrze swoje łzy, przejdzie metamorfozę, wyszuka nowe stroje i o wiele więcej.

 • Zakochane kotki
  Graj
  Zakochane kotki
  Zagrano 25570 razy

  Te śliczne kotki zakochały się w sobie! Niestety na ich drodze do wielkiej miłości stoi wiele przeszkód. Możesz pomóc im spotkać się we wszystkich trudnych poziomach, w tej dynamicznej grze logicznej?

 • Perfect Date
  Graj
  Perfect Date
  Zagrano 45490 razy

  Idealne randki po prostu się nie zdarzają. Musisz mieć plan, żeby złapać w sidła tego faceta!

 • Gwiazdy Hollywood: Ślub
  Graj
  Gwiazdy Hollywood: Ślub
  Zagrano 6122 razy

  Ta słynna celebrytka z Hollywood zaraz weźmie ślub! Nie chce jednak założyć tradycyjnej sukni ślubnej. Druhny mają też wybrać dla siebie modne suknie. Możesz pomóc im dobrać wspaniałe stylizacje na tę ważną okazję w tej grze w ubieranki ślubne online?

Miłość niejedno ma imię

Miłość szczenięca, miłość od pierwszego wejrzenia, miłość romantyczna, platoniczna, miłość nieodwzajemniona, wreszcie miłość dojrzała, miłość bezwarunkowa. Wymieniać można długo, bo de facto ile par, tyle odmian tego najwspanialszego chyba uczucia. Potrafi odmienić nasze życie o 180 stopni, niektórzy mówią, że nie można bez niej żyć. Dla każdego jest jednak czymś innym i każdy inaczej by ją zdefiniował – o ile w ogóle można się o taką definicję pokusić.

My nie będziemy próbować, postaramy się za to pokazać, jak różne są jej oblicza, jeśli przyjrzeć się grom o tematyce miłosnej. W witrynie Gry.pl przygotowaliśmy wyjątkowe zestawienie bezpłatnych gier internetowych, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim zakochanym.

Zacznijmy może od pierwszej odsłony miłości, tej jeszcze dziecięcej lub młodzieńczej, można by rzec – niedojrzałej (choć prawda jest taka, że zazwyczaj jesteśmy gotowi skoczyć za tą drugą osobą w ogień, bez względu na to, czy mamy 5 czy 35 lat). To często miłość z przysłowiowego podwórka, ukochana dziewczyna lub chłopak w klasie, wakacyjny flirt. I te pierwsze pocałunki. Jeśli chcesz je najpierw „przećwiczyć”, polecamy kilka naprawdę „całuśnych” pozycji. Są nimi np. Czarodziejskie pocałunki czy Cudowny pocałunek superbohaterów, gdzie możesz w całości oddać się temu słodkiemu zajęciu, musisz tylko uważać, aby nie przyłapali Cię na tym inni. Całuj się więc długo i namiętnie, pamiętając jednocześnie, że zakazany owoc smakuje najlepiej!

Dla par na nieco bardziej zaawansowanym etapie w związku mamy kilka naprawdę fajnych ubieranek, w tym grę Wieczorna randka, w której musisz nie tylko wystroić się odpowiednio do okazji, ale i pamiętać o wybraniu właściwej dekoracji do jadalni, w której zjecie romantyczną kolację. A jeśli wszystko pójdzie dobrze… może staniecie kiedyś na ślubnym kobiercu? Wówczas jak znalazł będą pozycje: Ubieranka: Wyjdziesz za mnie? i Ubieranka z Love Story.

Oczywiście mamy też coś z lekkim przymrużeniem oka. Polecamy zwłaszcza gry Angry Girlfriend i Siła miłości. Obie to typowe zręcznościówki – w pierwszej musisz „łapać” tylko przyjaźnie nastawione osoby, a omijać lub trafiać swoim „pociskiem miłości” rozliczne wcielenia Twojej rozzłoszczonej dziewczyny. W drugiej, jako rycerza w lśniącej zbroi, Twoim zadaniem jest uratować księżniczkę. Dla melomanów mamy jeszcze jedną perełkę, grę Piano Bar. Jeśli znasz nuty, bez problemu poradzisz sobie z wyzwaniem, jakim jest naciskanie odpowiadających im klawiszy tak, aby melodia złożyła się w ładną całość. Powodzenia!